Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
én díjaznám ezt a letrade ft. DE combo-t. Mind az offense, mind a D# építése és hatékony működése a falaknál indul. Sokkal kisebb terhelés nehezedne a secondary-re, ettől függetlenül oda is kell ember, mert botrányos. A LB sor számomra pipa, nem a legégetőbb probléma. Ti hogy látjátok?Amadeus91
Kell a pass rusher az biztos.
En az LB sort sem rrzem tutinak.
Van egy solid rookie aki tuti marad es remelhetoleg fejlodik.
Van 2 tulfizetett szurke LB (McClain, Curry) akiknek a jovoje egyaltalan nincs sztem biztonsagban.
Van egy talan system fit, talan ovetachiever LBnk 1 eves dealen akit nagy penzert nem szabad megtartani sztem.
Depth meg nincs...
Korant sem lefutott a dolog.Rolni
Wheeler ha korrekt pénzért akar maradni, akkor jó lenne ha maradna. Rolandonak kéne egy pay cut.Amadeus91
Ez így igaz, DE
1. Wheeler élete lehetősége előtt van 1 pénzes szerződésért az idei játékával (ha tartja)...nem biztos, h elfogadja amit RM ad neki...
2. Rolando játéka alapján jogos a fizu csökkentés, de te például belemennél (felejtsd el, h Raider fan vagy 😊 ...ebből a pénzből él a családod, te, meg Slowlando esetében gondolom még egy kisebb fegyveres egység 😀) Ez se lesz egyszerű, főleg, h van még hátra vagy két éve...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
én díjaznám ezt a letrade ft. DE combo-t. Mind az offense, mind a D# építése és hatékony működése a falaknál indul. Sokkal kisebb terhelés nehezedne a secondary-re, ettől függetlenül oda is kell ember, mert botrányos. A LB sor számomra pipa, nem a legégetőbb probléma. Ti hogy látjátok?Amadeus91
Kell a pass rusher az biztos.
En az LB sort sem rrzem tutinak.
Van egy solid rookie aki tuti marad es remelhetoleg fejlodik.
Van 2 tulfizetett szurke LB (McClain, Curry) akiknek a jovoje egyaltalan nincs sztem biztonsagban.
Van egy talan system fit, talan ovetachiever LBnk 1 eves dealen akit nagy penzert nem szabad megtartani sztem.
Depth meg nincs...
Korant sem lefutott a dolog.Rolni
Wheeler ha korrekt pénzért akar maradni, akkor jó lenne ha maradna. Rolandonak kéne egy pay cut.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
én díjaznám ezt a letrade ft. DE combo-t. Mind az offense, mind a D# építése és hatékony működése a falaknál indul. Sokkal kisebb terhelés nehezedne a secondary-re, ettől függetlenül oda is kell ember, mert botrányos. A LB sor számomra pipa, nem a legégetőbb probléma. Ti hogy látjátok?Amadeus91
Kell a pass rusher az biztos.
En az LB sort sem rrzem tutinak.
Van egy solid rookie aki tuti marad es remelhetoleg fejlodik.
Van 2 tulfizetett szurke LB (McClain, Curry) akiknek a jovoje egyaltalan nincs sztem biztonsagban.
Van egy talan system fit, talan ovetachiever LBnk 1 eves dealen akit nagy penzert nem szabad megtartani sztem.
Depth meg nincs...
Korant sem lefutott a dolog.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem bírtam tovább! Hiányoztatok! 😊TST
És milyen volt a Pats topic? 😀Bruce
Meg tudtam a Talib tranzakció részleteit de... olyan kedvesek aranyosak voltak! Nem olyanok mint mi! 😀
Meg iszonyatosan furcsa volt ez a nyertes szag a levegőben... Tudod miről beszélek! Jah nem! 😛 😀 😀 😀TST
Most én is beleolvastam amúgy! 😀
Trollkodás megy mert állítólag alázták az Coltsot.
Minket is megalázott a Ravens a múltkor, de hát ez van. Nem lett rosszabb az életem tőle, úgyhogy igazából nem érdekel, hogy mennyire kaptunk ki.

GO RAIDERS akkor is! 😀Bruce
Nekem is új volt mert ezen a csapaton kívül semelyik sem érdekel... (pont jó mondja! 😀 ) Mindig csak magunkkal vagyok tisztába meg a csoport állással azt heló! De tényleg furcsa lehet azért üres lelátókat látni mert olyan simán nyer a csapat... Pfejjjj!! TST
Ezt mondjuk egyszerűen nem tudom hova tenni viszont
Még azt sem lehet mondani, hogy ne próbálnák meg kiszolgálni őket, erre hazamennek a vége előtt... Az én fejemben meg sem fordult 45–7-nél sem, hogy hazamenjek, de ők nem tudják értékelni a jót 😊

több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Nem bírtam tovább! Hiányoztatok! 😊TST
És milyen volt a Pats topic? 😀Bruce
Meg tudtam a Talib tranzakció részleteit de... olyan kedvesek aranyosak voltak! Nem olyanok mint mi! 😀
Meg iszonyatosan furcsa volt ez a nyertes szag a levegőben... Tudod miről beszélek! Jah nem! 😛 😀 😀 😀TST
Most én is beleolvastam amúgy! 😀
Trollkodás megy mert állítólag alázták az Coltsot.
Minket is megalázott a Ravens a múltkor, de hát ez van. Nem lett rosszabb az életem tőle, úgyhogy igazából nem érdekel, hogy mennyire kaptunk ki.

GO RAIDERS akkor is! 😀Bruce
Nekem is új volt mert ezen a csapaton kívül semelyik sem érdekel... (pont jó mondja! 😀 ) Mindig csak magunkkal vagyok tisztába meg a csoport állással azt heló! De tényleg furcsa lehet azért üres lelátókat látni mert olyan simán nyer a csapat... Pfejjjj!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
én díjaznám ezt a letrade ft. DE combo-t. Mind az offense, mind a D# építése és hatékony működése a falaknál indul. Sokkal kisebb terhelés nehezedne a secondary-re, ettől függetlenül oda is kell ember, mert botrányos. A LB sor számomra pipa, nem a legégetőbb probléma. Ti hogy látjátok?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem bírtam tovább! Hiányoztatok! 😊TST
És milyen volt a Pats topic? 😀Bruce
Meg tudtam a Talib tranzakció részleteit de... olyan kedvesek aranyosak voltak! Nem olyanok mint mi! 😀
Meg iszonyatosan furcsa volt ez a nyertes szag a levegőben... Tudod miről beszélek! Jah nem! 😛 😀 😀 😀TST
Most én is beleolvastam amúgy! 😀
Trollkodás megy mert állítólag alázták az Coltsot.
Minket is megalázott a Ravens a múltkor, de hát ez van. Nem lett rosszabb az életem tőle, úgyhogy igazából nem érdekel, hogy mennyire kaptunk ki.

GO RAIDERS akkor is! 😀
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Nem bírtam tovább! Hiányoztatok! 😊TST
És milyen volt a Pats topic? 😀Bruce
Meg tudtam a Talib tranzakció részleteit de... olyan kedvesek aranyosak voltak! Nem olyanok mint mi! 😀
Meg iszonyatosan furcsa volt ez a nyertes szag a levegőben... Tudod miről beszélek! Jah nem! 😛 😀 😀 😀
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem bírtam tovább! Hiányoztatok! 😊TST
És milyen volt a Pats topic? 😀
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Amúgy a következő offseason egyértelműen a Dről fog szólni sztem.
Igaz, h legtöbben Knapp fejét követelik\jük, de azért az látszik sztem, hogy ha a falon tudnak javítani (OL edző, OL depth) főleg futás terén akkor olyan nagyon oda nem kell ember.
Védelembe pedig jöhet a teljes csere, akár Sey-Kelly elküldésével, Shaggy elengedésével, séma váltással...bármi ami a hosszútávú tervekkel összevág.
Érdekes lesz.Rolni
Egyetértek, a drafton pedig jó lenne valami Peppers/SuperMario szerű 2méteres vadállat😀Barb
Nekem most Lotulelei a favoritom, bár ő "csak" 193 cm magas és 147 kg, de sztem elég jól nyomja! Meg amúgy is tongai, azokat meg csipázom 😀

Sztem TOP 10-ben lesz, szóval mi is ott draftolunk, tehát elérhető lesz nekünk szerintem. Bruce
Még nem tudom mit gondoljak Starról. Mindenhol jókat rnak róla a szakik. Forumokon azért már vegyes a kép...Néztem eddig 1 meccsét, ott nekem nem volt átütő. Sokszor eltűnt...amolyan Kelly, Seymour módjára...Rolni
legjobb lenne, ha majd letradelnénk, mert úgyis kevés a pickünk, a need meg sok. de akkor már pass rushert vinnék az első körben, mert utolsó előttiek vagyunk a ligában sackekben. Jarvis Jones, Damontre Moore pl.

choose life
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Nem bírtam tovább! Hiányoztatok! 😊
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Megnéztem már a szezon eleji tippeket, hogy ki hogy tippelte meg a szezont, most már lement tíz meccs.

6-an tippeltünk:
hárman értek el eddig 6 pontot: Raider89, Amadeus91 és Barb
hárman pedig 5 pontot: Peterbadbone, Cubehead és én

Érdekes hogy a Miami meccset mindenki győzelemre vette, aztán jól kiszoptunk 😊
A másik oldal meg a Steelers elleni meccs, amit egyedül Amadeus tett csak győzelemre.
A Falcons és a Jags meccset pedig mindenki eltalálta. 😊Bruce
valamit csak tudok. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Megnéztem már a szezon eleji tippeket, hogy ki hogy tippelte meg a szezont, most már lement tíz meccs.

6-an tippeltünk:
hárman értek el eddig 6 pontot: Raider89, Amadeus91 és Barb
hárman pedig 5 pontot: Peterbadbone, Cubehead és én

Érdekes hogy a Miami meccset mindenki győzelemre vette, aztán jól kiszoptunk 😊
A másik oldal meg a Steelers elleni meccs, amit egyedül Amadeus tett csak győzelemre.
A Falcons és a Jags meccset pedig mindenki eltalálta. 😊
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ez a meccs után elég volt... a szezon végéig átcsapok bandwagonnek! 10 év után uncsi... A Pats topicba megtaláltok ha kellek. Az SB után/offseasonban újult erővel újra találkozunk mint hivatalos továbbra is elkötelezett Raider szurkoló! TST
köcsög 😀

Legalább ne a Pats topicba menj, hanem akkor a Texansba vagy valami szimpatikusabb csapatba! 😀Bruce
Tuck rule rémlik ember?? Pats topic menj már...Rolni
Érdekes váltás lenne az egyszer már biztos 😀 Bár annak már bő 10 éve 😊Wyatt
Lehet a Steelres még pikánsabb lenne ha belegondolok! 😀
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez a meccs után elég volt... a szezon végéig átcsapok bandwagonnek! 10 év után uncsi... A Pats topicba megtaláltok ha kellek. Az SB után/offseasonban újult erővel újra találkozunk mint hivatalos továbbra is elkötelezett Raider szurkoló! TST
köcsög 😀

Legalább ne a Pats topicba menj, hanem akkor a Texansba vagy valami szimpatikusabb csapatba! 😀Bruce
Tuck rule rémlik ember?? Pats topic menj már...Rolni
Érdekes váltás lenne az egyszer már biztos 😀 Bár annak már bő 10 éve 😊

több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ez a meccs után elég volt... a szezon végéig átcsapok bandwagonnek! 10 év után uncsi... A Pats topicba megtaláltok ha kellek. Az SB után/offseasonban újult erővel újra találkozunk mint hivatalos továbbra is elkötelezett Raider szurkoló! TST
köcsög 😀

Legalább ne a Pats topicba menj, hanem akkor a Texansba vagy valami szimpatikusabb csapatba! 😀Bruce
Tuck rule rémlik ember?? Pats topic menj már...Rolni
Ahányszor megbántottak ezek a buta fekete bácsik... Lassan beperelhetném őket a maradandó lelki törések miatt...
Rémlik! Azóta próbálom elfelejteni! Meg kell adni nekik az esélyt na! 😀
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Amúgy a következő offseason egyértelműen a Dről fog szólni sztem.
Igaz, h legtöbben Knapp fejét követelik\jük, de azért az látszik sztem, hogy ha a falon tudnak javítani (OL edző, OL depth) főleg futás terén akkor olyan nagyon oda nem kell ember.
Védelembe pedig jöhet a teljes csere, akár Sey-Kelly elküldésével, Shaggy elengedésével, séma váltással...bármi ami a hosszútávú tervekkel összevág.
Érdekes lesz.Rolni
Egyetértek, a drafton pedig jó lenne valami Peppers/SuperMario szerű 2méteres vadállat😀Barb
Nekem most Lotulelei a favoritom, bár ő "csak" 193 cm magas és 147 kg, de sztem elég jól nyomja! Meg amúgy is tongai, azokat meg csipázom 😀

Sztem TOP 10-ben lesz, szóval mi is ott draftolunk, tehát elérhető lesz nekünk szerintem. Bruce
Még nem tudom mit gondoljak Starról. Mindenhol jókat rnak róla a szakik. Forumokon azért már vegyes a kép...Néztem eddig 1 meccsét, ott nekem nem volt átütő. Sokszor eltűnt...amolyan Kelly, Seymour módjára...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Ez a meccs után elég volt... a szezon végéig átcsapok bandwagonnek! 10 év után uncsi... A Pats topicba megtaláltok ha kellek. Az SB után/offseasonban újult erővel újra találkozunk mint hivatalos továbbra is elkötelezett Raider szurkoló! TST
köcsög 😀

Legalább ne a Pats topicba menj, hanem akkor a Texansba vagy valami szimpatikusabb csapatba! 😀Bruce
Tuck rule rémlik ember?? Pats topic menj már...Rolni
baromkodik csak, soha nem menne Pats-wagonnak 😊



Just Win Baby!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ez a meccs után elég volt... a szezon végéig átcsapok bandwagonnek! 10 év után uncsi... A Pats topicba megtaláltok ha kellek. Az SB után/offseasonban újult erővel újra találkozunk mint hivatalos továbbra is elkötelezett Raider szurkoló! TST
köcsög 😀

Legalább ne a Pats topicba menj, hanem akkor a Texansba vagy valami szimpatikusabb csapatba! 😀Bruce
Tuck rule rémlik ember?? Pats topic menj már...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Ez a meccs után elég volt... a szezon végéig átcsapok bandwagonnek! 10 év után uncsi... A Pats topicba megtaláltok ha kellek. Az SB után/offseasonban újult erővel újra találkozunk mint hivatalos továbbra is elkötelezett Raider szurkoló! TST
köcsög 😀

Legalább ne a Pats topicba menj, hanem akkor a Texansba vagy valami szimpatikusabb csapatba! 😀Bruce
nehogymá más csapatot erősítsünk, tessék tovább is szenvedni itten, erre szerződtünk he! 😀 "majdjövőre"

(Ja visszatértem, sajnos nem nagyon jutott eszembe a jelszavam, de most végre sikerült rájönnöm! 😀)



Just Win Baby!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ez a meccs után elég volt... a szezon végéig átcsapok bandwagonnek! 10 év után uncsi... A Pats topicba megtaláltok ha kellek. Az SB után/offseasonban újult erővel újra találkozunk mint hivatalos továbbra is elkötelezett Raider szurkoló! TST
köcsög 😀

Legalább ne a Pats topicba menj, hanem akkor a Texansba vagy valami szimpatikusabb csapatba! 😀
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ez a meccs után elég volt... a szezon végéig átcsapok bandwagonnek! 10 év után uncsi... A Pats topicba megtaláltok ha kellek. Az SB után/offseasonban újult erővel újra találkozunk mint hivatalos továbbra is elkötelezett Raider szurkoló!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Amúgy a következő offseason egyértelműen a Dről fog szólni sztem.
Igaz, h legtöbben Knapp fejét követelik\jük, de azért az látszik sztem, hogy ha a falon tudnak javítani (OL edző, OL depth) főleg futás terén akkor olyan nagyon oda nem kell ember.
Védelembe pedig jöhet a teljes csere, akár Sey-Kelly elküldésével, Shaggy elengedésével, séma váltással...bármi ami a hosszútávú tervekkel összevág.
Érdekes lesz.Rolni
Egyetértek, a drafton pedig jó lenne valami Peppers/SuperMario szerű 2méteres vadállat😀Barb
Nekem most Lotulelei a favoritom, bár ő "csak" 193 cm magas és 147 kg, de sztem elég jól nyomja! Meg amúgy is tongai, azokat meg csipázom 😀

Sztem TOP 10-ben lesz, szóval mi is ott draftolunk, tehát elérhető lesz nekünk szerintem.
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Mark Davis a helyzetről, hátműtétről:
 www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2012/11/18/mark-davis-embarrassed-disappointed-in-teams-play/

Tetszik a hozzáállása.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
mind1, elején vagyunk az építkezésnek.Amadeus91
Tíz éve. 😛ulpianus
Igen is meg nem is. AL ignorálta a gondokat, nem áltunk neki építkezni a SB zakó óta. Minden offseasonban megpróbálta egycsapásra megoldani a dolgokat...
Most igazi építkezés van, de eddig keserves a dolog.
Rolni
nem akart már finomkodni, azonnali sikert akart a zakó után.

mindenesetre most tényleg minden új. Van project QB, egy raklap fiatal, jövőre lesz pick is, pár év alatt helyrebillen teljesen a cap is, jó a GM, fiatal HC. Majd alakul ez.

criminal lawyer or criminal lawyer?