Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Tegnap miután lezúztam magam körül pár dolgot és a családom konstatálta,hogy ismét kikaptunk 😕.
Megpróbáltam lehiggadni és kicsit objektívabban végig gondolni a dolgokat.

Ha megnézzük az elmúlt 5-6 évet szolidan 4 HC-nk volt saját edzői gárdával és rendszerrel.Azért ez egy kicsit sok,más csapat 1 vagy max 2 HC-t fogyasztottak el ugyanezen vagy még több idő alatt.(pl Patriots 2000- 1 edző,Ravens 99óta 2edző,Bengals 2003 óta 1edző,Steelers 2007 óta 1 edző,Texans 2006 óta 1edző,stb)
Lássuk be ezt így nem lehet mindig újabb gárda,újabb elvárás és rendszer.Pont mire rendesen beleszokna,megtanulná a játékos és arra fordíthatná a figyelmét,hogy minimalizálja a hibákat és ász legyen,mert tudja a rendszert addigra jön egy váltás.
S persze erre még nálunk rá jön/jött Al bácsi szigora,akarata azaz,hogy az új edző sem csinálhatta feltétlen a saját dolgát. Félre ne értsétek maximálisan tisztelem és RIP Al bácsinak,de elég kevés teret engedett az utóbbi időben.

Szóval én amit láttok,mint LEGFONTOSABB szükség a csapatnál (ami elvileg Mark Davis-l és az új felső vezetéssel eljöhet) az a KONZISZTENCIA és az átgondolt építkezést. (most ezzel kapcsolatban nem mennék részletekbe,mert Lee számomra is érthetetlen,stb)
De abban mind egyetérthetünk,hogy a kezdeti nehéz szituból eddig RM-ék a maxot hozták ki,persze az,hogy mindez mennyire elég az más tészta.
Az is biztos,hogy komoly átépítés lesz a kövi offseasonbe ennek folytatása végett és bár rokonszenv miatt lehet nem értünk majd mindennel egyet de hiszem,hogy jól fog jönni némi vér frissítés,plusz energia.

Mindezek jegyében az edzői stábunkkal zárnám ezen gondolat menetem:
HC Dannis Allen: biztos vagyok benne,hogy nagyszerű defense elme (ez látszik azon is,hogy a Broncos D még mindig az ő sémáiból él javarészt). Valamint biztos vagyok abban is,hogy sok hiányossága van és tapasztalatlan,mint HC.Ami ugye nem is csoda,hisz ez az első HC kinevezése.
Viszont mindezek ellenére mégis azt mondom,hogy ha hagyják dolgozni jó lesz és mással (fiatalos tűz,győzelem és elismerés éhség) pótolja a tapasztalatlanságát.

DC Jason Tarver: személy szerint nem ismerem a munkásságát,de mindenhol csak jókat olvastam róla. Sőt volt aki mini def Chuky-nak becézte egy cikkben. Ami nagyon fontos,hogy egyetemi szintről jön,ami azt is jelenti,hogy neki is feljebb kell lépni egy szinttel és szerintem képes lesz rá,pláne DAval karöltve.Valamint azt is jelenti,hogy sokkal jobban megérti magát az újakkal és sokkal inkább az alapokra tudja helyezni a hangsúlyt az edzésen a veteránoknál!Ami mondjuk nálunk nem árt,mert sajnos nem egy meccsen képesek vagyunk vérszegényen és gyengén szerelni.S ebből IS adódik,hogy akár egy Rookie is rommá fut minket.

OC Greg Knapp: megvallom amikor meghallatom,hogy vissza állunk WCO-ra és Knapp lesz az OC megörültem. Véleményem szerint valahol a WCO az igazi Raiders offense style (lásd a múltbéli sikereinket a rendszerben).
Knapp rendszerét ennek megfelelően csípem. A mostani állástól és szenvedéstől eltekintve ha jobban megnézzük nem egy ízben bizonyította és bizonyítja,hogy életképes. Pl anno alatta a futó játékunk L Jordan,J Fargas közvetítésében illetve idén a passz játékunk! Asszem top 6 vagy 7ikek vagyunk benne? MIKOR VOLTUNK UTOLJÁRA ENNYIRE KÖZEL TOP5 HELYEZÉSHEZ BÁRMIBEN IS?? (persze az más kérdés,hogy nincs futójátékunk most és emiatt szívunk,valamint,hogy nincs red zone offense-nk) De maga a rendszer életképes CSAK KÖNYÖRGÖM NE HAGYJÁK KNAPP-T PLAYT HÍVNI!!!!!
Arra ott van/lenne BMG által is említett AL SAUNDERS. Véleményem szerint így két legyet üthetnénk egy csapásra,mert nem lenne séma,rendszer váltás ami jó a játékosoknak és megszűnnének az idióta hívások és kiaknázhatnánk a play bookunk lehetőségeit.

Szerintetek??



több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Szerintem a D-vel a legnagyobb baj, hogy jelenleg csak egy normális CB van játékra kész állapotban, a többi inkább ST játékos, meg FS. Ha lenne egy normális kezdő CB páros, csak ellennénk valahogy...

O-ban vissza kéne állni a tavalyi rendszerre, vagy valami hasonlóra. Ha Barnes visszajön, csak 2 embernek lesz új az egész.
Knappet leváltani, a helyére pedig ott van Al Saunders, akiről mindenki megfeledkezett.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem könnyű mostanában a meccseinket nézni.
Ez nem egy szórakoztató játék.
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Sajnos egyet kell, hogy értsek...! DMC-t nem feltétlen kellene elcserélni csak visszaállni PBS-re! 😊
Védelemből Branch-Huff-Burris-Lamarr négyes maradjon, a többi ember full avarage (van aki a kora miatt van aki szimplán ennyit tud...). Najó még talán Wheeler... de aztán akkor tényleg kifújt! Lassan Sey és Kelly csak depth szinten mozognak hiába a kedvenceim. Ha ez a 2 nagy szerződés nem lenne akkor egész jól állna a fáma a jövőre nézve... Nagyon gáz, hogy nem jönnek ez eredmények... Nem feltétlen a 3-6-al van a bajom hanem a mutatott játékkal! Kész szerencse, hogy nyertünk egyáltalán... Okké, hogy sec nulla ugyebár, de ez sem igaz! Front 7 akkorákat betlizik, hogy arra nincsenek szavak! DA maradjon a kaptafájánál... 😀 Én már nem tudom mit gondoljak, meg, hogy hol keressem a hibákat! 10 év után kezd már uncsi lenni ez az egész! Most úgy káromkodnék ide egy lapon keresztül de vagyok annyira kulturált, hogy nem töröltetem ki magam innen! 😕
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az edzőket meg kifejtettem: DA tőlem maradhat de muszáj egy def szakit hozni valamint egy nagyon jó OC-t, ami megint kérdéses, mert ki jönne ide??
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
No leírom már a bajaimat a csapattal kapcsolatban:

A D inkonzisztens (úgyis divatos szó ez a szarra), egyszer megfogják a liga egyik legjobb futóját, máskor meg egy rookie egy sérülésektől tizedelt fal mögött 200+ yardot fut. A passzok terén hasonló a helyzet. Egy TOP QB ellen 3 INT-et fognak, egy közepes passzjátékkal rendelkező csapatnál, meg hőst csinálnak az irányítóból. Pass rush meg nem létezik, csak nagyon néha vannak felvillanások, de ez semmire nem elég.
Véleményem szerint ha egy csapat tud extra jól és extra szarul is játszani, azt már nem lehet fogni pusztán a játékosokra, hanem ott edzői gond van, bár ha belegondolunk, tulajdonképpen ugyanezen állománnyal tavaly sem tudtunk jók lenni másik edzővel, tehát a játékosok is sárosak.

A spec team megint elég szar, főleg a recovery team-ek, de a visszahordásaink is elég gyengék. A kickoff returnről nem beszélek, mert abból alig van visszahordás, de a punt visszahordás terén semmi nincs idén, pedig nem ehhez vagyunk szokva.

A támadóknál az egyetlen jó pont a passzjáték, de ennyi passzjátéknál becsúsznak a hibák. Tegnap is sok passzba beleértek, de azért sikeresnek tekinthető a passzjátékunk. Nem úgy a pass protection, ami megintcsak lehetne jobb kicsivel, de elmegy szódával.

A futás meg nincs, tehát arról érdemben beszélni felesleges. A ZBS eddig egy nagy fos. Mondjuk azért tetszett hogy Recee mindent megpróbált, de menni neki sem ment. Nem tudom itt mit érdemes csinálni, de lehet hogy el kellene cserélni DMC-t, hogy a csapat újjáépítésének legyen egy kis alapja.

Palmernek maradnia kéne, de ilyen fizetéssel nem maradhat. DMC-t cserélni kell legalább 2. körért, bár szépen dolgozik a vezetőség, hogy ne érjen ennyit se. Az elkapógárda és a TE sor maradhat, de a fallal kezdeni kell valamit. Vagy tartsanak ki a ZBS mellett és szerezzenek olyan embereket, vagy menjünk vissza a PBS irányba és csináljunk egy közepesnél jobb falat minden kategóriában. Aztán jöhet egy jó irányító, aki fiatal és viszonylag biztonságos fal van előtte.

A védelemre meg ötletem sincs. A nagy fizetéses embereket úgyis el kell küldeni, aztán a megmaradó emberekből kell egy épkézláb dolgot összehozni. Séma nem érdekel, mert eddig nem nagyon működött semmi. Legyen itt is egy ilyen közepes védelem, ami elég lehet arra, hogy jó offense esetén megnyerjünk egy meccset.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Valami jó Raiderses ősarc kéne, Romanowski jó is lenne 😊Bruce
Art Shell 😛empty taxi
Norv Turner. 😉ulpianus
Ő ne, ha ő lesz az edző, akkor nem nézek Raiders meccset addig amíg ő van.
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Vagy lehetne az a Darth Vader is a Black Hole-ból! Tuti többet ért a focihoz mint ez a Knapp gyerek...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 887 — Circus Maximus
Valami jó Raiderses ősarc kéne, Romanowski jó is lenne 😊Bruce
Art Shell 😛empty taxi
Norv Turner. 😉


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Valami jó Raiderses ősarc kéne, Romanowski jó is lenne 😊Bruce
Art Shell 😛empty taxi
Ő is jöhet, egyszer már volt sikeres, utána nem, aztán most megint sikeres lenne. Meg őt bírtam is, a birka fejével együtt 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Valami jó Raiderses ősarc kéne, Romanowski jó is lenne 😊Bruce
Art Shell 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Valami jó Raiderses ősarc kéne, Romanowski jó is lenne 😊
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Grudent kihagynátok a buliból? 😛
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Én úgy emlékszem, McKenzie csak Allent nevezte ki, a többieket már ő hozta, szóval...

...Bruce for HC!BMG
könnyen lehet, hogy így van, akkor módosítom a véleményem. Allent kirúgni és jöjjön Bill Romanowski

choose life
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Lehet Dömét alkalmaznám DC-nek 😀

Már csak egy jó OC kellene...
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Tuti nyerünk! Jó előérzetem van! (Majd ide lőjetek ha kitömnek! 😕 )TST
Így ~50 kapott ponttal később nemcsak az optimista hozzáállás tűnt el, hanem a hozzászólás is! 😀ulpianus
Biztos valami frontot érzett csak.BMG
Azért ennyi ólmot kapni mégiscsak állatkínzás lett volna na!
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Én úgy emlékszem, McKenzie csak Allent nevezte ki, a többieket már ő hozta, szóval...

...Bruce for HC!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ha a csapat így folytatja a szezon végére meg fog szűnni ez a topic... :/TST
Én kitartok, de ezt az edzői kart el kell takarítani nagyon gyorsan a gecibe, mert nímandok...

DA HC-nek fos, DC-nek lehet jó!
Knapp OC-nek fos, QB coachnak vagy valami kisebb edzőnek lehet jó, de ne legyen playcalling a kezében.
A defensive edző meg nem hozott előrelépést a tavalyi foshoz képest sem, szóval ő is takarodhat az anyjába.Bruce
McKenzie-től sem vagyok elragadtatva. talán a játékosokhoz jó szeme van (Burris, Wheeler) de Allen és Knapp kinevezése nagy hiba volt. utóbbi főleg, hiszen tudni lehetett róla, hogy mire képes, volt már nálunk OC és meg is bukott. amit Lee-vel csinált, arra meg nincsen szó. szóval McKenzie sem biztos, hogy jó, mint GM, inkább játékosmegfigyelőnek, vagy director of player personellnek lenne ideális.deyell
adjunk nekik időt, idén a körülmények sem voltak a legideálisabbak, őszintén szólva.Amadeus91
Jövőre sem lesznek azok, sőt...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nevezzenek már ki engem, megvan a papírom is, OKJ-s sportoktató vagyok amerikai foci szakon 😀

Így én is ki tudnék kapni 😀
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Ha a csapat így folytatja a szezon végére meg fog szűnni ez a topic... :/TST
Én kitartok, de ezt az edzői kart el kell takarítani nagyon gyorsan a gecibe, mert nímandok...

DA HC-nek fos, DC-nek lehet jó!
Knapp OC-nek fos, QB coachnak vagy valami kisebb edzőnek lehet jó, de ne legyen playcalling a kezében.
A defensive edző meg nem hozott előrelépést a tavalyi foshoz képest sem, szóval ő is takarodhat az anyjába.Bruce
McKenzie-től sem vagyok elragadtatva. talán a játékosokhoz jó szeme van (Burris, Wheeler) de Allen és Knapp kinevezése nagy hiba volt. utóbbi főleg, hiszen tudni lehetett róla, hogy mire képes, volt már nálunk OC és meg is bukott. amit Lee-vel csinált, arra meg nincsen szó. szóval McKenzie sem biztos, hogy jó, mint GM, inkább játékosmegfigyelőnek, vagy director of player personellnek lenne ideális.deyell
adjunk nekik időt, idén a körülmények sem voltak a legideálisabbak, őszintén szólva.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Ha a csapat így folytatja a szezon végére meg fog szűnni ez a topic... :/TST
Én kitartok, de ezt az edzői kart el kell takarítani nagyon gyorsan a gecibe, mert nímandok...

DA HC-nek fos, DC-nek lehet jó!
Knapp OC-nek fos, QB coachnak vagy valami kisebb edzőnek lehet jó, de ne legyen playcalling a kezében.
A defensive edző meg nem hozott előrelépést a tavalyi foshoz képest sem, szóval ő is takarodhat az anyjába.Bruce
McKenzie-től sem vagyok elragadtatva. talán a játékosokhoz jó szeme van (Burris, Wheeler) de Allen és Knapp kinevezése nagy hiba volt. utóbbi főleg, hiszen tudni lehetett róla, hogy mire képes, volt már nálunk OC és meg is bukott. amit Lee-vel csinált, arra meg nincsen szó. szóval McKenzie sem biztos, hogy jó, mint GM, inkább játékosmegfigyelőnek, vagy director of player personellnek lenne ideális.

choose life
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ebben a meccsben szerintem több volt a ti részeteken, ami nem jött ki a csapatból... legalábbis úgy vélem nem játszottunk extra jól, szimplán hoztuk a hibákból a pontokat... és mi alig hibáztunk...
Eredetileg nagyon féltem ettől a meccstől, de a jobb futóitok, ha jól tudom sérültek, mi pedig ott szoktunk nagyon belenézni a csőbe...
368 yard palmertől, sok meccsen kevesebbel is megvert minket...
Értem én, hogy nagy a letörtség, de össze fog ez állni, remélem már jövőre... lehet tényleg kell a más szemléletű coach gárdaCollapo
Hát sajnos én nem hiszek benne, hogy jövőre összeáll. Vagy valamit nagyon tudnak ezek a pöcsök és majd jövőre tényleg lesz valami, de olyan fizetések vannak, hogy szerintem tisztogatni kell és áldozatokkal jár, ami azt jelentheti, hogy nem lesz itt jövőre még semmi
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
nem tudtam nézni, ne is erőltessem? Amadeus91
Még háttérzajnak is szörnyű volt.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
nem tudtam nézni, ne is erőltessem? Amadeus91
Szeretsz szenvedni? Mert akkor nézzed csak! 😀
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ebben a meccsben szerintem több volt a ti részeteken, ami nem jött ki a csapatból... legalábbis úgy vélem nem játszottunk extra jól, szimplán hoztuk a hibákból a pontokat... és mi alig hibáztunk...
Eredetileg nagyon féltem ettől a meccstől, de a jobb futóitok, ha jól tudom sérültek, mi pedig ott szoktunk nagyon belenézni a csőbe...
368 yard palmertől, sok meccsen kevesebbel is megvert minket...
Értem én, hogy nagy a letörtség, de össze fog ez állni, remélem már jövőre... lehet tényleg kell a más szemléletű coach gárda

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!