Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
nem tudtam nézni, ne is erőltessem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ha a csapat így folytatja a szezon végére meg fog szűnni ez a topic... :/TST
Én kitartok, de ezt az edzői kart el kell takarítani nagyon gyorsan a gecibe, mert nímandok...

DA HC-nek fos, DC-nek lehet jó!
Knapp OC-nek fos, QB coachnak vagy valami kisebb edzőnek lehet jó, de ne legyen playcalling a kezében.
A defensive edző meg nem hozott előrelépést a tavalyi foshoz képest sem, szóval ő is takarodhat az anyjába.
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Tuti nyerünk! Jó előérzetem van! (Majd ide lőjetek ha kitömnek! 😕 )TST
Így ~50 kapott ponttal később nemcsak az optimista hozzáállás tűnt el, hanem a hozzászólás is! 😀ulpianus
Biztos valami frontot érzett csak.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
Tuti nyerünk! Jó előérzetem van! (Majd ide lőjetek ha kitömnek! 😕 )TST
Így ~50 kapott ponttal később nemcsak az optimista hozzáállás tűnt el, hanem a hozzászólás is! 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Lee kivágása főleg Spencer IR-re kerülése miatt érdekes...Adams és Francis nálam is előbb repült volna...meglássuk

Jeremy Steward aktiválva lett PSből, mert ugye Jones lett volna az egyetlen RB. Akkor sztem ezért Lee lett kidobva. Nem akarták az ST-t egy meccsre megvariálni Bartellnek úgyis kell a PT...
Amint DMC vagy Goodson ready, Steward megy vissza PSbe Lee meg resign keretbe...de majd kiderül

Este drukkoljatok nagyon, mert ezt most én nem tudom nézni 😕Rolni
Jól tetted hogy nem nézted! 😉
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ha a csapat így folytatja a szezon végére meg fog szűnni ez a topic... :/
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Lee kivágása főleg Spencer IR-re kerülése miatt érdekes...Adams és Francis nálam is előbb repült volna...meglássuk

Jeremy Steward aktiválva lett PSből, mert ugye Jones lett volna az egyetlen RB. Akkor sztem ezért Lee lett kidobva. Nem akarták az ST-t egy meccsre megvariálni Bartellnek úgyis kell a PT...
Amint DMC vagy Goodson ready, Steward megy vissza PSbe Lee meg resign keretbe...de majd kiderül

Este drukkoljatok nagyon, mert ezt most én nem tudom nézni 😕

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Azt nyilatkozta DA hogy azért Lee, mert a 3 másik CB-nek sokkal nagyobb szerepe van a spec. teamben. Bruce
És CB-ként való használhatóságuk ezzel egyenesen arányosan csökken...
Hatalmas hülyeség.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Azt nyilatkozta DA hogy azért Lee, mert a 3 másik CB-nek sokkal nagyobb szerepe van a spec. teamben.
De könyörgöm, ha Lee nem lenne kezdő, akkor neki is lehetne találni helyet a spec.-ben. Meg maradhatna kezdő is és Huff menne vissza FS-nek és akkor Bartell és Lee lenne a kezdő Giordano meg specben lenne kicsit többet és akkor mehetne valamelyik CB, aki még pályára sem lépett védekezés során... Véleményem szerint ez egy hibás lépés volt most.

Valamint történt egy haláleset is a csapat házatáján, mégpedig a DL coach, Terrell Williams, 4 éves fia meghalt pénteken a kórházban. Valami hirtelen jött betegség vitte el a kisgyereket. Isten nyugosztalja!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Raiders placed CB Shawntae Spencer (foot) on season-ending injured reserve.

Huff marad CB, élvezhetjük Giordano játékát végig. két rossz hír egymás után, nem tetszik ez, nem kellett volna elküldeni Lee-t. Bartell megint megsérül (vagy Huff) és jöhet a 4,6-os 40 yardot futó Francies.deyell
ahogy kinéz a secondary luxus bárkit is elküldeni...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 659
Raiders placed CB Shawntae Spencer (foot) on season-ending injured reserve.

Huff marad CB, élvezhetjük Giordano játékát végig. két rossz hír egymás után, nem tetszik ez, nem kellett volna elküldeni Lee-t. Bartell megint megsérül (vagy Huff) és jöhet a 4,6-os 40 yardot futó Francies.

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Seymour, DMC és Goodson is Out a meccsre, Lee pedig el sem utazott, mert Bartell játszik a helyén...Bruce
Lee-t emellett cutoltuk is. nem igazán értem, Phillip Adams, Coye Francies és Brandian Ross maradt, közülük nem lehetett volna valakit kirakni, hogy Lee maradjon? Adams oké, mert returner, de főleg Francies... ne vicceljünk már, ennek nincs értelme. egyébként én abban sem vagyok biztos, hogy Bartell jobb, mint Lee, az alapján, amit eddig amit láttam tőle nálunk.deyell
Érdekes.. főleg, hogy pár hete még az állandó kezdőként való szerepeltetés is felmerült itt.
Valószínűleg ott máshogy látták, de most tényleg érdekelne egy ésszerű magyarázat.BMG
Szerintem itt az egyetlen elfogadható válasz a pillanatnyi system error a felső vezetésnél.
Ahogy Deyell kolléga is rávilágított bőven volt más elküldendő tagel rendelkező játékosunk.
OKs,hogy Lee nem All Pro de hétről hétre jobb teljesítményt nyújtott és a lehetőségekhez mérten bőségesen jól helyettesítette a két kezdő veteránunkat.
Kíváncsi leszek Bartell mennyit tud majd a védelemhez hozzá tenni.Idáig amit láthattunk az édes kevés.
Valamint arra is kíváncsi leszek,hogy mi lesz végül Chekwa-val.Lesz belőle CB vagy ő is cutolva lesz a kövi offseason után mint DVD



több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Seymour, DMC és Goodson is Out a meccsre, Lee pedig el sem utazott, mert Bartell játszik a helyén...Bruce
Lee-t emellett cutoltuk is. nem igazán értem, Phillip Adams, Coye Francies és Brandian Ross maradt, közülük nem lehetett volna valakit kirakni, hogy Lee maradjon? Adams oké, mert returner, de főleg Francies... ne vicceljünk már, ennek nincs értelme. egyébként én abban sem vagyok biztos, hogy Bartell jobb, mint Lee, az alapján, amit eddig amit láttam tőle nálunk.deyell
Érdekes.. főleg, hogy pár hete még az állandó kezdőként való szerepeltetés is felmerült itt.
Valószínűleg ott máshogy látták, de most tényleg érdekelne egy ésszerű magyarázat.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 659
Seymour, DMC és Goodson is Out a meccsre, Lee pedig el sem utazott, mert Bartell játszik a helyén...Bruce
Lee-t emellett cutoltuk is. nem igazán értem, Phillip Adams, Coye Francies és Brandian Ross maradt, közülük nem lehetett volna valakit kirakni, hogy Lee maradjon? Adams oké, mert returner, de főleg Francies... ne vicceljünk már, ennek nincs értelme. egyébként én abban sem vagyok biztos, hogy Bartell jobb, mint Lee, az alapján, amit eddig amit láttam tőle nálunk.

choose life
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Giordano játszik elvileg
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Seymour, DMC és Goodson is Out a meccsre, Lee pedig el sem utazott, mert Bartell játszik a helyén...Bruce
Giordánóról van hír?
Kíváncsi leszek Huff és Bartell mire lesz képes mint CB duo?Komoly lenne ha Boldint és Smith is letudnák venni,mint pár hete White és Jones-t.



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Seymour, DMC és Goodson is Out a meccsre, Lee pedig el sem utazott, mert Bartell játszik a helyén...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Grudent minden évben szóbahozzák 4-5 csapattal, aztán sosincs belőle semmi.
Ide meg bármilyen posztra azért hülyeség, mert itt nektek pont állandóságra lenne szükségetek, szerintem legalábbis.

Hogy ebbe az állandóságba Knapp belefér-e azt tényleg nem tudom. A playhívást DA nem fogja átvenni tőle, mert ő a védelemhez ért, Palmert kevésnek tartom ahhoz h az ő felelőssége legyen a teljes playcall, de ha most jövőre megint váltotok WCO-ról vmi másra, ZBS-ről megint vissza PBS-re stb, na annak semmi értelme nem lenneBlack_Adder
Ergo ha OC-váltás lenne logikus lenne házon belülről hozni vkit, a leglogikusabb választás Skipper (RB coach) lenne, ő anno a UCLA-n volt 2 évig OC, Hutsonnek (TE coach) van még OC tapasztalata, az Eastern Illinoisnál (FCS) volt 2 évig OC, a Tulane-nél meg 1 évig co-OC.
Egyébként meg:
As expected, Raiders will be without Darren McFadden and Mike Goodson this week. Carries expected to be by Taiwan Jones and Marcel Reece.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Grudent minden évben szóbahozzák 4-5 csapattal, aztán sosincs belőle semmi.
Ide meg bármilyen posztra azért hülyeség, mert itt nektek pont állandóságra lenne szükségetek, szerintem legalábbis.

Hogy ebbe az állandóságba Knapp belefér-e azt tényleg nem tudom. A playhívást DA nem fogja átvenni tőle, mert ő a védelemhez ért, Palmert kevésnek tartom ahhoz h az ő felelőssége legyen a teljes playcall, de ha most jövőre megint váltotok WCO-ról vmi másra, ZBS-ről megint vissza PBS-re stb, na annak semmi értelme nem lenne

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Ja, van is fasza WCO QB, Vick pont a gyors döntéshozatal és a nagyon precíz rövid passzok témakörökből írta a nagydoktoriját. Csak az a baj, hogy biztos a TF-en. 😀somoskovig
csak egy wco kompatibilis qb kellAmadeus91
Ja, meg mondjuk DeSean is pont az a WR, aki kurva szívesen futja a slanteket a pálya közepe felé.somoskovig
ez itt off, de D-Jax a legtúlértékeltebb WR a ligában.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Ja, van is fasza WCO QB, Vick pont a gyors döntéshozatal és a nagyon precíz rövid passzok témakörökből írta a nagydoktoriját. Csak az a baj, hogy biztos a TF-en. 😀somoskovig
csak egy wco kompatibilis qb kellAmadeus91
Ja, meg mondjuk DeSean is pont az a WR, aki kurva szívesen futja a slanteket a pálya közepe felé.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Ja, van is fasza WCO QB, Vick pont a gyors döntéshozatal és a nagyon precíz rövid passzok témakörökből írta a nagydoktoriját. Csak az a baj, hogy biztos a TF-en. 😀somoskovig
csak egy wco kompatibilis qb kell

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Ja, van is fasza WCO QB, Vick pont a gyors döntéshozatal és a nagyon precíz rövid passzok témakörökből írta a nagydoktoriját. Csak az a baj, hogy biztos a TF-en. 😀

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Gruden kapcsán a legerősebb pletyka az h collegeba megy a Tennesseehez, NFL-ben csak big market csapatnál tudom elképzelni, azok közül pedig Eagles, Jets, Cowboys hármas ahol sanszosnak érzem a HC-cserét.empty taxi
Véleményem szerint ha NFl akkor Eagles lesz a választott.Mert szerintem ő nem alapvetően a pénz alapján fog dönteni,úgy értve,hogy nem az lesz a kizárólagos döntési faktor.
S a három csapat kerete közül talán az Eaglesé az amelyik a legkönnyebben és gyorsabban tudná sikerrel adoptálni az ő rendszerét.



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
szerintem is kizárt, hogy Gruden HC legyen Oaklandben. (nem is lenne értelme szerintem)Amadeus91
Grudent Oaklandbe OCnak írtam,meg persze azt is írtam,hogy vajmi kevés lehetőség van rá de azért zsír lenne.