Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Respect always demanded!
Allegiance to the shield!
Incredible pride
Dedication & commitment!
Eliminate enemies!
Respect the Nation
Superiority undisputed!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én azért sajnálom, bár amikor anno behúztuk őt, én nem voltam elégedett vele, de mindenki mondta hogy jó lesz. Sajnos nem vált be nálunk, de lehet hogy máshol befog. Amiatt a veréses incidense miatt haragszok rá amúgy, de remélem összeszedi magát, mint Ray Lewis és hasonló karriert fut be.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
En nem banom.
McClaint sajnos rossz volt nezni...
A dontes sztem nem rossz(ha igy marad a dolog) az idozites kicsit fura, de vegulis mar "vege" a szezonnak...
Trade fizuja miatt nem volt opcio...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Rolando no comment! Vagyis annyi, hogy remélem a Ravens-be megy és megmutatja, hogy mennyire jó játékos is ő egyébként!

Visszatért viszont DMC és Goodson is az edzésbe.
Valamint várhatóan nem lesz inaktív a hétvégén Pryor, de persze ettől még Palmer lesz a kezdő, csak már bevethető állapotban van Pryor is és így oda is teszik.
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Közben azt olvasom a magas intelligenciájú Rolandunktól:
"Officially no longer an Oakland Raider!!"
aztán meg:
"Well technically I am,". "But I'm mentally done. Just waiting on my papers."I'm gonna weigh my options. Looking forward to playing for an actual 'team.'"
"I'd like to be anywhere besides here."

most komolyan mekkora sansz van arra hogy 4 éven belül húzunk 2 agyhalott retardáltak akiket kb az egész nfl top tehetségnek vélt?
És mielőtt valaki azt mondaná hogy Al így meg Al úgy nézze meg milyen prospectnek tartották és milyen draft gradet kapott mind Jamarcus mind Rolando (annak ellenére hogy 3-4be sztárolták) a szakiktól.
Kár érte mert még midnig fiatal gyerek a potenciálja sose volt kérdés de ezek után menjen amerre lát


több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
pft-n annyit írnak, hogy bizonyos okok miatt nem edzett szerdán (nem sérülés).

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Azt írták, hogy Slowlando cutolva lesz ha sikerül felszedni Babibt. Őt meg a Jags szedte fel ha jól látom.
Egyelőre nem látom az értelmet a dologban ennyi erővel egy 6. körért elcsaphattuk volna a 8. hét előtt...Barb
Oaklandben nem mindig érdemes értelmet keresni a dolgok mögött, mert sokszor annyit talál az ember mint a (még) GMünk draftjaiban...iktriad
Jogos, csak a távoli magyarhonból reméltük, hogy az új vezetőséggel majd ezek a dolgok megváltoznak és keveseb lesz a wtf faktor😀


több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt írták, hogy Slowlando cutolva lesz ha sikerül felszedni Babibt. Őt meg a Jags szedte fel ha jól látom.
Egyelőre nem látom az értelmet a dologban ennyi erővel egy 6. körért elcsaphattuk volna a 8. hét előtt...Barb
Oaklandben nem mindig érdemes értelmet keresni a dolgok mögött, mert sokszor annyit talál az ember mint a (még) GMünk draftjaiban...
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Azt írták, hogy Slowlando cutolva lesz ha sikerül felszedni Babibt. Őt meg a Jags szedte fel ha jól látom.
Egyelőre nem látom az értelmet a dologban ennyi erővel egy 6. körért elcsaphattuk volna a 8. hét előtt...


több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Legalább nem a jövő évi capet terheli 😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
😮

@kyle_burger Former Bama LB Rolando McClain no longer with OAK. He writes: I'm gonna weigh my options. Looking forward to playing for an actual 'team'.Höri
Az komoly.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
😮

@kyle_burger Former Bama LB Rolando McClain no longer with OAK. He writes: I'm gonna weigh my options. Looking forward to playing for an actual 'team'.

több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Jövőhét csütörtökön TV-ben leszünk.
Mármint SportTV-ben.

Tavaly Chargers ellen bejött, hátha a Broncos ellen is...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Weeden jatszik ellenunk.
Nem tudom mire szamithatunk...ket gyenge csapat talakozik.
Steelerst vertuk mi is lyukas Dvel, ok is a 3. szamu QB ellen...ebbol sokminden nem vonhato le...
Jo lenne ertelmes, fegyelmezett jatekot latni es nagy hajtast!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Amúgy kicsit elgondolkodtam ezen az egész helyzeten, rebuildingen...

Még Palmer megtartása sem egyértelmű számomra a továbbiakban...miért fizetnél egy QBnak 16M-t, ha esélytelen a POba jutás??
Persze lehet mondani, hogy majd jövőre már odaérhetünk vele, de én nem hiszem. Ez az építkezés hosszabb folyamat lesz. 2014előtt nem rakunk fel olyan csapatot a pályára ami konzisztens erős játékot tud sztem. Talán ha új OC érkezik van értelme megtartani Palmert, de Knapp alatt nem igazán. Akkor lehet jobban megéri olcsón hozni Pryor elé vkit vagy akár Pryort kipróbálni. Igazából 2.évét padozza, tanulja a lábmunkát meg minden mást. Ha köv szezon elejére se tud semmit mutatni, minek várni vele tovább. OL-t ígyis, úgyis kell javítani, rendes futójátékkal meg Pryor is jó lehet pár W-re...tényleg nem tudom mi lenne a jó megoldás...ha CPvel mondjuk éppen lemaradunk POról, akkor nem lesz sanszunk franchise QB-t húzni és ugyanott vagyunk ahol a part szakad. Ha Pryor kezd és szar legalább ismét elől húzunk, ami csapatépítés szempontjából nem baj.
Eredmény követőbe én is írtam,hogy a holt szezon béli variálások végett 2014 előtt biztos nem lesz számot tevő a változás már ami a mérlegünket illeti.
OC váltás szinte biztos,hogy nem lesz.Ez ugyan lehet jó is és rossz is.Maradjunk annyiban,hogy nézzük meg mire megy majd Knapp ha lesz konzisztens futó játék a passz mellett és maximálisan a kártyák kevergetésére fordíthatja a figyelmét!


RB poszton se tudom mi a jó megoldás. Reece és Stewart jobban néz ki mint DMC és Goodson. Majd ha visszajönnek ők kiderül, h a fal javul-e. DMC-t sztem tradelni kell. Csak ugye kurva keveset fogunk kapni érte.
Reece és Stewart tényleg jobban mozog,majd ha DMC vissza jön meglátjuk,hogy ez az ő vagy a fal érdeme esetleg is is.Viszont akárhogy is van ránk férne,hogy DMC is villantson valamit a fizujáért,ha más nem legalább a trade értéke nőne.

WR poszton DHB fizetésével kell kezdeni vmit. Nem kaphat annyi pénzt aki olyanokat droppol mint tegnap is...Criner szépen kezd beforogni a rotációba, de most meg Streater tűnt el...nem tudom, h ez mennyire OC hibája...Moore kurva sokat droppol, sokszor nem értik egymást CPvel...nem tetszik a dolog.
A droppokal tényleg kell kezdeni valami,így nem maradhat!DA-nak sokkal komolyabban kell össze szednie őket fejben egy egy meccsre,hogy ezeket kiküszöbölhessék!
Streater és Haggan beszürkülése szerintem nem az ő hibájuk,mint sem a play callingé.PL a bengals ellen is Moore agyon volt erőltetve holott lehetett látni,hogy nincs ott fejben 100%osan.


TE poszton Myers mellett egyik srác se mutat semmit sajnos és ő is elkezdett droppolgatni. Olcsón meg kéne tartani őt és keresni az upgradet...
Ausberry és Gordon eltűnését is a play callnak tudnám be és nem a tudások hiányának.PL ha vissza emlékszel szezon elején se kaptak túl sok lehetőséget de a meccsenként 1-2 passazl Ausberry mindig szépen élt.Volt,hogy 2védővel a nyakában küzdött extra yardokért.Míg ha megnézed a Buccaners óta eltelt meccseket nem igazán látni feléjük dobot lasztit.

OL iszonyat gyenge. Cooper kuka, Barnes max csereként lenne rendben. Brisiel-en is kurvára el kell gondolkozni...szerződése cap barát igazából, de mindenkit kirúgni se lehet, mert ennyi pick\FA nincs a földön...Wiz, Bergstrom és Veldheer az alapkövek, de még sok a kérdőjel...Bergstrom beválik-e egyáltalán, Wiz amúgy talán a legjobb OL emberünk, de nem mondanám dominánsnak, Jared fejlődése kicsit mintha megtört volna. Ha elég jó ember jön (mondjuk első kör OT draft) akár RTbe át lehet rakni, ha úgy jön ki a legjobb 5-ös...
Kezdő kaliberű OT kell az biztos és amúgy meg depth (amit részben Parsons és Nix, esetleg Hurd megoldhat).
Cooper már kiszolgált,mint ahogy Barnes is.Ahogy írtad Te is a fal bal oldala rendben van,véleményem szerint Brisiel-el sem lesz ennyi gond csak kell mellé a draftról egy domináns azonnal bevethető RT.
Szerintem a depth rendben van,bár T back up még ránk férne,hogy teljes legyen az összkép.

___________________________________________________________________________

DLben Houston-on kívül senki nem győzött meg eddig, h kezdő posztot ér. Sey és Kelly meg ugye annyit keres együtt, mint egy komplett Dline...Des és Shaggy csak back up\vagy minimum kezdő (tudom, h nincs ilyen, de értitek mire gondolok) pénzért maradjon. Tollefson és Carter nem sok vizet zavarnak...Bilukidi egyre többet van pályán ő legalább a fizetésével arányos teljesítményt nyújt. Egyenlőre belőle se látszik back uptól több...Crawford sokszor nem is aktív...ok, h nyers gyerek volt draftoláskor, de ebbe a DLbe se fér be...kicsit aggasztó
Kellene kezdő NT és egy rendes pass rusher.
Szerintem Sey biztos menesztve lesz.Shaggy meg ugyan még nem a régi önmaga de alapvetően nem rossz,ha normális fizuért maradna akkor oks.Des úgyszintén rendben van csak sajnos nem all down DT,szóval ahogy írtad is csak kis fizuért rotációba.Bilukidi és Crawforsal nincs gond csak kell nekik még némi idő!Amúgy Crawford inaktívsága egybe vág a kozmetikázással szerintem.Kellyt még marasztalnám kisebb fizuval egy évre,mert ha mellé tudnánk a draftról egy frankó 3technic pass rush dt-t szerezni (mint anno Sapp volt) akkor ő is jobban festene fenn,ami növelné a trade értékét és könnyebb lenne a secondary dolga is.aztán meg lelehetne váltani Bilukidire vagy egy rookie NTre.

LB poszton megint sok a ? ...McClain nem kezdő MLB 4-3ban. Ehhez jön még a 6Ms fizu...ha marad a 4-3 akár cut is lehet belőle, ugyanis nem hiszem, h vki tradelne érte...Wheeler rendben van és a mostani brigádban jónak számít\tűnik, de azért nem több ő egy átlagos SLBnél. Nem szabad túlfizetni őt sem. Burris ezen a meccsen sztem jobb volt mint az utolsó 3 meccsen, fejlődik hosszútávon megoldás lehet...Depth nagyon kell, mert a mostani "depth" ST ember csak...


CB poszt is kurva gáz. Huff nálam maradna CB, Bartell kuka vagy maradhat depthnek olyan pénzért, Spencer ha full felépül maradhat mint potenciális kezdő, de sérülékenység miatt olcsón. Hanson maradhat mint nickel, Chekwa-Ross fiatal duo mellé kell hozni drafton is embert lehetőleg korán, bár az idei draft nem tűnik CB poszton mélynek...Ha Spencer helyett sikerülne egy fasza FA CB-t igazolni és Huff #2 lenne talán működne pass rush-al...
Huff nálam is maradna CB de nálam Spencer is kuka.Alapvetően draftról próbálnám feltölteni a posztot és akkor hosszabb távon is jók lehetünk.Mondjuk Johnthan Banks?!

S poszt kurva nagy lyuk. Branch rookie évében játszott ilyen szinten, nem tudom mi van vele...remélem nem a pénz miatt állt le...Gio kuka, Mitchell kuka vagy max minimumért ST... ide kell FA és újonc is tutira. Rambo jó volna, de azt mondták szakik, h 3. ban már nem lesz benn vszeg...
Nálam Gio és Mitchell is fixen kuka.Branch-l meg nem lesz gond,a tehetség és a tudás nem tűnik el csak úgy csak össze kell őt is kapni fejben.

STbe sztem Shane menni fog, mert ennyi pénzt egy ilyen gynege csapatnak nem ér a P...protect teamet kell összerakni, h véletlenül se érjen senki oda Kinghez (ezért fontos Condo) és a kiscsávó is tud elég nagyokat rúgdosni...abban meg shane se ász, h 20-on belülre rakja...
Valamint nem ártana egy jobb visszahordó team-t sem össze rakni,mert az állandó 20asról való kezdés elég fárasztó.

A szomorú valóság, hogy kell kezdő pass rusher, NT, MLB, CB, FS, OT.
Nálam a sorrend: Pass Rush DT,OT,CB,MLB,FS.
Emellett legtöbb helyre kell depth.
Rolni



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
T Pryort tényleg jó lenne látni,hogy mennyit fejlődött és most mire képes!
Mert ugye abban mindenki egyetért,hogy potenciál bőven van a srácban és a hozzáállásával sincs gond!S ha sikerült neki "ennyi" idő alatt szignifikáns mértékben fejlődni akkor érdemes vele foglalkozni, építeni rá!

Viszont abban szinte 100%ig biztos vagyok,hogy ha látjuk is idén Pryort éles meccsen az max az utolsó 1-3 meccs lesz csak.Mivel RM és DA is úgy gondolkodik (pláne a Saints ellen elszenvedett vereség utáni M Davis látogatás után),hogy bár meccses előfordul garbage time de szezon szinten még nem!
Ugye M Davis annyit mondott,hogy nem szól bele a dolgokba, hagyja dolgozni a stábot de szeretné látni a fejlődést ill rövid távon az eddigi szint fenntartását.Ami ugye 8-8 volt szóval DA még próbálja majd kozmetikázni kicsit az első évi mérlegét és így ha látjuk Pryort akkor az csak a vége felé várható ami meg egyéb okok véget lesz kérdéses.PL a csapat és az ellen is mennyire fog hajtani,szóval,hogy mennyire lesz reális a kép amit látunk!



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
The Eagles have released underperforming DE Jason Babin. 5.5 sacks this season

szedjük fel a waiverről, én azt mondom.deyell
underperforming 😀 simán beférne hozzánk, sőt!Amadeus91
😊
waiverrol nem kene, de ha fa lesz megerhet 1 probat...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
The Eagles have released underperforming DE Jason Babin. 5.5 sacks this season

szedjük fel a waiverről, én azt mondom.deyell
underperforming 😀 simán beférne hozzánk, sőt!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
The Eagles have released underperforming DE Jason Babin. 5.5 sacks this season

szedjük fel a waiverről, én azt mondom.

choose life
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ilyen a jó pass protection - bemutatja Khalif Barnesdeyell
Hát ez hatalmas. 😀
Sanchez baromsága után kellett még egy ilyen a hétre.
Hogy áll ott és ahogy visszanézem, de ahogy Palmer kapaszkodik a védők elől, zseniális. 😀Beki
ahogy a mondás tartja: jó kapus szemmel véd.Amadeus91
Illetve utasítja Palmert, hogy tiplizzen ahogy tudjon. 😀
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Ilyen a jó pass protection - bemutatja Khalif Barnes

deyell
Hát ez hatalmas. 😀
Sanchez baromsága után kellett még egy ilyen a hétre.
Hogy áll ott és ahogy visszanézem, de ahogy Palmer kapaszkodik a védők elől, zseniális. 😀Beki
ahogy a mondás tartja: jó kapus szemmel véd.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ilyen a jó pass protection - bemutatja Khalif Barnes

deyell
Hát ez hatalmas. 😀
Sanchez baromsága után kellett még egy ilyen a hétre.
Hogy áll ott és ahogy visszanézem, de ahogy Palmer kapaszkodik a védők elől, zseniális. 😀
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Ilyen a jó pass protection - bemutatja Khalif Barnes

deyell
😀 most borultam le a székről, hatalmas 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Erről a Bills rookie T-je Zebrie Sanders jut az eszembe még az FSU-ról:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 887 — Circus Maximus
Másik oldalon (Veldheer) sem épp fantasztikusan jól sikerül a blokk.


Állat vagyok, ami enni kér...