Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
A Bengals védelme időnként egészen extrém kilengéseket képes produkálni, egyik meccsről a másikra, de meccsen belül is. A KC ellen az első félidőben nyelte a D a yardokat és a TD-ket, majd a másodikban leradírozták őket. Mondjuk vélhetőleg a stratégia az volt, hogy Hill és Kelece játékát megfogják, ami összességében sikerült. Jellemző egyébként, hogy akár a D, akár az O oldalon ha valakit nagyon veszélyesnek tartanak, legyen az WR vagy épp pass rusher, akkor ott elég gyakran megy a kettőzés. Nem lenne meglepő, hogyha ezt most is megtennék, és ha Waller egészséges, akkor rá jobban fognak figyelni, ahogy a másik oldalon a falember mellett a TE mondjuk folyamatosan próbálná majd Crosbyt blokkolni.
Ha fogtok tudni futni, akkor az O oldalon a passzjátékotok is működni fog, de azt nehezen tudom elképzelni, hogy Carr szétdobálná a Bengals secondaryt.
munoz
Köszi az építő jellegű hozzászólást!

Wallert és Renfrowt kell levenni a passzjátékban nektek. Crosby folyamatos kettőzése mellett Yannickra is érdemes lesz figyelni majd.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 207
nyomást kell helyezni Burrow-ra, különben baj lesz.
deyell
Remek meccs kell a DL-től, mert Mixon-t sem szabad engedni szabadon rohangálni...

O oldalon meg ki kell használni rendesen Waller-t és Moreau-t, mert ahogy olvastam a Bengals D elég sebezhető TE játékkal!
Rolni
Azért mindkét felvetéshez ajánlanám visszanézni a kansas meccset. Simán 50 50 a meccs. Azt azonban nagyon nem hiszem hogy a hat emberes passrush megoldás lenne. Átmennek és megtekintik ahogy boyd 20 30 yardokat gyalogol. Rég nem lesz ott a labda
laoce
Easy Rider!
Szerintem Ti vagytok az esélyesek.

DL-el, ergo 4emberrel kell a nyomást hoznunk, de ha megnézed egész évben ez a stratégia nálunk, nincs 6 man rush, de még 5 se nagyon. A kérdés, h tud-e majd elég gyorsan működni a 4 man rush és közben nem engedjük-e el a runD-t...

A tightend "vonal" helyett mást mondanál a védelmetek ellen legjobb fogásnak?
Rolni
A Bengals védelme időnként egészen extrém kilengéseket képes produkálni, egyik meccsről a másikra, de meccsen belül is. A KC ellen az első félidőben nyelte a D a yardokat és a TD-ket, majd a másodikban leradírozták őket. Mondjuk vélhetőleg a stratégia az volt, hogy Hill és Kelece játékát megfogják, ami összességében sikerült. Jellemző egyébként, hogy akár a D, akár az O oldalon ha valakit nagyon veszélyesnek tartanak, legyen az WR vagy épp pass rusher, akkor ott elég gyakran megy a kettőzés. Nem lenne meglepő, hogyha ezt most is megtennék, és ha Waller egészséges, akkor rá jobban fognak figyelni, ahogy a másik oldalon a falember mellett a TE mondjuk folyamatosan próbálná majd Crosbyt blokkolni.
Ha fogtok tudni futni, akkor az O oldalon a passzjátékotok is működni fog, de azt nehezen tudom elképzelni, hogy Carr szétdobálná a Bengals secondaryt.
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
 vegassportstoday.com/raiders-good-matchup-bengals-moton/

Moe Moton szerint a következő 3 tényező miatt lehet esélyünk:
1, Josh Jacobs has revitalized ground attack, brought balance to offense
Ha JJ tud rendesen futni, mint az utóbbi hetekben, akkor az sokkal kiegyensúlyozottabbá teheti az O-t, ami legutóbb igen egysíkú és szenvedős volt a Bengals ellen...

2, Raiders defense held Joe Burrow to 148 passing yards in Week 11
Legutóbb sem tudott szétdobni minket Burrow. Elég jó a cover egység és a pass rush gondot okozhat a Bengals OL-nek és ezáltal Burrownak. Burrow nyalta be a legtöbb sacket idén (51), míg QB knockdown tekintetében a liga 3. legjobb gárdája vagyunk.

3, Raiders run defense has improved greatly since Week 15
Sokat javult a run D, pedig a papíron erős Denver és J.Taylor ellen dolgozott a D mostanában.


Winning in the trenches
lesz/lenne a siker kulcsa Moe szerint is...Ha tudunk a falakban erősen játszani és hozni a csatákat, akkor végig szorosan tarthatjuk a meccset és idén a Carr&Carlson párosnál nem igen van clutch-abb páros 😉

Tessék bízni!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
A tightend "vonal" helyett mást mondanál a védelmetek ellen legjobb fogásnak?
Rolni
Eli Apple.
Miknar
szokásos Buckeye CB produktum.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Miknar Cincinnati Bengals 507
A tightend "vonal" helyett mást mondanál a védelmetek ellen legjobb fogásnak?
Rolni
Eli Apple.
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
nyomást kell helyezni Burrow-ra, különben baj lesz.
deyell
Remek meccs kell a DL-től, mert Mixon-t sem szabad engedni szabadon rohangálni...

O oldalon meg ki kell használni rendesen Waller-t és Moreau-t, mert ahogy olvastam a Bengals D elég sebezhető TE játékkal!
Rolni
Azért mindkét felvetéshez ajánlanám visszanézni a kansas meccset. Simán 50 50 a meccs. Azt azonban nagyon nem hiszem hogy a hat emberes passrush megoldás lenne. Átmennek és megtekintik ahogy boyd 20 30 yardokat gyalogol. Rég nem lesz ott a labda
laoce
Easy Rider!
Szerintem Ti vagytok az esélyesek.

DL-el, ergo 4emberrel kell a nyomást hoznunk, de ha megnézed egész évben ez a stratégia nálunk, nincs 6 man rush, de még 5 se nagyon. A kérdés, h tud-e majd elég gyorsan működni a 4 man rush és közben nem engedjük-e el a runD-t...

A tightend "vonal" helyett mást mondanál a védelmetek ellen legjobb fogásnak?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
laoce Cincinnati Bengals 741 — laoce68@freemail.hu
nyomást kell helyezni Burrow-ra, különben baj lesz.
deyell
Remek meccs kell a DL-től, mert Mixon-t sem szabad engedni szabadon rohangálni...

O oldalon meg ki kell használni rendesen Waller-t és Moreau-t, mert ahogy olvastam a Bengals D elég sebezhető TE játékkal!
Rolni
Azért mindkét felvetéshez ajánlanám visszanézni a kansas meccset. Simán 50 50 a meccs. Azt azonban nagyon nem hiszem hogy a hat emberes passrush megoldás lenne. Átmennek és megtekintik ahogy boyd 20 30 yardokat gyalogol. Rég nem lesz ott a labda

Szerkesztette: laoce

Lou Anarumo for president
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
nyomást kell helyezni Burrow-ra, különben baj lesz.
deyell
Remek meccs kell a DL-től, mert Mixon-t sem szabad engedni szabadon rohangálni...

O oldalon meg ki kell használni rendesen Waller-t és Moreau-t, mert ahogy olvastam a Bengals D elég sebezhető TE játékkal!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
nyomást kell helyezni Burrow-ra, különben baj lesz.


choose life
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
mennyire segítik az irányítókat csapattársaik?

 i.imgur.com/fV30X1T.jpg
deyell
Pont ezt akartam betenni!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
"According to Ian Rapport, "Raiders will conduct a thorough coaching search, and coach Jim Harbaugh has garnered some interest. He will, at least, listen." I am shocked that Mark Davis does not bring back Rich Bisaccia because he got the Raiders to the playoffs in the most extreme circumstances. I am not endorsing Rich to retain the Raiders head coach position but if the next head coach does not make the playoffs, it is not a good look.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
mennyire segítik az irányítókat csapattársaik?

 i.imgur.com/fV30X1T.jpg

choose life
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
Közben Philon kiesése miatt leigazoltunm egy korábbi Steelers DT I. Buggs-t.
Cubehead
Buggs nem olyan rossz, de Philont nem tudja pótolni érdemben.

Raiders designated LB Nicholas Morrow to return from IR. He can practice and be activated to roster when ready. DT Darius Philon was placed on IR and LB Will Compton was released. LB Marquel Lee and DT Kendal Vickers were activated from COVID list.

végre összeáll a Perryman - Deablo - Morrow LB sor?

choose life
több mint 2 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 483
Közben Philon kiesése miatt leigazoltunm egy korábbi Steelers DT I. Buggs-t.



több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Jut eszembe Rolni! Remélem még éjszaka sem veszed le azt a kib@szott rózsaszín szemüveget! 😅 Okké, hogy savankás a szőlő de Playoff van Töki! 🤗
TST
Duck tape-el fel van rögzítve ne aggódj!!
Finom ez a szőlő nagyon 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Jut eszembe Rolni! Remélem még éjszaka sem veszed le azt a kib@szott rózsaszín szemüveget! 😅 Okké, hogy savankás a szőlő de Playoff van Töki! 🤗
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
mert Gruden az alapján, amit tudunk róla, leszarja a draftot az első kör kivételével. Simpson lehetett még Cable pick.
deyell
Nem tudom, meg sose fogjuk megtudni mi volt, hogy volt. Én azért nem vagyok Mayock-tól hasra esve összességében, mert mégiscsak aszisztált azokhoz a borzalmas első körös pickekhez és ha tényleg ezek Gruden pickek akkor is megbukott a szememben, hogy nem tudta meggyőzni a helyes pickekről Őt.

Na mindegy is. Koncentráljunk a Bengals elleni meccsre inkább!

Baromira nem mi vagyunk a favoritok, DE pont ez a teher nélküliség, illetve ez a szezont záró 4 győzelem és ez a mostani őrölt OT win adhat vmi olyat a csapatnak, hogy mégis meccsben lehetünk...

Egyetlen esélyünk szerintem, ha a DL állat módjára dolgozik megint és Burrow többet van a hátán, mint a lábán 😀
Rolni
Mindig akkor vagyunk partyban ha az FK! beharangozóiban senki nem tart minket favoritnak (meg más sem) szóval pls húzzátok le a csapatot megint a tippjátékban! (Tényleg! Köszönet! 😊)
Sztem a fiúk most óriási pélóval fognak kimenni! Bárcsak nyernénk akár csak 1 meccset is. Olyan jó lenne Skacok! ☺️
Meg reméljük egyszer már nekünk is szerencsénk lesz, nem csak mindig az ellennek (gondolok a Colts és hasonló TD-kre).
TST
Életem első PO W-ért szurkolok.
több mint 2 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
mert Gruden az alapján, amit tudunk róla, leszarja a draftot az első kör kivételével. Simpson lehetett még Cable pick.
deyell
Nem tudom, meg sose fogjuk megtudni mi volt, hogy volt. Én azért nem vagyok Mayock-tól hasra esve összességében, mert mégiscsak aszisztált azokhoz a borzalmas első körös pickekhez és ha tényleg ezek Gruden pickek akkor is megbukott a szememben, hogy nem tudta meggyőzni a helyes pickekről Őt.

Na mindegy is. Koncentráljunk a Bengals elleni meccsre inkább!

Baromira nem mi vagyunk a favoritok, DE pont ez a teher nélküliség, illetve ez a szezont záró 4 győzelem és ez a mostani őrölt OT win adhat vmi olyat a csapatnak, hogy mégis meccsben lehetünk...

Egyetlen esélyünk szerintem, ha a DL állat módjára dolgozik megint és Burrow többet van a hátán, mint a lábán 😀
Rolni
Mindig akkor vagyunk partyban ha az FK! beharangozóiban senki nem tart minket favoritnak (meg más sem) szóval pls húzzátok le a csapatot megint a tippjátékban! (Tényleg! Köszönet! 😊)
Sztem a fiúk most óriási pélóval fognak kimenni! Bárcsak nyernénk akár csak 1 meccset is. Olyan jó lenne Skacok! ☺️
Meg reméljük egyszer már nekünk is szerencsénk lesz, nem csak mindig az ellennek (gondolok a Colts és hasonló TD-kre).
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
mert Gruden az alapján, amit tudunk róla, leszarja a draftot az első kör kivételével. Simpson lehetett még Cable pick.
deyell
Nem tudom, meg sose fogjuk megtudni mi volt, hogy volt. Én azért nem vagyok Mayock-tól hasra esve összességében, mert mégiscsak aszisztált azokhoz a borzalmas első körös pickekhez és ha tényleg ezek Gruden pickek akkor is megbukott a szememben, hogy nem tudta meggyőzni a helyes pickekről Őt.

Na mindegy is. Koncentráljunk a Bengals elleni meccsre inkább!

Baromira nem mi vagyunk a favoritok, DE pont ez a teher nélküliség, illetve ez a szezont záró 4 győzelem és ez a mostani őrölt OT win adhat vmi olyat a csapatnak, hogy mégis meccsben lehetünk...

Egyetlen esélyünk szerintem, ha a DL állat módjára dolgozik megint és Burrow többet van a hátán, mint a lábán 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 293 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
El kell cserélni az 1. kört, nincs rá gond!
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
Ferrell állítólag Guenther és Mayock közös produkció volt. Arnette az Mayock pick. Abram is. Ruggs Gruden pick volt. Leatherwood pedig Cable.
Amadeus
Ha ekkora csapatmunka volt az elején, akkor miért gondoljuk, h a 2. kör után minden gyémánt MM érdeme? 😊
Rolni
mert Gruden az alapján, amit tudunk róla, leszarja a draftot az első kör kivételével. Simpson lehetett még Cable pick.

choose life
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Ferrell állítólag Guenther és Mayock közös produkció volt. Arnette az Mayock pick. Abram is. Ruggs Gruden pick volt. Leatherwood pedig Cable.
Amadeus
Ha ekkora csapatmunka volt az elején, akkor miért gondoljuk, h a 2. kör után minden gyémánt MM érdeme? 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
 www.cbssports.com/nfl/news/raiders-very-likely-to-conduct-gm-search-former-browns-chiefs-gm-john-dorsey-a-top-candidate/
Bisaccia még pályázhat a rendes HC állásra, de Mayock vérhatóan lapátra kerül 😊
Rolni
Trevon Moehrig
Maxx Crosby
Nate Hobbs
Hunter Renfrow
Divine Deablo
Foster Moraeu
John Simpson
Bryan Edwards

ezeket a játékosokat köszönhetjük Mayocknak a 2-5. körökből.
UDFA igazolás: Alec Ingold, Andre James.
idén a FA igazolások sem voltak rosszak: Ngakoue, Jefferson, Philon, Solomon Thomas, Casey Hayward, Wright, Facyson. Perryman jött trade keretében.

biztos jó lenne ha lapátra kerülne?
deyell
Ezt tudjuk for fact?
Mert mi van a Ferrell, Abram, (Ruggs), Arnette, Leatherwood pickekkel?
Vagy azt mondjuk, hogy minden ami rossz volt az Gruden volt?
Nem hiszem, h minden fehér vagy fekete.
Ferrell és Arnette kapcsán is lehetett olvasni olyat, h Mayock emberei voltak...főleg miattuk elvileg majdnem repült az előző offseasonban MM...

Én azt azért szeretném, ha lenne egy rendes értékelés MD és egy stáb? részéről és akár meghallgatnának pár GM jelöltet is és Mayocknak is kvázi újra el kellene adnia magát. Legyen egy kis verseny, ne csak megtartsunk mindenkit, mert az kényelmes...
Rolni
Ferrell állítólag Guenther és Mayock közös produkció volt. Arnette az Mayock pick. Abram is. Ruggs Gruden pick volt. Leatherwood pedig Cable.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
 www.cbssports.com/nfl/news/raiders-very-likely-to-conduct-gm-search-former-browns-chiefs-gm-john-dorsey-a-top-candidate/
Bisaccia még pályázhat a rendes HC állásra, de Mayock vérhatóan lapátra kerül 😊
Rolni
Trevon Moehrig
Maxx Crosby
Nate Hobbs
Hunter Renfrow
Divine Deablo
Foster Moraeu
John Simpson
Bryan Edwards

ezeket a játékosokat köszönhetjük Mayocknak a 2-5. körökből.
UDFA igazolás: Alec Ingold, Andre James.
idén a FA igazolások sem voltak rosszak: Ngakoue, Jefferson, Philon, Solomon Thomas, Casey Hayward, Wright, Facyson. Perryman jött trade keretében.

biztos jó lenne ha lapátra kerülne?
deyell
Ezt tudjuk for fact?
Mert mi van a Ferrell, Abram, (Ruggs), Arnette, Leatherwood pickekkel?
Vagy azt mondjuk, hogy minden ami rossz volt az Gruden volt?
Nem hiszem, h minden fehér vagy fekete.
Ferrell és Arnette kapcsán is lehetett olvasni olyat, h Mayock emberei voltak...főleg miattuk elvileg majdnem repült az előző offseasonban MM...

Én azt azért szeretném, ha lenne egy rendes értékelés MD és egy stáb? részéről és akár meghallgatnának pár GM jelöltet is és Mayocknak is kvázi újra el kellene adnia magát. Legyen egy kis verseny, ne csak megtartsunk mindenkit, mert az kényelmes...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Fun fact:
Carslon gwg field goalja több mint 1.000.000.000 dollárt spórolt a fogadó irodáknak.

Szerkesztette: Pari