Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Az van, hogy Gruden létrehozott egy valamit, ami vele működött és nélküle meg egyáltalán nem működik. A támadó játékunkra gondolok. Ez egyfelől megmutatja mennyit ér Olson, illetve azért Carr-t is beárazza szerintem. Egy igen jó system QB, akire erős kerettel lehet építeni, de nem egy olyan jellegű franchise QB, aki viszi a csapatot a hátán.

Én továbbra se bánom, hogy Gruden kikerült a képből, mert továbbra is azt gondolom, hogy vele se mentünk volna messzire, mert borzalmas GM munkát végzett.

Mayock nekem kevés, nem hiszem, hogy Ő képes lenne ezt a csapatot összerántani és innnentől majd jól draftolni. Ha azt nem tudta elérni, hogy Gruden hallgasson rá, akkor hogyan fog Ő felépíteni és üzemeltetni egy teljes szervezetet? Ő másodhegedűsnek jött és mennie kéne a szezon végén szépen vissza TV-zni.


Egyenlőre három GM jelöltet azonosítottam magamnak, sajnos minhárom kapcsán el tudom képzelni, hogy nem akarják esetleg otthagyni a jelenlegi helyüket. Joe Hortiz a Ravens pro player personel igazgatója, aki sok cikk szerint a Ravens draftok meghatározó figurája az egyik jelölt, Ed Dodds a Colts assistant GM-je a másik "emberem" és Joe Schoen a Bills assistant GM-e a harmadik emberke.

Mindhárman komoly scouting backgrounddal rendelkeznek, mindhárman jól építkező, stabil csapattól érkeznének, olyan helyekről, ahol úgy tűnik (innen nekem), hogy megvan egy olyan szervezeti struktúra, amit érdemes lenne megpróbálni példaként kezelni az újraépítés során.

Dodds esetén adná magát Matt Eberflus, mint HC jelölt, akivel azért némi fenntartásom lenne, leginkább amiatt, hogy D hátterű ember és így az OC kérdése nagyon kritikus lenne. Van neki "kéznél" egy Mike Groh nevű opciója, de azért ez nem az az OC hire lenne, amitől egyből megnyugodnék...Eberflus is 4-3 ember, de szerintem sokban eltér a filozófiája Bradley-étől, így jó eséllyel teljesen új stáb érkezne D oldalon is, talán Marinelli lehet kivétel, akivel van korábbi kapcsolata Matt-nek...


Hortiz esetén komoly kérdés az edzői stáb, mert a jelenlegi Ravens edzői stábból nem szívesen látnék HC-t (persze tudom, hogy nem mindig a korábbi csapatuktól hoznak az új GM-ek főedzőt, de ezzel az analógiával legalább lehet kicsit agyalni...). Ajánlanék neki egyet, hátha 😊

És akkor nézzük azt az érdekesnek tűnő HC jelöltemet 😊
Nathaniel Hackett a GB jelenlegi OC-je. Most nem hív playeket, de remek dolgokat írnak róla és korábban hívott már NFL szinten playeket és voltak figyelemre méltó állomásai, évei. Hozhatná magával Adam Stenavich-et OC-nek és az OL rendbetétele jó kezekbe kerülne. Ami miatt még érdekes lehet Hackett az pedig az, hogy anno dolgozott Tampában együtt Gus Bradley-vel, akit szívesen megtartanék ugyebár DC-nek...


Na és akkor jöjjön a 3. GM jelöltem, akihez szintén van HC párom is.
Joe Schoen Bills assistant GM lenne az, aki hozhatná magával Brian Daboll jelenlegi Bills OC-t, akivel kapcsolatban persze vannak kérdőjelek, mint HC, de az tagadhatatlan, hogy a liga egyik legjobb offensét rakta össze egy védelmi szaki HC alatt.


Tehát egyenlőre ilyesmiben gondolkodom:
Dodds-Eberflus, Hortiz-Hackett, Schoen-Daboll...

😀
Rolni
A Hackett-Bradley párost azonnal aláírnám.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Tehát egyenlőre ilyesmiben gondolkodom:
Dodds-Eberflus, Hortiz-Hackett, Schoen-Daboll...

Rolni
És akkor érkezik a hír h mind a HC mind a GM közvetlen Mark Davisnek jelent 😀
empty taxi
😀
Na jó én most fejben félretettem a Mark Davis alkalmatlan és sose fogja tudni meglépni a megfelelőt lemezt...

Ha nem teszem félre, akkor Marcel Reece nevével kellene kezdenem a GM listát ugyebár...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Tehát egyenlőre ilyesmiben gondolkodom:
Dodds-Eberflus, Hortiz-Hackett, Schoen-Daboll...

Rolni
És akkor érkezik a hír h mind a HC mind a GM közvetlen Mark Davisnek jelent 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Az van, hogy Gruden létrehozott egy valamit, ami vele működött és nélküle meg egyáltalán nem működik. A támadó játékunkra gondolok. Ez egyfelől megmutatja mennyit ér Olson, illetve azért Carr-t is beárazza szerintem. Egy igen jó system QB, akire erős kerettel lehet építeni, de nem egy olyan jellegű franchise QB, aki viszi a csapatot a hátán.

Én továbbra se bánom, hogy Gruden kikerült a képből, mert továbbra is azt gondolom, hogy vele se mentünk volna messzire, mert borzalmas GM munkát végzett.

Mayock nekem kevés, nem hiszem, hogy Ő képes lenne ezt a csapatot összerántani és innnentől majd jól draftolni. Ha azt nem tudta elérni, hogy Gruden hallgasson rá, akkor hogyan fog Ő felépíteni és üzemeltetni egy teljes szervezetet? Ő másodhegedűsnek jött és mennie kéne a szezon végén szépen vissza TV-zni.


Egyenlőre három GM jelöltet azonosítottam magamnak, sajnos minhárom kapcsán el tudom képzelni, hogy nem akarják esetleg otthagyni a jelenlegi helyüket. Joe Hortiz a Ravens pro player personel igazgatója, aki sok cikk szerint a Ravens draftok meghatározó figurája az egyik jelölt, Ed Dodds a Colts assistant GM-je a másik "emberem" és Joe Schoen a Bills assistant GM-e a harmadik emberke.

Mindhárman komoly scouting backgrounddal rendelkeznek, mindhárman jól építkező, stabil csapattól érkeznének, olyan helyekről, ahol úgy tűnik (innen nekem), hogy megvan egy olyan szervezeti struktúra, amit érdemes lenne megpróbálni példaként kezelni az újraépítés során.

Dodds esetén adná magát Matt Eberflus, mint HC jelölt, akivel azért némi fenntartásom lenne, leginkább amiatt, hogy D hátterű ember és így az OC kérdése nagyon kritikus lenne. Van neki "kéznél" egy Mike Groh nevű opciója, de azért ez nem az az OC hire lenne, amitől egyből megnyugodnék...Eberflus is 4-3 ember, de szerintem sokban eltér a filozófiája Bradley-étől, így jó eséllyel teljesen új stáb érkezne D oldalon is, talán Marinelli lehet kivétel, akivel van korábbi kapcsolata Matt-nek...


Hortiz esetén komoly kérdés az edzői stáb, mert a jelenlegi Ravens edzői stábból nem szívesen látnék HC-t (persze tudom, hogy nem mindig a korábbi csapatuktól hoznak az új GM-ek főedzőt, de ezzel az analógiával legalább lehet kicsit agyalni...). Ajánlanék neki egyet, hátha 😊

És akkor nézzük azt az érdekesnek tűnő HC jelöltemet 😊
Nathaniel Hackett a GB jelenlegi OC-je. Most nem hív playeket, de remek dolgokat írnak róla és korábban hívott már NFL szinten playeket és voltak figyelemre méltó állomásai, évei. Hozhatná magával Adam Stenavich-et OC-nek és az OL rendbetétele jó kezekbe kerülne. Ami miatt még érdekes lehet Hackett az pedig az, hogy anno dolgozott Tampában együtt Gus Bradley-vel, akit szívesen megtartanék ugyebár DC-nek...


Na és akkor jöjjön a 3. GM jelöltem, akihez szintén van HC párom is.
Joe Schoen Bills assistant GM lenne az, aki hozhatná magával Brian Daboll jelenlegi Bills OC-t, akivel kapcsolatban persze vannak kérdőjelek, mint HC, de az tagadhatatlan, hogy a liga egyik legjobb offensét rakta össze egy védelmi szaki HC alatt.


Tehát egyenlőre ilyesmiben gondolkodom:
Dodds-Eberflus, Hortiz-Hackett, Schoen-Daboll...

😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Itt az O-nál valami durva mentális blokk van, egy speedster kiesése nem kéne, hogy a top10-ből a bottom 3-ba lökje a támadókat.

Lehet Carr megborult, mert elküldték a mentorát(?), vagy a Ruggs eset viselte meg, tököm se tudja, de a legmegbízhatóbb egységünk kuka lett egyik napról a másikra.

vagy az OC-nk ennyire selejtes, hogy Gruden nélkül nem megy neki? De a dropokat ez sem magyarázza?

Vagy az O playerek, már azt nézik, hogy jöv

Mindenesetre egy határozott erős kezű HC kell, aki stabilitást hoz
Pari
Gyakorlatilag a D staff működik egyedül. Minden más összeomlott mióta nincs Gruden. Kurva érdekes ez, mert sokáig agyaltak páran, hogy mit is adott nekünk Gruden. Hát most látszik. Más kérdés, hogy az amúgy mire volt elég abban a formában.

Én Carr-t lehet elengedném. Nem ér nagy pénzt, ha elit OC nélkül gyakorlatilag képtelen játszani.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Itt az O-nál valami durva mentális blokk van, egy speedster kiesése nem kéne, hogy a top10-ből a bottom 3-ba lökje a támadókat.

Lehet Carr megborult, mert elküldték a mentorát(?), vagy a Ruggs eset viselte meg, tököm se tudja, de a legmegbízhatóbb egységünk kuka lett egyik napról a másikra.

vagy az OC-nk ennyire selejtes, hogy Gruden nélkül nem megy neki? De a dropokat ez sem magyarázza?

Vagy az O playerek, már azt nézik, hogy jöv

Mindenesetre egy határozott erős kezű HC kell, aki stabilitást hoz
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Hát nem gondoltam volna, hogy a D fog minket meccsben tartani. Az Offense top10-ből bottom3-ba süllyedt, mióta se Gruden, se Ruggs.

Szerintem kezdjünk el beszélgetni arról, hogy ki lenne jó gm és hc.
Amadeus
Múltheti véleményemet módosítom, kezdjünk 😊
Egy éve, arról diskoráltunk, hogy kellene egy közepesnél egy kicsit jobb D, és irány a PO, év elejére kaptunk egy igazán pofás D-t meg egy tökös O-t. Aztán kidőlt egy fontos pillér (Gruden) és ami utána jött.....
Ez az O, kritikán aluli volt, de nem a játékosok miatt, GO-t annyit szidtam anno, de semmi újat nem tudok mondani, neki az OC poszt túl nagy! DJ futtatni 1x, ... no comment.
Igazat adok azoknak akik, sírt ástak, jelzem nekem is a lapát már a kezemben.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Hát nem gondoltam volna, hogy a D fog minket meccsben tartani. Az Offense top10-ből bottom3-ba süllyedt, mióta se Gruden, se Ruggs.

Szerintem kezdjünk el beszélgetni arról, hogy ki lenne jó gm és hc.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Nem is írok semmit.
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Clean the house Mark!!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 483
Holnap (holnaputánra) elválik a szar a májtól. Ha nyerünk akkor még lehet keresnivalónk viszont ha kikapunk akkor már lehet a jövő évi dolgokról beszélni akár. Muszáj az utolsó két meccset valahogy elfelejteni és visszatalálni a korábbi sikeresebb formánkra.

Félek egyébként hogy sajnos nem fogunk átlépni az árnyékunkon és megint egy csúnya vereség következik.
Bruce
Elvált.
Surda
Sajnos borzalmasan alul motivált volt az O. Pedig a D- nek volt egy két szép pillanata és hozható meccs lett volna anélkül, hogy a komplett playbook-t felsoroltuk volna.



több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Holnap (holnaputánra) elválik a szar a májtól. Ha nyerünk akkor még lehet keresnivalónk viszont ha kikapunk akkor már lehet a jövő évi dolgokról beszélni akár. Muszáj az utolsó két meccset valahogy elfelejteni és visszatalálni a korábbi sikeresebb formánkra.

Félek egyébként hogy sajnos nem fogunk átlépni az árnyékunkon és megint egy csúnya vereség következik.
Bruce
Elvált.
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Holnap (holnaputánra) elválik a szar a májtól. Ha nyerünk akkor még lehet keresnivalónk viszont ha kikapunk akkor már lehet a jövő évi dolgokról beszélni akár. Muszáj az utolsó két meccset valahogy elfelejteni és visszatalálni a korábbi sikeresebb formánkra.

Félek egyébként hogy sajnos nem fogunk átlépni az árnyékunkon és megint egy csúnya vereség következik.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Állítólag igencsak elszaladt vele a ló.
empty taxi
Nálunk konkrétan az volt vele a baj, hogy még a 8. héten se sikerült a playbook elsajátítása, hogy mikor és merre kell blokkolni pl. ha az a dolga.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Tyron Johnson érkezett a practice sqquadba.

Tavaly nagyon élt, mint Chargers WR a nagy playeknél. Idén kirakták keretszűkítéskor, az 1.-ként claimelő Jags csak őt szedte fel, hogy majd nálunk is szállítja a nagy playeket, de ebből emmi nem lett, a vége felé már egészséges inaktív volt. Hátha itt tudnak vele valamit csinálni.
iktriad
tavaly amikor néztem, nekem is úgy tűnt, hogy van potenciál benne. ezzel szemben idén már a második csapata rakta ki.
deyell
Állítólag igencsak elszaladt vele a ló.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tyron Johnson érkezett a practice sqquadba.

Tavaly nagyon élt, mint Chargers WR a nagy playeknél. Idén kirakták keretszűkítéskor, az 1.-ként claimelő Jags csak őt szedte fel, hogy majd nálunk is szállítja a nagy playeket, de ebből emmi nem lett, a vége felé már egészséges inaktív volt. Hátha itt tudnak vele valamit csinálni.
iktriad
tavaly amikor néztem, nekem is úgy tűnt, hogy van potenciál benne. ezzel szemben idén már a második csapata rakta ki.
deyell
Na de majd itt (se) váltja meg a világot.
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 599
Tyron Johnson érkezett a practice sqquadba.

Tavaly nagyon élt, mint Chargers WR a nagy playeknél. Idén kirakták keretszűkítéskor, az 1.-ként claimelő Jags csak őt szedte fel, hogy majd nálunk is szállítja a nagy playeket, de ebből emmi nem lett, a vége felé már egészséges inaktív volt. Hátha itt tudnak vele valamit csinálni.
iktriad
tavaly amikor néztem, nekem is úgy tűnt, hogy van potenciál benne. ezzel szemben idén már a második csapata rakta ki.

choose life
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tyron Johnson érkezett a practice sqquadba.

Tavaly nagyon élt, mint Chargers WR a nagy playeknél. Idén kirakták keretszűkítéskor, az 1.-ként claimelő Jags csak őt szedte fel, hogy majd nálunk is szállítja a nagy playeket, de ebből emmi nem lett, a vége felé már egészséges inaktív volt. Hátha itt tudnak vele valamit csinálni.
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 599
Derek Carr averaged 15.8 yards per attempt with DeSean Jackson on the field.

nézzük a dolgok jó oldalát. ebből még lehet valami, mert jobbnak tűnik az offense ha DJax is a pályán van. nem láttam az all-22-t, de nekem a meccs nézése közben úgy tűnt, hogy Jackson rögtön az első playben, amikor pályára lépett úgy elszakadt az emberétől, hogy abból TD lehetett volna, ha Carr neki passzol. végül Zay Jonesnak passzolt. ez pont a röhejes fumble-ja előtti play volt.

choose life
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
valahogy nekem még mindig ez a Raiders home


 www.youtube.com/watch?v=e6aaf2BTdeU
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
A.J Cole tiszteletbeli LB R
 www.youtube.com/watch?v=fWmlGZ_10Js

 www.youtube.com/watch?v=bKwmWgKGF7Y
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
Kőbányán az Újhegyi sétánynál szoktam látni egy Raiders logós fehér VW suvot, meg láttam egy pasit is Raiders dzsekiben, nem valamelyikőtök? 😊
warr_b
Én ott lakom és Raiders (és Seahawks) fan vagyok, de a kocsit soha nem láttam még. Dzsekim van, de mostanában nem volt rajtam😊

Szerkesztette: zavi27
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 534 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kőbányán az Újhegyi sétánynál szoktam látni egy Raiders logós fehér VW suvot, meg láttam egy pasit is Raiders dzsekiben, nem valamelyikőtök? 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
 raiderswire.usatoday.com/2021/11/16/raiders-de-maxx-crosby-is-pffs-highest-graded-pass-rusher-through-week-10/?utm_campaign=trueanthem&utm_medium=trueanthem&utm_source=facebook