Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
A bírók többet kaptak Marktól, mint Jerry-től.
bmg
Van pénz lóvéra!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 662
A bírók többet kaptak Marktól, mint Jerry-től.
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Nem láttam még!

Jók voltunk vagy a Cowboys volt szar?

Megtudtunk vmi újat bárkiről vagy csak nem tudta a Cowboys DL\pass rush elrontani a napunkat és hoztuk, amit "tiszta időben" tudunk?
Twitteren mondjuk olvastam azért, hogy Olson fejvakarós dolgokat hívott megint sokhelyen...nyomtuk a futást, ami nem ment...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
Nem tudok kiigazodni a csapaton, ez most honnan jött, de megvan a win!😊
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Remélem azért Waller sérülése nem súlyos, és egyébként és másfél hete van a rehabra. Az ő kiesése most nagyon nem hiányzik.

Nekem egyébként a legnagyobb fájó pont Maxx súlytalansága volt, de attól lehet hogy a pff szerint hasznos munkát végzett, de nem nagyon tudott most odaérni.
több mint 2 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Sok mindent a helyzetünkön nem változtat a dolog egyébként, de nyerni mindig jó! 😊
Bruce
Jah a fos az még fos marad...
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Sok mindent a helyzetünkön nem változtat a dolog egyébként, de nyerni mindig jó! 😊
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
ezt a kibaszott Janus arcú csapatot...
több mint 2 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Na erre ki a f@sz számított Husztnak romvárából? 🤦‍♂️😅
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mèg ne temessètek Carrt 🙂
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
feldobok egy vitaindítót. kezdjen Mariota?
deyell
Attól függ 😊

Attól függ mi a terv Derek Carr kapcsán.
Ha Mark Davis mindenképpen meg akarja tartani és jövőre is őt akarja majd az edzői stábra esetleg rákényszeríteni, akkor Őt kell a kezdőben tartani ugyebár. Ha Mark Davis nem ragaszkodik Carr-hoz, akkor megtörténhet egy ilyen lépés is esetleg.

Ha az öltözőben valóban van lényegi konfliktus, mint ahogy kinti fórumon és twitteren lehet olvasni, akkor lehet érdemes megpróbálni. Ugye van egy teória miszerint most mindenki Carr ellen van\lett. Josh Jacobs és Zay Jones is kiabált vele állítólag a sideline-on és Darren Waller is elvileg zúgolódik. Valahol olyat is írtak (gondolom inkább click bait, mint valós insider infó, hogy Waller cserét kér, ha Carr marad jövőre a QB). Rich B is direktbe ellentmondott Carr-nak a meccs utáni presser-en és vannak akik szerint Carr odaszólt a védelemnek, aztán Perryman visszaszólt neki szintén a meccs utáni presser alkalmával. Ha tényleg van egy széthúzás, akkor érdemes lehet bedobni Mariótát, ha nem is egyből kezdőnek, de valami saját térfélen induló drive elején trükkösebb playre és benn tartani, ha sikerült. Persze mivel Olson elvileg nagyon nagy span Carr-ral nem tudom mennyire megvalósítható ez az egész. Bisaccia elég ehhez?

Érdekes amúgy, hogy Carr 2016-os remek éve Musgrave alatt jött egy már ismert rendszerben, amikor is riportok szerint kevés szabadsága volt Derek-nek. Aztán Gruden rendszerébe szépen belejött és bár nagyon mondogatták, hogy mennyire hív dolgokat a LOS-nál ez azért sose fog kiderülni mennyire volt szabadkeze vagy mennyire arról volt szó, hogy Gruden adott neki egy passz és egy run play-e meg egy darab "key-t", amit olvasni kell az áthíváshoz...
A lényeg, hogy 2017-ben a nagy span Downing alatt pár meccs után szétesett az egész és most a nagy span Olson alatt is pár meccs alatt széthullott az egész. Szerintem Carr-nak kell egy stabil rendszer, korrekt OL és egy erős playcaller. Így tud sikeres lenni, de nem képes zsigerből irányítani, váratlant húzni stb...

Ezzel együtt szerintem lehet kérője szezon után, ha nem irrreális árat kérünk majd érte...Pittsburg jut eszembe BigBen leköszönése után, a Packers is szóba jöhet, ha Aaron kierőszakolja magát onnan és Love nincs kész még mindig, de akár egy SF is képbe kerülhet, ha Garoppolo helyett keresnek stop gap-et Trey elé még, de még azt mondom, hogy a Browns is lehet előrébb lenne Carr-al, mint Baker-rel...Sean Payton kezei alatt azzal a Saints OL-el meg aztán valóban remek lehetne...és persze tudom, hogy mindegyikre le lehet most írni, hogy kizárt meg minden...

Nyerni sokat amúgy nem tudunk Mariotával szerintem, mert azon túl, hogy lábon fürgébb és lehet futtatni nem hiszem, hogy másban jobb lenne.

Ha esetleg meglépnének egy ilyen cserét az egyedül azt mutatná szerintem, hogy a tulaj türelme elfogyott és Carr csere vagy akár cut útján repülhet a csapattól év végén.
Rolni
Én erre azt tudom mondani, hogy kezdjen Mariota. Adott egy intakt core a csapatnál, Waller, JJ, Renfrow, Drake, Moreau, igazából a falat kell rendezni és az offense tényleg egy QB-ra van attól, hogy újra top környéken legyen. Gruden távozása igazából leadership terén érződik nagyon.

Ha jönne jövőre egy offense gondolkodású csávó - Hackett pl - akkor egy Mariota + project qb comboval neki lehet menni. Ha nem jön be, akkor top5-ben úgy is top QB prospectet húzunk utána.

A védelmet meg ne baszogassa Carr, mert meccsben tart minket 3 hete. (- KC, de azt aláírtam volna a szezon elején is)

Sajnálom Carr-t, ő mindig is az "almost" kategória lesz.

Jared Goff jobb verzióban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
feldobok egy vitaindítót. kezdjen Mariota?
deyell
Attól függ 😊

Attól függ mi a terv Derek Carr kapcsán.
Ha Mark Davis mindenképpen meg akarja tartani és jövőre is őt akarja majd az edzői stábra esetleg rákényszeríteni, akkor Őt kell a kezdőben tartani ugyebár. Ha Mark Davis nem ragaszkodik Carr-hoz, akkor megtörténhet egy ilyen lépés is esetleg.

Ha az öltözőben valóban van lényegi konfliktus, mint ahogy kinti fórumon és twitteren lehet olvasni, akkor lehet érdemes megpróbálni. Ugye van egy teória miszerint most mindenki Carr ellen van\lett. Josh Jacobs és Zay Jones is kiabált vele állítólag a sideline-on és Darren Waller is elvileg zúgolódik. Valahol olyat is írtak (gondolom inkább click bait, mint valós insider infó, hogy Waller cserét kér, ha Carr marad jövőre a QB). Rich B is direktbe ellentmondott Carr-nak a meccs utáni presser-en és vannak akik szerint Carr odaszólt a védelemnek, aztán Perryman visszaszólt neki szintén a meccs utáni presser alkalmával. Ha tényleg van egy széthúzás, akkor érdemes lehet bedobni Mariótát, ha nem is egyből kezdőnek, de valami saját térfélen induló drive elején trükkösebb playre és benn tartani, ha sikerült. Persze mivel Olson elvileg nagyon nagy span Carr-ral nem tudom mennyire megvalósítható ez az egész. Bisaccia elég ehhez?

Érdekes amúgy, hogy Carr 2016-os remek éve Musgrave alatt jött egy már ismert rendszerben, amikor is riportok szerint kevés szabadsága volt Derek-nek. Aztán Gruden rendszerébe szépen belejött és bár nagyon mondogatták, hogy mennyire hív dolgokat a LOS-nál ez azért sose fog kiderülni mennyire volt szabadkeze vagy mennyire arról volt szó, hogy Gruden adott neki egy passz és egy run play-e meg egy darab "key-t", amit olvasni kell az áthíváshoz...
A lényeg, hogy 2017-ben a nagy span Downing alatt pár meccs után szétesett az egész és most a nagy span Olson alatt is pár meccs alatt széthullott az egész. Szerintem Carr-nak kell egy stabil rendszer, korrekt OL és egy erős playcaller. Így tud sikeres lenni, de nem képes zsigerből irányítani, váratlant húzni stb...

Ezzel együtt szerintem lehet kérője szezon után, ha nem irrreális árat kérünk majd érte...Pittsburg jut eszembe BigBen leköszönése után, a Packers is szóba jöhet, ha Aaron kierőszakolja magát onnan és Love nincs kész még mindig, de akár egy SF is képbe kerülhet, ha Garoppolo helyett keresnek stop gap-et Trey elé még, de még azt mondom, hogy a Browns is lehet előrébb lenne Carr-al, mint Baker-rel...Sean Payton kezei alatt azzal a Saints OL-el meg aztán valóban remek lehetne...és persze tudom, hogy mindegyikre le lehet most írni, hogy kizárt meg minden...

Nyerni sokat amúgy nem tudunk Mariotával szerintem, mert azon túl, hogy lábon fürgébb és lehet futtatni nem hiszem, hogy másban jobb lenne.

Ha esetleg meglépnének egy ilyen cserét az egyedül azt mutatná szerintem, hogy a tulaj türelme elfogyott és Carr csere vagy akár cut útján repülhet a csapattól év végén.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 004
feldobok egy vitaindítót. kezdjen Mariota?
deyell
Bridge QB, PO-ig nem hiszem eljutnánk vele - de arra jó lehet, hogy az árát feltornázzák a hátralévő meccseken vagy hogy hozzon pár szép játékot/meccset.
Carr-t sajnálom, szerintem nem csak épphogy tehetségesebb mint egy átlagos QB viszont elment neki ismét x éve, most épp Gruden rendszerére. Gruden lelépése szerintem nagyon fáj neki, a Ruggs story meg konkrétan borította - legalábbis most így látom.

Tudom, hogy azt nyilatkozta, hogy csak itt és sehol máshol, de szerintem marha jót tenne neki ,ha továbbállna.
Beers&Beards
Szerintem Carr ha 30 QB-t számolunk 15-20 között van. Viszont bármikor képes MVP formát nyújtani ha a rendszer engedi. Sajnos kétszer volt ilyen , azt hiszem 2015-2016 körül amikor megsérült és most amíg Gruden és Ruggs “el nem ment”. A sors nem volt kegyes hozzá szerencsét illetően és a fizuja ma már teljesen vállalható. Szerintem egy Steelers adná magát , és biztos vagyok benne , hogy a legjobbját nyújtaná.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Beers&Beards Las Vegas Raiders 96
feldobok egy vitaindítót. kezdjen Mariota?
deyell
Bridge QB, PO-ig nem hiszem eljutnánk vele - de arra jó lehet, hogy az árát feltornázzák a hátralévő meccseken vagy hogy hozzon pár szép játékot/meccset.
Carr-t sajnálom, szerintem nem csak épphogy tehetségesebb mint egy átlagos QB viszont elment neki ismét x éve, most épp Gruden rendszerére. Gruden lelépése szerintem nagyon fáj neki, a Ruggs story meg konkrétan borította - legalábbis most így látom.

Tudom, hogy azt nyilatkozta, hogy csak itt és sehol máshol, de szerintem marha jót tenne neki ,ha továbbállna.
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Teljesen mindegy ki kezd, csak nyerjünk! 😀
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Srácok olyan lett a topik, mint Husztnak romvára.
Amadeus
feldobok egy vitaindítót. kezdjen Mariota?
deyell
Megérne egy próbát.
Igazából ő az akit az elmúlt hetek változásai nem igazán érintettek, szóval vele lehetne látni, hogy Carr, a komplett O, a WR-ek, vagy az OC van ennyire megnyekkenve. De nem fogjuk megtenni, amig van matematikai esély a WC-re.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Srácok olyan lett a topik, mint Husztnak romvára.
Amadeus
feldobok egy vitaindítót. kezdjen Mariota?
deyell
Igazából mit veszíthetünk?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 599
Srácok olyan lett a topik, mint Husztnak romvára.
Amadeus
feldobok egy vitaindítót. kezdjen Mariota?

choose life
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Sok a bizonytalanság, Carr körül.

 raiderramble.com/2021/11/23/its-time-raiders-make-a-push-for-an-elite-quarterback/
több mint 2 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Mert nálunk mindig van lejjebb. Még akkor is amikor azt hiszed mindent láttál. Sokféleképpen megszívtuk már az évtizedek alatt de így még nem. Olyan jól kezdtünk és úgy nézett ki lassan mindenki elhiszi, hogy itt bármi is lehet (PO).
Nem csoda, hogy most itt mindenki szarik az egészbe.
Még pár ilyen mérkőzés és ki is lehet itt törölni a Raiders topicot. Lófasz van itt nem morál...
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Srácok olyan lett a topik, mint Husztnak romvára.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Derek Carr's 33rd career lost fumbles and 70 total fumbles for #Raiders are the most in the NFL since he entered league in 2014

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Raiders went from converting 41.4% of 3rd downs with Gruden as play-caller to 25.% since he left.

Olson megint úgy hívja a playeket, mint 2014-ben

 i.imgur.com/ol1ouzc.jpg
deyell
3 és 6 DJ söprés jobbra
wtf ???????????
időutazás Raiders módra
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 599
Raiders went from converting 41.4% of 3rd downs with Gruden as play-caller to 25.% since he left.

Olson megint úgy hívja a playeket, mint 2014-ben

 i.imgur.com/ol1ouzc.jpg

choose life
több mint 2 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Itt az O-nál valami durva mentális blokk van, egy speedster kiesése nem kéne, hogy a top10-ből a bottom 3-ba lökje a támadókat.

Lehet Carr megborult, mert elküldték a mentorát(?), vagy a Ruggs eset viselte meg, tököm se tudja, de a legmegbízhatóbb egységünk kuka lett egyik napról a másikra.

vagy az OC-nk ennyire selejtes, hogy Gruden nélkül nem megy neki? De a dropokat ez sem magyarázza?

Vagy az O playerek, már azt nézik, hogy jöv

Mindenesetre egy határozott erős kezű HC kell, aki stabilitást hoz
Pari
Gyakorlatilag a D staff működik egyedül. Minden más összeomlott mióta nincs Gruden. Kurva érdekes ez, mert sokáig agyaltak páran, hogy mit is adott nekünk Gruden. Hát most látszik. Más kérdés, hogy az amúgy mire volt elég abban a formában.

Én Carr-t lehet elengedném. Nem ér nagy pénzt, ha elit OC nélkül gyakorlatilag képtelen játszani.
Amadeus
1 hónapja hangzott el a Jax topicban -részese voltál a beszélgetésnek:
Ki johetne szoba stabon belul, mint interim HC?


Borbinho
A legvszínűbb 2 jelölt szvsz az OC Bevell, ugye tavaly ő vette át szezon közben a Lionst is, ill. az AHC/ILB-edző Charlie Strong, akinek csak van 10 teljes éve mint college HC.
empty taxi
Bevell lenne a legértelmesebb.
Amadeus
Ja, csak ő nem akar vezetőedző lenni. Túl sok alkalommal ültették fel.
Vikongs, Jets, Russell Wilson, de azért látjuk azt is, hogy az ann-arbori tanárnéni kire cserélte a Lionsnál...

Amúgy meg nem szép szőke herceg az a játékos, akivel ő szeret dolgozni.
Helmut Zimmer
Nem az volt a hiba, hogy Bevellt lecserélték.
Az igen, hogy erre a nagyarcú szakmailag totál nulla baromra.
Ezt a két franchise-t tényleg el kéne ásni, vagy átnevezni a CFL-be.
Bazzani
Már nálatok sem akart vezetőedző lenni...
Ma már nem divat az, amihez Bevell ért. Ma az van, hogy 2 év alatt legyen FR QB. arra az ilyen Greg Olson meg hasonló egy playbookos csávók alkalmasak, aztán amikor jól besül a mutatvány és kiderül:
-Plumerről, Cutlerről, RG 2.5I-ről, Bortlesről, Garoppoloról, Goff-ról, Folesról, és a sor végtelen, hogy csak az adott rendszerben képesek játszani, akkor mossák a kezüket, hogy ja hát alattuk milyen prímán teljesített a játékos... és ezt a sok hülye meg el is hiszi.


Szerintem Bevell szíve szerint egy gimiben foglalkozna tizenéves irányítókkal, annyira tele van a fasza.
Határozott Időre Eltávozott

Sending out an S.O.S