NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Gruden szerint még PO hunt-ban vagyunk 😀

Ja és megint bírózott egyet...mindig csak a kifogások...
Rolni
Azért amit Renfrownál nem fújtak be, pedig csórinál lekapcsolták a villanyt (Herbertnél khm khm). Az mocsok mód felbaszott!
TST
Persze, de egyikünk sem gondolhatja, hogy a bírók miatt nem 10 győzelemmel állunk jelenleg...

Illetve egyszerűen nem bírom, ha valaki mindig másra mutogat és sajnos Gruden ezt csinálja folyton...
Mack nem állt velünk szóba
Gyenge rostert örököltünk
Bántanak a bírók
Bántanak a schedule sorsolással
Covid nagyon rosszul jött nekünk
Védelem nagyon szenvedett
Sok a sérültünk
.
.
.
Majd amikor a PO-ról kérdezik a szezon után majd elmondja, hogy végig versenyben voltunk a Covid ellenére, de Carr sajnos megsérült. Az nem zavarja majd, hogy nem ezen, hanem az előző 5 meccsen ment el a szezon...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 447 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Gruden szerint még PO hunt-ban vagyunk 😀

Ja és megint bírózott egyet...mindig csak a kifogások...
Rolni
Azért amit Renfrownál nem fújtak be, pedig csórinál lekapcsolták a villanyt (Herbertnél khm khm). Az mocsok mód felbaszott!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Gruden szerint még PO hunt-ban vagyunk 😀

Ja és megint bírózott egyet...mindig csak a kifogások...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
"Our offense scores 27 pts per game. Ranked 11th up there with mostly playoff teams.
Our defense gives up 30 pts per game. Ranked 30th. Right above the cowboys and Jets.
Yes situationally, the offense needs to improve. But our problem isn’t the QB. Until this Defense can at least be ranked high teens or low 20’s it won’t matter who our QB or offensive coordinator is. "

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Mondjon valaki olyan sikeres HC-t, aki 3. évében nem vitte PO-ba a csapatát?!
Rolni
régmúlt nem ér, hiszen kevesebb csapat is playoffozott, de ööö, Gary Kubiak?
r.baggio
a sikeres kritérium volt. 😀
Helmut Zimmer
Kivancsisagbol es tenyleg csak tiszta kivancsisagbol nalad mik a sikeres kriteriumai?
no
a " 😀 " jelre felhívnám a figyelmet, mint diszkrét célzás arra, hogy semmi sem elég jó.

De jó, hogy mondod, eddig nem is gondoltam bele mélyen, de most így utánagondoltam. A Broncost nem annyira Kubiak építette, de fazont ő adott nekik. Houstonban viszont ő építette a csapatot...

Raidersnél teljes csapatépítés volt a cél. Ha rákérdeznénk a srácoknál, hogy Gruden szerződtetésénél arra a teljesítményre gondoltak - e, amit Kubiack Houstonban nyomott, szerintem "nem" lesz a válasz. Csavar a dologban, hogy a bajnok Tampa sem annyira Gruden csapata volt -már emberállományát tekintve-, hanem Dungyé.

Érdekes, hogy mennyire hasonló a két pálya. Mind a kettő nyerni tudott tulajdonképpen kész, de gödörbe került csapattal, de az építés az közepesen volt sikeres.

Irónia nélkül, megvilágító erejű volt az észrevételed.
több mint 3 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Amúgy számomra a legdühitőbb továbbra is az, hogy Gruden töketlen. Mariotának nem ment rosszul és ha már mindenképp középen futás, akkor abból legyen már egy qb sneak. Meg nem értem, hogy milyen meccseket néz mikor megelégszik a kurva field goallal állandóan. Öreg, gatya a védelem, szart nem érsz vele.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 7 049
Mondjon valaki olyan sikeres HC-t, aki 3. évében nem vitte PO-ba a csapatát?!
Rolni
régmúlt nem ér, hiszen kevesebb csapat is playoffozott, de ööö, Gary Kubiak?
r.baggio
a sikeres kritérium volt. 😀
Helmut Zimmer
Kivancsisagbol es tenyleg csak tiszta kivancsisagbol nalad mik a sikeres kriteriumai?
több mint 3 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Pár hete - amikor még ment a szekér - akartam kárörvendve idézni Amadeus szezon előtti kijelentését, miszerint Carr hamar a padon találja magát és Mariotával menetelünk a playoffba, de lusta voltam megkeresni.
Lehet, hogy valamilyen formában mégis igaza lesz?
Nyilván nem készült rá a Chargers, de egész jól játszott és futásban is veszélyes volt (nem csak önmagára, mint Carr). Szerintem a maradék két meccsen próbálkozzon ő, aztán jövőre eldöntik előszezonban, ha lesz, hogy ki legyen a kezdő.

Amúgy hosszabbításban, a redzone-ban, 5 yardról miért nincs a pályán a liga egyik legjobb FB-je?!
Miért csak 3. kísérletre küldjük fel, mikor passzjáték lesz?!
Egyetértek Rolnival, Gruden mondjon le!
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Mondjon valaki olyan sikeres HC-t, aki 3. évében nem vitte PO-ba a csapatát?!
Rolni
régmúlt nem ér, hiszen kevesebb csapat is playoffozott, de ööö, Gary Kubiak?
r.baggio
a sikeres kritérium volt. 😀
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Mariotat megvettem 😀
Nem tudom ki hogy van vele, de engem még mindig az foglalkoztat, hogy a 2.KC meccs után mi történhetet a csapattal. Volt motiváció, lendület, terv és az a vereség felért egy kicsi győzelemmel ( akkor azt hittük) azóta meg Benny Hill show megy/ ment. Nem értem.
több mint 3 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 785 — 258. §
Mondjon valaki olyan sikeres HC-t, aki 3. évében nem vitte PO-ba a csapatát?!
Rolni
régmúlt nem ér, hiszen kevesebb csapat is playoffozott, de ööö, Gary Kubiak?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 447 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Amm nem tudom, hogy vagytok vele, (azt az 50 yardos Herbert bombát leszámítva mert akkor mindenkit elszidtam a jó k. @nyjába) a 4. negyedtől kábé végig röhögtem.
Tiszta Benny Hill show... Ha a TV-ben Horty közvetítette volna le ezt a sok szöcskét akkor röhögésemben lefordultam volna az ágyról. 😀 😀
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Mondjon valaki olyan sikeres HC-t, aki 3. évében nem vitte PO-ba a csapatát?!
Rolni
Tom Landry, Holmgren a csapatot bevitte az 1. évében, de az nem az övé volt, utána az átépítés alatt 3 évig semmi. De igaz nem sűrűn fordul elő
több mint 3 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 485
Amm Mariota akarása, Waller és Jacobs játéka illetve Agholor újja megsüvegelendő. 😊
Többi rakás szar.
TST
Mariota az akarásával vitt egy kis tökösséget kis pluszt az offense illetve a valid futásaival plusz egy opciót/dimenziót. Igaz én személy szerint ezt vissza fognám és nagyon módjával használnám. De az jól látszott hogy hatott az akarása a többiekre legalábbis is offensere. Sajnos a D nel több probléma van. Természetesen mint mindenhol vannak roster gondok is. Ez szerintem a legkevesebb. Van séma beli pl televagyunk man cover type cb-kel és még is soft zonet kérünk és várjuk a cover sacket 😁😂. A legnagyobb baj viszont hogy nincs hangadó aki tüzelné húzná vagy éppen néha helyre rakna egyik másik kollégát. S ebből fakadóan nincs akarat, mindenki fel megy és egyéni motivációja és kedve alapján valamit produkál és ez hol jobban hol s általában inkább szarabbul csúcsosodik ki. Élmény és siker lehetne ez az csapat ezzel az offensel akár ezzel a play callal is ha lenne mellette egy agresszív, kellemetlen D



több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 447 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Amm Mariota akarása, Waller és Jacobs játéka illetve Agholor újja megsüvegelendő. 😊
Többi rakás szar.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Jon Gruden mondjon le!!!

Nulla ez a védelem. Semmivel sem jobb, mint amit átvett 3!!! éve.

A mostani meccsen hiányzott 4db!!! első körös pickünk az utóbbi 2 évből és pont ugyan úgy játszott a csapat, mint amikor ott vannak!!! Ez dermesztő!!

Jon Gruden a GM az esélyét is elveszi Jon Gruden a HC-nak ezzel a roster managementtel. Aztán amúgy Jon Gruden a HC az esélyét is elveszi Jon Gruden a playcallernek ezzel az edzői stábbal...

Elfogyott a running game teljesen. Nem hinném, hogy Incognito kiesése számít ennyit. Sokkal inkább azt hiszem, hogy a csapatok szépen kielemezték mit csináltunk a szezon első felében és rákészülnek, míg mi nem tudunk újítani. Kb. ez volt tavaly is.

A RZ offense sose volt jó, de talán még rosszabb. Gruden sose volt ebben jó, de gondolom az egója nem engedi, hogy ezen a téren esetleg valaki besegítsen.

A védelem kapcsán jól látszik, hogy nem ez a hazáin belüli csere a megoldás. Teljesen új D staff kellene (Ha már Gruden úgyis marad) és nagyon alapos roster takarítás is kell.


Mondjon valaki olyan sikeres HC-t, aki 3. évében nem vitte PO-ba a csapatát?!
Rolni
Chuck Noll.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Jon Gruden mondjon le!!!

Nulla ez a védelem. Semmivel sem jobb, mint amit átvett 3!!! éve.

A mostani meccsen hiányzott 4db!!! első körös pickünk az utóbbi 2 évből és pont ugyan úgy játszott a csapat, mint amikor ott vannak!!! Ez dermesztő!!

Jon Gruden a GM az esélyét is elveszi Jon Gruden a HC-nak ezzel a roster managementtel. Aztán amúgy Jon Gruden a HC az esélyét is elveszi Jon Gruden a playcallernek ezzel az edzői stábbal...

Elfogyott a running game teljesen. Nem hinném, hogy Incognito kiesése számít ennyit. Sokkal inkább azt hiszem, hogy a csapatok szépen kielemezték mit csináltunk a szezon első felében és rákészülnek, míg mi nem tudunk újítani. Kb. ez volt tavaly is.

A RZ offense sose volt jó, de talán még rosszabb. Gruden sose volt ebben jó, de gondolom az egója nem engedi, hogy ezen a téren esetleg valaki besegítsen.

A védelem kapcsán jól látszik, hogy nem ez a hazáin belüli csere a megoldás. Teljesen új D staff kellene (Ha már Gruden úgyis marad) és nagyon alapos roster takarítás is kell.


Mondjon valaki olyan sikeres HC-t, aki 3. évében nem vitte PO-ba a csapatát?!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
LEhet nagyot nyertünk Mariotával.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
A védelem az egy nagy vicc volt megint. Sajnos nem jött be, amit gondoltam, hogy a váltás miatt felpörögnek a srácok, sőt még ha lehet egy kicsit szarabb is volt.

A Safetyk kritikán aluliak voltak, meg most a komplett secondary is bohócnak tűnt.

Nagyon nagy változások kellenek ide.

Mariota viszont tetszett. De a sérülések nem. Mivel azonban már minden mindegy, így azt tudom írni, hogy majd jövőre egy jobb D#-el meglátjuk. Ha nem sikerül akkor sztem Grudennek is annyi.
több mint 3 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 485
Ha nálam ilyen produktumot mutatnának már rég kivágtam volna őket a francba. Gruden helyébe eskü elkezdeném a D-t takarítani. Úgy is mindegy ki van fent vagy hogy meg van a 11 fő akár futva akár passzolva még az is átmegy rajtuk aki nem akat lásd chargers



több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Na ezek után menjek dolgozni.
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 447 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Tavaly a 6-4-es start után jött a 7-9, az utolsó 6 meccs-ből 1 W sikeredett, teljesen elfogyott a csapat.

Nem festünk sokkal jobban jelenleg...

6-3-as kezdés után 4 meccsből 3 zakó és az utolsó 3 meccsen is simán kinéz még 3 zakó akár...simán lehet még ez a szezon is ugyan úgy 7-9, mint a 2019-es. Remélem az már Mark Davis elhomályosult látását is kitisztítaná...

Nekem ebből az utolsó 3 meccsből 2 W és korrekt játék kellene ahhoz, hogy ne követeljem Gruden fejét...
Rolni
Ennek amúgy kíváncsi lennék az okára. Mármint, hogy 6-3 után miért megint 7-9 lesz a vége.
Amadeus
Half time adjustment? xd
Pari
Ebben az évben szerintem fejlődés van mindenképp. 3. Negyed nyitó drivejai b@sznak! Én nem fogom követelni Gruden fejét. Amennyivel jobb az offense annyival szarabb a defense. Ez pont egál. Amm szezon előtt 8-8 volt az elvárás sokunktól. Az új DCvel meg egy kis vérfrissítéssel jövőre elvárás a PO és kész! Jó ez a csapat csak még mindig nem állt össze.
Bár rohadtul nehéz emészteni ezeket a leolvadásokat! Már 1 hónapja nem tudjuk játszani a játékunkat (a védelem miatt).
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Tavaly a 6-4-es start után jött a 7-9, az utolsó 6 meccs-ből 1 W sikeredett, teljesen elfogyott a csapat.

Nem festünk sokkal jobban jelenleg...

6-3-as kezdés után 4 meccsből 3 zakó és az utolsó 3 meccsen is simán kinéz még 3 zakó akár...simán lehet még ez a szezon is ugyan úgy 7-9, mint a 2019-es. Remélem az már Mark Davis elhomályosult látását is kitisztítaná...

Nekem ebből az utolsó 3 meccsből 2 W és korrekt játék kellene ahhoz, hogy ne követeljem Gruden fejét...
Rolni
Ennek amúgy kíváncsi lennék az okára. Mármint, hogy 6-3 után miért megint 7-9 lesz a vége.
Amadeus
Half time adjustment? xd
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Tavaly a 6-4-es start után jött a 7-9, az utolsó 6 meccs-ből 1 W sikeredett, teljesen elfogyott a csapat.

Nem festünk sokkal jobban jelenleg...

6-3-as kezdés után 4 meccsből 3 zakó és az utolsó 3 meccsen is simán kinéz még 3 zakó akár...simán lehet még ez a szezon is ugyan úgy 7-9, mint a 2019-es. Remélem az már Mark Davis elhomályosult látását is kitisztítaná...

Nekem ebből az utolsó 3 meccsből 2 W és korrekt játék kellene ahhoz, hogy ne követeljem Gruden fejét...
Rolni
Ennek amúgy kíváncsi lennék az okára. Mármint, hogy 6-3 után miért megint 7-9 lesz a vége.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Tavaly a 6-4-es start után jött a 7-9, az utolsó 6 meccs-ből 1 W sikeredett, teljesen elfogyott a csapat.

Nem festünk sokkal jobban jelenleg...

6-3-as kezdés után 4 meccsből 3 zakó és az utolsó 3 meccsen is simán kinéz még 3 zakó akár...simán lehet még ez a szezon is ugyan úgy 7-9, mint a 2019-es. Remélem az már Mark Davis elhomályosult látását is kitisztítaná...

Nekem ebből az utolsó 3 meccsből 2 W és korrekt játék kellene ahhoz, hogy ne követeljem Gruden fejét...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!