NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
YIKES

iktriad
Jogos, de akkor még nem volt egy a ligát szétdomináló Chiefs, akitől jó esetbe fixen 2x szopunk évente. Mondjuk ez se mentség a D teljesítményre.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 310 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
YIKES
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 622
komolyan bazmeg. annyit kellett volna csinálni a field goal után, hogy miután elindítják a játékot, az elkapóikat azonnal hogy átlépik a LoS-t a földdel tesszük egyenlővé. erre jött volna egy defensive holding, benyeljük az 5 yardos büntetést, közben az idő megy. az ezután következő playből már TD-t kellett volna szerezniük a győzelemhez, ami nyilván nem jött volna össze | bár elnézve a balfaszkodásunkat, ezt nem teljes bizonyossággal mondom |

choose life
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Mark Davis szinte biztosan megtartja Grudent még legalább 2021-re...
Remélem azért leszögezi, hogy PO vagy bust...

Gruden sémája nem rossz és Carr szépen viszi, remekül használják a TE-ket, ha sikerülne még jobban használni a WR-eket lehet kicsit fejlődni, de hacsak nem hoznak (vagy hagynak) valakit a RZ offensen dolgozni akkor sose lesz ez elit O, mert ennyi FG-val nem lehet tarolni.
Emellett kellene Cable mellé valaki, aki dolgozik a run blocking sémán kissé, mert ez idén elég gyenge volt.

Némi coaching erősítésen túl, amúgy sok teendő nincs offense oldalon, kicsit kell az OL terén alakítani szerződésekkel, de alapvetően van minden, ami kell.


D oldon kell ugye egy DC, remélhetőleg jobb sémával és tanári képességekkel. Aztán meg lehet oda tolni megint FA-ről és draftról is embereket...és bízni abban, h Gruden képes túllépni magán...
Rolni
Ennyi 🖤
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 677
Mark Davis szinte biztosan megtartja Grudent még legalább 2021-re...
Remélem azért leszögezi, hogy PO vagy bust...

Gruden sémája nem rossz és Carr szépen viszi, remekül használják a TE-ket, ha sikerülne még jobban használni a WR-eket lehet kicsit fejlődni, de hacsak nem hoznak (vagy hagynak) valakit a RZ offensen dolgozni akkor sose lesz ez elit O, mert ennyi FG-val nem lehet tarolni.
Emellett kellene Cable mellé valaki, aki dolgozik a run blocking sémán kissé, mert ez idén elég gyenge volt.

Némi coaching erősítésen túl, amúgy sok teendő nincs offense oldalon, kicsit kell az OL terén alakítani szerződésekkel, de alapvetően van minden, ami kell.


D oldon kell ugye egy DC, remélhetőleg jobb sémával és tanári képességekkel. Aztán meg lehet oda tolni megint FA-ről és draftról is embereket...és bízni abban, h Gruden képes túllépni magán...
Rolni
Remélem Gruden felfogja, hogy a következő DC hire-on múlik az állása és a HoF dzsekije. Ha besül, akkor elköszönhet mindkettőtől.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Mark Davis szinte biztosan megtartja Grudent még legalább 2021-re...
Remélem azért leszögezi, hogy PO vagy bust...

Gruden sémája nem rossz és Carr szépen viszi, remekül használják a TE-ket, ha sikerülne még jobban használni a WR-eket lehet kicsit fejlődni, de hacsak nem hoznak (vagy hagynak) valakit a RZ offensen dolgozni akkor sose lesz ez elit O, mert ennyi FG-val nem lehet tarolni.
Emellett kellene Cable mellé valaki, aki dolgozik a run blocking sémán kissé, mert ez idén elég gyenge volt.

Némi coaching erősítésen túl, amúgy sok teendő nincs offense oldalon, kicsit kell az OL terén alakítani szerződésekkel, de alapvetően van minden, ami kell.


D oldon kell ugye egy DC, remélhetőleg jobb sémával és tanári képességekkel. Aztán meg lehet oda tolni megint FA-ről és draftról is embereket...és bízni abban, h Gruden képes túllépni magán...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Kezet foghat Gruden és Carr, együtt baszták szét a szezont.
Amadeus
Na azért ez barokkos túlzás!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 677
Kezet foghat Gruden és Carr, együtt baszták szét a szezont.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 622
 i.imgur.com/LsXP8JI.jpg

choose life
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Kiváncsi vagyok Ruggs kapcsán a véleményetekre, nem sok Raiders meccset láttam de mostanság több cikkben olvastam side noteként, hogy Ruggs-bust? 600+ all-yard 2 td, nem néz ki olyan rossznak, de egyáltalán nem kiemelkedő. Az idei első körösök közül csak Reagornak vannak gyengébb számai a többieknek egy nagyságrenddel jobb számokat hoztak. Ez elsősorban hibás használata a játékosnak tehát edzői probléma vagy a játékos nem az igaz?
MC12
Szerintem szimplán nincs "kihasználva" a talentja. Mondjuk amikor ennyi felé lehet osztogatni a passzokat DW,Renfrow,Agholor stb akkor annyira nem probléma a számok nagysága. Ettől függetlenül örülnék ha többet látnánk belőle de így legalább marad meglepi jövőre is. Nem lesz mindenről videó még
Cubehead
Azért nàla is benéz a sérülés.
Mikor elszabadul geccc jó. Most is ketten mentek vele, nem is tudta elkapni. Jó lesz jövőre.

Szerkesztette: Surda
több mint 3 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 485
Kiváncsi vagyok Ruggs kapcsán a véleményetekre, nem sok Raiders meccset láttam de mostanság több cikkben olvastam side noteként, hogy Ruggs-bust? 600+ all-yard 2 td, nem néz ki olyan rossznak, de egyáltalán nem kiemelkedő. Az idei első körösök közül csak Reagornak vannak gyengébb számai a többieknek egy nagyságrenddel jobb számokat hoztak. Ez elsősorban hibás használata a játékosnak tehát edzői probléma vagy a játékos nem az igaz?
MC12
Szerintem szimplán nincs "kihasználva" a talentja. Mondjuk amikor ennyi felé lehet osztogatni a passzokat DW,Renfrow,Agholor stb akkor annyira nem probléma a számok nagysága. Ettől függetlenül örülnék ha többet látnánk belőle de így legalább marad meglepi jövőre is. Nem lesz mindenről videó még



több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 116
Kiváncsi vagyok Ruggs kapcsán a véleményetekre, nem sok Raiders meccset láttam de mostanság több cikkben olvastam side noteként, hogy Ruggs-bust? 600+ all-yard 2 td, nem néz ki olyan rossznak, de egyáltalán nem kiemelkedő. Az idei első körösök közül csak Reagornak vannak gyengébb számai a többieknek egy nagyságrenddel jobb számokat hoztak. Ez elsősorban hibás használata a játékosnak tehát edzői probléma vagy a játékos nem az igaz?

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Csak összefoglalót néztem...de ekkora Öntökön rúgást már régen láttam...
ThundersNFL
Miért? Gruden csak bízott a főnixmadárként újraéledő védelemben...
bmg
Aztán jött minden idők legjobb Jolly Joker QB ja és mindent vitt
ThundersNFL
Lucky Luke 🍀
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Teljesen vállalható volt a vége. (utólag qrva sok az okos!) 19 mp. ennyit kellett volna megoldani. Nem volt szerencsénk. Carr nagyon jó volt (tuti volt maradvány a sérülésnek) Agholor patika és DW ligaelit lett szép csendben. O falból kiesett először Good, majd TB és Reni jó postásként kézbesítette a yardokat. A lehetőségekhez képest O oldalon jók voltunk. A D pedig élt. Tuaat offoltuk. FP minden mindegy alapon jött, na ná h 19 re lapot húz. CF talán nem ràntja meg a rácsot.....
Gruden nem baszott el nagy dolgokat. Reggel még vagy 30 percig ültem és néztem a semmit. Őrült hullámvasút, de nem voltunk alárendelt szerepben a feldobott érme így esett.
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Lol...

Védelem addig tűnt elfogadhatónak amíg Tua játszott, aztán megmutatta igazi arcát...

Red Zone offense megint vicc volt és a végén ez a FG-ra hajtás szánalmas volt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 485
Sajnos vagy az eredményt látva nem sajnos de csak félidőig láttam a meccset ( vidéken töltő nélkül eddig bírta a laptop 😁).
Ameddig láttam egész jó kis meccs volt, még a D is mutatott életjeleket. Mi történt? Illetve valaki tudna egy linket majd ahol vissza tudom nézni az egészet?
Cubehead
robosports.ir
Bruce
Köszi



több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Sajnos vagy az eredményt látva nem sajnos de csak félidőig láttam a meccset ( vidéken töltő nélkül eddig bírta a laptop 😁).
Ameddig láttam egész jó kis meccs volt, még a D is mutatott életjeleket. Mi történt? Illetve valaki tudna egy linket majd ahol vissza tudom nézni az egészet?
Cubehead
robosports.ir
több mint 3 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 485
Sajnos vagy az eredményt látva nem sajnos de csak félidőig láttam a meccset ( vidéken töltő nélkül eddig bírta a laptop 😁).
Ameddig láttam egész jó kis meccs volt, még a D is mutatott életjeleket. Mi történt? Illetve valaki tudna egy linket majd ahol vissza tudom nézni az egészet?



több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 505 — !SuPeR6BoWL!
Csak összefoglalót néztem...de ekkora Öntökön rúgást már régen láttam...
ThundersNFL
Miért? Gruden csak bízott a főnixmadárként újraéledő védelemben...
bmg
Aztán jött minden idők legjobb Jolly Joker QB ja és mindent vitt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Csak összefoglalót néztem...de ekkora Öntökön rúgást már régen láttam...
ThundersNFL
Miért? Gruden csak bízott a főnixmadárként újraéledő védelemben...
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 505 — !SuPeR6BoWL!
Csak összefoglalót néztem...de ekkora Öntökön rúgást már régen láttam...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 447 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Hát ahogy néztem ez is jó buzi egy meccs volt... Facepalmfacepalmfacepalm
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Ehhez mit szólnátok?

Bruce
Mehet.
Amadeus
NoNoNo
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Jó h vasárnap van. Melóban páran rábasznának ezek után. Denver ellen csak a büszkeség a tét.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 499 — StuG Life
Hát srácok, ez a nap meccse volt, köszönjük h csak FG-re mentetek.

waller egy Isten