NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 485
Boldog újévet mindenkinek előre is!!



több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
😀

B.Ú.É.K.!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Rolni rózsaszín szemüvegei
 www.youtube.com/watch?v=2bh8mO32-qo
BUÉK!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 677
Amm marha érdekes, hogy mennyire megosztó a csapat. Nem csak itt a csordáinkat nézve hanem ha leválasztjuk a hordáról az egyént még Ő maga is marcangolja magát, nincs egyértelmű vélemény. Vagyis van de értitek. Nézzük csak Rolni kollégát.
Én nagyon bírom, meg Ő olyan felébe tartozik Minknek akinek mindig kíváncsi vagyok a véleményére mint emberileg mint szakmailag + Helm. Seggnyalás OFF! 😀 By the way 1 hete úgy szétb@szta azt a szemüveget... Most meg már sárgazöld van a kezében! Nem bántásból írtam hanem baszki tényleg ilyenek ezek a csicskák a tengerentúl. Megverjük a KC-t, úgy néz ki simán PO run is lehet belőle a szezon közepéig. Vannak gondok de összeáll ez a PO-ra. Mindenki dörzsölve a tenyerét mondván: FASZA!
Aztán úgy összeállt, hogy Bottom 3 csövesbánat csapat szintjén játszottak.
Nyilván a D a ludas de a csapat az csapat. Mindenki beletartozik.
TST
kap egy újat jövőre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 447 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Amm marha érdekes, hogy mennyire megosztó a csapat. Nem csak itt a csordáinkat nézve hanem ha leválasztjuk a hordáról az egyént még Ő maga is marcangolja magát, nincs egyértelmű vélemény. Vagyis van de értitek. Nézzük csak Rolni kollégát.
Én nagyon bírom, meg Ő olyan felébe tartozik Minknek akinek mindig kíváncsi vagyok a véleményére mint emberileg mint szakmailag + Helm. Seggnyalás OFF! 😀 By the way 1 hete úgy szétb@szta azt a szemüveget... Most meg már sárgazöld van a kezében! Nem bántásból írtam hanem baszki tényleg ilyenek ezek a csicskák a tengerentúl. Megverjük a KC-t, úgy néz ki simán PO run is lehet belőle a szezon közepéig. Vannak gondok de összeáll ez a PO-ra. Mindenki dörzsölve a tenyerét mondván: FASZA!
Aztán úgy összeállt, hogy Bottom 3 csövesbánat csapat szintjén játszottak.
Nyilván a D a ludas de a csapat az csapat. Mindenki beletartozik.
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 622
Ezen felül csak annyi kell, hogy Witten elmenjen szépen nyugdíjba és a targeteit megkapja Moreau és a WR-ek 😊
Rolni
Na ez jól felidegesített egyébként az utolsó meccseinken, hogy Wittent ennyire erőltették. Szimpatikus arc, meg minden, de azért már eljárt felette az idő és csak a rekord miatt nem kellene erőltetni.
Bruce
főleg úgy hogy közben ott van a poszton a másodéves Foster Moreau akinek meg kellene a rutin. de inkább a 40 yardot 5 másodperc alatt futó Wittent erőltetik. 4 targetje volt a legutóbbi meccsen, Moreau-nak, Ruggsnak meg Edwardsnak együtt véve alig volt több.

napi szívmelengető statisztikák:

Jon Gruden traded two 3rd round picks, two 5th rounders to acquire WRs Antonio Brown, Zay Jones and Martavis Bryant. They have combined for 52 catches, 530 yards, 1 TD for Raiders. Steelers used 1 of those picks on Diontae Johnson, who has 85 catches for 828 yards 7 TDs in 2020.

Raiders have attempted 6 FGs in red zone this season needing 2 yards or less for 1st down. Next most in NFL is 3 for Dolphins/Rams.

choose life
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Ezen felül csak annyi kell, hogy Witten elmenjen szépen nyugdíjba és a targeteit megkapja Moreau és a WR-ek 😊
Rolni
Na ez jól felidegesített egyébként az utolsó meccseinken, hogy Wittent ennyire erőltették. Szimpatikus arc, meg minden, de azért már eljárt felette az idő és csak a rekord miatt nem kellene erőltetni.
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Az van szerintem, hogy Gruden marad és ez azt is jelenti amúgy, hogy Carr is marad. Ami amúgy szerintem kell is, ha marad Gruden, mert ne töltsünk el még 2 szezont azzal, hogy megtanulja egy QB a sémát. Mariota lábon izgalmas volt beugrónak, de ha megnéztétek semmi bonyolult vagy szűk passz playt nem mert adni neki Gru és dobta is a pick-et még így is...

Borzalmasan fontos kérdés lesz a DC személye, reméljük a legjobbakat!
Ha érkezik egy kompetens DC, aki képes a játékosok erősségeit használni és képes tanítani akkor azért van pár ember és poszt aki/ami rendben lehet.
A DL-be (front 7be) ideális esetben hozunk egy komolyabb pass rushert a szélre, de amúgy szerintem egy egészséges Ferrell-Crosby párossal is neki lehet éppenséggel vágni, ha van mögöttük némi speed (Vic?, Takk?, új arc?) és ha végre szerzünk interior DL pass rushert. Hank visszatérhet, ha nem eszetlen pénzt kér, de a legfontosabb dolog a DC után az IDL pass rusher megtalálása, akit remekül tud Hurst támogatni szerintem majd. Hank függvényében kell NT poszttal is foglalkozni majd, de nem az a kulcs.

Értelmes DC esetén az LB sorunkkal sem kell szerintem túl sokat foglalkozni. Kwia és Littleton tuti maradnak, remélhetőleg Cory megmutatja egy rendes DC alatt mit is tud...Morrow visszahozatala vagy pótlása legyen a DC jogköre, mögöttük csak depth kell, aminek egy része remélhetőleg Muse személyében adott is lesz.

CB poszton rendet kell rakni, de Mullen és Arnette is bőven működőképes kezdő szint lehet, ha mondjuk emberezünk velük és nem folyamatosan futás ellen daráltatjuk őket, mert minden DE inside-ra megy és nem soft zone-t játszatunk velük. Johnson és Nixon is megérne egy próbát az új DC-vel csakúgy, mint Amik és akkor ott tartunk, hogy ide is 1-2 embert kellene csak DC kénye kedve szerint.

S poszton szerintem Abram-ot klasszik SS posztra kell helyezni és meg kell nézni mit tud az új sémában. Joyner ugye szerintem sétál, hacsak mondjuk Wade nem ragaszkodik hozzá FS posztra. Joyner pénzén amúgy lehetne veterán FS-t hozni az új rendszerbe és akkor szinte meg is van a sec, mert csak D depth kell Heath mellé vagy helyére és mellé.

Persze ez nem kevés ember így sem és ugye az új sémát meg kell tanulni a visszatérőknek is, de legalább kommunikációban nem kell mindent előről kezdeni...hacsak nem látja mondjuk az új DC borúsabban az általam felvázolt emberek helyzetét, bár kétlem, hogy Gruden és Mayock olyan DC-t hozna, aki a legutóbbi draft pickjeikbe és FA embereikbe nem lát fantáziát...


O oldalon szinte csak OL kérdést kell rendezni, illetve érdekes lehet a back up QB poszt is, mert nem hiszem, hogy érdemes ennyit fizetni Marikának mégegyszer. JJ mögött még az RB poszt is szorul némi felülvizsgálatra, de az nem kritikus, amíg JJ nem dől ki...

OL-ben viszont sok a kérdés! Egyedül Hudson és Miller helye beton biztos. Gabe várhatóan marad a kicsit túlzó fizuja ellenére, ahogy szerintem Brown is, de mögé például muszály lesz használható cserét/fiatalt hozni ennyi kihagyott meccsel. Richie és Good helyzete érdekes lesz, de kéne egy rendes LG még Simpson elé, mert nem volt meggyőző, amikor be kellett állnia.

Ezen felül csak annyi kell, hogy Witten elmenjen szépen nyugdíjba és a targeteit megkapja Moreau és a WR-ek 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Carr-nak eddig egy győztes szezonja van. Ha valaki fizet érte, akkor vigye.
Amadeus
Én azt olvastam egy független szakértőtől, hogy ő az MVP

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 677
Kicsit olyan érzésem van, hogy ezekkel a nagy projekt húzásokkal a draft első körében (Ferrell, Ruggs, de ide sorolható Abram is és Arnette is) az körvonalazódik, hogy Gruden nem mozdítható és Mayock sem. Nyilván jövőre már más lesz a helyzet, ha nem sikerül PO-ba jutni.

Tényleg nagyon fontos lesz az, hogy ki lesz a DC és hogy mennyire tudja a jelenlegi keretet megfelelően kezelni, értem ez alatt azt, hogy nem kell teljes felfordulást csinálni és az alapoktól építeni, mert akkor már bajban leszünk. Bár azért ennél még egy újjáépülő védelem is többet kell hogy elérjen. Egy nagyon jó cover S kellene mindenképpen és egy brutál DT is a fal közepére, mellettük meg egy elit szintű pass rusher.

A másik oldalon már többen említettétek az impontens RZ offense-t, amivel egyébként nem teljesen értek egyet, hogy csak edzői hiba. Többször is, főleg az év végén ott volt üresen Waller az end zone-ba, csak a labda nem akart oda kerülni hozzá. De valóban baj van vele. Lehet Carr is ludas ebben egy kicsit, de nyilván ezt az edzőknek is látnia kellene és úgy kialakítani a playeket.
Egyébiránt ha a tavalyhoz képest nézzük, hogy fejlődtünk a második félidőre a támadásokban (ugyanúgy elhangzott hogy ez korszakos gondja volt Grudennek), akkor még az is lehet, hogy jövőre az RZ off fog fejlődni, szintet lépni.
A támadóknál egyébként rendben vagyunk, talán csak az RT poszt lesz kérdés, hogy marad e TB, mert mondjuk jövőre már nem lesz olyan nagy pénze, de ha ennyire sérülékeny, akkor minden pénz sok (az idei 21,5 az extrém volt).

Korábban volt egy felvetés, hogy Carr-t el lehetne cserélni. Ott egy számomra olyan ellenértéket írta, amit ha maddenban lennénk simán elfogadnék és Mariota-val folytatnám tovább (mert egyébként is sokkal izgalmasabbnak tűnt a játéka), de szerintem egyrészt ilyen ellenértéket nem kapunk érte, másrészt ha már eddig Carr volt az irányítónk, akkor nem hinném, hogy a 4. évre cserélnénk el.

Egyébként meg az idei draftunk eddig kifejezetten szar volt. A tavalyihoz képest is mérföldekkel szarabb volt, pedig az sem volt egy jónak nevezhető draft. Ruggs nekem a legnagyobb csalódás, de Arnette is egy zsák szar eddig. Nem lenne megengedhető, hogy az első körben ilyen húzásokkal operáljunk, mert ez a csapatépítésnek teljesen odabasz.
5 első körös húzásunk volt az utóbbi 2 szezonban és ebből 1 az akire azt mondhatjuk, hogy bevállt. Alapesetben 5 év alatt van ennyi első körös húzásunk és ha ebből csak egy évben lesz jó játékos, akkor ott már baj van.
Ha mondjuk fordított arányban lenne és 4 játékos vált volna be az 5-ből, akkor azt mondanám, hogy vigyék Carr-t és az érte kapott első körrel, meg a saját első körrel, húzzunk kezdő játékosokat. De mivel nem ez a tendencia, így inkább maradjon Carr aztán úgy próbáljuk foltozni a lyukakat, bár ha a draft sem és az FA sem megy, akkor azért vérmes reményeink nem lehetnek soha.
Bruce
Carr-nak eddig egy győztes szezonja van. Ha valaki fizet érte, akkor vigye.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Kicsit olyan érzésem van, hogy ezekkel a nagy projekt húzásokkal a draft első körében (Ferrell, Ruggs, de ide sorolható Abram is és Arnette is) az körvonalazódik, hogy Gruden nem mozdítható és Mayock sem. Nyilván jövőre már más lesz a helyzet, ha nem sikerül PO-ba jutni.

Tényleg nagyon fontos lesz az, hogy ki lesz a DC és hogy mennyire tudja a jelenlegi keretet megfelelően kezelni, értem ez alatt azt, hogy nem kell teljes felfordulást csinálni és az alapoktól építeni, mert akkor már bajban leszünk. Bár azért ennél még egy újjáépülő védelem is többet kell hogy elérjen. Egy nagyon jó cover S kellene mindenképpen és egy brutál DT is a fal közepére, mellettük meg egy elit szintű pass rusher.

A másik oldalon már többen említettétek az impontens RZ offense-t, amivel egyébként nem teljesen értek egyet, hogy csak edzői hiba. Többször is, főleg az év végén ott volt üresen Waller az end zone-ba, csak a labda nem akart oda kerülni hozzá. De valóban baj van vele. Lehet Carr is ludas ebben egy kicsit, de nyilván ezt az edzőknek is látnia kellene és úgy kialakítani a playeket.
Egyébiránt ha a tavalyhoz képest nézzük, hogy fejlődtünk a második félidőre a támadásokban (ugyanúgy elhangzott hogy ez korszakos gondja volt Grudennek), akkor még az is lehet, hogy jövőre az RZ off fog fejlődni, szintet lépni.
A támadóknál egyébként rendben vagyunk, talán csak az RT poszt lesz kérdés, hogy marad e TB, mert mondjuk jövőre már nem lesz olyan nagy pénze, de ha ennyire sérülékeny, akkor minden pénz sok (az idei 21,5 az extrém volt).

Korábban volt egy felvetés, hogy Carr-t el lehetne cserélni. Ott egy számomra olyan ellenértéket írta, amit ha maddenban lennénk simán elfogadnék és Mariota-val folytatnám tovább (mert egyébként is sokkal izgalmasabbnak tűnt a játéka), de szerintem egyrészt ilyen ellenértéket nem kapunk érte, másrészt ha már eddig Carr volt az irányítónk, akkor nem hinném, hogy a 4. évre cserélnénk el.

Egyébként meg az idei draftunk eddig kifejezetten szar volt. A tavalyihoz képest is mérföldekkel szarabb volt, pedig az sem volt egy jónak nevezhető draft. Ruggs nekem a legnagyobb csalódás, de Arnette is egy zsák szar eddig. Nem lenne megengedhető, hogy az első körben ilyen húzásokkal operáljunk, mert ez a csapatépítésnek teljesen odabasz.
5 első körös húzásunk volt az utóbbi 2 szezonban és ebből 1 az akire azt mondhatjuk, hogy bevállt. Alapesetben 5 év alatt van ennyi első körös húzásunk és ha ebből csak egy évben lesz jó játékos, akkor ott már baj van.
Ha mondjuk fordított arányban lenne és 4 játékos vált volna be az 5-ből, akkor azt mondanám, hogy vigyék Carr-t és az érte kapott első körrel, meg a saját első körrel, húzzunk kezdő játékosokat. De mivel nem ez a tendencia, így inkább maradjon Carr aztán úgy próbáljuk foltozni a lyukakat, bár ha a draft sem és az FA sem megy, akkor azért vérmes reményeink nem lehetnek soha.
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Top 10-ben azért futunk, mert ennyit présel ki Gruden a futójátékból és Jacobs ennyit van futtatva a 3,8as átlagával...ahelyett, hogy használnánk az elkapóinkat rendesen...

Bronws roster nem is az akkori Gruden rosterrel hasonlítom. Annyit mondtam,h nem kell feltétlen 2-3 elvesztett évvel számolni egy HC-GM csere esetén, lásd most az elátkozott Browns esete is. Persze tiszta sor az egy erős roster volt akkor is már amikor átvették...

RZ offenssel az a gond, h ez már Tampában is szar volt, ha eddig nem tudta megoldani miért pont jövőre jönne rá a dologra...képes lesz lenyelni az egóját és segítséget hozni az O staffba?

D oldalon jó amit írsz, nekem a kérdésem, hogy tud-e, akar-e ehhez eléggé önálló, eléggé karakán DC-t hozni?

Drafton káosz van sajnos és az egyetlen dolog amit az elejére mondani lehet az a needre reach, ami nem épp egészséges...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 677
Hát én őszintén remélem nektek van igazatok!!

Szerintem sokkal nagyobb itt a gond, mint egy D.

Nézd meg pl, hogy a top 10 futó (yard) esetében mennyi volt az átlagos megtett yard kontakt előtt. Jacobs kapja a legkevesebb helyet, segítséget az OL-től. Szenved a run block. Szenved a RZ O és eközben épül egy védelemre, bírókra, sérülésekre mutogató mindenki más hibás csak én nem kultúra.
A draftot teljesen vakon használjuk az FA piacon sörétessel lövöldözünk.

Nézd meg a Browns egy új kompetens stábbal egyik évről a másikra mit lépett?

Nem kell 2-3 évben gondolkodni szerintem. Azt hiszem egy korrekt új stábnak pont annyi esélye van a Ps-re jövőre, mint ennek a mostaninak, viszont hosszútávon lenne sanszunk.

Chiefs nem megy sehova és ha Herbert kap egy minőségi HC-t akkor ott is power house lehet, szóval több kellene, mint egy vén bohóc aki 4 év alatt PO-ba visz...

De remélem én vagyok vakon!!
Rolni
A run block azért szenved, mert gyakorlatilag egész idényben back up játékosokkal töltöttük fel a kezdőt, ehhez képest szép eredmény, hogy top10-ben futunk. Az FA katasztrófa, a draft szerintem ambivalens. Az utóbbit majd látjuk Arnette, Ruggs és Muse vonatkozásában.

A Browns rossz példa. Az a keret lényegében contender szint, Grudennek sehol nem volt OBJ-Landry-Njoku-Hunt-Chubb-Mayfield offense mikor átvette a csapatot. Védelem ugyanez, azért az a Vernon-Garrett-Sheldon Richardson védőfal jobb, mint ami nálunk az elmúlt 10 évben valaha volt. A Clevelandnek ezzel a kerettel a PO volt a minimum már tavaly is, nem véletlenül repült Konyhás.

Meg lehet nézni milyen keretet adott át JDR Grudennek, a kanyarban nem volt ehhez a Brownshoz képest és igen, az a 12-4 az egy kurvára kihajtott és kimákolt szezon volt, ami mögött defacto nem volt ott a keret mélysége és a coaching, hogy hosszútávon fenntartható legyen, pláne miután Musgrave ki lett rúgva.

Az alábbiakat látom én a Gruden-érával kapcsolatban és előremutatóan:

Az irány részben jó, részben nem jó. Az offense összességében rendben van. Gruden a gameplanning és scripting terén a legszűkebb elit, valamint elmondható, hogy idén előreléptünk a half-time adjustment terén (VÉGRE!), tekintve, hogy jellemzően erős 3. negyedeket tudunk most már menni. Ami továbbra is katasztrófális az a RZ offense, továbbá a szituációs - off script - döntéshozatal. Ezekben Grudennek fejlődnie kell. Szintén egy fejlődési pont Ruggs kérdése. Őt be kell építeni. Kellenek a jetek, a jet motionök, a fake jetek, stb, nyugodtan lehet hozni mögé egy seggrakéta back upot, hogy ne őt üssük agyon egyedül. Lényegében apróbb javítások és az offense rendben van.

A védelem hatalmas gond. Itt az első orvosolandó történet az a personel döntéshozatal. Értsd, nem tudom miért Guenther lett a DC, de még egy ilyen rossz DC hire nem fér bele. Ahogy azt kint is írták Gruden nem tud védelmet építeni és mindig akkor volt sikeres, amikor nem is kellett neki. Nálunk megcsinálta Al, Tampában megcsinálta Kiffin. Ide hozni kell egy olyan DC-t, aki a HC folyamatos beleszólása és korrekciója nélkül fel tud építeni egy védelmet és futtatni tudja azt. Az összes többi kérdés megvitatása: Ferrell szerepe, Joyner szerepe, hogy akkor most 3-4, 4-3, odd, over, under a personel döntés után lesz releváns, tekintve, hogy jelenleg 0 információnk van arról, hogy milyen irányba indul el a védelem.

Draft: el kell engedni a project húzogatást. Ferrell project volt, kifejezetten jó 4-3 edge a futás ellen, de 1/4-re nem volt jó pick és lehet, hogy nem is abban a rendszerben fog futballozni - lásd fent - a jövő évtől, mint amibe húzva lett. Ruggs project, a cornerek mindig projectek, Muse project, Bowden dupla vagy semmi volt. El kell kezdeni day1 startereket húzni.

Deyellnek igaza van, a kaput döngetjük és most meg kell hozni a kulcsfontosságú döntéseket ahhoz, hogy a kaput jövőre bedöntse a csapat. Ez a csapat reálisan, egy középszar védelemmel 10-6, 11-5 lenne. Inkább 10-6.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Hát én őszintén remélem nektek van igazatok!!

Szerintem sokkal nagyobb itt a gond, mint egy D.

Nézd meg pl, hogy a top 10 futó (yard) esetében mennyi volt az átlagos megtett yard kontakt előtt. Jacobs kapja a legkevesebb helyet, segítséget az OL-től. Szenved a run block. Szenved a RZ O és eközben épül egy védelemre, bírókra, sérülésekre mutogató mindenki más hibás csak én nem kultúra.
A draftot teljesen vakon használjuk az FA piacon sörétessel lövöldözünk.

Nézd meg a Browns egy új kompetens stábbal egyik évről a másikra mit lépett?

Nem kell 2-3 évben gondolkodni szerintem. Azt hiszem egy korrekt új stábnak pont annyi esélye van a Ps-re jövőre, mint ennek a mostaninak, viszont hosszútávon lenne sanszunk.

Chiefs nem megy sehova és ha Herbert kap egy minőségi HC-t akkor ott is power house lehet, szóval több kellene, mint egy vén bohóc aki 4 év alatt PO-ba visz...

De remélem én vagyok vakon!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Megint a kifogások. Ki nem szarja le, hogy beteg volt Ruggs...1/12es pick és úgy használja, mintha egy UDFA speed guy lenne...Semmi értelme nem volt egyenlőre az Ő draftolásának...se

Cable és JDR is repültek 3 szezon után, pedig jobb mérlegük volt szarabb kerettel...most fog MD segget csinálni a szájából?
Vagy Grudenre nem ugyan azok az elvárások vonatkoznak?

Egy kicsit reménykedem hátha megtalálja a tökeit és nyom egy meglepi kirúgást 😊
Rolni
Nem fog. És én egyetértek vele. Grudennel már a kaput döngetjük. Rosszul jött ki a lépés, de most váltani és újabb 2-3 év?? vagy meglépjük azt a hiányzó pár lépést. C19 / kevesebb sérülés nélküli évet kívánok magunknak és egy év múlva a PO-ba leszünk. Nem kell rombolni, egy kicsit kell építeni.
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Megint a kifogások. Ki nem szarja le, hogy beteg volt Ruggs...1/12es pick és úgy használja, mintha egy UDFA speed guy lenne...Semmi értelme nem volt egyenlőre az Ő draftolásának...se

Cable és JDR is repültek 3 szezon után, pedig jobb mérlegük volt szarabb kerettel...most fog MD segget csinálni a szájából?
Vagy Grudenre nem ugyan azok az elvárások vonatkoznak?

Egy kicsit reménykedem hátha megtalálja a tökeit és nyom egy meglepi kirúgást 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 677
"Well Ruggs has been sick for 10 days. He just showed up Friday, number 1. So we didn't even know if he was going to play. That had something to do with it. Right now, so we're all on the same page, we're targeting Waller, we're targeting Nelson Agholor, because those are our top 2 guys. And we're targeting Josh Jacobs. Ruggs has got to practice, stay with us longer, and has to do more with his targets. When he does, he'll see the ball more".

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 677
YIKES Part II

iktriad
A Tom Cable (HC) éra még csak nem is volt szar btw.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 310 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
YIKES Part II
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
 www.raiders.com/news/by-the-numbers-raiders-falter-in-waning-seconds-at-allegiant-dolphins-week-16
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 310 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
GM Mike Mayock & Safety (on IR) Jeff Heath were coaching the DBs against the Dolphins

just Raiders things.
deyell
Igen,mert az edzők covid gyanúsak voltak
Bruce
A Lionsnál elég viccesen nézett ki az edzői stáb, főleg védekező oldalon szombaton, mert kb az összes D edző COVID contact volt.
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
GM Mike Mayock & Safety (on IR) Jeff Heath were coaching the DBs against the Dolphins

just Raiders things.
deyell
Igen,mert az edzők covid gyanúsak voltak
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 677
GM Mike Mayock & Safety (on IR) Jeff Heath were coaching the DBs against the Dolphins

just Raiders things.
deyell
Mayock nagy kedvenc!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 622
GM Mike Mayock & Safety (on IR) Jeff Heath were coaching the DBs against the Dolphins

just Raiders things.

choose life
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Hát Reid 2013 óta Chiefs HC és azóta minket fixen szopat, szóval ez nem szempont szerintem...

A D oldalon giga gondok vannak hosszú hosszú évek óta. Most is ordít a probléma, de nem csak ott van baj! Most ezt mindenki látja, erre lehet mutogatni, de többről szól ez sajnos.

Mark Davis amióta full time owner lett 8 szezonon van túl (nemsokára) és összesen 1 db nyertes szezont tud felmutatni.
Persze szar volt a keret 2011 végén, de azóta 9 év eltelt és még mindig vesztes vagy .500-as a keret, a csapat és leszerződtetett 10 évre egy bohócot, amivel megint évekre lábon lőtte az egész franchise-ot...ha jövőre is marad ez a szopakodás és nem jön a jegybevétel komoly gondban lesz és igazából csak magát okolhatja majd.

Most is kényszerben van szerintem, mert nem igazán tudja Grudent elzavarni, ha akarná se ennyi megüresedő HC állással a piacon. Ki akarna ide jönni a legjobb nevek közül, amikor lesznek igen pofás openingek is...
Szűk lesz a cap, nem lesz túl jó a draft pozíció és adott ugye egy 20 éve szenvedő és veszítő franchise...meg ugye azért MD tuti közröhej tárgya a sérójával, pénztárcájával NFL berkeken belül.

Szóval marad a szerelme, aki majd jövőre is talál valami kifogást, ha nincs PO...abban az egyben nagyon profi...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!