Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Egy Carr- Watson cseréhez mit szolnátok? Mondjuk 1 az 1-be nem menne az tuti. Plusz egy első kört még nem érne meg szerintem...
Bruce
Nem.

Eladnánk a fra jövőjét. Grudenből pont kinézem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Egy Carr- Watson cseréhez mit szolnátok? Mondjuk 1 az 1-be nem menne az tuti. Plusz egy első kört még nem érne meg szerintem...
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Erik Harris úgy fest új vizekre hajózik!
Jó szelet neki!
Rolni
once a raider, always a raider.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Erik Harris úgy fest új vizekre hajózik!
Jó szelet neki!
Rolni
Mint ember egy jó történet volt, szerethető figura. De sajnos játékosként nem kezdő matéria.
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Erik Harris úgy fest új vizekre hajózik!
Jó szelet neki!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 309 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
az a baj ezekkel az összehasonlításokkal, hogy ligaszerte több a szerzett pont tavaly, mint 2002-ben, nem beszélve 83ról. Yardok úgy szintén.

Azt lenne érdemes vizsgálni, hogy adott évben mekkor az átlagtól való eltérés pozitív vagy negatív irányba, lehet úgy is kijönne hogy az offense-zel nincs baj és akkor sokkal-sokkal megalapozottabb érveken állna az állítás.

Szerintem pl óvatos optimizmussal lehet top10 offenset tervezni jövőre és csak a defense szab határt hogy meddig jut vele a csapat, az egyetlen probléma, hogy ugyanezt tavaly is el lehetett mondani. Bár idén legalább jön új DC, az ad új reményt.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Where does this offense rank in Raider history?

Pretty much, one of the best in our history, even though there was some weak points and drawbacks.

Points scored- 434

2002 Superbowl team had 450
1983 Superbowl winning team had 442
2016 12-4 team had 416

Yards gained 6133
Only two other Raider teams went for over 6000 yards
2002- 6237
2011-6072

The 2020 offense averaged 2.57 points per a drive, thats the highest ive found for a Raider team.
Along with the 47.9 scoring percentage per a drive ,also the highest i found.

Weaknesses were turnovers with 26, and sometimes they came in bunches, like the Falcons game.
Redzone offense struggled as the year went by, a few more TDs and we could have got up to 450 points.

The o-line was shuffled a lot and had an up and down year, Jacobs seemed nicked up too much.
Ruggs never found a consistent role, and had his injury problems at times.

We did do a lot of things right though ,and the 2020 offense was a top 10 type unit.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Ferrellre azért kéne tömeg h 5-tech legyen, a jelenlegi 265 fontja kevés, Aaron Donald is 280 és ő alulméretezettnek számít a posztján.
empty taxi
előbb lesz Ferrell 280 font, mint domináns 7/9 tech passrusher 4-3ban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Ferrellre azért kéne tömeg h 5-tech legyen, a jelenlegi 265 fontja kevés, Aaron Donald is 280 és ő alulméretezettnek számít a posztján.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Kris Richard volt elvileg DC interjún. Neki is van Marinelli kötődése és amúgy Bradleyvel is dolgozott együtt, ha minden szálat mindennel összekötünk.

Twitteren már láttam is ilyet:
Gus Bradley a DC
Kris Richard a secondary coach

Mondjuk azóta olyat is olvastam, hogy Richard már kijelentette tavaly is, hogy vagy DC vagy semmi...ezért ülte ki a 20-as szezont is elv....

Rolni
csinálhatjuk ezt a cov3 4 man passrusht, de ahhoz az kell, amit a 49ers csinált, hogy éveken át 1.kör DT/DE és trade is DE-ért. Úgy lehet domináns 4-3 DL-t építeni. Nem tudom, hogy Grudennek ehhez mennyire van kedve, hogy évekig a domináns DL prospecteket húzza ki egymás után.
Amadeus
Illetve mennyire találják meg a megfelelő embert. Ferrell helyett is lehetett volna pass fűszert húzni...
Rolni
Ferrell kapcsán tartom, hogy félreértelmeztük őt teljesen. Tökéletes 5tech 3-4 DE. Wade rendszerében megérné a top10 picket valószínűleg, egy néger Justin Smith lehetne. Ehelyett úgy kezeljük, mintha Mack 2.0 lenne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Kris Richard volt elvileg DC interjún. Neki is van Marinelli kötődése és amúgy Bradleyvel is dolgozott együtt, ha minden szálat mindennel összekötünk.

Twitteren már láttam is ilyet:
Gus Bradley a DC
Kris Richard a secondary coach

Mondjuk azóta olyat is olvastam, hogy Richard már kijelentette tavaly is, hogy vagy DC vagy semmi...ezért ülte ki a 20-as szezont is elv....

Rolni
csinálhatjuk ezt a cov3 4 man passrusht, de ahhoz az kell, amit a 49ers csinált, hogy éveken át 1.kör DT/DE és trade is DE-ért. Úgy lehet domináns 4-3 DL-t építeni. Nem tudom, hogy Grudennek ehhez mennyire van kedve, hogy évekig a domináns DL prospecteket húzza ki egymás után.
Amadeus
Illetve mennyire találják meg a megfelelő embert. Ferrell helyett is lehetett volna pass fűszert húzni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Kris Richard volt elvileg DC interjún. Neki is van Marinelli kötődése és amúgy Bradleyvel is dolgozott együtt, ha minden szálat mindennel összekötünk.

Twitteren már láttam is ilyet:
Gus Bradley a DC
Kris Richard a secondary coach

Mondjuk azóta olyat is olvastam, hogy Richard már kijelentette tavaly is, hogy vagy DC vagy semmi...ezért ülte ki a 20-as szezont is elv....

Rolni
csinálhatjuk ezt a cov3 4 man passrusht, de ahhoz az kell, amit a 49ers csinált, hogy éveken át 1.kör DT/DE és trade is DE-ért. Úgy lehet domináns 4-3 DL-t építeni. Nem tudom, hogy Grudennek ehhez mennyire van kedve, hogy évekig a domináns DL prospecteket húzza ki egymás után.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Kris Richard volt elvileg DC interjún. Neki is van Marinelli kötődése és amúgy Bradleyvel is dolgozott együtt, ha minden szálat mindennel összekötünk.

Twitteren már láttam is ilyet:
Gus Bradley a DC
Kris Richard a secondary coach

Mondjuk azóta olyat is olvastam, hogy Richard már kijelentette tavaly is, hogy vagy DC vagy semmi...ezért ülte ki a 20-as szezont is elv....

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Raiders want Henry Ruggs III to play faster, love Bryan Edwards’ physicality

 theathletic.com/2306678/2021/01/07/raiders-henry-ruggs-bryan-edwards/?source=emp_shared_article

"While the 5-11, 188-pound Ruggs is obviously fast, the Raiders want him to play faster, especially in getting in and out of his breaks. It’s the biggest reason fans didn’t see as many slants or intermediate catches as anticipated."

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Így van, Bradley alapjátéka a 4 man rush és a cover3.
empty taxi
Remek fit lesz 😊
Végülis nem azzal szopunk ember emlékezet óta, hogy nem tudunk 4 emberrel értelmes pass rusht kialakítani...


Rolni
1 év múlva ugyanaz lesz, mint most

- Nincs sack
- Littleton szar
- Joyner szar
- Ferrell szar
- random FA igazolás szar
- random alig használt rookie szar
- 7-9/8-8/9-7 PO-ról lemaradva
- kit draftoljunk/igazoljunk, hogy menjen a 4 emberes rush.

Mehh
Amadeus
Jöhet a Gruden takarodj?
Rolni
1 ev mulva ilyenkor. Addig kapaszkodom a szemuvegembe.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Egy kifutott évünk volt, akkor is megsérült az irányítónk pont a rájátszásra. Ez jutott amióta komolyabban követem az NFL-t 2003 óta. Elég rosszkor kapcsolódtam be...
Bruce
Na ja, ezt beszoptuk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Így van, Bradley alapjátéka a 4 man rush és a cover3.
empty taxi
Remek fit lesz 😊
Végülis nem azzal szopunk ember emlékezet óta, hogy nem tudunk 4 emberrel értelmes pass rusht kialakítani...


Rolni
1 év múlva ugyanaz lesz, mint most

- Nincs sack
- Littleton szar
- Joyner szar
- Ferrell szar
- random FA igazolás szar
- random alig használt rookie szar
- 7-9/8-8/9-7 PO-ról lemaradva
- kit draftoljunk/igazoljunk, hogy menjen a 4 emberes rush.

Mehh
Amadeus
Jöhet a Gruden takarodj?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Egy kifutott évünk volt, akkor is megsérült az irányítónk pont a rájátszásra. Ez jutott amióta komolyabban követem az NFL-t 2003 óta. Elég rosszkor kapcsolódtam be...
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Így van, Bradley alapjátéka a 4 man rush és a cover3.
empty taxi
Remek fit lesz 😊
Végülis nem azzal szopunk ember emlékezet óta, hogy nem tudunk 4 emberrel értelmes pass rusht kialakítani...


Rolni
1 év múlva ugyanaz lesz, mint most

- Nincs sack
- Littleton szar
- Joyner szar
- Ferrell szar
- random FA igazolás szar
- random alig használt rookie szar
- 7-9/8-8/9-7 PO-ról lemaradva
- kit draftoljunk/igazoljunk, hogy menjen a 4 emberes rush.

Mehh

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Így van, Bradley alapjátéka a 4 man rush és a cover3.
empty taxi
Remek fit lesz 😊
Végülis nem azzal szopunk ember emlékezet óta, hogy nem tudunk 4 emberrel értelmes pass rusht kialakítani...

A secondaryban és az LB sorban látok fantáziát Bradley alatt, de a DL-től fáznék...aztán persze lehet megtáltosítják a sracokat vagy egy impact DT helyre billenti őket.
Matt Miller legfrissebb mockjába Daviyon Nixon-t adja nekünk és day 1 impactnak nevezi...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Nem bánnám én ha tényleg lenne egy olyan védelem, amely azért képes néhány támadást megfogni akárki ellen. Nem kell itt valóban sztár védelem, sőt tőlem még lehet olyan is ami nyeli a yardokat, de képes labdát szerezni, főként a hátsó traktusában a pályának.

Bradley egyébként nem sokat blitzelteti a védelmét (legalábbis azt olvastam), de volt ott két elég jó DE a csapatban és így a sack-ek száma nem ezt mutatta, na de nálunk nincsenek Bosa-k, szóval vele ugyanott lennénk.

Bruce
Így van, Bradley alapjátéka a 4 man rush és a cover3.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Nem bánnám én ha tényleg lenne egy olyan védelem, amely azért képes néhány támadást megfogni akárki ellen. Nem kell itt valóban sztár védelem, sőt tőlem még lehet olyan is ami nyeli a yardokat, de képes labdát szerezni, főként a hátsó traktusában a pályának.

Bradley egyébként nem sokat blitzelteti a védelmét (legalábbis azt olvastam), de volt ott két elég jó DE a csapatban és így a sack-ek száma nem ezt mutatta, na de nálunk nincsenek Bosa-k, szóval vele ugyanott lennénk.





Páran hiányolták még Reggie Nelson-t is. 😀
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Olvastam egy cikket, miszerint a 4-3 azért lehet fontos, mert Ferrell és Crosby is világ életében 4-3-ban játszott és megtörné a fejlődésüket egy séma váltás.

Nekem tök mindegy, h 4-3 vagy 3-4 csak NFL kaliber legyen...
Rolni
Egyébként ha két játékos miatt, akik egyébként nem teljesen világmegváltóak a posztjukon maradunk a régi sémában, akkor megbassza az anyját mindenki!

Ha két olyan játékosról lenne szó, akik mondjuk idén együttesen 20 sack körül szereztek volna és miattuk nem akarunk sémát váltani, azt elfogadnám nagy duzzogva, de így elég szegényes indok.
Bruce
Egyfelől szegényes persze, másfelől azért van benne némi logika.
Grudennek szerintem jövőre villantania kell azért, mert 4 szar évet már Ő se biztos, hogy túlél.
Ehhez az kell, hogy a védelem lépjen egy szemmel láthatót előre, amihez ugye kell a megfelelő DC, de mivel kellenek a játékosok is és nincs extra draft pick vagy brutál sok pénz a mostani játékosoktól kell több.
Egyszerűen nem fér bele nekik, hogy Crosby és Ferrell ne legyenek oszlops tagjai a '21-es védelemnek, mert nem tudják őket kiváltani vagy csak max az egyiket.
Bármennyire is megléphető a 4-3/3-4 séma váltás azért van benne kockázat bőven. Mindkét srác esetében posztváltásról beszélnénk, olyan feladatkört kapnának, ami nem biztos, hogy feküdne nekik.
Valahol érthető, ha ezt a rizikót nem akarják változtatni.

| Ha emellé pedig odateszed, hogy az egomán HC a 4 emberes DL-t kedveli és megvan a magyarázat 😊 |

Azt azért nem szabad elfelejtenünk, hogy egy edzői stáb esetében valóban van szerepe annak ki mennyire tud együtt dolgozni a másikkal. Persze nem az a lényeg, hogy iszonyat barátok legyenek, de egy kölcsönös tisztelet és elfogadás kell, hogy legyen különben nem fenntartható a dolog. Jól láttuk ezt JDR, Tice és Musgrave kapcsán szerintem. Semmi értelmes magyarázat nem volt Musgrave elengedése és Downing kinevezésére azon túl, hogy Tice ezt nyomta és JDR ezek szerint inkább Tice-ra hallgatott, minthogy ésszel felmérte volna, mekkora ökörség elküldeni azt az OC-t, akivel hasít a támadó egység. Valószínűleg kettejük munkakapcsolata sem volt annyira jó és az első adandó alkalommal cserélt is.
Gruden szerintem még mindig a 10 évvel tervez és olyan DC-t szeretne találni, aki hosszútávon stabil megoldás. Wade a kora miatt nem lenne az, szóval a 3-4 séma és a személyiség mellett ez is ellene szól.
Morris ellen szerintem az szól, hogy amennyiben ide jön DC-nek és 1 vagy 2 év alatt gatyába rázza a dolgokat várhatóan HC lehetőséget kap, most se csak Atlantában van benne a pakliban.
Gus Bradley égett akorát HC-ként talán, hogy nála kisebb ez a kockázat.

Nem azt mondom, hogy ez helyes logika, csak azt, hogy simán el tudom képzelni ezt is ahogy Gruden végig pörgeti.
Azt azért ne felejtsük el, hogy Gruden egy baromi nárcisztikus személyiség innen távolról nézve, szóval neki nem olyan D kell, ami megnyeri a meccseket, ami igazán jó. Ő akar a sztár lenni!! Szerintem mai napig benne van, hogy a Tampa SB sokak szerint ugye inkább Dungy érdeme vagy legalább is nagyrészben az övé...
Ha megnézzük a salary cap felhasználását is, ott is brutál O heavy a kialakítás, még a tavalyi D bevásárlás után is.
Itt az Ő terve szerintem az volt, hogy idejön mint O guru felépíti Carr-t és a keret azon felét és a védelmet PG annyira rakja össze ezzel a prevent, don't break filózófiával, hogy közepes szinten elkaristoljon. Ugye ebből rögtön kiesett Mack, valószínűleg Gruden egójának nagyban köszönhetően és aztán kiderült, hogy PG se volt annyira jó, mint Gruden gondolta.

Kell egy jobb DC, de továbbra sem sztár DC, igazán remek D kell neki, csak egy olyan, ami nem nyeli a pontokat és Ő tud többet felrakni a másik oldalon.

Fura az azért, hogy 10 év pihenő után nem tudott egy olyan stábot összerakni, ami valóban rendben lett volna. Sikerült nagyon benéznie a legfontosabb választását, csak remélhetjük, hogy másodjára megfelelő embert talál.

Nekem az is kicsit fura, hogy ekkora csönd van. Bradley-n kívül senki mással kapcsolatban nem volt hír konkrét megkeresésről, interjúról. Az azért szerintem igencsak szerencsétlen dolog lenne, ha senki mást nem hallgatnának meg és csak arra várnának a bejelentéssel, hogy Gus szerződéses helyzete rendeződjön...márcsak azért sem, mert bazi nagy kapufát lehet lőni így, ha mondjuk olyan HC érkezik aki megtartja Gus-t, ahogy empty írta...azért nem hiszem, hogy sokat gondolkozna Gus azon, hogy melyik kerettel akar dolgozni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Olvastam egy cikket, miszerint a 4-3 azért lehet fontos, mert Ferrell és Crosby is világ életében 4-3-ban játszott és megtörné a fejlődésüket egy séma váltás.

Nekem tök mindegy, h 4-3 vagy 3-4 csak NFL kaliber legyen...
Rolni
Egyébként ha két játékos miatt, akik egyébként nem teljesen világmegváltóak a posztjukon maradunk a régi sémában, akkor megbassza az anyját mindenki!

Ha két olyan játékosról lenne szó, akik mondjuk idén együttesen 20 sack körül szereztek volna és miattuk nem akarunk sémát váltani, azt elfogadnám nagy duzzogva, de így elég szegényes indok.