Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Cb-khez: én úgy tudom, hogy Bradley szereti a press zone-t, javítson ki valaki ha nem.

Marinelli és a dl kapcsán szerintem séma volt a gond. A csávó alatt mèg a 0-16 lions is 12. Volt sackekben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Kicsit még bányásztam mire számíthatunk.

#Chargers/Bradley in ‘20....

Coverage snaps (%)

• Cover 1 = 35.8%
• Cover 3 = 35.5%
• Cover 2 = 11.2%


Ami optimuzmusra adhat okot az főleg az a munka, amit Mahomes vagy J.Allen ellen végzett, bár persze a Chargers D roster jóval erősebb, mint a miénk.


Tetszik, hogy saját stábot építhet és az eddigi nevek jól csengenek.
Richard Smith remek LB coach és ki fogja hozni Littletonból és Kwia-ból ami bennük van.
Ron Milus igen elismert DB coach, elég csak megnézni a Chargers-nél végzett remek munkáját.
Ehhez ugye még odatesszük Marinelli nevét, aki bár tavaly nem kápráztatott el minket, elismert DL edző és egy egész pofás D stáb formálódik.


Bradley DE kiosztása eddig a 5T strong side DE és a LEO weak side DE szerepekkel dolgozott főként. Ez lesz szerintem várható majd nálunk is, ugyanis Marinelli Cowboys-os évei alatt is hasonló volt a tendencia a Lawrence-Quinn évet leszámítva.
A strong side DE sokszor kapott 2 gap feladatot a klasszikus Seattle védelemben, nem tudom ezt Chargersnél mennyire használta még Bradley mondjuk Bosa-val. Ferrell amúgy szerintem a 2 gap-re is alkalmas lehet.
A LEO általában kisebb méretű, de nagyon gyors DE, aki 1 gap-ben csak rohamozza a QB-t.
Ez alapján vizsgálva a rostert azt kell mondjam, hogy szerződéssel nem rendelkezik egy darab igazi LEO sem. Ferrell, Nassib egyértelműen 5T-nek való ebben a rendszerben, de Crosby is lehet inkább ide passzolna, bár neki a run D-n sokat kéne dolgoznia. Ha nincs ló, jó a szamár is alapon lehet Crosby LEO, de nem igazi fit.
Első nekifutásra most azt mondanám, hogy Ferrell a base LDE, mögötte Crosby a depth. Amikor nickel és dime felállás van, akkor meg Crosby mehet LDE-nek, Ferrell meg be LDT-nek.
LEO posztra meg kell szerezni embert. McKinley és Beasley merülhet fel "házon belül", érdekes lesz, hogy visszaigazoljuk-e valamelyiket, illetve mennyire komoly megoldást látnak bennük.
Yannick lehet logikus opció LEO posztra, ha Ő túl drága lesz (vagy nem lép piacra) érkezhet esetleg M.Ingram, bár Ő azért már túl van a csúcson erősen, illetve Bosa kellett neki a csúcshoz is, akkor már lehet jobb a Takk/Vic duo vmelyik tagja...

DT poszton klasszikus 3T és 1T leosztás várható base csomagban. Ennek a védelemnek az alapja a 3&long kényszerítése, szóval fontos lesz a run stopper NT, hogy ne tudjanak korai down-on futni rajtunk. Hankins számára jót jelenthet Bradley érkezése, de Abry Jones pl érkezhet helyette talán olcsóbban. 3T poszton Mo Hurst adja magát, de tartom továbbra is, hogy kell ide mellé, elé erősítés...1. körben simán jöhetne szerintem a 3T. NT többnyire 2 gap-et tol, míg a 3T 1 gap-el operál.

LB poszton a klasszikus Seattle sok tekintetben 3-4-es elvekkel működött, mert a SLB és a LEO volt tekinthető 3-4 OLB-nak, míg a MLB és a WLB kvázi 3-4 ILB-ként működött. Ez nálunk is működhet, mert Cory és Kwia is 3-4-ből érkezett hozzánk, viszont Morrow karrierje így lehet nem nálunk folytatódik, mert erre a SLB feladatra lehet kevés lesz. A Chargers LB kiosztása WLB-Perryman, MLB-Murray, SLB-Vigil volt és mind Perryman, mind Vigil UFA. Gondolom Perryman a prioritás odaát, így akár Vigil hozható, ha jobb SLB-nek gondolják, mint Morrow-t.

CB poszton ugye legtöbbet Cover 3 és cover 1 lesz futtatva, amikhez két 2014-es cikket rakok be, annak akit érdekel:
C1:  bleacherreport.com/articles/2032934-nfl-101-introducing-the-basics-of-cover-1
C3:  bleacherreport.com/articles/2047445-nfl-101-introducing-the-basics-of-cover-3
Remélem minél több LOS közeli indulást fognak kérni a CB-inktől majd. Érdekes lesz majd, hogy FA-n hoznak-e CB-t és amennyiben hoznak, akkor milyen kalibert. Piacra léphet több korábbi Bradley játékos is, szóval lehet sémát ismerő embert halászni majd, sokat elárul majd az esetleges érkező Bradley-ék véleményéről a saját fiatal CB-inkről. Mullen és Arnette is press CB-nek érkezett magasan, Amik szerintem működhet a slot CB poszton elvileg és I.Johnson scouting reportjában a Seahawks séma volt említve, mint fit 😊. Nagyon jó lenne, ha a CB sorba nem kellene megint pénzt és draft picket tolni, hanem az új stáb tudna komolyat lendíteni a fiatalokon.

S poszton a sok cover 1 és cover 3 miatt ismét FS-ről és SS-ről lehet majd beszélni, FS tekintetében pedig a single high verzióról. Na olyanunk nincs szerintem, hacsak Joyner nem kapja meg a bizalmat. Bradley-nek elvileg nincs méret fétise J.Addae vígan játszott alatta kezdőként is, bár azért Joyner-nél még Ő is nagyobb. É bízom benne, hogy Joyner sétál és hozunk egy rendes FS-t. Az egyenlőre bíztató, hogy elég tömött lehet az FA class FS poszton. Abram előtt komoly lehetőség áll, hogy az új stábbal újraindítsa karrierjét és bebizonyítsa, hogy impact player. Ez az SS poszt, amibe kerül sok tekintetben ideális lehet neki, mert LOS-hoz közel dolgozhat, nem kell hátul komoly területet fedeznie majd. Remélem azért néha elküldi blitz-re Gus, bár várhatóan az egyik legkevesebbet blitzelő gárda leszünk alatta is. Heath szerintem marad mögötte biztosítéknak majd. FS-ből meg lehetne duplázni is és drafton jöhet a depth.

Alapvetően a futás ölése, 3&long kényszerítése és a big play lezárása lesz a filozófia. Meglátjuk mennyire tudja Gus&Co gyorsan implementálni a rendszert és mennyire sikerül a megfelelő embereket megtalálni házon belül, FA-n és a drafton.

FS, LEO, 3T, 1T tűnik nagy neednek, szóval a DL-t kvázi újra kell húzni és kell egy minőségi single high S, amink nem tegnap volt utoljára.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Richard Smith is szóba került LB edzőként.
Amadeus
Ligaelit szakember.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Annyiban jó hír ez a kinevezés, hogy tényleg hamar ment. Mást egyelőre nem tudok mondani
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Richard Smith is szóba került LB edzőként.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
 www.pff.com/news/nfl-los-angeles-chargers-the-nfls-best-secondary

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
 raiderswire.usatoday.com/2021/01/12/raiders-new-dc-gus-bradley-has-evolved-from-a-strictly-cover-3-defense/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
First off, the Chargers special teams was ranked by Football Outsiders as the 2rd worst DVOA since they began charting these numbers over 20 years ago. Indeed the Chargers defense had to make due with the 2nd most disadvantageous field position in the NFL in 2020.

Even with opponents starting with great field position, the Chargers only allowed a team to pass for north of 300 yards twice (against Tom Brady and Drew Brees). Bradley’s defense held Patrick Mahomes to his 3rd worst QB Rating, Yards/Attempt, and 4th lowest completion rating of 2020. The Chargers also held opposing offenses to under 200 total passing yards 7 times in 2020, the team finished 9th in the NFL in pass yards allowed.

Bradley’s Achilles heel however in 2020 was the run defense, likely due in part because 7 defensive players were sent to the injured reserve during the season and Bradley being forced to start a rookie and a former safety as the starting inside linebackers for the majority of the season.

The young Raiders defenders will benefit from Bradley’s arrival. He is a proven communicator and game planner who prefers cutting his defenders loose and allowing them to play fast by simplifying their reads. Bradley summed up his coaching philosophy in a 2016 LA Times article.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Ron Milus jöhet DB coachnak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Richard várhatóan nem jön DB edzőnek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
meghallgattam. a20 perc interjút: Főleg Gruden miatt jött, de állítólag Mark Davisnek is olyan víziói vannak, hogy ihaj. Cov3 a fő irány, többi csak a szokásos duma.

Kicsit olyan érzésem van, mint anno JDR idején: Nem egészen az, akit akartunk, de ő legalább itt akar lenni.

Ez is valami. Legyünk pozitívak.
Amadeus
Amúgy egy tweetben azt olvastam pár napja, hogy cover 1 és cover 3 ment fele fele arányban az esetek nagy részében.

Szóval kell egy fasza FS és egy brutál DL!
Lesz dolguk, mert egyik sincs jelenleg 😊
Rolni
felrakjuk együtt egyszerre?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
meghallgattam. a20 perc interjút: Főleg Gruden miatt jött, de állítólag Mark Davisnek is olyan víziói vannak, hogy ihaj. Cov3 a fő irány, többi csak a szokásos duma.

Kicsit olyan érzésem van, mint anno JDR idején: Nem egészen az, akit akartunk, de ő legalább itt akar lenni.

Ez is valami. Legyünk pozitívak.
Amadeus
Amúgy egy tweetben azt olvastam pár napja, hogy cover 1 és cover 3 ment fele fele arányban az esetek nagy részében.

Szóval kell egy fasza FS és egy brutál DL!
Lesz dolguk, mert egyik sincs jelenleg 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 775 — 258. §
Na akkor Bradley a fedélzeten!

Cover 3 és cover 1 jövünk! Kell egy single high FS az tuti!!
Rolni
csak RPO-t használó csapattal ne találkozzatok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
meghallgattam. a20 perc interjút: Főleg Gruden miatt jött, de állítólag Mark Davisnek is olyan víziói vannak, hogy ihaj. Cov3 a fő irány, többi csak a szokásos duma.

Kicsit olyan érzésem van, mint anno JDR idején: Nem egészen az, akit akartunk, de ő legalább itt akar lenni.

Ez is valami. Legyünk pozitívak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Na akkor Bradley a fedélzeten!

Cover 3 és cover 1 jövünk! Kell egy single high FS az tuti!!
Rolni
Abramnek muszáj fejlődnie ebben a rendszerben, nincs mese.
Amadeus
kérdés hogy megvan-e az esze ehhez. mert attól tartok, hogy nincs.
deyell
Abram ebben a rendszerben szvsz csak a Chacellor/Derwin James-féle SS-szerepkörre jó. Izgi kérdés h hajlandó lesz-e Gruden beengedni Joyner single highba, szvsz neki megvan hozzá a skillsetje.
empty taxi
teljesen egyetértek.
Amadeus
Abram szerepe SS az tuti.
Joyner helyett én hoznék egy FS-t FA-ról...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Na akkor Bradley a fedélzeten!

Cover 3 és cover 1 jövünk! Kell egy single high FS az tuti!!
Rolni
Abramnek muszáj fejlődnie ebben a rendszerben, nincs mese.
Amadeus
kérdés hogy megvan-e az esze ehhez. mert attól tartok, hogy nincs.
deyell
Abram ebben a rendszerben szvsz csak a Chacellor/Derwin James-féle SS-szerepkörre jó. Izgi kérdés h hajlandó lesz-e Gruden beengedni Joyner single highba, szvsz neki megvan hozzá a skillsetje.
empty taxi
teljesen egyetértek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 308 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon jó ember, szerintem DC-nek sem rossz. Egy próbát megér.

Itt a bemutatkozó sajtótájékoztatója.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Na akkor Bradley a fedélzeten!

Cover 3 és cover 1 jövünk! Kell egy single high FS az tuti!!
Rolni
Abramnek muszáj fejlődnie ebben a rendszerben, nincs mese.
Amadeus
kérdés hogy megvan-e az esze ehhez. mert attól tartok, hogy nincs.
deyell
Abram ebben a rendszerben szvsz csak a Chacellor/Derwin James-féle SS-szerepkörre jó. Izgi kérdés h hajlandó lesz-e Gruden beengedni Joyner single highba, szvsz neki megvan hozzá a skillsetje.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Remélem megtalálja a fiatalok helyét és egy fegyelmezett védelmet tesz majd a pályára.

Nem csodát kell tennie, ha már egy kiegyensúlyozott majdnem átlagos védelmet föl tud pakolni jók lehetünk.

Nem lesz ez se kreatív, se blitzhappy, se egy turn over gyáros védelem, de remélhetőleg már 2021-ben látható előrelépés lesz legalább kapott pontok terén.

Érdekes lehet a korábbi FA eszme futtatásokhoz, hogy Yannick Ngakoue draftolásakor Ő volt még a Jags HC, így elvileg rendszer fit lesz és lehet van jó kapcsolatuk is...

*ami még jól hangzik, hogy egyedül Marinelli a fix visszatérő és alakíthatja a saját stábját. Ez szerintem bazi fontos lenne, mert a rengeteg miss tackle pl nem csak PG sara volt...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 622
Na akkor Bradley a fedélzeten!

Cover 3 és cover 1 jövünk! Kell egy single high FS az tuti!!
Rolni
Abramnek muszáj fejlődnie ebben a rendszerben, nincs mese.
Amadeus
kérdés hogy megvan-e az esze ehhez. mert attól tartok, hogy nincs.

choose life
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Na akkor Bradley a fedélzeten!

Cover 3 és cover 1 jövünk! Kell egy single high FS az tuti!!
Rolni
Abramnek muszáj fejlődnie ebben a rendszerben, nincs mese.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Na akkor Bradley a fedélzeten!

Cover 3 és cover 1 jövünk! Kell egy single high FS az tuti!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Nem Gregg Williams.

Nem Wade Philips.

Nem Richard.

Szomorú vagyok.

criminal lawyer or criminal lawyer?