Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Azért a túlsúly-büntetésből (ha van még olyan) csak visszakaptak valamennyi pénzt.
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Jól benézte Grudock ezt az igazolást is...
Rolni
Vagy csak szimplán szorsan kellett volna fogni, úgy mint NE-ben,mert bár felnőtt de mentálisan egy lusta gyerek
Cubehead
Tehát benézték...egy olyan embernek adtak giga pénzt akinek nem kellett volna, illetve azt az embert akinek giga pénzt adtak nem tudták/akarták rendesen megfogni és fegyelmezni.
Ez az egész szerintem pro scouting részleg hibája, bár nem tudjuk, hogy ők mit adtak át Grudock-nak, aki(k) esetleg a javaslat ellenére lépett mondjuk...
A lényeg, hogy el lett tolva...vagy legalábbis most nagyon úgy tűnik...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 485
Jól benézte Grudock ezt az igazolást is...
Rolni
Vagy csak szimplán szorsan kellett volna fogni, úgy mint NE-ben,mert bár felnőtt de mentálisan egy lusta gyerek



több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Jól benézte Grudock ezt az igazolást is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Raiders beat indicating reports from inside the Raiders organization indicated Brown showed up to camp weighing at least 400 lbs! Now his playing weight is listed at 380, so that's about 5% difference. The article goes on to say his reported overweight issue could be well north of the 400lb limit.
Amadeus
Ezért nem bírja a térde. Súly+ terhelés/kitámasztás.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, akkor lehet mögötte futni 😀

több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Raiders beat indicating reports from inside the Raiders organization indicated Brown showed up to camp weighing at least 400 lbs! Now his playing weight is listed at 380, so that's about 5% difference. The article goes on to say his reported overweight issue could be well north of the 400lb limit.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Kezdetnek, fasza az irány.
 www.raidersbeat.com/report-raiders-expected-to-have-interest-in-de-leonard-williams/
Surda
jó játékos, de neki sem a pass rush az erőssége. sok sackje volt legutóbb, de ezek gyakran coverage sackek voltak. sajnos egyelőre úgy néz ki, hogy igazán jó pass rushert idén nem tudunk leakasztani FA-ról.
deyell
Leo megfelelő lenne 3T-nek, de a nagy zsákot én is óvakodva tolnám elé, mert nem konstans a teljesítménye azért az évek során...

Yannick lehet igen jó system fit pass rusher a szélről, de ott is komoly kérdés lesz a pénz!


Surda által betett cikk kapcsán én nem vagyok biztos az ottani okfejtésben. Láttam a cikk írója twitteren is nagyon nyomja ezt a SAM vonalat, de ha megnézzük Bradley munkásságát a Chargersnál akkor nem ezt látjuk szerintem. Nyilatkozta is Bradley ugye, hogy az eredeti rendszertől azért eltért már több helyen.
N.Vigil volt tavaly a Chargers SAM, aki nem épp egy K.Mack/B.Irving típus. Korábbi években se ilyen típusú SAM LB-vel dolgozott szerintem, de remélem empty majd kisegít.
Szerintem nagyobb embert keresünk, mint Morrow (ezért is érhet véget a karrierje nálunk), olyat aki futás ellen tudja tartani a szélet, de nem hiszem, hogy olyan embert keresnénk, akit nickel, dime esetben leforgatnánk LEO-nak.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
 justblogbaby.com/2021/01/17/raiders-linebacker-options-bradley/
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 622
Kezdetnek, fasza az irány.
 www.raidersbeat.com/report-raiders-expected-to-have-interest-in-de-leonard-williams/
Surda
jó játékos, de neki sem a pass rush az erőssége. sok sackje volt legutóbb, de ezek gyakran coverage sackek voltak. sajnos egyelőre úgy néz ki, hogy igazán jó pass rushert idén nem tudunk leakasztani FA-ról.

choose life
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Mark megvette a Las Vegas Aces csapatát. (WNBA)

Van itt pénz lóvéra.

The purchase further entrenches Davis in the Las Vegas sports landscape. Davis is a big player in the city, whereas he was never a big factor in the Bay Area. Now Davis is a real influencer in the Las Vegas sports scene, as the owner two separate sports franchises. It will be interesting to see if Davis expands his business ventures in Las Vegas. He is no longer just the owner of the Raiders to the local economy and to the sports world at large, and that’s significant.


Amadeus
Hülye frizura alatt, van azért gógyi.
Nem h eladja a Raiders, (mint ahogy sokan víziónàlták) hanem meghatározó személy lesz LA sport életében. $$$$$$,
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Kezdetnek, fasza az irány.
 www.raidersbeat.com/report-raiders-expected-to-have-interest-in-de-leonard-williams/
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 090 — Deion Sanders for president!
Mark megvette a Las Vegas Aces csapatát. (WNBA)

Van itt pénz lóvéra.Amadeus
Biztos drága lehetett.😁
Mehet kukkolni az öltözőbe.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Mark megvette a Las Vegas Aces csapatát. (WNBA)

Van itt pénz lóvéra.

The purchase further entrenches Davis in the Las Vegas sports landscape. Davis is a big player in the city, whereas he was never a big factor in the Bay Area. Now Davis is a real influencer in the Las Vegas sports scene, as the owner two separate sports franchises. It will be interesting to see if Davis expands his business ventures in Las Vegas. He is no longer just the owner of the Raiders to the local economy and to the sports world at large, and that’s significant.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Kellemes meglepetés, hogy Gruden Marinelli kivételével nem erőszakol rá senkit Gus-ra. Egyelőre csak jókat írnak a D staffról a kintiek. Smith, Milus, Marinelli elviekben mind top5 pozíciós edző.

Még a végén egy jó hire lesz ez.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
meglepne, ha megtartanánk Agholort. tekintve hogy Ruggs is hasonló stílusú játékos és gyanítom inkább az a terv, hogy ő vegye át a helyét.
deyell
Egyetértek veled, miszerint Ruggs kellene, hogy ezt a szerepet átvegye, de egyáltalán nem leszek meglepve, ha Gruden megtartja Nelly-t. Ugye Williams szinte biztosan repül, így végülis lehet azt mondani, hogy azt a pénzt poszton tartja és visszahozza Agholort, de szerintem sem lenne jó lépés. Sokan mondogatják kint, hogy igazoljuk le Allen Robinson-t kicsit Williams pénze fölött és az milyen fasza lesz. Remek elkapó, de ebben a rendszerben Carr-ral nem gondolom, hogy kéne ennyit WR-re költeni, illetve azt is gondolom, hogy ha TOP 100-ba húztál 2db WR-t, akkor tessék őket fejleszteni és játszatni.
Ruggs a speed guy, Edwards a possession guy és ott van Renfrow a slotba. Ehhez tedd hozzá a két TE-t és ne mond nekem, hogy egy jó O playcaller és egy jó QB nem tud ezzel erős passing O-t összehozni főleg, hogy van run threat.
Én elküldeném TW-t, Nelly-t kiengedném a piacra és fejleszteném a fiatalokat a poszton.
RB poszton Richard helyére olcsóbban megtartanám Booker-t és drafton hátrébb hoznék egy fiatalt.

O oldalon egyedül az OL-re koncentrálnék rá jobban personel szempontból. Ott van azért kérdés...
Kolton Miller és Rodney Hudson adott, ezzel 2 poszt ki van pipálva. Gabe Jackson szerintem biztonságban van, főleg a LG és RT poszt körüli kérdések miatt. Így tulajdonképpen az RG poszt is ki van pipálva.

LG és RT poszton baromira meg kell vizsgálni Richie Incognito és Trent Brown helyzetét, egészségét és főleg TB esetében a hozzáállását. Richie esetében azt kell felmérni, hogy teljesen egészséges tud-e lenni és mennyire lehet alapozni a tartósságára. Ha elég bíztató a helyzet szerintem simán visszatérhetne utolsó évére. Ő a legjobb opciónk oda és John Simpson-nak jót tenne, ha még tudna mögötte tanulni, fejlődni.
Trent Brown rengeteg szurkolónál kiverte a biztosítékot, kíváncsi vagyok mi Gruden és a csapat megítélése. Ha csak szerencsétlen sérülés hullám volt, de minden tőle telhetőt megtett simán maradhat főleg, hogy a 14M ami most jön neki nem olyan brutál egy TOP OT-ért. Ha viszont nem volt megfelelő a hozzáállása remélem repül.
A házon belüli jolly joker ugye Denzelle Good volt, azért lenne fontos FA nyitás előtt eldönteni Richie és Trent sorsát, mert ennek megfelelően kellene szerintem Good szerződtetését kezelni, már ha vissza akarjuk hozni valamelyik posztra. Nem hiszem, hogy depth szerepre vissza lehet hozni ez a szezon után...
Good először ugye RT-be ugrott be és a fal teljesítményében nem volt komolyabb visszaesés, remekül működött az O. LG-ben is volt egy-két jó meccse, de azért a szezon második felében igencsak leült a futójátékunk és ebben nagy szerepe volt annak, hogy a belső 3-as nem volt elég jó szerintem. Hudson és Gabe is inkább pass block terén jeleskednek, nagyon kell melléjük Incognito brutális ereje és run blockingja. Ezt Good csak nyomokban tudta hozni, ha Richie bírja testtel jobban járnánk vele LG-ben szerintem.
RT poszton nem váltotta meg a világot Good, de korrektül helyt állt szerintem és úgy fest Cable futási sémájához fontosabb a brutál LG play, ergó inkább RT-ben látnám Good-ot, akármilyen furán is hangzik elsőre.

FA piacon is körbe lehet majd nézni, hátha lehet onnan rendezni a LG, RT posztokat.
OG poszton Thuney és Scherff lesz a nagy név várhatóan. Előbbit a Pats OL rendszer, utóbbit a sérülései miatt kezelnék óvatosan. Nem igen látom, hogy Richie-nél jobb opciót találunk, de nem tudjuk innen megítélni mennyit bír még neki a teste.
OT poszton egy emberke van, akire nagyon szívesen "lecserélném" TB fizuját. Taylor Moton lenne az akire egy közel all in-t mondanék, de persze szerintem piacra se jut majd.

Drafton nem tudom tudnánk-e olyan OL embert hozni, aki instant megoldja egyik posztot, ebben azért van rizikó, meg ugye van ordas D need bőven, szóval jobb lenne oda húzni a drafton korán. Inkább project embert várok drafton, mint tavaly Simpson...

Ha Richie bírja akkor vágjuk ki TB-t, igazoljuk vissza Good-ot RT-nek és draftoljunk RG, OT project embert a draft közepén. A Miller-Incognito-Hudson-Jackson-Good fal elég korrekt lenne és lenne mögöttük Parker, Simpson, James és két rookie depthnek, ami szintén egész pofás lenne...
Rolni
És mi van a bájos arcú Young komával? 😊

De egyébként többnyire egyetértek. WR nem igazán kellene, max nagyon hátul a drafton, aki megoldaná már azt a kurva visszahordó posztot (de ez lehet az általad említett RB is) és nem Ruggs-t illetve Renfrow-t töretnénk össze... Akár luxus, akár nem én erre külön embert tartanék mindenképpen.

A fal esetében is nagyjából egyetértünk. Nálam TB nagyon kiverte a biztosítékot, de valóban az fog számítani, hogy az edzői kar mit lát. Idén volt extra magas a bére, jövőre már nem annyira vészes lesz. Incognito azért idén nem törette össze magát, szóval egy évet még igazán bírhatna, de előbb vagy utóbb kell a pótlására gondolni és lassan oda jutunk, hogy az LG már prémium pick lesz a drafton.

Én nem bánnám ha mind TB és mind Incognito maradna még jövőre (és egészségesen tolnák végig a szezont) és akkor Good nem is kellene, de ha ennyire egyszerűen mennének a dolgok, akkor akár én is lehetnék ott 😀
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
meglepne, ha megtartanánk Agholort. tekintve hogy Ruggs is hasonló stílusú játékos és gyanítom inkább az a terv, hogy ő vegye át a helyét.
deyell
Egyetértek veled, miszerint Ruggs kellene, hogy ezt a szerepet átvegye, de egyáltalán nem leszek meglepve, ha Gruden megtartja Nelly-t. Ugye Williams szinte biztosan repül, így végülis lehet azt mondani, hogy azt a pénzt poszton tartja és visszahozza Agholort, de szerintem sem lenne jó lépés. Sokan mondogatják kint, hogy igazoljuk le Allen Robinson-t kicsit Williams pénze fölött és az milyen fasza lesz. Remek elkapó, de ebben a rendszerben Carr-ral nem gondolom, hogy kéne ennyit WR-re költeni, illetve azt is gondolom, hogy ha TOP 100-ba húztál 2db WR-t, akkor tessék őket fejleszteni és játszatni.
Ruggs a speed guy, Edwards a possession guy és ott van Renfrow a slotba. Ehhez tedd hozzá a két TE-t és ne mond nekem, hogy egy jó O playcaller és egy jó QB nem tud ezzel erős passing O-t összehozni főleg, hogy van run threat.
Én elküldeném TW-t, Nelly-t kiengedném a piacra és fejleszteném a fiatalokat a poszton.
RB poszton Richard helyére olcsóbban megtartanám Booker-t és drafton hátrébb hoznék egy fiatalt.

O oldalon egyedül az OL-re koncentrálnék rá jobban personel szempontból. Ott van azért kérdés...
Kolton Miller és Rodney Hudson adott, ezzel 2 poszt ki van pipálva. Gabe Jackson szerintem biztonságban van, főleg a LG és RT poszt körüli kérdések miatt. Így tulajdonképpen az RG poszt is ki van pipálva.

LG és RT poszton baromira meg kell vizsgálni Richie Incognito és Trent Brown helyzetét, egészségét és főleg TB esetében a hozzáállását. Richie esetében azt kell felmérni, hogy teljesen egészséges tud-e lenni és mennyire lehet alapozni a tartósságára. Ha elég bíztató a helyzet szerintem simán visszatérhetne utolsó évére. Ő a legjobb opciónk oda és John Simpson-nak jót tenne, ha még tudna mögötte tanulni, fejlődni.
Trent Brown rengeteg szurkolónál kiverte a biztosítékot, kíváncsi vagyok mi Gruden és a csapat megítélése. Ha csak szerencsétlen sérülés hullám volt, de minden tőle telhetőt megtett simán maradhat főleg, hogy a 14M ami most jön neki nem olyan brutál egy TOP OT-ért. Ha viszont nem volt megfelelő a hozzáállása remélem repül.
A házon belüli jolly joker ugye Denzelle Good volt, azért lenne fontos FA nyitás előtt eldönteni Richie és Trent sorsát, mert ennek megfelelően kellene szerintem Good szerződtetését kezelni, már ha vissza akarjuk hozni valamelyik posztra. Nem hiszem, hogy depth szerepre vissza lehet hozni ez a szezon után...
Good először ugye RT-be ugrott be és a fal teljesítményében nem volt komolyabb visszaesés, remekül működött az O. LG-ben is volt egy-két jó meccse, de azért a szezon második felében igencsak leült a futójátékunk és ebben nagy szerepe volt annak, hogy a belső 3-as nem volt elég jó szerintem. Hudson és Gabe is inkább pass block terén jeleskednek, nagyon kell melléjük Incognito brutális ereje és run blockingja. Ezt Good csak nyomokban tudta hozni, ha Richie bírja testtel jobban járnánk vele LG-ben szerintem.
RT poszton nem váltotta meg a világot Good, de korrektül helyt állt szerintem és úgy fest Cable futási sémájához fontosabb a brutál LG play, ergó inkább RT-ben látnám Good-ot, akármilyen furán is hangzik elsőre.

FA piacon is körbe lehet majd nézni, hátha lehet onnan rendezni a LG, RT posztokat.
OG poszton Thuney és Scherff lesz a nagy név várhatóan. Előbbit a Pats OL rendszer, utóbbit a sérülései miatt kezelnék óvatosan. Nem igen látom, hogy Richie-nél jobb opciót találunk, de nem tudjuk innen megítélni mennyit bír még neki a teste.
OT poszton egy emberke van, akire nagyon szívesen "lecserélném" TB fizuját. Taylor Moton lenne az akire egy közel all in-t mondanék, de persze szerintem piacra se jut majd.

Drafton nem tudom tudnánk-e olyan OL embert hozni, aki instant megoldja egyik posztot, ebben azért van rizikó, meg ugye van ordas D need bőven, szóval jobb lenne oda húzni a drafton korán. Inkább project embert várok drafton, mint tavaly Simpson...

Ha Richie bírja akkor vágjuk ki TB-t, igazoljuk vissza Good-ot RT-nek és draftoljunk RG, OT project embert a draft közepén. A Miller-Incognito-Hudson-Jackson-Good fal elég korrekt lenne és lenne mögöttük Parker, Simpson, James és két rookie depthnek, ami szintén egész pofás lenne...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Agholor a pletykák szerint kap egy 2év 15M-s szerződést. Korrektnek tűnik a dolog és TW cut után kvázi spórolunk is a WR poszton...ha igazak a pletykák persze
Rolni
ez teljesen korrekt
Surda
Mondjuk Vic Tafur szerint BS...
Rolni
lehet megszellőztették az ajánlatot csak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 622
meglepne, ha megtartanánk Agholort. tekintve hogy Ruggs is hasonló stílusú játékos és gyanítom inkább az a terv, hogy ő vegye át a helyét.

choose life
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Agholor a pletykák szerint kap egy 2év 15M-s szerződést. Korrektnek tűnik a dolog és TW cut után kvázi spórolunk is a WR poszton...ha igazak a pletykák persze
Rolni
ez teljesen korrekt
Surda
Mondjuk Vic Tafur szerint BS...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Agholor a pletykák szerint kap egy 2év 15M-s szerződést. Korrektnek tűnik a dolog és TW cut után kvázi spórolunk is a WR poszton...ha igazak a pletykák persze
Rolni
ez teljesen korrekt
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Agholor a pletykák szerint kap egy 2év 15M-s szerződést. Korrektnek tűnik a dolog és TW cut után kvázi spórolunk is a WR poszton...ha igazak a pletykák persze

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Köszi empty!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Cb-khez: én úgy tudom, hogy Bradley szereti a press zone-t, javítson ki valaki ha nem.


Amadeus
Így van.


Bradley DE kiosztása eddig a 5T strong side DE és a LEO weak side DE szerepekkel dolgozott főként. Ez lesz szerintem várható majd nálunk is, ugyanis Marinelli Cowboys-os évei alatt is hasonló volt a tendencia a Lawrence-Quinn évet leszámítva.

Rolni
Ha Bosa és Ingram is egészséges volt akkor hasonló feladataik voltak és cserélgették is az oldalakat (sőt Ingram volt h LB-t játszott, btw ő is lejáró, mondjuk már 32 éves).
Ha nem, akkor volt az LDE nagyobb manus, idén pl. Tillery is játszott ott, mikor már nem volt Ingram.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 622
Gus Bradley's Defense Ranking as Defensive Coordinator:

2009: 26th / 24th
2010: 25th / 27th
2011: 7th / 9th
2012: 1st / 4th
2017: 3rd / 15th
2018: 8th / 9th
2019: 14th / 6th
2020: 23rd points / 10th yards


In past 4 years, ranks of Gus Bradley's defenses with Chargers vs Raiders in various categories:

Points allowed: 8th LAC, 32nd Raiders
Yards/play allowed: 11th LAC, 32nd Raiders
Takeaways: 21st-T LAC, 32nd Raiders
Sacks: 25th LAC, 32nd Raiders
Pressures: 28th LAC, 32nd Raiders

Bradley wants to build up the defensive line “and then fill in the gaps from there.”

Kris Richard, who interviewed for the Raiders defensive coordinator job, is not expected to be part of the staff.

choose life