Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
😛

 pbs.twimg.com/media/ErjHeGPXYAYZLDQ?format=png&name=small

Dov Kleiman
@NFL_DovKleiman
Válasz
@NFL_DovKleiman
és
@VinnyBonsignore
felhasználónak

Anddd in typical #Raiders fashion, they posted the wrong guy in the announcement tweet.

This is Ken Whisenhunt.

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
...
A védőfal kapcsán egyetértünk. Kelleni fog egy domináns end, még arra is gondoltam, hogy tradelni kéne Lawrenceért Dallasban. A 1gap rendszer miatt jobban kéne a falnak teljesítenie ebben a rendszerben, ahogy Collins és Ross is tudott villogni odaát, ergo van remény arra, hogy Beasley és Takk ittlétéből valamit kisajtoljunk, de azt gondolom amit te is, hogy egy domináns end mindenféleképpen kelleni fog, ha 4-3ban maradunk. Hogy ez Ngakoue vagy más lesz, azt nem tudom. A 3TECH DT kérdés szintén égető. Hankins nem biztos, hogy jó erre, cserébe sokat keres. Ferrell helyét nem látom jelenleg. Ha Richard lesz, akkor Irvinget megtartanám. Big Mo helye nálam fix.

...

LB poszton megvagyunk. Oda coaching kell, nem hiszem el, hogy egy Littleton-Kwia-Morrow hármas egy normális rendszerben nem lenne elég jó.

Secondaryben el kell gyorsan dönteni, hogy Joynert átrakjuk-e safetybe vagy cut. Azt gondolom, hogy a PG védelemnek ő a lakmuszpapírja. Egy alapvetően cov3 high safety csávó aki az eszéből él, beleerőltetve egy box safety/nickel corner szerepbe. Teljes coaching csőd. Joynert csípem és jó játékosnak tartom, de nála muszáj eldönteni, hogy arra fogjuk-e használni amit tud játszani is, vagy pedig kirakjuk, mert ekkora fizuval felesleges erőltetni tovább nickelben. Helyette muszáj lesz egy rendes cornert szerezni, Mullen és Arnette kapcsán nem aggódom, ők rendben lesznek ha lesz rendes coaching. Ha Joynert elzavarjuk, akkor Heath mellé fog kelleni egy safety hátra FS-be. Heath esetében nem vagyok meggyőződve róla, hogy életbiztosítás, de a jelenlegi garnitúrából ő volt a legértelmesebb idén. A többi safety kb a saskabaré volt.
Amadeus
Dallas miért cserélné el Tank-ot? Kéne az a szerződés is? Beférne egyáltalán a sapiba?

Azt gondolom, hogy hamar kiderül mennyire van biztonságban Gruden...a Surda által linkelt interjúban mond A-t is és B-t is Mark, a draft utánra szerintem lehet valami elképzelésünk arról mennyire ég a padló Grudock lába alatt.
Beszédes lesz a DE poszt szerintem. Vannak annyira biztonságban, hogy Ferrell és Crosby kap még egy évet a bizonyításra vagy érzik a tüzet és hoznak olyan DE-t, aki kezdő lehet valamelyik srác helyén??

Jó lenne lassan tudni ki a DC, de alapvetően nem baj, hogy nem kapkodunk. Richard neve máshol nem igen merült fel, szóval nem rabolják el. Bradley neve körül se forr a levegő, ott egyenlőre az lehet a legnagyobb ellenfelünk, hogy az érkező HC tartani akarja-e. Morris meg természetesen először megvárja, hogy a HC helyekkel mi történik.
Persze másik oldalról jó lenne látni ki lesz, mert akkor lehetne kezdeni agyalni...

Ami ugye eddig biztosnak tűnik az a 4 man front, illetve szerintem az 1 gap rendszer elől. Ehhez DC-től függetlenül kelleni fog ember Marinellinek (mert ugye Ő tuti marad). Ahogy nézegetem Marinelli Cowboys-os éveit eléggé a korábban már látott Seattle DL mintát látom, de lehet jön majd valaki és kiigazít.
Úgy fest, hogy van egy nagyobb LDE, aki be tud forogni DT-nek, van egy fürgébb RDE, van egy klasszikus 3T és base esetében egy nagyobb NT jellegű ember. (Ez alól '19 tűnik kivételnek amikor Lawrence és Quinn volt a DE páros.) Ez szerintem Bradley-nek is megfelelne a seattle-i alapokat tekintve.

Én azt gondolom, hogy Ferrell át kellene, hogy kerüljön LDE posztra, mert kevés a sebessége a jobb oldalra.
Mögötte Carl Nassib tud szerintem ezen a poszton back up lenni, persze érdemes elgondolkodni rajta, hogy érdemes-e ennyi pénzért back upnak tartani...Tyron Crawford korábbi Marinelli ember lehet esetleg helyette back up, bár Carl DM-e és Crawford pénze együtt legalább ott van, mint Nassib, ha marad...

Crosby menne át "nálam" RDE posztra, de mindenképpen kell mögé/mellé ember szerintem. Takk adja magát, bár a Falconsnál mutatottak alapján nem lenne megoldás, érdemes lehet másfelé nézelődni. Várhatóan Yannick Ngakoue lesz a nagy név a piacon (hacsak a Ravens nem tartja meg piac tesztelés nélkül), de nagyon nem vagyok benne biztos, hogy Ő az az ember, akinek érdemes a nagy zsákot odadobni és aki majd felhúzza az egész DL-t...illetve neki a wide alignment kell a sikerhez, amit nálunk nem feltétlenül kapna meg...

Drafton a Ferrell pick miatt nem igen látom, hogy korán hoznánk DE-t, bár teszem hozzá nem szabadna, hogy Ferrell vagy Crosby visszatartson ettől minket.

3T posztra mindenképpen kell embert hozni, mert Mo bár meg meg villan, de nem kezdő matéria, Collins meg remélem olyan messze kerül a csapattól mint mi. Ide jöhetne Leo, ha esetleg piacra kerül, de várhatóan inkább a drafton kell hozni egy (remélhetőleg impact) DT-t. Barmore vagy Nixon lehet az emberünk jelen állás szerint. David Irving és Vickers visszatérhet depthnek legalább TC-re szerintem, esetleg meg lehet próbálni egy Larry Ogunjobi igazolást is...

NT posztra vagy visszahozzuk Hankins-t vagy esetleg megpróbálhatunk fiatalítani egyet (ha nem költöttünk komolyabbat 3T vagy DE posztra) és jöhet Dalvin Tomlinson. Hank vagy Dalvin mögé lehet hozni egy késői körös rookie vagy UDFA NT emberkét aztán rendben is a dolog...


LB poszton az a kérdés, hogy Morrow visszatér-e? Két ok lehet arra, hogy ne térjen vissza szerintem. Egyik, ha az új DC azt mondja, hogy annyira kevés 3LB-s formációt fogunk játszani, hogy nincs értelme 3 kezdő LB-t fizetni, a másik pedig az lehet, ha az új DC azt gondolja, hogy Morrow és Littleton ugyan arra a WLB posztra alkalmasak csak és emiatt nem akarunk duplikálni. Morrow visszatérése esetén csak depth kérdés van, ha elengedjük, akkor lehet esetleg gondolkodni egy új SLB-ben, de Kwia és Cory mellé nem kell FA bevásárlást tartani főleg, hogy a tavalyi csoda 3. körös pickünk is bevethető lesz...


Joyner szerintem egyértelműen cut. Wade Phillips lett volna az egyetlen aki érkezése megmenthette volna, szerintem bármelyik másik DC érkezése esetén el kell küldeni. Annyit égett az elmúlt években ebben a mezben...menjen mindenkinek jobb lesz egy újrakezdés. Hozzunk egy igazi FS-t, toljuk be Abram-ot box SS-nek és tartsuk Heath-et tűz közelben. Ha Abram nem képes fegyelmezetten és jól játszani draft státusztól függetlenül menjen a padra és játszon Heath a helyén...FS jöhetne FA piacról, ahogy ezt már többször leírtam.

CB poszton szerintem kb. megvagyunk, leginkább edzői munka kell ide, hogy a fiatal srácokból kihozzák ami bennük van. Mullen, Arnette, Johnson, Amik, Nixon megfelelő állománynak tűnik. Pénz függvényében lehet egy FA embert hozni még tuti, ami tuti alapon, de muszály, hogy ennyi fiatal ne menjen a levesbe...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
 heavy.com/sports/las-vegas-raiders/rmark-davis-jon-gruden-mike-mayock/?fbclid=IwAR31T7MGfePeElAE6wuh0ftHTudxfwerAS4vwcAqLhVXjZexl0EFf6PITeM
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
 profootballtalk.nbcsports.com/2021/01/11/josh-jacobs-charged-with-traffic-offense-not-dui/

Josh Jacobs charged with traffic offense, not DUI

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
közben kikerült a piacra a másik - Gregg Williams mellett - nagy kedvenc 4-3 DC-m

Jim Schwartz.

Természetesen nem fogunk rámenni. Túl jó edző ide.
Amadeus
Schwartz is 4-man rush hívő.
empty taxi
lehet, de mindenhol jó munkát végez.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Vagy egy remek DE kellene vagy bivaly 3T...

Ezt a Watt dolgot én nem olvastam sehol, mivel szerződés alatt áll JJ, előbb cut is kéne gondolom vagy olyat olvastál, hogy cserélni akarunk érte és a 17M-s szerződéséért? Ha kivágják és korrekt áron jön talán, bár a sorminta alapján amúgy is rövid/sérült éve jön "szegénynek"...

Én nem látom FA-n azt a DE-t, aki megoldás, még most sem, nemhogy majd amikor a legjobb emberek maradnak csapatiknál...

Leonard Williams lehetne jó célpont, de kétlem, hogy a Giants piacra engedné...

Azt gondolom, hogy drafton kell majd hozni a legjobb DT-t, aki majd Ferrell és Crosby "közül" remélhetőleg ad lökést...ha lenne akire belül erősen figyelniük kellene, sok minden felszabadulna a széleken és ha tudna mindkét srác fejlődni és ha lenne mögöttük/mellettük életképes rotáció és HA...hahaha

FA piacon szerintem S kéne venni! Joyner elküldése után a secondary tele van fiatal és olcsó emberekkel. Ott kellene, hogy legyen hely anyagilag is egy drága FA-ra és nagyon sokat dobna egy megbízható FS a hátsó alakzaton. Ide tenném az FA money-t, drafton meg tolnám a falakat...
Rolni
Alapvetően egyetértek. Játszunk el a gondolatban, hogy Richard a befutó és Guenther agyréme után a Marinelli-Richard féle, továbbgondolt tampa2 védelmet installáljuk.

A tegnap is linkelt védelmet tempó, jól dolgozó védőfal, domináns LB játék és folyamatosan változó man/zone cover jellemzi.

A védőfal kapcsán egyetértünk. Kelleni fog egy domináns end, még arra is gondoltam, hogy tradelni kéne Lawrenceért Dallasban. A 1gap rendszer miatt jobban kéne a falnak teljesítenie ebben a rendszerben, ahogy Collins és Ross is tudott villogni odaát, ergo van remény arra, hogy Beasley és Takk ittlétéből valamit kisajtoljunk, de azt gondolom amit te is, hogy egy domináns end mindenféleképpen kelleni fog, ha 4-3ban maradunk. Hogy ez Ngakoue vagy más lesz, azt nem tudom. A 3TECH DT kérdés szintén égető. Hankins nem biztos, hogy jó erre, cserébe sokat keres. Ferrell helyét nem látom jelenleg. Ha Richard lesz, akkor Irvinget megtartanám. Big Mo helye nálam fix.

JJ Watt nem realitás.

LB poszton megvagyunk. Oda coaching kell, nem hiszem el, hogy egy Littleton-Kwia-Morrow hármas egy normális rendszerben nem lenne elég jó.

Secondaryben el kell gyorsan dönteni, hogy Joynert átrakjuk-e safetybe vagy cut. Azt gondolom, hogy a PG védelemnek ő a lakmuszpapírja. Egy alapvetően cov3 high safety csávó aki az eszéből él, beleerőltetve egy box safety/nickel corner szerepbe. Teljes coaching csőd. Joynert csípem és jó játékosnak tartom, de nála muszáj eldönteni, hogy arra fogjuk-e használni amit tud játszani is, vagy pedig kirakjuk, mert ekkora fizuval felesleges erőltetni tovább nickelben. Helyette muszáj lesz egy rendes cornert szerezni, Mullen és Arnette kapcsán nem aggódom, ők rendben lesznek ha lesz rendes coaching. Ha Joynert elzavarjuk, akkor Heath mellé fog kelleni egy safety hátra FS-be. Heath esetében nem vagyok meggyőződve róla, hogy életbiztosítás, de a jelenlegi garnitúrából ő volt a legértelmesebb idén. A többi safety kb a saskabaré volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
közben kikerült a piacra a másik - Gregg Williams mellett - nagy kedvenc 4-3 DC-m

Jim Schwartz.

Természetesen nem fogunk rámenni. Túl jó edző ide.
Amadeus
Schwartz is 4-man rush hívő.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
közben kikerült a piacra a másik - Gregg Williams mellett - nagy kedvenc 4-3 DC-m

Jim Schwartz.

Természetesen nem fogunk rámenni. Túl jó edző ide.
Amadeus
Ez nem ezen múlik, egy évet mindenképpen pihenni akar, aztán meglátja.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
közben kikerült a piacra a másik - Gregg Williams mellett - nagy kedvenc 4-3 DC-m

Jim Schwartz.

Természetesen nem fogunk rámenni. Túl jó edző ide.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Leo 4-emberes védőfalba kicsit tweener, de inkább 3T mint LDE.
empty taxi
Abszolút oda gondolnám hozzánk

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Leo 4-emberes védőfalba kicsit tweener, de inkább 3T mint LDE.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Vagy egy remek DE kellene vagy bivaly 3T...

Ezt a Watt dolgot én nem olvastam sehol, mivel szerződés alatt áll JJ, előbb cut is kéne gondolom vagy olyat olvastál, hogy cserélni akarunk érte és a 17M-s szerződéséért? Ha kivágják és korrekt áron jön talán, bár a sorminta alapján amúgy is rövid/sérült éve jön "szegénynek"...

Én nem látom FA-n azt a DE-t, aki megoldás, még most sem, nemhogy majd amikor a legjobb emberek maradnak csapatiknál...

Leonard Williams lehetne jó célpont, de kétlem, hogy a Giants piacra engedné...

Azt gondolom, hogy drafton kell majd hozni a legjobb DT-t, aki majd Ferrell és Crosby "közül" remélhetőleg ad lökést...ha lenne akire belül erősen figyelniük kellene, sok minden felszabadulna a széleken és ha tudna mindkét srác fejlődni és ha lenne mögöttük/mellettük életképes rotáció és HA...hahaha

FA piacon szerintem S kéne venni! Joyner elküldése után a secondary tele van fiatal és olcsó emberekkel. Ott kellene, hogy legyen hely anyagilag is egy drága FA-ra és nagyon sokat dobna egy megbízható FS a hátsó alakzaton. Ide tenném az FA money-t, drafton meg tolnám a falakat...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 485
A Richard vonalban én is látok fantáziát!

Azt azonban ne feledjük el, hogy az Demarcus Lawrence személyében van/volt ott egy impact DE, aki az egész DL-re kihatott. Nekünk nincs...

Illetve Marinelli dolgozott a DL-el már idén is és baromira nem jöttek a sackek és a runD sem. Tulajdonképpen eddig Rod visszalépésnek tűnik Buckner után, bár ugye baromi nehéz ezt innen megítélni...
Rolni
igen ez lett volna a következő, a personel. Amennyiben ezt a 4-3t akarjuk, akkor fog kelleni egy baszó DE.
Amadeus
Csak azt remélem, hogy a JJ Wat vonatról leszállunk és marad csak firkász találgatás. Imádom meg nagy arc csak nagyon zeniten túl



több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
A Richard vonalban én is látok fantáziát!

Azt azonban ne feledjük el, hogy az Demarcus Lawrence személyében van/volt ott egy impact DE, aki az egész DL-re kihatott. Nekünk nincs...

Illetve Marinelli dolgozott a DL-el már idén is és baromira nem jöttek a sackek és a runD sem. Tulajdonképpen eddig Rod visszalépésnek tűnik Buckner után, bár ugye baromi nehéz ezt innen megítélni...
Rolni
igen ez lett volna a következő, a personel. Amennyiben ezt a 4-3t akarjuk, akkor fog kelleni egy baszó DE.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
A Richard vonalban én is látok fantáziát!

Azt azonban ne feledjük el, hogy az Demarcus Lawrence személyében van/volt ott egy impact DE, aki az egész DL-re kihatott. Nekünk nincs...

Illetve Marinelli dolgozott a DL-el már idén is és baromira nem jöttek a sackek és a runD sem. Tulajdonképpen eddig Rod visszalépésnek tűnik Buckner után, bár ugye baromi nehéz ezt innen megítélni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
 www.youtube.com/watch?v=LZ0QE9tYnM8

erről a védelemről beszélek. Kiemelném Ross és Collins játékát, erős kontrasztot téve a PG rendszerében mutatott teljesítményükkel.

Ha a Marinelli-Richard vonalon maradunk, akkor pl Heath alap kell, hogy maradjon safetyben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
olvastam egy érdekes kinti kommentet, miszerint Richard jobb lenne, mint Gus. Richard Marinelli alatt tanulta a dolgokat, azt a defenset futtatja inkább, amit Marinelli is vitt Dallasban (top10). Az ugye több man coveres, aránylag innovatív 4-3 volt, a tampa 2 modernebb változata. Talán nem annyira vanilla, mint Gus 4-3 védelme.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Amúgy meg a Pff-en rebesgetett Carr elcserélése is a Coltsba ilyesmi kategória, hogy csak nekünk lenne jó. Azért a pff-en szakértők vannak, én meg fotelszurkoló vagyok, tehát lehet ilyenekben gondolkoznom...🙂
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Persze csak a miamit írták, én meg csak feldobtam mint kérdést. Sansz nincs sok rá, de mivel nekünk már uborka szezon van,így ilyenekkel lehet múlatni az időt. 🙂
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Egy Carr- Watson cseréhez mit szolnátok? Mondjuk 1 az 1-be nem menne az tuti. Plusz egy első kört még nem érne meg szerintem...
Bruce
Hát szerintem Watson elit QB.
Emiatt:
-baromira nem fogják elcserélni
-ha mégis akkor olyan ára lesz, h csak na
-simán rárepülnék
-Carr+'21 első+'22 első simán menne
Rolni
Védelem nélkül Watsonnal sem lesz PO.
Amadeus
Watson elit QB. Vele elit lehetne az O, még Gruden hiányosságaival is. Ráadásul, ha Ő érkezne semmi másra nem kell az O-ban költeni, húzni egy darabig. Ez az OL, ezek a skill emberek vele szárnyalnának.

Minden megmaradó pénz és minden draft pick idén legalább mehetne a védelembe. Azzal meg főz az új DC...

Nem tökölnék, de ha elérhető is lenne akkor sincs sanszunk, ahogy az Ulpi is írja. Carr amúgy sem, de oda meg pláne nem trade chip.

Egy Miami lehet esetleg érdekes, ha tényleg csere lesz, ott van fiatal, rookie deales magas pickes QB és sok, meg korai draft pickek.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Carson Palmer story 2.0
Nem kell.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Egy Carr- Watson cseréhez mit szolnátok? Mondjuk 1 az 1-be nem menne az tuti. Plusz egy első kört még nem érne meg szerintem...
Bruce
Hát szerintem Watson elit QB.
Emiatt:
-baromira nem fogják elcserélni
-ha mégis akkor olyan ára lesz, h csak na
-simán rárepülnék
-Carr+'21 első+'22 első simán menne
Rolni
Védelem nélkül Watsonnal sem lesz PO.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
Minek kellene nekik Carr? Mert nektek duplán jó. Olcsóbb. És megszabadultok a pénzügyi gondtól.
De a Texans ha elengedi Watsont, akkor újjáépít, ha most nincs is komoly drafttõkéje. Nem pedig a lassan 30 éves Carr köré, évek múlva épít bármit is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Egy Carr- Watson cseréhez mit szolnátok? Mondjuk 1 az 1-be nem menne az tuti. Plusz egy első kört még nem érne meg szerintem...
Bruce
Hát szerintem Watson elit QB.
Emiatt:
-baromira nem fogják elcserélni
-ha mégis akkor olyan ára lesz, h csak na
-simán rárepülnék
-Carr+'21 első+'22 első simán menne

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!