Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Jason Witten visszavonult, még aláírt egy egynapos szerződést a Cowboys-szal és szögre akasztotta a sisakját. Egy problémával kevesebb.
peterbadbone
csak ne engedjék kommentátori szék közeébe...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Jason Witten visszavonult, még aláírt egy egynapos szerződést a Cowboys-szal és szögre akasztotta a sisakját. Egy problémával kevesebb.

több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 621
 www.si.com/nfl/raiders/news/las-vegas-raiders-kyle-smith-washington-football-team-mike-mayock-jon-gruden

Raiders Are Eyeing Washington Executive Kyle Smith

Continuing the personnel change up, reports suggest the Raiders are 'showing interest' in Washington executive Kyle Smith

As Washington’s director of college personnel from 2017 to 2019, he oversaw draft picks of players such as Montez Sweat, Terry McLaurin, Cole Holcomb, Antonio Gibson and Kamren Curl.
Amadeus
lehet jobb lenne, mint Mayock.

choose life
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
 www.si.com/nfl/raiders/news/las-vegas-raiders-kyle-smith-washington-football-team-mike-mayock-jon-gruden

Raiders Are Eyeing Washington Executive Kyle Smith

Continuing the personnel change up, reports suggest the Raiders are 'showing interest' in Washington executive Kyle Smith

As Washington’s director of college personnel from 2017 to 2019, he oversaw draft picks of players such as Montez Sweat, Terry McLaurin, Cole Holcomb, Antonio Gibson and Kamren Curl.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 646 — Raiders fan
Mike Mayock a Senior Bowl-on adott interjút. Nem olvastam, mert fizetős oldalra került fel, de twitteren láttam mit nyilatkozott Ruggs és Arnette kapcsán...
Hát nem tudom...kicsit, mintha 2 lusta ember segge alatt akart volna tüzet gyújtani...

*szerk.
Itt a cikk, csak mobile platformon fizetős:  www.reviewjournal.com/sports/raiders/mike-mayock-breaks-down-the-raiders-2020-season-2266424/
Így jobban "hangzik", inkább csak amit a legtöbb rookie kapcsán elmondható feladat year 2 előtt...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
If Stafford is traded and Brees retires, the only QBs who started in 2014 and will still be on same team are:
Derek Carr, #Raiders
Russell Wilson, Seahawks
Aaron Rodgers, Packers
Ben Roethlisbeger, Steelers
Matt Ryan, Falcons

(3 Super Bowl winners, a SB runner up and Carr)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Variációk egy "témára"
 justblogbaby.com/2021/01/23/raiders-replace-trent-brown-williams/
Surda
Trent Williams komoly lenne
Amadeus
ja, de pro karrierje alatt LT volt, nemtudom lenne-e affinitása RT-t játszani...
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Variációk egy "témára"
 justblogbaby.com/2021/01/23/raiders-replace-trent-brown-williams/
Surda
Trent Williams komoly lenne

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Variációk egy "témára"
 justblogbaby.com/2021/01/23/raiders-replace-trent-brown-williams/
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Report: Jim O’Neil departing Raiders staff to be Northwestern’s defensive coordinator

Nem nagy érvágás, viszont once a raider, always a raider.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 485

Amadeus
Nice



több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 621

Amadeus
 i.imgur.com/xznesZi.jpg

közelítheti a 200 kilót a pali, Mack mellette kisfiúnak tűnik.

choose life
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Az milyen már, hogy komoly forgatókönyv az, hogy a KC meccset el kellene halasztani, amíg Mahomes jól lesz?
Mi a faszom ez már??
Forrás pl foxnews.
Surda
Csóró Denverben meg a practice squad wr volt a qb.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
Az milyen már, hogy komoly forgatókönyv az, hogy a KC meccset el kellene halasztani, amíg Mahomes jól lesz?
Mi a faszom ez már??
Forrás pl foxnews.
Surda
Egy rádió sportriporter vetette fél, hogy milyen jó volna. Mert Mahomest akarja látni a nép, nem Hennet.
Nem ilyen egyszerū ez azért. És fõleg nem õt kérdezik meg errõl.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Az milyen már, hogy komoly forgatókönyv az, hogy a KC meccset el kellene halasztani, amíg Mahomes jól lesz?
Mi a faszom ez már??
Forrás pl foxnews.
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
 www.raidersbeat.com/report-raiders-rt-trent-brown-ballooned-to-400-pounds-in-the-offseason/
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Azért a túlsúly-büntetésből (ha van még olyan) csak visszakaptak valamennyi pénzt.
bmg
Ha van ilyen a szerződésében igen, ha nincs akkor meg ugye nem...
Amúgy meg nem az izgat, hogy kevesebb pénzt tegyen zsebbe, hanem az, hogy a túlsúly miatt hullott szét a lába és jó eséllyel a Covid is azért vágta jobban földhöz...
Rolni
Felsejlik előttem Javon Walker meg a többi Al Davis ösztöndíjas.
Amadeus
(Miért iszol Mariann? Néha.)
TST
Olyan hangosan felröhögtem, hogy bámulnak a kollégák.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 447 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Azért a túlsúly-büntetésből (ha van még olyan) csak visszakaptak valamennyi pénzt.
bmg
Ha van ilyen a szerződésében igen, ha nincs akkor meg ugye nem...
Amúgy meg nem az izgat, hogy kevesebb pénzt tegyen zsebbe, hanem az, hogy a túlsúly miatt hullott szét a lába és jó eséllyel a Covid is azért vágta jobban földhöz...
Rolni
Felsejlik előttem Javon Walker meg a többi Al Davis ösztöndíjas.
Amadeus
Al Davis University (Miért iszol Mariann? Néha.)
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Azért a túlsúly-büntetésből (ha van még olyan) csak visszakaptak valamennyi pénzt.
bmg
Ha van ilyen a szerződésében igen, ha nincs akkor meg ugye nem...
Amúgy meg nem az izgat, hogy kevesebb pénzt tegyen zsebbe, hanem az, hogy a túlsúly miatt hullott szét a lába és jó eséllyel a Covid is azért vágta jobban földhöz...
Rolni
Felsejlik előttem Javon Walker meg a többi Al Davis ösztöndíjas.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Azért a túlsúly-büntetésből (ha van még olyan) csak visszakaptak valamennyi pénzt.
bmg
Ha van ilyen a szerződésében igen, ha nincs akkor meg ugye nem...
Amúgy meg nem az izgat, hogy kevesebb pénzt tegyen zsebbe, hanem az, hogy a túlsúly miatt hullott szét a lába és jó eséllyel a Covid is azért vágta jobban földhöz...
Rolni
Nekem mindig az a kép van előttem, amikor a Hard Knocks-ban nyomatta a cukorkákat befelé, amikor nem volt ott senki 😀 😀 😀

Gondolom, ha kamera sincs a környéken, akkor ez még hatványozottabban megy, hát persze hogy hízik a szentem. 😊 Napi 1 kiló nutella biztos bemegy simán 😀
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 646 — Raiders fan
Azért a túlsúly-büntetésből (ha van még olyan) csak visszakaptak valamennyi pénzt.
bmg
Ha van ilyen a szerződésében igen, ha nincs akkor meg ugye nem...
Amúgy meg nem az izgat, hogy kevesebb pénzt tegyen zsebbe, hanem az, hogy a túlsúly miatt hullott szét a lába és jó eséllyel a Covid is azért vágta jobban földhöz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Azért a túlsúly-büntetésből (ha van még olyan) csak visszakaptak valamennyi pénzt.
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 646 — Raiders fan
Jól benézte Grudock ezt az igazolást is...
Rolni
Vagy csak szimplán szorsan kellett volna fogni, úgy mint NE-ben,mert bár felnőtt de mentálisan egy lusta gyerek
Cubehead
Tehát benézték...egy olyan embernek adtak giga pénzt akinek nem kellett volna, illetve azt az embert akinek giga pénzt adtak nem tudták/akarták rendesen megfogni és fegyelmezni.
Ez az egész szerintem pro scouting részleg hibája, bár nem tudjuk, hogy ők mit adtak át Grudock-nak, aki(k) esetleg a javaslat ellenére lépett mondjuk...
A lényeg, hogy el lett tolva...vagy legalábbis most nagyon úgy tűnik...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!