Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Értem a kereslet/kínálat érved és igazából a kérdésem inkább ez:
Ér nekünk 4 elsőt DW? 4x 1-32 ig akárhol?
A D-nk és Carr ez évi teljesítménye tükrében?
Az hogy ki játsza a SB-t csak a qb-k alapján megitélni a csapat többi tagja, része nélkül nem patent. (SZRTM!)
Surda
Tavaly bejutott egy szupercsapat a SBba, nem elit QBval, kiderult mennyire hamar bajba kerulnek, ha nem megy az eron feluli jatek a vegen. A mai NFLben nagyon nehez bajnokka valni elit QB nelkul. Ezert erhet 4 elso koros jatekost a QB. Erre celoztam.

En nem tudom meger-e a Radiersnek 4 elso kort DW. En eleve ot nagyon tulertekeltnek tartom. Mindegy, mert senki mas nem tartja annak. De a kerdes ugy vetodik fel, hogy Gruden szerint SB eselyes lesz a Raiders vele avagy nem? (Igazabol a csoport erossege sem annyira szamit, ha igen a valasz. Ezzel nem fog foglalkozni, mert nem is kell a mostani PO szabalyok miatt. Ha valoban SB eselyes vagy, ott leszel a rajatszasban.)
ulpianus
Teljesen egyetértek azzal, h DW túlértékelt, megkockáztatom azt az állítás, hogy annyival van túl, amennyivel Carr alul, közülünk is sokan alul értékelik. Én spec nem, 😉
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Amúgy ha Washingtonba menne Carr, annak örülnék. Szimpi az a csapat
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Inkább az a kérdés, hogy Carr megér e 2 első kört bárkinek vagyis inkább hogy megadja e valaki a két első kört.
Ha igen, akkor meg felmerül a kérdés, hogy mi mit csináljunk.
Rámenjünk DW-re vagy a maradjon Mariota és húzogatunk kettőt kettőt a következő két évben a védelembe

Sztem már ott megdől a dolog, hogy Carr-ért (ha egyáltalán áruljuk) kapunk e két első kört.
Bruce
Szerintem se kapunk ennyit Carr-ért, akit elvileg nem árulunk csak felvesszük a telefonokat, ha jönnek.

Mariota nem kezdő opció, őt nyugodtan elfelejthetjük.
Szerintem Carr-t elcserélni csak úgy van értelme Grudennek, ha instant upgrade-t tud intézni a posztra utána, ezért az egyetlen forgatókönyv szerintem Watson.

Szerintem érné nekünk 4 elsőt, ha abból 2 nem a sajátunk, hanem Carr-ért kapjuk. Így az offense kvázi készen is lenne és lehet a védelemre koncentrálni és a két első kör nélkül is lehet azt rendezni, ha Gus és csapata valóban minőségi előrelépés edző fronton.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Inkább az a kérdés, hogy Carr megér e 2 első kört bárkinek vagyis inkább hogy megadja e valaki a két első kört.
Ha igen, akkor meg felmerül a kérdés, hogy mi mit csináljunk.
Rámenjünk DW-re vagy a maradjon Mariota és húzogatunk kettőt kettőt a következő két évben a védelembe

Sztem már ott megdől a dolog, hogy Carr-ért (ha egyáltalán áruljuk) kapunk e két első kört.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
Értem a kereslet/kínálat érved és igazából a kérdésem inkább ez:
Ér nekünk 4 elsőt DW? 4x 1-32 ig akárhol?
A D-nk és Carr ez évi teljesítménye tükrében?
Az hogy ki játsza a SB-t csak a qb-k alapján megitélni a csapat többi tagja, része nélkül nem patent. (SZRTM!)
Surda
Tavaly bejutott egy szupercsapat a SBba, nem elit QBval, kiderult mennyire hamar bajba kerulnek, ha nem megy az eron feluli jatek a vegen. A mai NFLben nagyon nehez bajnokka valni elit QB nelkul. Ezert erhet 4 elso koros jatekost a QB. Erre celoztam.

En nem tudom meger-e a Radiersnek 4 elso kort DW. En eleve ot nagyon tulertekeltnek tartom. Mindegy, mert senki mas nem tartja annak. De a kerdes ugy vetodik fel, hogy Gruden szerint SB eselyes lesz a Raiders vele avagy nem? (Igazabol a csoport erossege sem annyira szamit, ha igen a valasz. Ezzel nem fog foglalkozni, mert nem is kell a mostani PO szabalyok miatt. Ha valoban SB eselyes vagy, ott leszel a rajatszasban.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
4 elsőt ér DW?????????????
Surda
Attol fugg mindig, hogy 1/32 vagy 1/1 az az elso. Viszont mivel a varhato (nem az idei, mar fix) elso korok ertekei ismeretlenek, nem szamolhatsz top 5 elsovel.

Kettes pont. Ha valaki megadja, annyit er mindenki amennyit. Ha senki, akkor nem er annyit. A tobbi elmelet.
Erdemes nezegetni melyik QB mennyiert kelt el.

Vegso nezopont. Holnap SB. Ket elit QB csapata jatszik (Mahomes+Brady). Elodontos volt Rodgers es Allen gardaja. Manapsag ennyit er.
ulpianus
Értem a kereslet/kínálat érved és igazából a kérdésem inkább ez:
Ér nekünk 4 elsőt DW? 4x 1-32 ig akárhol?
A D-nk és Carr ez évi teljesítménye tükrében?
Az hogy ki játsza a SB-t csak a qb-k alapján megitélni a csapat többi tagja, része nélkül nem patent. (SZRTM!)
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
4 elsőt ér DW?????????????
Surda
Attol fugg mindig, hogy 1/32 vagy 1/1 az az elso. Viszont mivel a varhato (nem az idei, mar fix) elso korok ertekei ismeretlenek, nem szamolhatsz top 5 elsovel.

Kettes pont. Ha valaki megadja, annyit er mindenki amennyit. Ha senki, akkor nem er annyit. A tobbi elmelet.
Erdemes nezegetni melyik QB mennyiert kelt el.

Vegso nezopont. Holnap SB. Ket elit QB csapata jatszik (Mahomes+Brady). Elodontos volt Rodgers es Allen gardaja. Manapsag ennyit er.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
4 elsőt ér DW?????????????
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
A nemzetközi helyzet fokozódik..
de mit szól ehhez Bástya elvtárs?
 www.nbcsports.com/washington/football-team/report-washington-could-pursue-derek-carr-3-way-deshaun-watson-trade
Surda
Csak azt remélem megegyeznek Watsonnal mielőtt eladjak Carr-t 😊
Rolni
amúgy így alá is írnám.

2 első Carr-ért, amihez rakunk még 2 elsőt és akkor összesen 4 első körért jön hozzánk Watson. Azért ez az offense Watsonnal ütne, pont az a pici plusz hiányzott idén - improvizáció, QB scramble -, amit Watson csípőből tud. Trent Brown gondolom újra kedvet kapna a focihoz. Williams cut, Incognito restructure vagy cut, Richard cut, Joyner cut. FA mehet a védelembe ezerrel, mert az offense kész is lenne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
A nemzetközi helyzet fokozódik..
de mit szól ehhez Bástya elvtárs?
 www.nbcsports.com/washington/football-team/report-washington-could-pursue-derek-carr-3-way-deshaun-watson-trade
Surda
Csak azt remélem megegyeznek Watsonnal mielőtt eladjak Carr-t 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
A nemzetközi helyzet fokozódik..
de mit szól ehhez Bástya elvtárs?
 www.nbcsports.com/washington/football-team/report-washington-could-pursue-derek-carr-3-way-deshaun-watson-trade
több mint 3 éve
Bazsinho Buffalo Bills 951
Meg van oldva a QB poszt idénre.

iktriad
Ez hihetetlen...
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Meg van oldva a QB poszt idénre.

iktriad
Back up poszt lehet bizony!
Ezzel Mariota mehet amerre lát vagy amerről esetleg adnak érte egy marék szotyit...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 308 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meg van oldva a QB poszt idénre.
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
 www.chicagobearshq.com/story/Bears-reportedly-have-interest-in-QB-Derek-Carr-17700?fbclid=IwAR2593227vMcqmozrVuxK-qdVumyqiBu04uJcm2t72PLjHLoPCRHZc_yPZc

Kíváncsi vagyok Carr mikor kéri meg a csapatot, hogy tradeljük Mack után.
Amadeus
Soha
 www.si.com/nfl/raiders/news/las-vegas-raiders-quarterback-derek-carr-deshaun-watson-potential-trade-nfl
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
 www.chicagobearshq.com/story/Bears-reportedly-have-interest-in-QB-Derek-Carr-17700?fbclid=IwAR2593227vMcqmozrVuxK-qdVumyqiBu04uJcm2t72PLjHLoPCRHZc_yPZc

Kíváncsi vagyok Carr mikor kéri meg a csapatot, hogy tradeljük Mack után.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Jah azt két év múlva itt is kijelentené, hogy nem játszik.
Egyébként én is örülnék neki, de a nigger Qb nálunk nem teljesen jó ómen.
Bruce
JMR 💩💩💩💩💩💩💩💩🙈
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Jah azt két év múlva itt is kijelentené, hogy nem játszik.
Egyébként én is örülnék neki, de a nigger Qb nálunk nem teljesen jó ómen.
több mint 3 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Ha jönne Watson, pár Broncos drukker elsírná magát.
ulpianus
Mondjuk örömömben valszeg én is.
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 015 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ha jönne Watson, pár Broncos drukker elsírná magát.
ulpianus
Mérsékelten lenne szexi egy Mahomes, Watson, | 2020-as, vagy jobb szintet hozó | Herbert QB trióval kétszer találkozni, meg úgy általában, baromi nehéz lenne előttük végezni.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
Ha jönne Watson, pár Broncos drukker elsírná magát.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
Én alapvetően jó QB-nak tartom Carr-t.
Messze nem elit, de amennyiben kap egy jó falat, akkor jó QB. Gruden rendszerében szépen otthon van, nem gondolom, hogy FA piacon vagy drafton back up-ot leszámítva gondolkodnunk kellene a QB posztban.

DE!
Watson szerintem elit QB kategória. Ha Őt olyan módon el tudnánk hozni, hogy közben nem kell az egész csapat jövőjét eladni, akkor nem gondolkoznék sokat.
Vele az egész O egy következő szintre léphetne, megkockáztatom már első évében jobb lenne, mint Carr most. Remekül tudja a playeket megnyújtani, jól tud improvizálni, lábát is tudja használni hatékonyan, a védelmek számára teljesen más méretű fejtörést jelent, mint Carr. Vele a Mahomes, Herbert divízióban sokkal komfortosabban érezhetnénk magunkat, mint Carr-ral.
Carr-ral is lehet esélyünk, de ahhoz egy erős OL kell és a védelemnek is sokkal jobbnak kell lennie. Watsonnal kevesebb erőforrás kell az O-ba és kevesebb is elég a D-től, bár mivel többet lehet oda allokálni még jobb is lehet.
Felreppentek olyan ötletek ugye, hogy eladjuk Carr-t, mert valóban van érdeklődés irányába és az érte kapott pickeket csapjuk hozzá a saját pickjeinkhez. Ez azt jelenthetné, hogy nem a saját pickjeinkből kell bedobni 4 magasat mondjuk, hanem mondjuk csak 2-t kell feláldozni, a többi kvázi Carr-ért érkezett és megy is tovább.

Nem tartom valószínűleg a dolgot, mert sok HA kell hozzá.
1, Ha lenne olyan csapat aki Carr-ért komolyan bejelentkezik, mondjuk 2 első kör vagy egy első és egy második körrel
2, Ha D.Watson rábólint arra, hogy hozzánk jöjjön Gruden alá (a no trade záradék miatt hozzá kell járulnia)
3, Ha a Texans elfogadja a Carr ellenértéke plusz saját 2db első körünket meg maximum valami aprót
Na akkor lehetne meglépni, akkor viszont meg is lépném.

Indy vagy Carolina adja mondjuk a 2021 1. és 2022 1. Carr-ért.
Mi adjuk 2021 saját elsőt, 2021 kapott elsőt, 2022 saját elsőt, 2022 kapott elsőt.
Texans kap 4db első körös picket, amivel a fan base számára elfogadható megoldást találnak.
Watson kap egy új csapatot, olyat ahova szívesen érkezik.
Raiders meg kap egy fiatal, elit szintű franchise QB-t korrekt szerződéssel és "csak" két évig nincs első körünk.

Szerintem ez működhetne. Főleg, ha megnézzük micsoda impact zseniket húz Grudock az első körös pickekkel...

Carr után 2,5M dead money maradna nálunk, míg Watson 10,54M-val terhelné a cap-et 2021-re (signing bonus marad a Texans könyveiben) vagyis tulajdonképpen cap szemponból a QB poszton spórolnánk kb 10M-t.
Utánna jöhetne a Mariota, Brown, Williams, Joyner, Richard cut-ok és esetleg Richie visszavonulása. Lenne pénz az OL-t rendezni és a védelembe hozni 1-2 komolyabb embert és depthet is alakítani.
Drafton pedig azért bőven lehet még építkezni az első körös nélkül is.


De továbbra is azt gondolom, hogy ez inkább clickbait media dolog, semmint valós hírmorzsa és várhatóan Carr lesz a QB 2021 szeptemberében is és vele is a PO a cél alaphangon.
Rolni
Alapvetően egyetértek. A cutokra kíváncsi leszek, egy TB valszeg lelkesebben fog vigyázni magára, ha DW a qb és nem Carr.

Joynert sajnálom, hogy high safetyként nem dobjuk be, pedig kb az az alap posztja, gondolom helyére jönne Sherman. Williams, Mariota, Richard mehet.

Nelly resign + C badge mehet.

A védelem lesz a nagy kérdés. Alapvetően ígéretesnek tűnik a Bradley hire, de aggaszt ez a 4 emberes passrush dolog.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Én alapvetően jó QB-nak tartom Carr-t.
Messze nem elit, de amennyiben kap egy jó falat, akkor jó QB. Gruden rendszerében szépen otthon van, nem gondolom, hogy FA piacon vagy drafton back up-ot leszámítva gondolkodnunk kellene a QB posztban.

DE!
Watson szerintem elit QB kategória. Ha Őt olyan módon el tudnánk hozni, hogy közben nem kell az egész csapat jövőjét eladni, akkor nem gondolkoznék sokat.
Vele az egész O egy következő szintre léphetne, megkockáztatom már első évében jobb lenne, mint Carr most. Remekül tudja a playeket megnyújtani, jól tud improvizálni, lábát is tudja használni hatékonyan, a védelmek számára teljesen más méretű fejtörést jelent, mint Carr. Vele a Mahomes, Herbert divízióban sokkal komfortosabban érezhetnénk magunkat, mint Carr-ral.
Carr-ral is lehet esélyünk, de ahhoz egy erős OL kell és a védelemnek is sokkal jobbnak kell lennie. Watsonnal kevesebb erőforrás kell az O-ba és kevesebb is elég a D-től, bár mivel többet lehet oda allokálni még jobb is lehet.
Felreppentek olyan ötletek ugye, hogy eladjuk Carr-t, mert valóban van érdeklődés irányába és az érte kapott pickeket csapjuk hozzá a saját pickjeinkhez. Ez azt jelenthetné, hogy nem a saját pickjeinkből kell bedobni 4 magasat mondjuk, hanem mondjuk csak 2-t kell feláldozni, a többi kvázi Carr-ért érkezett és megy is tovább.

Nem tartom valószínűleg a dolgot, mert sok HA kell hozzá.
1, Ha lenne olyan csapat aki Carr-ért komolyan bejelentkezik, mondjuk 2 első kör vagy egy első és egy második körrel
2, Ha D.Watson rábólint arra, hogy hozzánk jöjjön Gruden alá (a no trade záradék miatt hozzá kell járulnia)
3, Ha a Texans elfogadja a Carr ellenértéke plusz saját 2db első körünket meg maximum valami aprót
Na akkor lehetne meglépni, akkor viszont meg is lépném.

Indy vagy Carolina adja mondjuk a 2021 1. és 2022 1. Carr-ért.
Mi adjuk 2021 saját elsőt, 2021 kapott elsőt, 2022 saját elsőt, 2022 kapott elsőt.
Texans kap 4db első körös picket, amivel a fan base számára elfogadható megoldást találnak.
Watson kap egy új csapatot, olyat ahova szívesen érkezik.
Raiders meg kap egy fiatal, elit szintű franchise QB-t korrekt szerződéssel és "csak" két évig nincs első körünk.

Szerintem ez működhetne. Főleg, ha megnézzük micsoda impact zseniket húz Grudock az első körös pickekkel...

Carr után 2,5M dead money maradna nálunk, míg Watson 10,54M-val terhelné a cap-et 2021-re (signing bonus marad a Texans könyveiben) vagyis tulajdonképpen cap szemponból a QB poszton spórolnánk kb 10M-t.
Utánna jöhetne a Mariota, Brown, Williams, Joyner, Richard cut-ok és esetleg Richie visszavonulása. Lenne pénz az OL-t rendezni és a védelembe hozni 1-2 komolyabb embert és depthet is alakítani.
Drafton pedig azért bőven lehet még építkezni az első körös nélkül is.


De továbbra is azt gondolom, hogy ez inkább clickbait media dolog, semmint valós hírmorzsa és várhatóan Carr lesz a QB 2021 szeptemberében is és vele is a PO a cél alaphangon.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 090 — Deion Sanders for president!
 twitter.com/RaiderPosts/status/1356830363566366727?s=19

Nem lenne rossz.
Levi
🤮🤮🤮

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
“I know there’s tampering rules out there and I don’t want to bring up anything that might create a problem for you, because I know that you’ve been fined a few shekels over the years,” Collinsworth said.

“Yes I have,” Gruden said. “I’ve been fined, I’ve been punished very, very harshly. Richard Sherman, if you are a free agent, which there is a rumor you are, we are looking for an alpha presence in our secondary. Somebody that could play this Hawk 3-press technique with the read step. If you’re available and interested, maybe you and I can get together at some point off air.”

Said Sherman in response: “There’s a conversation to be had, for sure. I am free and available these days.”

😀😀😀DDDDD

criminal lawyer or criminal lawyer?