Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ha Traubi beválik náluk, akkor szerintem simán nyerik ezt a cserét... ha marad Mack, akkor nekünk lenne egy jobb védelmünk és QB-nk, nekik meg top 5 választásuk a drafton... lehet mind a két csapat jobban járt volna, ha Gruden és Mack nem kezd pélóméregetésbe.

több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
Mit nyert a Bears Mackkel?
Amadeus
Egy All-Pro edge rushert, egy kapitányt a védelembe.
Mi mit nyertünk?
Rolni
A franchise mit nyert? Megért ennyi picket? Megérte Turboval és Big Dick Nickkel bohóckodni?

Egyelőre lose-lose a deal.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Mit nyert a Bears Mackkel?
Amadeus
Egy All-Pro edge rushert, egy kapitányt a védelembe.
Mi mit nyertünk?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
Bears kapta:
Mack
2020 second-round pick (tight end Cole Kmet at No. 43)
2020 seventh-round pick (offensive lineman Arlington Hambright at No. 226)

Raiders kapta:
2019 first round (running back Josh Jacobs at No. 24 by Raiders)
2019 sixth round (cornerback Blessuan Austin at No. 196 by Jets)
2020 first round (cornerback Damon Arnette at No. 19 by Raiders)
2020 third round (receiver Bryan Edwards at No. 81 by Raiders)

Mack kapta:
Khalil Mack signed a 6 year, $141,000,000 contract with the Chicago Bears, including a $34,000,000 signing bonus, $90,000,000 guaranteed, and an average annual salary of $23,500,000.
Raiders cap hely felszabadult része:
2018: 13,8M
2019: 11,9M
2020: 26,6M
2021: 26,6M
2022: 27,1M
2023: 25,5M
2024: 23,2M


Nézzük előbb a draft nyereségünket:
Josh Jacobs megbízható feature RB, Damon Arnette egyenlőre kérdőjel CB poszton, Bryan Edwards kérdőjel WR poszton.

2019-ben nem érkezik Ferrell 1\4-re, ha itt van Mack. Jöhetett volna a stáb által elvileg kedvelt Devin White mondjuk.
Jacobs 1\27-re is simán kirántható lett volna és legalább Abram nem lenne itt...

Arnette helyett a 2. körben a 43. pickünkkel simán húzhattunk volna CB-t, egyenlőre Jaylon Johnson vagy Trevon Diggs legalább olyan CB. mint Arnette.
Edwards minimális játéka nem igen tett hozzá semmit a szezonhoz, illetve a saját eredeti 3. körös pickünkkel is vihettük volna, ha kihagyjuk a Bowden parádét.


Nézzük az FA aktivitást, ami megnőtt Mack pénze nélkül:
2019-ben a Tyrell Williams, Trent Brown, Lamarcus Joyner trio egyik tagja vagy akár 2 tagja lett volna akiket mondjuk nem igazolunk le, mert azt gondoljuk, hogy hosszútávon nem férnek be a cap alá Mack szerződése mellé. Borzalmas veszteség lett volna bármelyiket kihagyni ugye? 😊
2020-ban kihagytuk volna Carl Nassib leigazolását és mondjuk Mariota se került volna a csapathoz. Borzalom érvágás lenne mindkettő...

Azt az aspektust ne is említsem, hogy lenne egy All-Pro vezérünk a védelemben...

Hát jól lerántottuk Őket azt kell mondjam...
Rolni
Mit nyert a Bears Mackkel?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Bears kapta:
Mack
2020 second-round pick (tight end Cole Kmet at No. 43)
2020 seventh-round pick (offensive lineman Arlington Hambright at No. 226)

Raiders kapta:
2019 first round (running back Josh Jacobs at No. 24 by Raiders)
2019 sixth round (cornerback Blessuan Austin at No. 196 by Jets)
2020 first round (cornerback Damon Arnette at No. 19 by Raiders)
2020 third round (receiver Bryan Edwards at No. 81 by Raiders)

Mack kapta:
Khalil Mack signed a 6 year, $141,000,000 contract with the Chicago Bears, including a $34,000,000 signing bonus, $90,000,000 guaranteed, and an average annual salary of $23,500,000.
Raiders cap hely felszabadult része:
2018: 13,8M
2019: 11,9M
2020: 26,6M
2021: 26,6M
2022: 27,1M
2023: 25,5M
2024: 23,2M


Nézzük előbb a draft nyereségünket:
Josh Jacobs megbízható feature RB, Damon Arnette egyenlőre kérdőjel CB poszton, Bryan Edwards kérdőjel WR poszton.

2019-ben nem érkezik Ferrell 1\4-re, ha itt van Mack. Jöhetett volna a stáb által elvileg kedvelt Devin White mondjuk.
Jacobs 1\27-re is simán kirántható lett volna és legalább Abram nem lenne itt...

Arnette helyett a 2. körben a 43. pickünkkel simán húzhattunk volna CB-t, egyenlőre Jaylon Johnson vagy Trevon Diggs legalább olyan CB. mint Arnette.
Edwards minimális játéka nem igen tett hozzá semmit a szezonhoz, illetve a saját eredeti 3. körös pickünkkel is vihettük volna, ha kihagyjuk a Bowden parádét.


Nézzük az FA aktivitást, ami megnőtt Mack pénze nélkül:
2019-ben a Tyrell Williams, Trent Brown, Lamarcus Joyner trio egyik tagja vagy akár 2 tagja lett volna akiket mondjuk nem igazolunk le, mert azt gondoljuk, hogy hosszútávon nem férnek be a cap alá Mack szerződése mellé. Borzalmas veszteség lett volna bármelyiket kihagyni ugye? 😊
2020-ban kihagytuk volna Carl Nassib leigazolását és mondjuk Mariota se került volna a csapathoz. Borzalom érvágás lenne mindkettő...

Azt az aspektust ne is említsem, hogy lenne egy All-Pro vezérünk a védelemben...

Hát jól lerántottuk Őket azt kell mondjam...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Több pletyka szerint Whasington Mariota-ert a Bears meg Carr-ert próbálkozik. Mondjuk hogy mennyi a valóság alapjuk vagy inkább mennyire clickbatek az perszie kérdés.
Cubehead
Nincs akkora mákja Grudennek, hogy Carral is lehúzza a Bearst.
Amadeus
Mack kapcsán lehúzta?
Komolyan kérdezem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 485
Több pletyka szerint Whasington Mariota-ert a Bears meg Carr-ert próbálkozik. Mondjuk hogy mennyi a valóság alapjuk vagy inkább mennyire clickbatek az perszie kérdés.
Cubehead
Nincs akkora mákja Grudennek, hogy Carral is lehúzza a Bearst.
Amadeus
Pedig elég draft day-s húzás lenne egy ilyen tripla csere. Plusz kíváncsi lennék mennyi plusz lenne DW itt



több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
Több pletyka szerint Whasington Mariota-ert a Bears meg Carr-ert próbálkozik. Mondjuk hogy mennyi a valóság alapjuk vagy inkább mennyire clickbatek az perszie kérdés.
Cubehead
Nincs akkora mákja Grudennek, hogy Carral is lehúzza a Bearst.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 485
Több pletyka szerint Whasington Mariota-ert a Bears meg Carr-ert próbálkozik. Mondjuk hogy mennyi a valóság alapjuk vagy inkább mennyire clickbatek az perszie kérdés.

Szerkesztette: Cubehead



több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Watt jöjjön azonnal! Leader, interior rusher, impact ember lenne.

Barrett-től fáznék, főleg giga pénzen. Nem volt Ő sose a csapat #1 pass rushere (nem sací számokra gondolok) félnék, nálunk neki kéne a többieket felhúzni és ahhoz kevés lenne.
Nézzetek még idén is milyen társai voltak a front7-ben...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
Watthoz mit szólnátok? Vezérember, bármennyit is van a pályán...
TST
állandóan sérült már, és abszolút nem az a domináns meccsmeghatározó védő, én nem hoznám.
zavi27
PFF nem ért veled egyet, pont most néztem, milyen grade-et kapott 😮
Wyatt
én csak eye test-ből dolgozok, ők meg statokkal is😊
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Watthoz mit szólnátok? Vezérember, bármennyit is van a pályán...
TST
állandóan sérült már, és abszolút nem az a domináns meccsmeghatározó védő, én nem hoznám.
zavi27
PFF nem ért veled egyet, pont most néztem, milyen grade-et kapott 😮

több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
Watthoz mit szólnátok? Vezérember, bármennyit is van a pályán...
TST
állandóan sérült már, és abszolút nem az a domináns meccsmeghatározó védő, én nem hoznám.
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Watthoz mit szólnátok? Vezérember, bármennyit is van a pályán...
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
Shaq Barrett FA lesz, paydayt akar. Nyugodtan megadható neki szerintem, remélem rámegyünk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Nem tudom, olvastátok-e, de Russell Wilson sírt egy picit a médiában, hogy unja már, hogy minden meccsen agyonütik... erre rögtön jött is a cikk Bill Williamsontól, hogy Wilson --> Raiders megtörténhet?
Mondjuk, ha Wilson megnézi ki a faledző... nem biztos, hogy LV lesz a kedvenc célállomása... persze a Seattle rögtön cáfolta a lehetőségét bármilyen cserének is... de most vagy a klikkvadászat megy, vagy Gruden tényleg ráunt Carr-ra.
peterbadbone
Hát....minimum 39 millió indoka van a Seattlenek, hogy ez így ne történjen meg, bát nagyon nagyon megérdemelné Wilson, hogy miután összeszarozta a falát megcsinálhassa a nagy reuniont Kábellel.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
Tyrell Williams cut (lesz).

RW kb tökéletes lenne, de kb annyira reális, mint DW.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nem tudom, olvastátok-e, de Russell Wilson sírt egy picit a médiában, hogy unja már, hogy minden meccsen agyonütik... erre rögtön jött is a cikk Bill Williamsontól, hogy Wilson --> Raiders megtörténhet?
Mondjuk, ha Wilson megnézi ki a faledző... nem biztos, hogy LV lesz a kedvenc célállomása... persze a Seattle rögtön cáfolta a lehetőségét bármilyen cserének is... de most vagy a klikkvadászat megy, vagy Gruden tényleg ráunt Carr-ra.

több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Mondjuk îgy fog kelleni Rt. Ha Good megy RT-be, akkor Richie is maradjon.
Amadeus
Ezt írtam korábban, mint vállalható forgatókönyv!

Good szerintem nem fog eszetlen pénzt kérni. Erős OG, gyenge RT pénz lehet neki szerintem.
Év elején, amíg RT volt és a fal belseje egyben volt jobban teljesített a fal, mint amikor LG-be került be.
Good-ot betenném RT-nek simán.
LG posztra meg alaposan mérlegelni kell Richie egészségét, mert ha úgy ítélik meg, hogy bírni fogja, akkor bagó az a 6M neki/érte. Akkor Simpson szépen fejlődhet még mögötte 1 évet.
Drafton meg középen, hátul lehet hozni Gabe és/vagy Good mögé project emberkét.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
Továbbra is azt gondolom, hogy Carr nem megy sehová és Ő lesz a QB-nk szeptemberben.

Egyedül akkor mehet, ha valahogy Watson érkezik "cserébe", de erre nagyon kevés esélyt látok.

Sokkal valószínűbb, hogy Mariota lesz elcserélve, persze lehet csak smoke screen, de úgy fest van piaca. Ha kapnánk érte egy 3.-4. kört én már nagyon boldog lennék.

Trent Brown az insta oldaláról elvileg levett minden Raiders related cuccot és emiatt mondja mindenki, hog távozóban van. Közben meg tegnap láttam twitteren egy kisvideót, ahol baromira edz...gondolom ez már a FA periódusra készül, hogy láthassa mindenki, hogy Ő baromira dolgozik és nem Ő volt itt a ludas...

FA piacon én remélem nem dobunk komolyabb összeget WR-re. Se JuJu-ra, se Nelly-re, se másra. Allen Robinson lenne az egyetlen játékos aki kapcsán azért csettintenék egyet, de rá se tolnék be annyi pénzt, amennyibe kerülni fog. Ruggs és Edwards kell, hogy fejlődjön egy komolyat és akkor Renfrow-val kiegészülve rendben kell lennie a WR egységnek, főleg úgy, hogy a Waller-Moreau TE páros kimondottan erős. Draft közepe, vége lenne esetleg ahol WR-t hoznék vagy egy Nelly-hez hasonló veterán kukázás lehet még jó opció.
Rolni
Mondjuk îgy fog kelleni Rt. Ha Good megy RT-be, akkor Richie is maradjon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Továbbra is azt gondolom, hogy Carr nem megy sehová és Ő lesz a QB-nk szeptemberben.

Egyedül akkor mehet, ha valahogy Watson érkezik "cserébe", de erre nagyon kevés esélyt látok.

Sokkal valószínűbb, hogy Mariota lesz elcserélve, persze lehet csak smoke screen, de úgy fest van piaca. Ha kapnánk érte egy 3.-4. kört én már nagyon boldog lennék.

Trent Brown az insta oldaláról elvileg levett minden Raiders related cuccot és emiatt mondja mindenki, hog távozóban van. Közben meg tegnap láttam twitteren egy kisvideót, ahol baromira edz...gondolom ez már a FA periódusra készül, hogy láthassa mindenki, hogy Ő baromira dolgozik és nem Ő volt itt a ludas...

FA piacon én remélem nem dobunk komolyabb összeget WR-re. Se JuJu-ra, se Nelly-re, se másra. Allen Robinson lenne az egyetlen játékos aki kapcsán azért csettintenék egyet, de rá se tolnék be annyi pénzt, amennyibe kerülni fog. Ruggs és Edwards kell, hogy fejlődjön egy komolyat és akkor Renfrow-val kiegészülve rendben kell lennie a WR egységnek, főleg úgy, hogy a Waller-Moreau TE páros kimondottan erős. Draft közepe, vége lenne esetleg ahol WR-t hoznék vagy egy Nelly-hez hasonló veterán kukázás lehet még jó opció.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 485
Whasington is érdeklődik Carr után



több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
Nem akarom JuJu-t.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
minden jel arra mutat a social mediaban, hogy Trent Brown lapát.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Watson azért lenne jó, mert elfedné azokat a hiányosságokat és hibákat támadó oldalon, amiket kijavítva talán Carr is megközelíthetné az elit szintet. Aztán meg semmi sem garantálja, hogy Watson ugyanolyan elit lenne Gruden alatt, vagy mikor az eredmény után kell futni...
A nyomás- és időjáráskezelést meg Grudennek kéne segíteni playbook oldalról.

Szerintem ez csak médiafelhajtás, ha Gruden nem lenne/lett volna elégedett Carr-ral, szó nélkül lecseréli szezon közben is, főleg, hogy Mariota szerintem jobb képességekkel rendelkezik.
bmg

Szerintem Gruden arra lett szerződtetve, hogy Carrból sajtoljon ki valamit. Más magyarázat nincs arra, hogy 1) miért ragaszkodunk hozzá, 2) miért akkor merül fel QB pletyka, amikor MD-nek is tetszik a jelölt.

Bradyt ugye tavaly akartuk nagyon. A Brady vs Carr felvetéshez annyit, hogy az a mentális prep, amit Brady lehozott a PO-ban az elit, ez az amire DC képtelen. Nézzétek csak meg az Atlanta ellenit. Olyan meccset Bradytől nem láttok.

Carrnak jó a karja, tud mozogni, nem sérülékeny, de fejben és mentalitásban gyenge. Ezért játszik bűnszarul hidegben és kemény védelmek ellen. Ezért nem fogunk vele semmit elérni. Ezért twittel azonnal, minden pletykára vagy ha veszélyben érzi magát. 0 mentális erő, 0 önbizalom.

Egy Alex Smith ezt a csapatot PO-ba vitte volna, a 43 éves Brady meg...na mindegy. Ezért támogatom a DW tradet elsősorban.

Ami a védelmet illeti. 4-5 emberes kemény passrush kéne. Oda kellett volna önteni a pickeket és a pénzt. Barrett, JPP, Suh mind elérhető volt jó áron. Devin White helyett Ferrell draftolása pedig megbocsáthatatlan. Winfield szintén jobb lett volna Arnette helyett.
Amadeus
Szerintem meg Brady szezon közben visszavonult volna tőlünk.
A Tampa egy közel kész csapat volt már a szezon elején is, O és D oldalon is, ahova csak egy utolsó darab hiányzott, hogy sikeresek legyenek, egy elit QB aki vezér is egyben.
Nálunk hiányzik egy komplett D! A Bucs védő fala élve ette meg a saints, packers és a Chiefs támadó falát. A miénk sacket nem szerzett volna.
Én amondó vagyok, hogy előbb tegyük rendbe a D-t, és csak is azután dobjuk be a jövőnket egy elit QBért aki vezér is.