Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Nézegettem a pff cikkeit és azt látom, hogy
Mario Edwards Jr. elite...88,6 overall grade-t kapott 2020

Öööö
Pari
Akinek van előfizuja tudna adni egy screeshotot, hogy a Raiders roster milyen gradeket kapott idén?
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Nézegettem a pff cikkeit és azt látom, hogy
Mario Edwards Jr. elite...88,6 overall grade-t kapott 2020

Öööö
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
Tyrell Williams hivatalosan is ki lett vágva.

Állítólag Joyner-től is megválunk, 8.8M spórolva ezzel.

Gilmore-tól "szabadulna" a Pats és felmerültünk, mint kérő, főleg, hogy a NE Mariota-val szemezik.
peterbadbone
Marcsi = Gilmore trade mehet

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Rapoport szerint jelentősen csökkent az érdeklődés Mariota iránt, amit a szerződése okoz:
kicsit több mint 10M alapfizetése mellé ~12M aktiválódhat ilyen-olyan módon ha ténylegesen játszik is.

~10M sok ha csak padon van, 22M + draftcetli sok, ha játszik, de nem hoz top15, vagy jobb szintet, amit azért valszeg nem fog hozni.

A kivágása ugyanakkor nem jelentene dm-et a Raidersnek, így ez is benne van a pakliban.
Általános Doktor
Erről van itt szó szerintem.
Tudják, hogy ki lesz baszva és inkább megvárják, mert annyira nem olcsó a fizu, hogy komolyabban licitáljanak érte cserére.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 015 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Rapoport szerint jelentősen csökkent az érdeklődés Mariota iránt, amit a szerződése okoz:
kicsit több mint 10M alapfizetése mellé ~12M aktiválódhat ilyen-olyan módon ha ténylegesen játszik is.

~10M sok ha csak padon van, 22M + draftcetli sok, ha játszik, de nem hoz top15, vagy jobb szintet, amit azért valszeg nem fog hozni.

A kivágása ugyanakkor nem jelentene dm-et a Raidersnek, így ez is benne van a pakliban.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Tyrell Williams hivatalosan is ki lett vágva.

Állítólag Joyner-től is megválunk, 8.8M spórolva ezzel.

Gilmore-tól "szabadulna" a Pats és felmerültünk, mint kérő, főleg, hogy a NE Mariota-val szemezik.

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
 www.espn.co.uk/nfl/story/_/id/30946444/las-vegas-raiders-cb-kemah-siverand-arrested-street-racing-incident?platform=amp
ulpianus
Végre egy cb, aki tudja tartani a lépést Tyreekkel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
 www.espn.co.uk/nfl/story/_/id/30946444/las-vegas-raiders-cb-kemah-siverand-arrested-street-racing-incident?platform=amp


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
A twitteren nagyon megy a hír, hogy Carr szerződéshosszabbítás előtt áll... érdekes lenne, ezek szerint Gruden nagyon meg van vele elégedve.

Mariota nagyon úgy néz ki, hogy tényleg kelleni fog valakinek... állítólag sok a megkeresés vele kapcsolatban.

Rich Gannon már nem tagja a CBS stábjának... állítólag az lehet a dolog mögött, hogy visszatér a csapathoz... hogy milyen pozícióba, azt még nem olvastam sehol...
peterbadbone
Biztos Mariota helyére.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
A twitteren nagyon megy a hír, hogy Carr szerződéshosszabbítás előtt áll... érdekes lenne, ezek szerint Gruden nagyon meg van vele elégedve.

Mariota nagyon úgy néz ki, hogy tényleg kelleni fog valakinek... állítólag sok a megkeresés vele kapcsolatban.

Rich Gannon már nem tagja a CBS stábjának... állítólag az lehet a dolog mögött, hogy visszatér a csapathoz... hogy milyen pozícióba, azt még nem olvastam sehol...

több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Nem gondoltam, hogy ennyi szarabb draft class volt, mint a miénk...

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/betspayhiy1cp3zxudyb
2020 NFL rookie report card: Ranking each team's class, 1 to 32
Which NFL team had the best rookie class in 2020? The worst? Gennaro Filice and Nick Shook rank every single group, from No. 1 to No. 32.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
David Irving a házban!
Big end vagy/és 3T rotáció lehet, ha megéri a keretet.


Közben valami nagyon szerint a Colts érdeklődött Carr felől a Wentz irány előtt és határozott "Nem elérhető" választ kaptak.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Brutál divízió lenne így vagy úgy 😊
Rolni
Földbe állna a Gruden-project
Amadeus
 justblogbaby.com/2021/02/17/damian-lillard-raiders-von-miller/
Lehet ugyan onnan jöhet a megvàltás is?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Twitteren láttam egy statot, miszerint Maxx Crosby-nka van a legtöbb pressure-je a 2019-es classból!
Nick Bosa kiesett ugye, de J.Allen, B.Burns és M.Sweat azért ott van még.

Annyit kell tennünk, hogy azt képzeljük, hogy Maxx volt az 1\4 és Ferrell a 4. körös pick 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
Brutál divízió lenne így vagy úgy 😊
Rolni
Földbe állna a Gruden-project

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Brutál divízió lenne így vagy úgy 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Denver a pletykák szerint vadul benne van a Watson rally-ban...az azért elég kemény lenne, ha egy Mahomes-Watson-Herbert trióval kéne viaskodni évente 2szer...
Rolni

Pár nappal korábban még ez így hangzott:

Ha jönne Watson, pár Broncos drukker elsírná magát.
ulpianus
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Denver a pletykák szerint vadul benne van a Watson rally-ban...az azért elég kemény lenne, ha egy Mahomes-Watson-Herbert trióval kéne viaskodni évente 2szer...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Napokban olvastam 2 jó cikket is, amik Chargers gamefilm elemzést követően taglalják Bradley rendszerét és nézik meg mire számíthatunk personel szempontból.



Ferrell kapcsán megvan a strong side DE, aki 3T-nek is be fog forogni várhatóan elég sokat.

Crosby kapcsán megvan a LEO, aki base formációban gyenge oldalon dolgozik majd 1 gap támadó szemléletben 😊 Ő a nickel és dime csomagokban is marad szélen rohamozni.

DE depth kapcsán nem mentek mélyre az írók, de Nassib és akár Key lehet visszatérő opció. Vagy szerintem akár Takk is jöhet LEO depthnek Key helyére (mellé versenynek), ha nincs komolyabb piaca.

Hankins lehet 1T posztra megfelelő ember, ha nincs fiatalítás FA piacon (Dalvin Tomlinson) vagy drafton (Tyler Shelvin), de vele is meg kell ugye egyezni azért. Gondolom megnézik mi van az FA piacon és ha nincs jobb, olcsóbb megfelelő áron akkor mennek rá Hankinsre és max halásznak mögé fiatalt.

Hurst lehet opció 3T poszton, de elférne ide azért erősítés is annak ellenére, hogy Ferrell várhatóan szóhoz jut itt nickel, dime csomagokban többször. Leo Williams neve lett bedobva, de szerintem piacra se lép majd, drafton Daviyon Nixon neve merült fel. Őt nem először olvasom velünk és a 3T poszttal kapcsolatban. Akár FA, akár drafton korán, de kell ide az erősítés.

SAM posztra várnak mindketten komoly erősítést és kicsit rendbe tettek a fejembe 1-2 dolgot. Én azt gondoltam, hogy a Chargers-es évek alatt nem használta Gus már ezt a Bruce Irvin fémjelezte posztot úgy, mint anno, de a cikkek szerint igen is lesz létjogosultsága. Annyi, hogy a base csomagban nem volt Chargersnél ez annyira fajsúlyos Bosa és Ingram miatt. Ingram rendszerint állt fel a nickel, dime csomagokban SAM ként, amikor Bosa volt LEO. A lényeg szerintem, hogy érkeznie kell egy speed rushernek csak annyi az eltérés az én eddigi teóriámhoz képest, hogy ez az új érkező base csomagban Ferrell mögül, mellől kvázi 3-4 OLB posztot fog játszani várhatóan és nem lesz lenn a 4 emberes falban. Így viszont Crosby nem szorul háttérbe, mint amit én vártam. Bud Dupree neve merült fel Ted által, Marcus meg Melvin Ingram és Haason Reddick neveit dobta be FA jelöltnek, illetve Joseph Ossai valamint Jaelen Phillips neveit draftról. Ehhez én még Azeez Ojulari nevét tenném hozzá. Ez az új érkező tehát végig edge defender szerepben dolgozna, a base esetben a 4/5T mögül, míg nickel, dime esetben a LOS-ról 7/9T-ről.

Kwia és Cory kapcsán mindketten megoldottnak gondolják a MIKE és WILL posztokat, de a depth kapcsán mindketten odatették a kérdőjelet. White és Muse lehetne megoldás házon belül, de vérható azért ide versenytárs nekik szerintem.

CB poszton Mullen kapcsán mindketten pozitívak voltak, Arnette kapcsán némi szenvedéssel számolnak a zónázás miatt, Marcus egészen addig ment, hogy lehet inkább NCB lesz majd Arnette és érkezhet egy külső CB a piacról. Ugye tudjuk kivel szaglászta meg egymást Gruden nemrég...
I.Johnson kapcsán az lesz a kérdés, hogy a zónázást mennyire tudja felvenni.

SS posztra mindketten ideális jelöltnek tartják Abram-ot, de Ted azért kiemelte, hogy Cover 3 ide vagy oda igenis lesz deep cover dolga Abram-nak és abban borzalom sokat kell fejlődnie még.

FS poszt mindkét író szerint ordas need, riportok szerint érdeklődünk Marcus Williams iránt, reméljük be is rántjuk szépen!



FA piacon szerintem nagyon keményen rá kell menni egy top FS-re.

Utána meg kell nézni a 3T opciókat és a speed rusher lehetőségeket. Félek nem fogunk jó ár értékben hasznos embert találni. Lehet valami veterán halászat lesz ebből és húzunk mögéjük korán fiatalokat. Melvin Ingram lehet ilyen opció, meg esetleg Shelby Harris 3T-be, bár Ő azért még éppen 30 alatt van, de a mostani csökkentett cap space-s évben lehet nem száll el az ára...

CB poszton én olyan nagyon nem hoznék embert, de megértem azért, ha érkezik egy veterán. Én szeretném, ha minél többet játszanának a fiatalok egy erősebb pass rush, egy jobb séma és jobb coaching mellett ki kell jöjjön a talent vagy jövőre nagytakarítani kell ott is.



Nagy kérdés lesz a cap space és az, hogy mennyit kell költeni az OL-re vagy mennyire kell mondjuk oda drafton húzni. Ideális esetben az erőforrások túlnyomó része mehet pénzben és drafton is a védelembe, aztán lehet majd reménykedni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Mit nyert a Bears Mackkel?
Amadeus
Egy All-Pro edge rushert, egy kapitányt a védelembe.
Mi mit nyertünk?
Rolni
A franchise mit nyert? Megért ennyi picket? Megérte Turboval és Big Dick Nickkel bohóckodni?

Egyelőre lose-lose a deal.
Amadeus
Ebben kiegyezhetünk 😀
Rolni
A Bearsnek lett egy ütős védelme, amit romba dönt és kivéreztet egy támadóguru sémája és az impotens irányítójáték (Fangio le is lépett az első adandó alkalommal).

A Raidersnek van - néhány év alatt lett legalábbis - egy jól működő támadósémája, amit kiherél a védelem és a def koordinátori bénázás (Gruden meg nézi, mint hal a szatyorban, pedig ő elméletileg egy zseni).

Az én véleményem, hogy a mai ligában nehezebb rossz vagy átlagos játékosokból jó védelmet építeni, mint rossz vagy közepes játékosokból támadószekciót. A támadóoldali középszerűséget könnyebb rejtegetni, sokkal több a részfeladatra jó ember, mint a D-ben.

Szóval ha működőképes védelem kell, akkor jobb, ha sztárjátékosaid vannak ott.
Willie Parker
2014-ben a Mack, Woodson, Tuck, Woodley kvartett az utolsó helyre volt elég kapott pontokban - bár utóbbi két úriember már csak levezetett -, szóval egy jó szakember sem árt, aki pedig, ha elég jó, névtelen senkikből is össze tud rakni egy átlagos bandát.

A támadóoldali középszerűséggel egyetértek.
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 343
Mit nyert a Bears Mackkel?
Amadeus
Egy All-Pro edge rushert, egy kapitányt a védelembe.
Mi mit nyertünk?
Rolni
A franchise mit nyert? Megért ennyi picket? Megérte Turboval és Big Dick Nickkel bohóckodni?

Egyelőre lose-lose a deal.
Amadeus
Ebben kiegyezhetünk 😀
Rolni
A Bearsnek lett egy ütős védelme, amit romba dönt és kivéreztet egy támadóguru sémája és az impotens irányítójáték (Fangio le is lépett az első adandó alkalommal).

A Raidersnek van - néhány év alatt lett legalábbis - egy jól működő támadósémája, amit kiherél a védelem és a def koordinátori bénázás (Gruden meg nézi, mint hal a szatyorban, pedig ő elméletileg egy zseni).

Az én véleményem, hogy a mai ligában nehezebb rossz vagy átlagos játékosokból jó védelmet építeni, mint rossz vagy közepes játékosokból támadószekciót. A támadóoldali középszerűséget könnyebb rejtegetni, sokkal több a részfeladatra jó ember, mint a D-ben.

Szóval ha működőképes védelem kell, akkor jobb, ha sztárjátékosaid vannak ott.
Willie Parker
Azt hittem a mondandó végére, hogy a konklúzió az az, hogy a Raidersnek és a Bearsnek egyesülnie kell. 🙂
Chichvegas Raidbears?
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 285
Mit nyert a Bears Mackkel?
Amadeus
Egy All-Pro edge rushert, egy kapitányt a védelembe.
Mi mit nyertünk?
Rolni
A franchise mit nyert? Megért ennyi picket? Megérte Turboval és Big Dick Nickkel bohóckodni?

Egyelőre lose-lose a deal.
Amadeus
Ebben kiegyezhetünk 😀
Rolni
A Bearsnek lett egy ütős védelme, amit romba dönt és kivéreztet egy támadóguru sémája és az impotens irányítójáték (Fangio le is lépett az első adandó alkalommal).

A Raidersnek van - néhány év alatt lett legalábbis - egy jól működő támadósémája, amit kiherél a védelem és a def koordinátori bénázás (Gruden meg nézi, mint hal a szatyorban, pedig ő elméletileg egy zseni).

Az én véleményem, hogy a mai ligában nehezebb rossz vagy átlagos játékosokból jó védelmet építeni, mint rossz vagy közepes játékosokból támadószekciót. A támadóoldali középszerűséget könnyebb rejtegetni, sokkal több a részfeladatra jó ember, mint a D-ben.

Szóval ha működőképes védelem kell, akkor jobb, ha sztárjátékosaid vannak ott.
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
 raiderswire.usatoday.com/2021/02/16/pff-raiders-expected-to-be-interested-in-free-agent-fs-marcus-williams/
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Mit nyert a Bears Mackkel?
Amadeus
Egy All-Pro edge rushert, egy kapitányt a védelembe.
Mi mit nyertünk?
Rolni
A franchise mit nyert? Megért ennyi picket? Megérte Turboval és Big Dick Nickkel bohóckodni?

Egyelőre lose-lose a deal.
Amadeus
Ebben kiegyezhetünk 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ha Traubi beválik náluk, akkor szerintem simán nyerik ezt a cserét... ha marad Mack, akkor nekünk lenne egy jobb védelmünk és QB-nk, nekik meg top 5 választásuk a drafton... lehet mind a két csapat jobban járt volna, ha Gruden és Mack nem kezd pélóméregetésbe.