Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 015 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ha jönne Watson, pár Broncos drukker elsírná magát.
ulpianus
Mérsékelten lenne szexi egy Mahomes, Watson, | 2020-as, vagy jobb szintet hozó | Herbert QB trióval kétszer találkozni, meg úgy általában, baromi nehéz lenne előttük végezni.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
Ha jönne Watson, pár Broncos drukker elsírná magát.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Én alapvetően jó QB-nak tartom Carr-t.
Messze nem elit, de amennyiben kap egy jó falat, akkor jó QB. Gruden rendszerében szépen otthon van, nem gondolom, hogy FA piacon vagy drafton back up-ot leszámítva gondolkodnunk kellene a QB posztban.

DE!
Watson szerintem elit QB kategória. Ha Őt olyan módon el tudnánk hozni, hogy közben nem kell az egész csapat jövőjét eladni, akkor nem gondolkoznék sokat.
Vele az egész O egy következő szintre léphetne, megkockáztatom már első évében jobb lenne, mint Carr most. Remekül tudja a playeket megnyújtani, jól tud improvizálni, lábát is tudja használni hatékonyan, a védelmek számára teljesen más méretű fejtörést jelent, mint Carr. Vele a Mahomes, Herbert divízióban sokkal komfortosabban érezhetnénk magunkat, mint Carr-ral.
Carr-ral is lehet esélyünk, de ahhoz egy erős OL kell és a védelemnek is sokkal jobbnak kell lennie. Watsonnal kevesebb erőforrás kell az O-ba és kevesebb is elég a D-től, bár mivel többet lehet oda allokálni még jobb is lehet.
Felreppentek olyan ötletek ugye, hogy eladjuk Carr-t, mert valóban van érdeklődés irányába és az érte kapott pickeket csapjuk hozzá a saját pickjeinkhez. Ez azt jelenthetné, hogy nem a saját pickjeinkből kell bedobni 4 magasat mondjuk, hanem mondjuk csak 2-t kell feláldozni, a többi kvázi Carr-ért érkezett és megy is tovább.

Nem tartom valószínűleg a dolgot, mert sok HA kell hozzá.
1, Ha lenne olyan csapat aki Carr-ért komolyan bejelentkezik, mondjuk 2 első kör vagy egy első és egy második körrel
2, Ha D.Watson rábólint arra, hogy hozzánk jöjjön Gruden alá (a no trade záradék miatt hozzá kell járulnia)
3, Ha a Texans elfogadja a Carr ellenértéke plusz saját 2db első körünket meg maximum valami aprót
Na akkor lehetne meglépni, akkor viszont meg is lépném.

Indy vagy Carolina adja mondjuk a 2021 1. és 2022 1. Carr-ért.
Mi adjuk 2021 saját elsőt, 2021 kapott elsőt, 2022 saját elsőt, 2022 kapott elsőt.
Texans kap 4db első körös picket, amivel a fan base számára elfogadható megoldást találnak.
Watson kap egy új csapatot, olyat ahova szívesen érkezik.
Raiders meg kap egy fiatal, elit szintű franchise QB-t korrekt szerződéssel és "csak" két évig nincs első körünk.

Szerintem ez működhetne. Főleg, ha megnézzük micsoda impact zseniket húz Grudock az első körös pickekkel...

Carr után 2,5M dead money maradna nálunk, míg Watson 10,54M-val terhelné a cap-et 2021-re (signing bonus marad a Texans könyveiben) vagyis tulajdonképpen cap szemponból a QB poszton spórolnánk kb 10M-t.
Utánna jöhetne a Mariota, Brown, Williams, Joyner, Richard cut-ok és esetleg Richie visszavonulása. Lenne pénz az OL-t rendezni és a védelembe hozni 1-2 komolyabb embert és depthet is alakítani.
Drafton pedig azért bőven lehet még építkezni az első körös nélkül is.


De továbbra is azt gondolom, hogy ez inkább clickbait media dolog, semmint valós hírmorzsa és várhatóan Carr lesz a QB 2021 szeptemberében is és vele is a PO a cél alaphangon.
Rolni
Alapvetően egyetértek. A cutokra kíváncsi leszek, egy TB valszeg lelkesebben fog vigyázni magára, ha DW a qb és nem Carr.

Joynert sajnálom, hogy high safetyként nem dobjuk be, pedig kb az az alap posztja, gondolom helyére jönne Sherman. Williams, Mariota, Richard mehet.

Nelly resign + C badge mehet.

A védelem lesz a nagy kérdés. Alapvetően ígéretesnek tűnik a Bradley hire, de aggaszt ez a 4 emberes passrush dolog.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 646 — Raiders fan
Én alapvetően jó QB-nak tartom Carr-t.
Messze nem elit, de amennyiben kap egy jó falat, akkor jó QB. Gruden rendszerében szépen otthon van, nem gondolom, hogy FA piacon vagy drafton back up-ot leszámítva gondolkodnunk kellene a QB posztban.

DE!
Watson szerintem elit QB kategória. Ha Őt olyan módon el tudnánk hozni, hogy közben nem kell az egész csapat jövőjét eladni, akkor nem gondolkoznék sokat.
Vele az egész O egy következő szintre léphetne, megkockáztatom már első évében jobb lenne, mint Carr most. Remekül tudja a playeket megnyújtani, jól tud improvizálni, lábát is tudja használni hatékonyan, a védelmek számára teljesen más méretű fejtörést jelent, mint Carr. Vele a Mahomes, Herbert divízióban sokkal komfortosabban érezhetnénk magunkat, mint Carr-ral.
Carr-ral is lehet esélyünk, de ahhoz egy erős OL kell és a védelemnek is sokkal jobbnak kell lennie. Watsonnal kevesebb erőforrás kell az O-ba és kevesebb is elég a D-től, bár mivel többet lehet oda allokálni még jobb is lehet.
Felreppentek olyan ötletek ugye, hogy eladjuk Carr-t, mert valóban van érdeklődés irányába és az érte kapott pickeket csapjuk hozzá a saját pickjeinkhez. Ez azt jelenthetné, hogy nem a saját pickjeinkből kell bedobni 4 magasat mondjuk, hanem mondjuk csak 2-t kell feláldozni, a többi kvázi Carr-ért érkezett és megy is tovább.

Nem tartom valószínűleg a dolgot, mert sok HA kell hozzá.
1, Ha lenne olyan csapat aki Carr-ért komolyan bejelentkezik, mondjuk 2 első kör vagy egy első és egy második körrel
2, Ha D.Watson rábólint arra, hogy hozzánk jöjjön Gruden alá (a no trade záradék miatt hozzá kell járulnia)
3, Ha a Texans elfogadja a Carr ellenértéke plusz saját 2db első körünket meg maximum valami aprót
Na akkor lehetne meglépni, akkor viszont meg is lépném.

Indy vagy Carolina adja mondjuk a 2021 1. és 2022 1. Carr-ért.
Mi adjuk 2021 saját elsőt, 2021 kapott elsőt, 2022 saját elsőt, 2022 kapott elsőt.
Texans kap 4db első körös picket, amivel a fan base számára elfogadható megoldást találnak.
Watson kap egy új csapatot, olyat ahova szívesen érkezik.
Raiders meg kap egy fiatal, elit szintű franchise QB-t korrekt szerződéssel és "csak" két évig nincs első körünk.

Szerintem ez működhetne. Főleg, ha megnézzük micsoda impact zseniket húz Grudock az első körös pickekkel...

Carr után 2,5M dead money maradna nálunk, míg Watson 10,54M-val terhelné a cap-et 2021-re (signing bonus marad a Texans könyveiben) vagyis tulajdonképpen cap szemponból a QB poszton spórolnánk kb 10M-t.
Utánna jöhetne a Mariota, Brown, Williams, Joyner, Richard cut-ok és esetleg Richie visszavonulása. Lenne pénz az OL-t rendezni és a védelembe hozni 1-2 komolyabb embert és depthet is alakítani.
Drafton pedig azért bőven lehet még építkezni az első körös nélkül is.


De továbbra is azt gondolom, hogy ez inkább clickbait media dolog, semmint valós hírmorzsa és várhatóan Carr lesz a QB 2021 szeptemberében is és vele is a PO a cél alaphangon.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 090 — Deion Sanders for president!
 twitter.com/RaiderPosts/status/1356830363566366727?s=19

Nem lenne rossz.
Levi
🤮🤮🤮

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
“I know there’s tampering rules out there and I don’t want to bring up anything that might create a problem for you, because I know that you’ve been fined a few shekels over the years,” Collinsworth said.

“Yes I have,” Gruden said. “I’ve been fined, I’ve been punished very, very harshly. Richard Sherman, if you are a free agent, which there is a rumor you are, we are looking for an alpha presence in our secondary. Somebody that could play this Hawk 3-press technique with the read step. If you’re available and interested, maybe you and I can get together at some point off air.”

Said Sherman in response: “There’s a conversation to be had, for sure. I am free and available these days.”

😀😀😀DDDDD

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Nagyon vegyesek az érzéseim ezzel a Watson dologgal kapcs, és érzem, hogy Gruden nem fog bírni a vérével.
Amadeus
Ez egy öngyilkos húzás lenne! ( és szrtm nem is fog bekövetkezni, de Mack-nél is ezt mondtam, és hogy bejött 😀 )
Mindent is DW-re aki minimum egy évig csiszolódik Grudenhez, úgy hogy már nincs több kifogás ( jó tudom az mindig van, abban jók vagyunk), zéró védelemmel??? nulla lóvéval? úgy hogy DC TOP8 és a legjobb évét hozta? látszik h Gruden rendszerét kezdi használni alkalmanként parádésan akkor kell egy vagy-vagy szitu egy új QB-val. itt annyi a kérdőjel és a negatív indok és igazából EGY érvet sem látok DW mellett.
egyszerűen összegezve, MINEK?
Surda
mondjuk DC és DW nem egy szint. Én inkább dupla vagy semmi húzásnak tartom, míg Carr a kiszámítható középszer.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Na, várom, hogy ezek után Carr mikor kér cserét.
Nagyon vegyesek az érzéseim ezzel a Watson dologgal kapcs, és érzem, hogy Gruden nem fog bírni a vérével.
Amadeus
Ez egy öngyilkos húzás lenne! ( és szrtm nem is fog bekövetkezni, de Mack-nél is ezt mondtam, és hogy bejött 😀 )
Mindent is DW-re aki minimum egy évig csiszolódik Grudenhez, úgy hogy már nincs több kifogás ( jó tudom az mindig van, abban jók vagyunk), zéró védelemmel??? nulla lóvéval? úgy hogy DC TOP8 és a legjobb évét hozta? látszik h Gruden rendszerét kezdi használni alkalmanként parádésan akkor kell egy vagy-vagy szitu egy új QB-val. itt annyi a kérdőjel és a negatív indok és igazából EGY érvet sem látok DW mellett.
egyszerűen összegezve, MINEK?
Surda
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Nagyon vegyesek az érzéseim ezzel a Watson dologgal kapcs, és érzem, hogy Gruden nem fog bírni a vérével.
Amadeus
Ez egy öngyilkos húzás lenne! ( és szrtm nem is fog bekövetkezni, de Mack-nél is ezt mondtam, és hogy bejött 😀 )
Mindent is DW-re aki minimum egy évig csiszolódik Grudenhez, úgy hogy már nincs több kifogás ( jó tudom az mindig van, abban jók vagyunk), zéró védelemmel??? nulla lóvéval? úgy hogy DC TOP8 és a legjobb évét hozta? látszik h Gruden rendszerét kezdi használni alkalmanként parádésan akkor kell egy vagy-vagy szitu egy új QB-val. itt annyi a kérdőjel és a negatív indok és igazából EGY érvet sem látok DW mellett.
egyszerűen összegezve, MINEK?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Nagyon vegyesek az érzéseim ezzel a Watson dologgal kapcs, és érzem, hogy Gruden nem fog bírni a vérével.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/RaiderPosts/status/1356830363566366727?s=19

Nem lenne rossz.
Levi
Hát Sherm szerintem túl van a zeniten, nem lennék túl lelkes...persze olcsón deothnek jöhet akár, meg vannak akik már FS-nek vízionálják és úgy igazolnák le. Szerintem nincs már meg neki a sebessége (tudom, hogy sose abból élt), hogy szélen komoly tényező legyen, de ha Gus úgy gondolja, hogy rotációban és off the field hatásos lenne, nem fogok csapkodni, ha érkezik esetleg...az lehet, hogy a fiatal srácokat kicsit gatyába rázná 😀
Rolni
Nem kezdőnek gondoltam hanem mentornak. Ilyen vezérek hiányoznak az öltözőből. Le is tett valamit az asztalra és ha kell leüvölti mindenki fejét + az se hátrány h ismeri bradley rendszerét.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
FS-ként örülnék Shermannek, cornerként nem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 646 — Raiders fan
Szerintem is kell(enek) veteránok egy újraépülő csapathoz vezérnek.
Ezért volt C-Wood, J.Tuck vagy akár D.Penn kurva értékes nekünk pár éve.

A gond, hogy mire Ők elmentek nem volt aki átvette volna és ebben Carr vastagon benne van.
Carr és Mack kellett volna, hogy Gruden érkezdtére a csapat vezérei legyenek.
Ott például Carr is bele állhatott volna a HC és Mack közé, mint igazi vezér és megoldhatták volna az egészet, mert azért azóta is van olyan mindkét felet ismerő beatwriter, hogy ha lett volna Gruden és Mack között személyes egyeztetés akkor megoldódik a dolog...
Elment Mack is és nem maradt vezér.

Gondolom Gruden úgy gondolta, hogy majd Ő lesz a vezér és hoznak fiatalokat, akik egyetemen vocal leaderek voltak és majd a fiatal csapatban ez hamar működni fog. Hát nem így lett...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 447 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
 twitter.com/RaiderPosts/status/1356830363566366727?s=19

Nem lenne rossz.
Levi
Hát Sherm szerintem túl van a zeniten, nem lennék túl lelkes...persze olcsón deothnek jöhet akár, meg vannak akik már FS-nek vízionálják és úgy igazolnák le. Szerintem nincs már meg neki a sebessége (tudom, hogy sose abból élt), hogy szélen komoly tényező legyen, de ha Gus úgy gondolja, hogy rotációban és off the field hatásos lenne, nem fogok csapkodni, ha érkezik esetleg...az lehet, hogy a fiatal srácokat kicsit gatyába rázná 😀
Rolni
Jaja kellenének veteránok, Én bírnám mert úgy kellenek a vezérek a csapatba mint egy falat kenyér... Még ha depth is. Heatnél is ott van Udonis csak azért, hogy ki legyen kövezve az út.
TST
Na ja, ezzel azért nekem az a bajom, hogy Ferrell, Abram például vezérnek érkezett ugyebár...lehetett volna jobb játékost draftolni és hozni FA veterán vezért, aztán előrébb lennénk már...
Rolni
Hát igen viszont Én ilyen vezér kalibert FA-ről hoznék akik már bizonyítottak... Sokkal biztosabb. Nekem az a bajom, hogy Abram meg Ferrell oké, hogy ezért jöttek de kurvára nem tettek olyat ami miatt ilyen szempontból tényezők lennének.
FA-ról kell ilyen mentalitású ember, aztán ha draftról van aki felnőne melléjük az már jó. Most egy fiataltól akinek tojáshéj van a seggén nem elvárható, hogy day one hadvezér legyen... Főleg az NFL azért nem egy Ciprus NB 2. Főleg annak fényében, hogy tudjuk, hogy a szellemi kvalitásaik a fiatal játékosoknak még gyenge - tisztelet a kivételnek. És itt elsősorban a személyiségre gondolok.

Nem tudom, hogy vagytok vele de ha a 20 éves önmagamat kellene összehasonlítanom a 25 évessel és azt a jelenlegi életkorommal... Hát ég és föld baszki! A jellemfejlődés már csak ilyen. Ugyan ez van itt is.
Edzőként érthetetlen, hogy tinédzserektől várják el azt a mentális kőszikla önbizalmat és tudást amit átlagban leghamarabb ilyen 26-27 éves korban lehet elérni (szerintem). Főleg úgy, hogy ilyen fajta kultúra ebben a csapatban NINCS!!!! Több mint 10 éve szopunk. Nincs kitől tanulni f@szt növeszteni. Így ezt az elején mindenképp meg kell vásárolni a csapatba. De ez csak az Én véleményem.

Amm Carrnak ezt az álszent Mamba mentalitást hagyjuk már. Most likeoltam ki a face oldalát is mert már nem bírtam nézni ezt a képmutatást. Eleve csak egy Mamba létezett. Neki a saját tökösségét kellene megtalálni, de hát komolyabb inspirációk ott sincsenek... Carr Elite? Neeeeeem.
Ez nem feltétlen az Ő hibája. Ez van, ennyit tud. Ezzel sem lenne baj, ha lennének mellette még tényleges csapatkapitányok akik egymást is támogatva folyamat fókuszban tartanák a csapatot. Amíg ezt csak Gruden képviseli és akarja baszhatjuk. Az viszont Gruden hibája, hogy ezt nem ismeri fel. Azt hiszi mindent kézben tud tartani.
Ez olyan mint amikor van egy vaskezű főni és okké, hogy az van amit Ő akar de alatta már egyből zizegnek és nincs összetartás, aztán egy idő után összedől minden a pics@ba. Ez a hülye (Carr) meg ebben asszisztál neki és meg akar felelni. Ezzel sincs baj csak a mögöttes tartalom, a valódi érték és az igazi motiváció hiányzik...
(Mondjuk itt meg kell jegyezni, hogy amikor kikaptunk a Chiefstől... Nem tudom mikor láttam utoljára olyan tökéletes játékot az egész csapattól EVER!!!!!) Véleményem szerint erre jönnek rá a játékosok minden évben, pontosan a szezon felénél. Bár ez is csak hipotézis...
A fene se tudja mi zajlik a 4 fal között. Mindegy is, 1 szónak is 100 a vége: a talent szinten már majdnem megvagyunk, "már" csak 1-2 vezér kell.

Amennyire határozottan kezdtem itt leírni a dolgokat annyira bizonytalanodtam el. Fuck! 😀
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 646 — Raiders fan
 twitter.com/RaiderPosts/status/1356830363566366727?s=19

Nem lenne rossz.
Levi
Hát Sherm szerintem túl van a zeniten, nem lennék túl lelkes...persze olcsón deothnek jöhet akár, meg vannak akik már FS-nek vízionálják és úgy igazolnák le. Szerintem nincs már meg neki a sebessége (tudom, hogy sose abból élt), hogy szélen komoly tényező legyen, de ha Gus úgy gondolja, hogy rotációban és off the field hatásos lenne, nem fogok csapkodni, ha érkezik esetleg...az lehet, hogy a fiatal srácokat kicsit gatyába rázná 😀
Rolni
Jaja kellenének veteránok, Én bírnám mert úgy kellenek a vezérek a csapatba mint egy falat kenyér... Még ha depth is. Heatnél is ott van Udonis csak azért, hogy ki legyen kövezve az út.
TST
Na ja, ezzel azért nekem az a bajom, hogy Ferrell, Abram például vezérnek érkezett ugyebár...lehetett volna jobb játékost draftolni és hozni FA veterán vezért, aztán előrébb lennénk már...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 447 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
 twitter.com/RaiderPosts/status/1356830363566366727?s=19

Nem lenne rossz.
Levi
Hát Sherm szerintem túl van a zeniten, nem lennék túl lelkes...persze olcsón deothnek jöhet akár, meg vannak akik már FS-nek vízionálják és úgy igazolnák le. Szerintem nincs már meg neki a sebessége (tudom, hogy sose abból élt), hogy szélen komoly tényező legyen, de ha Gus úgy gondolja, hogy rotációban és off the field hatásos lenne, nem fogok csapkodni, ha érkezik esetleg...az lehet, hogy a fiatal srácokat kicsit gatyába rázná 😀
Rolni
Jaja kellenének veteránok, Én bírnám mert úgy kellenek a vezérek a csapatba mint egy falat kenyér... Még ha depth is. Heatnél is ott van Udonis csak azért, hogy ki legyen kövezve az út.
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 646 — Raiders fan
 twitter.com/RaiderPosts/status/1356830363566366727?s=19

Nem lenne rossz.
Levi
Hát Sherm szerintem túl van a zeniten, nem lennék túl lelkes...persze olcsón deothnek jöhet akár, meg vannak akik már FS-nek vízionálják és úgy igazolnák le. Szerintem nincs már meg neki a sebessége (tudom, hogy sose abból élt), hogy szélen komoly tényező legyen, de ha Gus úgy gondolja, hogy rotációban és off the field hatásos lenne, nem fogok csapkodni, ha érkezik esetleg...az lehet, hogy a fiatal srácokat kicsit gatyába rázná 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 646 — Raiders fan
 twitter.com/PFF/status/1356769816997224450?s=09

Adnám, de továbbra sem hiszem, hogy labdába rúghatunk...
Rolni
No. Waller nem megy sehova.
Amadeus
Amúgy nem persze, de Watsonért simán.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/RaiderPosts/status/1356830363566366727?s=19

Nem lenne rossz.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
 twitter.com/PFF/status/1356769816997224450?s=09

Adnám, de továbbra sem hiszem, hogy labdába rúghatunk...
Rolni
No. Waller nem megy sehova.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 646 — Raiders fan
 twitter.com/PFF/status/1356769816997224450?s=09

Adnám, de továbbra sem hiszem, hogy labdába rúghatunk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 774 — 258. §
nagyon jók az előzetes kritikák



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Parádé, h OBJr kapcsán mi is be vagyunk megint dobva, mint komoly érdeklődő.

Ha valóban érdeklődünk hülyék vagyunk. Nem elkapó kell, hanem impact védő! Nem annyira bonyolult ez azért...
Rolni
Ez szrtm kacsa 🦆
Surda
Remélem kacsa.
Amadeus
OBJ tigris, nem kacsa.

A kacsa az pl. Herbie.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Parádé, h OBJr kapcsán mi is be vagyunk megint dobva, mint komoly érdeklődő.

Ha valóban érdeklődünk hülyék vagyunk. Nem elkapó kell, hanem impact védő! Nem annyira bonyolult ez azért...
Rolni
Ez szrtm kacsa 🦆
Surda
Remélem kacsa.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Parádé, h OBJr kapcsán mi is be vagyunk megint dobva, mint komoly érdeklődő.

Ha valóban érdeklődünk hülyék vagyunk. Nem elkapó kell, hanem impact védő! Nem annyira bonyolult ez azért...
Rolni
Ez szrtm kacsa 🦆