Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 646 — Raiders fan
Parádé, h OBJr kapcsán mi is be vagyunk megint dobva, mint komoly érdeklődő.

Ha valóban érdeklődünk hülyék vagyunk. Nem elkapó kell, hanem impact védő! Nem annyira bonyolult ez azért...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 485
Kis színes:
Todd Downings lett a Titans OC-a



több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Ron Milus - Defensive Backs
Richard Smith - Linebackers
Addison Lynch - Assistant Defensive Backs
Ryan Milus - Defensive Quality Control

lényegében a tavalyi Chargers D staff jött hozzánk.
Amadeus
Kíváncsi leszek Gus el tudja-e csábítani a Jags elmúlt 6 szezonjában DC-ként tevékenykedő Todd Wash-t DL coachnak. Anno amikor nálunk Bradley vezetőedző volt, az első 2 évében még DL edző volt a mi Harley Davidson imádó védőkoordinátorunk, és aztán onnan nevezte ki Gus DC-nek 2015-ben (és ezt a posztot meg is tartotta mostanáig). Nem hiszem, hogy olyan nagy kereslet lenne érte, hogy elvigyék valahova DC-nek. Szóval szerintem ha Gus is úgy akarja, kiköthet ő is itt.
iktriad
Marinelli lesz a DL coach

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 308 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ron Milus - Defensive Backs
Richard Smith - Linebackers
Addison Lynch - Assistant Defensive Backs
Ryan Milus - Defensive Quality Control

lényegében a tavalyi Chargers D staff jött hozzánk.
Amadeus
Kíváncsi leszek Gus el tudja-e csábítani a Jags elmúlt 6 szezonjában DC-ként tevékenykedő Todd Wash-t DL coachnak. Anno amikor nálunk Bradley vezetőedző volt, az első 2 évében még DL edző volt a mi Harley Davidson imádó védőkoordinátorunk, és aztán onnan nevezte ki Gus DC-nek 2015-ben (és ezt a posztot meg is tartotta mostanáig). Nem hiszem, hogy olyan nagy kereslet lenne érte, hogy elvigyék valahova DC-nek. Szóval szerintem ha Gus is úgy akarja, kiköthet ő is itt.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Ron Milus - Defensive Backs
Richard Smith - Linebackers
Addison Lynch - Assistant Defensive Backs
Ryan Milus - Defensive Quality Control

lényegében a tavalyi Chargers D staff jött hozzánk.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Carr a legégetőbb problémánk?
D. D. D. D. D csak a D minden csak ez után.
Surda
A C elobb van mint a D.
ulpianus
Kinek mi jut eszébe a dologról.
Az én első gondolatom az volt, hogy ennyi D az már egy igen tisztességes kosárméret 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/NFLFilms/status/1354854257225326596?s=19
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 646 — Raiders fan
Érdekes felvetés, hogy nincs igazi leader a csapatba, és azt kell mondjam egyet is értek.
Rengeteg draftot, TC-t, OTA-t végig néztem és a rookie QB-k, nevesebb rookie D játékosok-ról állandoan nyomják, hogy született leader, stb, mennek az ilyen bevágások, de ezeket sose értettem.
Jön egy csóka ott a "tojáshély a seggén" és a több próbált megjárt veteránok majd pont Ő fogja eligazítani, meg helyre tenni...naaa
Szerintem előbb le kell tenni valami, utána lehet dumálni, valamint szerintem 1-1 leadernél több nem fér meg a csapatba, de annak az alapja a tisztelet és a letett munka kell legyen, mindkettő idő!
De szörnyű azt látni, hogy egy ilyen múltú csapatnál egy lyukaskezű friss FA-nak kell vezér szerepbe mutatkozni. Én O oldalról minimum Carr dolga lenne, de sajna neki se íze se bűze. Egy olyan játékos van a csapatba, aki megnyilvánulása motiváló kéne legyen, az Hudson, de ő meg nem az a típus.
Carrt jó játékosnak tartom, és idén jó is volt egy elcseszett reciver corps-al, de nyuszi és nem leader, márpedig nagyon kéne valaki akiben hisznek a csapattársak, aki miatt a falemberek hajlandóak joban odatenni magukat, aki miatt a WR-ek hajlandóak összetörni magukat. Lehet kéne egy váltás de Watsont se tartom jobbnak, Stafford már inkább, de akkor meg már Mariota is kaphatna egy esélyt.
És D oldalon is kéne egy leader, de annyira híg fos a felhozatal, hogy 27 védőből egy sincs, akire az tudnám mondani, hogy legalább nyomokban hasonlít egy vezérre.
Pari
CWood óta nincs vezére a védelemnek.
Amadeus
A csapatnak!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Érdekes felvetés, hogy nincs igazi leader a csapatba, és azt kell mondjam egyet is értek.
Rengeteg draftot, TC-t, OTA-t végig néztem és a rookie QB-k, nevesebb rookie D játékosok-ról állandoan nyomják, hogy született leader, stb, mennek az ilyen bevágások, de ezeket sose értettem.
Jön egy csóka ott a "tojáshély a seggén" és a több próbált megjárt veteránok majd pont Ő fogja eligazítani, meg helyre tenni...naaa
Szerintem előbb le kell tenni valami, utána lehet dumálni, valamint szerintem 1-1 leadernél több nem fér meg a csapatba, de annak az alapja a tisztelet és a letett munka kell legyen, mindkettő idő!
De szörnyű azt látni, hogy egy ilyen múltú csapatnál egy lyukaskezű friss FA-nak kell vezér szerepbe mutatkozni. Én O oldalról minimum Carr dolga lenne, de sajna neki se íze se bűze. Egy olyan játékos van a csapatba, aki megnyilvánulása motiváló kéne legyen, az Hudson, de ő meg nem az a típus.
Carrt jó játékosnak tartom, és idén jó is volt egy elcseszett reciver corps-al, de nyuszi és nem leader, márpedig nagyon kéne valaki akiben hisznek a csapattársak, aki miatt a falemberek hajlandóak joban odatenni magukat, aki miatt a WR-ek hajlandóak összetörni magukat. Lehet kéne egy váltás de Watsont se tartom jobbnak, Stafford már inkább, de akkor meg már Mariota is kaphatna egy esélyt.
És D oldalon is kéne egy leader, de annyira híg fos a felhozatal, hogy 27 védőből egy sincs, akire az tudnám mondani, hogy legalább nyomokban hasonlít egy vezérre.
Pari
CWood óta nincs vezére a védelemnek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Érdekes felvetés, hogy nincs igazi leader a csapatba, és azt kell mondjam egyet is értek.
Rengeteg draftot, TC-t, OTA-t végig néztem és a rookie QB-k, nevesebb rookie D játékosok-ról állandoan nyomják, hogy született leader, stb, mennek az ilyen bevágások, de ezeket sose értettem.
Jön egy csóka ott a "tojáshély a seggén" és a több pro ball-t megjárt veteránok majd pont Ő fogja eligazítani, meg helyre tenni...naaa
Szerintem előbb le kell tenni valami, utána lehet dumálni, valamint 1-1 leadernél több nem fér meg a csapatba, de annak az alapja a tisztelet és a letett munka kell legyen, mindkettő idő!
De szörnyű azt látni, hogy egy ilyen múltú csapatnál egy lyukaskezű friss FA-nak kell vezér szerepbe mutatkozni. Ez O oldalról minimum Carr dolga lenne, de sajna neki se íze se bűze. Egy olyan játékos van a csapatba, aki megnyilvánulása motiváló kéne legyen, az Hudson, de ő meg nem az a típus.
Carrt jó játékosnak tartom, és idén jó is volt egy elcseszett receiver corps-al, de nyuszi és nem leader, márpedig nagyon kéne valaki akiben hisznek a csapattársak, aki miatt a falemberek hajlandóak jobban odatenni magukat, aki miatt a WR-ek hajlandóak összetörni magukat. Lehet kéne egy váltás, de Watsont se tartom jobbnak, Stafford már inkább, de akkor meg már Mariota is kaphatna egy esélyt.
És D oldalon is kéne egy leader, de annyira híg fos a felhozatal, hogy 27 védőből egy sincs, akire az tudnám mondani, hogy legalább nyomokban hasonlít egy vezérre.

Szerkesztette: Pari
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 447 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Amúgy érdekes, hogy az edzőkinevezéseknél mindenki nyomja a PR legacy dumát.
"És itt márpedig Old School keményen odabaszunk mindenkinek futball lesz."
Aztán a gyakorlatban az van, hogy hülyére picsáznak minket több mint 10 éve és közben 3 évente 1-szer sikerül egy nagyobb arányú győzelem egy bottom 5 csapattól.
Lassan már ez a legacy! 😀
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Al mit csinàlna ezekkel?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Amúgy egyetértek veled, de a Mayock ellenességet nem értem. Ő chiefscout, nem gm. Szerintem a Ferrell és Muse picken kívül kevés dolog varrható a nyakába.

Carr-t nem értem, hogy mi tartja a csapatban a nepotizmuson kívül. Igazi műmájer papertiger.
Amadeus
Egyfelől kérdem, higy mit tett Mayock le az asztalra a szimpatikus interjúin kívül, ami miatt azt gondoljuk, hogy kompetens GM?
Másfelől kérdem, hogy miért tartaná meg Mark Davis Mayock-ot, ha Ő egyértelműen Gruden GM választása volt, megnyírbált jogosítvánnyal?

Tiszta lap kell!
Rolni
Ha már tiszta lap, MD-nek az a szerencséje, hogy ownert nem lehet kirúgni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 646 — Raiders fan
Amúgy egyetértek veled, de a Mayock ellenességet nem értem. Ő chiefscout, nem gm. Szerintem a Ferrell és Muse picken kívül kevés dolog varrható a nyakába.

Carr-t nem értem, hogy mi tartja a csapatban a nepotizmuson kívül. Igazi műmájer papertiger.
Amadeus
Egyfelől kérdem, higy mit tett Mayock le az asztalra a szimpatikus interjúin kívül, ami miatt azt gondoljuk, hogy kompetens GM?
Másfelől kérdem, hogy miért tartaná meg Mark Davis Mayock-ot, ha Ő egyértelműen Gruden GM választása volt, megnyírbált jogosítvánnyal?

Tiszta lap kell!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
“As I said in chat....why is a first year FA WR the alpha dog in the locker room and where the heck is Carr in all this? This team appears leaderless from the top down. What a horror show SMH“
Amadeus
Hát igen...

C.Wood és J.Tuck visszavonulása óta nincs itt vezér a csapatban.
Mack volt ehhez legközelebb, de Ő is inkább mutatta az utat, mint mondta...

Szánalmas Carr összes nyilatkozata, meg social média/mamba mentality, ha valóban ennyire nulla, mint vezér.

Szánalmas Gruden 10 éves 100 milliós szerződése is, ha ennyire nem képes vezetni ezeket a srácokat, illetve ennyire nem képes Mayockkal olyan játékosokat találni, akik vezérként tudnak működni.

Én azt hiszem eljutottam már odáig, hogy a 2021-es szezon végét várom NFL szempontból és azt, hogy Gruden és Mayock is el legyen zavarva, jöjjön egy új stáb és azok csináljanak egy teljes nagytakarítást és induljon végre el valami normális dolog...
Rolni
Amúgy egyetértek veled, de a Mayock ellenességet nem értem. Ő chiefscout, nem gm. Szerintem a Ferrell és Muse picken kívül kevés dolog varrható a nyakába.

Carr-t nem értem, hogy mi tartja a csapatban a nepotizmuson kívül. Igazi műmájer papertiger.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 646 — Raiders fan
“As I said in chat....why is a first year FA WR the alpha dog in the locker room and where the heck is Carr in all this? This team appears leaderless from the top down. What a horror show SMH“
Amadeus
Hát igen...

C.Wood és J.Tuck visszavonulása óta nincs itt vezér a csapatban.
Mack volt ehhez legközelebb, de Ő is inkább mutatta az utat, mint mondta...

Szánalmas Carr összes nyilatkozata, meg social média/mamba mentality, ha valóban ennyire nulla, mint vezér.

Szánalmas Gruden 10 éves 100 milliós szerződése is, ha ennyire nem képes vezetni ezeket a srácokat, illetve ennyire nem képes Mayockkal olyan játékosokat találni, akik vezérként tudnak működni.

Én azt hiszem eljutottam már odáig, hogy a 2021-es szezon végét várom NFL szempontból és azt, hogy Gruden és Mayock is el legyen zavarva, jöjjön egy új stáb és azok csináljanak egy teljes nagytakarítást és induljon végre el valami normális dolog...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
“As I said in chat....why is a first year FA WR the alpha dog in the locker room and where the heck is Carr in all this? This team appears leaderless from the top down. What a horror show SMH“

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
11 milliót szeretne Nellly/év.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 646 — Raiders fan
Gruden takarodj!!!


Nelson Agholor stormed into the locker room and couldn’t hold it in anymore.

It was Week 16 and the Raiders had just blown a win over the Miami Dolphins in the final 19 seconds. The players staggered off the dead-quiet Allegiant Stadium field in shock, anger and shame. They had once been sitting pretty with a 6-3 record and now, as they started to take off their sweaty jerseys and pads, they were 7-8.

Agholor, in the words of teammates, was pissed. The receiver walked to the middle of the locker room before coach Jon Gruden addressed the team and started screaming at them.

This was Agholor’s first season with the Raiders, after a stint with the Eagles where he had starred in a Super Bowl win. And he wanted to make sure everyone realized what had just taken place. What he saw.

Agholor, according to those in the room, said his teammates were selfish and didn’t work hard enough, and that they had quit against the Dolphins as well as in the previous two losses. He said there was no accountability in the locker room, and on winning teams players play for one another and the coaches. The Raiders’ performance over the previous six games was unacceptable, and too many people within the team were just flat-out accepting it.

Agholor told his teammates that they sucked.

Then, according to witnesses, he was done and there was silence. Gruden didn’t respond, and neither did any of the players. (When contacted Thursday night about the speech, Gruden texted, “I love Agholor.”)

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Carr a legégetőbb problémánk?
D. D. D. D. D csak a D minden csak ez után.
Surda
A C elobb van mint a D.
ulpianus
Akkor legyen Derek 😆
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
Carr a legégetőbb problémánk?
D. D. D. D. D csak a D minden csak ez után.
Surda
A C elobb van mint a D.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Carr a legégetőbb problémánk?
D. D. D. D. D csak a D minden csak ez után.
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
Watsonért tradelni kéne.
Amadeus
Labdába se tudunk rúgni szerintem...
Rolni
Szerintem most egyértelmű, hogy a Colts, 49ers kettősbe akarnak menni Stafford is, teljesen érthető is lenne.
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 646 — Raiders fan
Watsonért tradelni kéne.
Amadeus
Labdába se tudunk rúgni szerintem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Watsonért tradelni kéne.

criminal lawyer or criminal lawyer?