NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676


Onnan tudni, hogy valakiben van Raider gén, hogy kevesebb, mint 24 órával a reg season után már előzetesben van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676


empty taxi
De ebből van kurvára elegem bassza szájba, hogy Bradley Gruden alatt volt tampában, Raheem Gruden alatt volt tampában, Barry meg Gruden alatt volt Tampában és Marinelli veje.

Hogy a kurva életbe nem lehet olyan embert keresni, aki nem haver, nem rokon és ért is ahhoz amit csinál.

Ordít magáért Wade Phillips és Gregg Williams ezzel a kerettel, de nem baj, mi megint egy soft zone, bend don't break buzit keresünk a 0 pass rushra képes falunkkal.

Meg is érdemli Gruden, mehet a faszomba.

(nem neked szól Empty, ne haragudj)

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Gus Bradley kapcsán az általam sokra tartott Ted Nguyen azt írta, hogy nem örülne, mert a Seattle féle C3 séma alapja az erős pass rushing DL, ami ugye nálunk bazira nincs.

Ted szerint egy blitz expert DC kellene nekünk...és már fel is csendült Amadeus Gregg Williams követelése a fülembe 😊 ahogy látom La Vaktában Lövöldöző is említi már őt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Names already being thrown around by Schefter and La Confora this morning :

Joe Barry, Raheem Morris, Gus Bradley and Gregg Williams.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Az 1. fecske:
NFL Network's Ian Rapoport reports the Raiders "hope to speak" with Chargers DC Gus Bradley about their defensive coordinator vacancy.
Bradley is still technically a member of the Chargers organization after coach Anthony Lynn was fired Monday, but that won't last long. Bradley could get a courtesy interview for the top spot in Los Angeles, but he will undoubtedly be on the prowl for coordinator work. The Raiders fired DC Paul Guenther last month, with Rod Marinelli taking over on an interim basis. Bradley has been the Bolts' DC since 2017 following his failed stint as Jaguars head coach.
empty taxi
Komolytalan.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 622
napi szívmelengető statisztikák:

Jon Gruden said Maliek Collins would be the "key to the defense" for Raiders. Collins had 0 sacks and 0 tackles for loss in 452 snaps. That's 4th most snaps for a DL w/out a sack or a TFL.

Raiders LBs the past 10 seasons with 0 sacks, 0 INTs, 0 forced fumbles, 0 fumble recoveries in 600+ snaps:
Cory Littleton, 2020, 763 snaps
Tahir Whitehead, 2019, 941 snaps
Miles Burris, 2014, 1,059 snaps

Arden Key played 272 snaps on pass plays this season for Raiders without recording a single sack.

The supposedly youthful Raiders had the 5th most snaps from players 29 and older and 10th fewest from players 25 and younger. Despite having 6 1st round picks and 13 picks in rounds 1-3 in 3 drafts under Gruden, the Raiders still had the 8th fewest snaps from players in their 1st 3 seasons.

egy pozitív(?) is azért:

Raiders became 1st team since at least 2000 to win a game with -4 or worse turnover margin and 10+ penalties. Teams had been 0-61-1 with the Steelers tying Browns in 2018 opener despite -5 TO margin and 12 penalties,

choose life
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Az 1. fecske:
NFL Network's Ian Rapoport reports the Raiders "hope to speak" with Chargers DC Gus Bradley about their defensive coordinator vacancy.
Bradley is still technically a member of the Chargers organization after coach Anthony Lynn was fired Monday, but that won't last long. Bradley could get a courtesy interview for the top spot in Los Angeles, but he will undoubtedly be on the prowl for coordinator work. The Raiders fired DC Paul Guenther last month, with Rod Marinelli taking over on an interim basis. Bradley has been the Bolts' DC since 2017 following his failed stint as Jaguars head coach.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
434 points scored this season, thats the most points ever scored by a non playoffs Raider team.

I guess thats what happens when you give up a franchise record 478 points

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Hát meglett a W és azért ez jót tesz szerintem a srácoknak.

A 8-8, se rossz marketing szempontból (már ha félre rakjuk a 6-3-as kezdést...), nem negatív a szezon, lépett egyet előre rekord szempontból Gruden (még ha kurva kicsit is).

Legyünk azért őszinték ezzel a 3 évvel a legtöbb helyről a legtöbb edzőt kicsapták volna.
Gruden marad, de remélem Mark Davis ultimátumot azért ad neki.
2021 Make or Break év kell, hogy legyen Gruden számára.

2021 to do list:
-találja meg az új DC-t
-olyan embert hozzon, aki valóban jó és ugyanakkor megbízik benne és közel szabad kezet kap
-engedje ennek az embernek a D stáb akár teljes átalakítását, ugyanis nagyon komoly alap problémák vannak, amik szerintem nem csak DC felelősség (pl. a szerelés pontossága, minősége inkább pozíciós edzői dolog)
-keret kapcsán mindkét oldalon meg kell hozni pár fontosabb döntést
-ki kell alakítani az FA stratégiát
-draft boardot ki kell dolgozni, örülnék neki, ha levonnák a tanulságokat az elmúlt közös draftokból Grudock-ék
-winning season és PO részvétel egy erősebb kerettel és lényegesen jobb coachinggal, főleg a védő oldalon


Új DC személye kapcsán értekeztünk már többször, remélem aránylag hamar jönnek majd a hírek az interjúkról. Nem kéne bealudni, nagyon sok HC opening lesz, remek volna lehalászni egy minőségi embert, mielőtt minden HC interjú lezajlik. Mondjuk persze pont a sok interjú, sok előre megbeszélt stáb forgatókönyv miatt lehet kénytelenek leszünk várni. Egy Raheem Morris-t pl. addig nem tudsz leigazolni, amíg érdemben benn van az Atlanta HC versenyben...az azért fontos lenne, hogy mondjuk ne csak azért érkezzen valaki, mert kutya nem néz rá, mint HC, illetve nincs igazán DC interjúja se máshol...ergó ne egy levitézlett Gruden span/nyaller jöjjön 😊

Fontos dátumok, kérdések keret kapcsán:
1. Trent Brown szerződéséből kifutott a garantált tartalom, gond nélkül ki lehet tenni, ha akarjuk. 14M-t lehet vele spórolni 2021-re vonatkozólag, mondjuk Gruden legutóbbi nyilatkozatában azt mondta, hogy jövőre is itt lesz, persze mondani sok mindent lehet. Alaposan el kell gondolkodni a helyzetén, ha úgy érzik tud egészséges lenni, ha rendesen dolgozott csak balszerencsés éve volt maradjon, de ha lazy fuck volt, mint amit elég sok szurkoló gondol róla, akkor repüljön.

2. Gabe Jackson szerződéséből is kifutott a garantált tartalom, így őt is gond nélkül el lehet küldeni. 9,6M-t lehet spórolni az elküldésen, de persze kellene beton biztos B terv akkor mögé, mert bár nem elit OG, de megbízható kezdő.

3. Tyrell Williams szerződéséből is kifutott a garantált tartalom, 11,6M szabadítható fel könnyedén. Egyedül abban az esetben tudom elképzelni, hogy marad, ha elküldjük és visszaigazol el prove it szerződésen...

4. LaMarcus Joyner szerződéséből nem tudunk 0-val kiszállni, mert 2,5M dead money még mindig keletkezik az elküldésével (de borzalmas szerződés volt ez (is)), de 8,7M-t lehet azért spórolni összességében, ami szerintem no brainer. Még, ha Wade Phillips érkezik se szeretném ennyi pénzért itt látni Joynert...

5. Carl Nassib kapcsán lehet megtakarítani 3,75M-t, de sietni kell, mert 2021-es liga év 3. napja előtt ahhoz ki kell vágni. Itt nagyon fontos lesz az új DC véleménye.

6. Marcus Mariota 0 DM-mel elküldhető meglátjuk Gruden-éknek a 10M kell jobban vagy Marcus. Amennyit idén szóhoz jutott, ahhoz teljesen felesleges tartani ennyi pénzért szerintem. Ha Carr marad a kezdő (szerintem egyértelműen marad csak a mostani trade talk kapcsán írom így), nem látom értelmét megtartani, hacsak nem kezdi el Gruden mondjuk a RZ-ban használni rendszeresen, de ezt nem látom magam előtt.

7. Richie Incognito szintén 0 DM-mel elküldhető, de elképzelhetőnek tartom, hogy tartják még legalább TC-ig, ha túl van a sérülésen, akar játszani. Az Ő esetleges jelenléte nagyobb mozgásteret adhat Gabe vagy Trent kapcsán esetleg. A valószínűbb forgatókönyv azért a cut/retire persze.

8. Jalen Richard szintén 0 DM-mel elküldhető és azt gondolom, hogy mennie kell, mert idén egyáltalán nem használtuk annyit, hogy értelme lenne 3,5M-ért tartani. Egyedül akkor tudom elképzelni, hogy marad, ha Booker lelép és draftról hoznak majd csak RB-t és kihagyják az FA piacot, bár ebben az esetben is lehet Riddick tudja hozni ezt a 3rd down elkapó RB szerepet kevesebbért.

9. Saját lejáró szerződésű játékosaink helyzete:
-Leavitt és Vickers ERFA, őket simán tartani kell szerintem
-RFA lesz Carlson és Sieg, akik közül mindkettő rászolgált szerintem a bizalomra. Sieg esetében egy LS kaliberű szerződés hosszabbítás a logikusabb, míg Carlson esetében lehet az RFA tender adja a jobb value-t.
-UFA emberek között nincs egy darab olyan sem, aki nélkül megáll az élet szerintem.
-Agholor a legfontosabb UFA, de vele kapcsolatban is azt gondolom, hogy nem szabad komolyan megfizetni, mert semmi olyat nem csinált, amit ne tudna jövőre Ruggs papíron majd. Azért húztuk Ruggs-t annyira korán, hogy ilyen poszton Ő legyen a menő és kész.
-Good helyzete lesz érdekes, mert ez a szezon után biztos, hogy kezdő pénzt akar majd. Nem egy all pro emberke, de megbízható átlagosnak elmegy talán. Sokat azért nem költenék rá, mert ez a Miller-Good-Hudson-Gabe négyes sokat dolgozott együtt, mégis szenvedett a running game.
-Hankins hasznos, de közel sem pótolhatatlan ember. Döntsön az új DC és a piac.
-Morrow szintén zenész, annyival lehet előrébb, hogy 3 évvel fiatalabb. Ha nem kér eszetlen pénzt Őt inkább megtartanám, mint Hankinst és akkor meg lenne a kezdő LB hármas (persze, ha marad a 4-3 😊)
-McKinley és Beasley lesz még érdekesebb név, szitu, de egyik sem game changer (Vic-től láttuk is azért)
-Booker, Harris, Lawson és talán Collins akikben depth, back up, ST szempontból lehet lehetőség, de egyikért se fizetnék sokat.
-Peterman, Carrier, Jones, McMillan, Worley, Riddick, Wilber jöhet vissza minimum pénzért TC-ig, de messze nem fontos emberke egyik sem.
-Witten az egyetlen akit nagyon remélem, hogy hagynak ellovagolni a naplementébe. Semmi bajom vele, de mivel fan-ként nem tudom megítélni azt a rengeteg segítséget, amit Ő nyújt a fiataloknak, inkább csak frusztrál, hogy Ő kapja a snapeket Moreau vagy akár a WR-ek helyett. Menjen szépen nyugdíjba és hadd robogjon a Waller-Moreau vonat!


FA piacon igen óvatos mozgást szeretnék csak látni, mert eddig többnyire visszafelé sül el a fegyver mióta Gruden megérkezett. Nem tudom, hogy mi a gond, de nagypénzű, nagynevű FA eddig nem igen vált be...
Támadó oldalon azt gondolom, hogy csak OL-re kellene költeni a saját embereink helyzetétől függően, illetve talán a back up RB posztra Booker és Jalen sorsának függvényében (amúgy leginkább a drafton hoznék futót JJ mögé Booker vagy Jalen vagy Riddick elé).

Védő oldalra kell majd ember, de ezt leginkább a DC és a séma határozza meg. Érdekes lesz látni melyik posztokra, melyik meglévő ember elé, nyakára hoznak embert FA-ról.
Elkezdtem nézegetni a DL listát, de amíg nem tudjuk mi a séma, milyen jellegű ember kell, nem sok értelme van totózni.
CB poszton azt gondolom, hogy bármi előfordulhat 😊 van elég fiatal, tehetséges ember kereten, lehet ezzel is főzni, ha az új stáb úgy dönt, ugyanakkor simán egy komoly kezdő CB igazolás is elképzelhető, amivel a fiatalok egyel hátrébb kerülnek a DC-n.
S poszton szeretném látni talán Az Igazolást idén. Abram egyenlőre marad, remélhetőleg klasszikus SS poszton és én szeretnék egy top FS-t látni végre hátul. Justin Simmons, Marcus Maye, Marcus Williams mind jól hangzanak, persze lehet egyik se lép piacra 😊

Drafton azt gondolom, hogy kicsit pont a fent elvárt ultimátum miatt lesznek kényszer helyzetbe, de lehet nem is baj...nem fér bele az elején nem impact embert húzni, mert megbaszhatja a 21-es korai köröseit, ha már nem Ő lesz itt '22-ben mire beérnek. Persze etől nem könnyebb impact embert húzni, de hátha a nyomás jó irányba viszi a kezüket a picknél...
Első kör közepén meglátjuk ki lesz elérhető, én most komolyabb draft prospect nézegetés nélkül azt mondanám, hogy Trent Brown elengedése esetén simán lehet itt RT-t húzni, mondjuk ettől nem lesz előrébb a D ugyebár.
DT posztra a legjobb embert itt berántani jó ötletnek tűnik, de nem tudom lesz-e olyan srác, aki megéri majd ott.
Ami biztos, hogy skill és secondary embert hacsak nem ordas BPA nem szeretnék, van belőlük elég a korábbi évekből, tessék őket "feledzeni". Épüljön a fal valamelyik oldalon.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Mikorra várhatóak az edzőkeringők?
Bruce
A mai nap a "fekete hétfő" szóval a mai hír folyamot érdemes nézni ki kitől vál meg
Cubehead
Itt vezetem a trackert:  bowl.hu/forum/nfl-altalanos-temak/kibol-lehet-2020-ban-nfl-vezetoedzo/2216830
empty taxi
Mikorra várhatóak az edzőkeringők?
Bruce
A mai nap a "fekete hétfő" szóval a mai hír folyamot érdemes nézni ki kitől vál meg
Cubehead
Egyébként sajnos nem nagyon láttam cikket arról, hogy kik is jöhetnének szóba nálunk mint DC-k. Van az amit Rolni írt korábban és volt egy cikk, amit most nem találok, de kb egybevágott Rolniéval.

Amit most találtam:
 www.nbcsports.com/bayarea/raiders/raiders-five-best-candidates-defensive-coordinator-job-2021
 justblogbaby.com/2020/12/21/las-vegas-raiders-3-dc-targets/
 www.mercurynews.com/2020/12/19/who-will-be-the-raiders-defensive-coordinator-in-2021-an-early-look-at-possible-candidates/
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Mikorra várhatóak az edzőkeringők?
Bruce
A mai nap a "fekete hétfő" szóval a mai hír folyamot érdemes nézni ki kitől vál meg
Cubehead
Itt vezetem a trackert:  bowl.hu/forum/nfl-altalanos-temak/kibol-lehet-2020-ban-nfl-vezetoedzo/2216830


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 485
Mikorra várhatóak az edzőkeringők?
Bruce
A mai nap a "fekete hétfő" szóval a mai hír folyamot érdemes nézni ki kitől vál meg



több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
8-8
Amadeus
Legalább most a szezon végén tudtunk győzni egyet.

Az idei szezonban az első meccs volt a mostani, amit nem néztem meg élőben. 10-kor már aludtam és felkeltem 5:20-kor aztán megnéztem gyorsan a condensed összefoglalót.
Ennyi eladott labdáva (4)l, nem hittem, hogy meccset lehet nyerni. Meg a végén megint a védelemre bízták a dolgot, de most bejött legalább és így hogy két pontosra mentünk, a győzelem is összejött.

Waller és Carlson is rekordot döntött. A Carlson féle rekord mondjuk inkább annak köszönhető, hogy sokat töketlenkedtünk az RZ-ben idén. Waller az meg egyszerűen jó volt idén, bár volt két hülye fumble-je, de ezen kívül egy szavunk sem lehet rá.

A futás megint szarul ment nagyon, de a végén azért JJ megint összehozott egy jó statisztikájú meccset.


Mikorra várhatóak az edzőkeringők?
több mint 3 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 485
8-8
Amadeus
Yeap

Sőt Carr carrier high performance-l zárt. Nekem még is van egy olyan érzésem, hogy jobb lenne eladni az off seasonbe egy qb need-s csapatnak magas pick vagy pickek-ert és az érte kapott lehetőségeket is a D-be meg az O line depthre fordítani. Legrosszabb forgatókönyv alapján is képes lenne Mariota egy ugyanilyen mérlegű szezonra.
Félre értés ne essék nem Carron ment el a szezon, nem hibaztatom. Sőt jól látszik, hogy komfortos a rendszerben és élvezi hogy 3.ik éve ugyanazt tolhatja.
DE nem érzem benne a tűzet,az igazi akarást. Mariota azon kívül hogy lábon veszélyesebb és ezzel tud yardokat hozni vagy nyújtani a játékokat semmivel nem tud többet (sőt..?!). Ellenben akar! Az mindegy jelen olvasatban higy azért hogy újra kezdő lehessen vagy mert gyűrűt akar. A lényeg hogy akar és ez kulcs szitukban sokat jelente. De persze ez az én egyéni véleményem.



több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
8-8

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 447 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
7. Az O szerzett pont/drive mutatóban.

31. A D kapott pont/drive mutatóban.
Amadeus
Ha 31. helyett 21. lenne akkor PO runról is lehetne beszélni, így viszont világvége...
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
7. Az O szerzett pont/drive mutatóban.

31. A D kapott pont/drive mutatóban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 622
Érdemes lenne RT prospectek után kacsintani, ha van értelmes az 1. kör közepén, aki kezdeni tud.

Brown ismét megsérült. Igazából el kell kezdeni kitalálni, hogy van-e még jövője a csapatnál.
Amadeus
sajnos be kell látni, hogy Mayock alatt kevés kivételtől eltekintve szinte az összes FA igazolás ordas nagy bust.

choose life
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Érdemes lenne RT prospectek után kacsintani, ha van értelmes az 1. kör közepén, aki kezdeni tud.

Brown ismét megsérült. Igazából el kell kezdeni kitalálni, hogy van-e még jövője a csapatnál.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Nelly úgy fest tesztelni szeretné a piacot, közben Gabe Jackson Good megfizetéséért kampányol.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
BUÉK!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
BUÉK RaiderNation!