NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Taktikus Jani ingyen td helyett rámegy a field goalra. Zseni!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 677
Ehhez mit szólnátok?

Bruce
Mehet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Ehhez mit szólnátok?
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Jó ez így ahogy van. A Raiders egy tipikus magyar szurkolóknak való csapat. Lehet szidni mindig valamit benne. 🙂
Bruce
és szeretni
Surda
És mindenkinek jól be lehet szólni! XD
TST
de csak akkor, ha van ok rá! ... és ok mindig van rá 😀
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 447 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Jó ez így ahogy van. A Raiders egy tipikus magyar szurkolóknak való csapat. Lehet szidni mindig valamit benne. 🙂
Bruce
és szeretni
Surda
És mindenkinek jól be lehet szólni! XD
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Jó ez így ahogy van. A Raiders egy tipikus magyar szurkolóknak való csapat. Lehet szidni mindig valamit benne. 🙂
Bruce
és szeretni
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Jó ez így ahogy van. A Raiders egy tipikus magyar szurkolóknak való csapat. Lehet szidni mindig valamit benne. 🙂
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Mi kell ahhoz, h meg legyen a PO
( a csodán kívül)
nyilván W a Dolphins ellen
+?
Surda
Meg hogy kikapjon a Ravens a Giants ellen.
Meg az utolsó fordulóban is mind a Ravensnek, mind a Dolphinsnak ki kellene kapnia.
Bruce
0,001 %
Amadeus
Ez alap.
A 300 ezévi terve. Á csak a szokásos.
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Mi kell ahhoz, h meg legyen a PO
( a csodán kívül)
nyilván W a Dolphins ellen
+?
Surda
Egy új tulaj, aki nem szerelmes egy idiótába.
Levi
Ide nem kell új tulajdonos!
Az nem lenne AL örökség, hanem valami arctalan showteam. Köszi azt nem.
több mint 3 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Mi kell ahhoz, h meg legyen a PO
( a csodán kívül)
nyilván W a Dolphins ellen
+?
Surda
Egy új tulaj, aki nem szerelmes egy idiótába.
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Boldogat srácok!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 677
Mi kell ahhoz, h meg legyen a PO
( a csodán kívül)
nyilván W a Dolphins ellen
+?
Surda
Meg hogy kikapjon a Ravens a Giants ellen.
Meg az utolsó fordulóban is mind a Ravensnek, mind a Dolphinsnak ki kellene kapnia.
Bruce
0,001 %

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Mi kell ahhoz, h meg legyen a PO
( a csodán kívül)
nyilván W a Dolphins ellen
+?
Surda
Meg hogy kikapjon a Ravens a Giants ellen.
Meg az utolsó fordulóban is mind a Ravensnek, mind a Dolphinsnak ki kellene kapnia.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 677
Mi kell ahhoz, h meg legyen a PO
( a csodán kívül)
nyilván W a Dolphins ellen
+?
Surda
Jövőre?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Mi kell ahhoz, h meg legyen a PO
( a csodán kívül)
nyilván W a Dolphins ellen
+?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!

Carr kezd a Dolphins ellen.
Kwiatkoski, Morrow valamint Harris és Worley Covid-IR-en vannak.
Ferrell nem játszik, Hurst pedig kérdéses.

A két LB nagyon hiányozni fog. Littleto-tól és McMillan-tól kell a jó játék.
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Boldog karácsonyt kívánok🎄🖤
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 447 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
több mint 3 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 485
Boldog Karácsonyt fórumtársak!
Amadeus
Boldog karácsonyt kívánok én is mindenkinek!



több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 677
Boldog Karácsonyt fórumtársak!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
If this tells me anything, it means Wade is not only a defensive wizard but also a coach who understands you adapt your defense around what your players do best.
Amadeus
Az az igazság, hogy én mindig jobban értékeltem azt az edzőt, aki a keret/a játékos egyéni tudására, skillset-jére építette a playbookot, vagy szabta a rendszert, minthogy a saját elképzelését megpróbálja ráhúzni a keretre.
Kevés a meccs, sok a sérülés, sok a távozó, sok az érkező, sok az ingadozás, szerintem a rugalmasság és a sokoldalúság eredményesebb hosszútávon, mint a hiányzó darabok összeszedegetése és beépítése és csiszolása.
Pari
És ha kiesik az egyik skill playered bedől az egész. Rendszert kell építeni és abba megkeresni a hiányzó láncszemeket, kinek , melyik poszton mi a feladata. Hol tudok ár-érték arányban nővelni a hatékonyságon/hozzáadott értéken (pl elit cb1 FA-ról, top G draftról...stb.)
szerintem.
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
If this tells me anything, it means Wade is not only a defensive wizard but also a coach who understands you adapt your defense around what your players do best.
Amadeus
Az az igazság, hogy én mindig jobban értékeltem azt az edzőt, aki a keret/a játékos egyéni tudására, skillset-jére építette a playbookot, vagy szabta a rendszert, minthogy a saját elképzelését megpróbálja ráhúzni a keretre.
Kevés a meccs, sok a sérülés, sok a távozó, sok az érkező, sok az ingadozás, szerintem a rugalmasság és a sokoldalúság eredményesebb hosszútávon, mint a hiányzó darabok összeszedegetése és beépítése és csiszolása.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 677
I have been following this thread for a while but haven’t seen someone mentioned this quite explicitly...

The Phillips’ school of 3-4 is far from a conventional 3-4 defense we are discussing around here. His scheme borrows a lot from the 4-3 concepts and is by nature a ‘one-gap’ defense where the down linemen attack aggressively, not a read-and-react type. Not a 2-gap and let all the backers make plays type either. If anything, it plays similarly to a 4-3 under scheme where we had a nice run back in the day with Marshall as a DC.

One of the most glaring differences of this very scheme VS other 3-4s; have you ever noticed his top pass rushers are not all LBers like Ware and Miller? But the top of the top are the likes of JJ Watt, Bruce Smith, Elvin Bethea. Even Aaron Donald. These guys play a 3-4 DE in his base defense (typically a 5-tech in other variations but his, also generally not where your best pass rushers are lined up).

His defense almost always had a good combo of pass rushers; one from the d linemen AND one from the linebackers. He even turned an undersized nose tackle into a very disruptive pass rusher under his supervision (see Jay Ratliff at the Cowboys under his coaching).

If this tells me anything, it means Wade is not only a defensive wizard but also a coach who understands you adapt your defense around what your players do best.

He has been the coach I have been dreaming for the Raiders defense because I believe he can definitely turn this trash of a unit into something competitive.

We do not have all the pieces but he will find ways to work around it until we do. A player like David Irving is actually a perfect fit for his defense. Beasley would be a nice piece to work with, too. Even McKinley if he chose to stick around. And if horseface ever considered cutting Von Miller. Man. What an entertaining thought that would be...

Joyner and Littleton would very likely excel because they know this D so well. I think he is by far the best candidate in the market. I literally pray every day, wishing for the Raiders to get him.

Enough with those cover-2 zone based contain oriented scheme. That thing combines with the talents we have and Gruden’s conservative nature equals failure.

I have included two very good sources for those interested to know more about his scheme. And I took the best paragraph just for those who remain on the fence to understand what we are talking about here.

Wade is the real deal. He is a winner. The real defensive guru.
And he would be the best DC we have in 20 years or so, easily.

“Four out of the last six teams I’ve gone to were running a 4-3, and we went to a 3-4 and went to the playoffs every year, and they hadn’t been to the playoffs the year before,” Phillips said. (via ESPN.com)


 www.milehighreport.com/2015/1/27/7922019/the-wade-phillips-3-4

 theramswire.usatoday.com/2017/01/22/wade-phillips-plans-to-implement-his-hybrid-3-4-defense-with-the-rams/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Én tuti nézem!
de valószínűleg nem az A4-t mert valahogy nem vagyunk kompatibilisek egymással. (már a kommentátorokkal) 😆
Surda
Te szar szemét szar alak.
TST
Tudom, tudom. Most jöhet TUAAAAA time. Azt meg most kihagyom, mert szó nélkül úgysem bírom, ha meg szólok ... azt meg már láttuk. Azért azt megnézném, mikor keveredne rekommentbe id.Knézy vagy bármelyik igazi tv-s személyiség. Na mindegy is, most nem leszek lusta HDMIvel összerakni a cuccot és a GPt nézzem. A4 meg így zavartalanul Tu(RH)ázhat.
Surda
Maka?
Amadeus
Csak annyi volt, h a 3. negyedben szóvátettem, lehet nem a leg szalonképeseben h Raiders fanok is nézik a meccset. Herbert 3/4 elég volt. Meg h FR sem billent ennyire egyoldalra..... Nem tetszett. Na mindegy. A4 off. Pedig van egy újításuk amit nagyon kedvelek, de összességében nekem (vélemény!!!) visszalépés a s1,2 höz képest. Infógrafika vs emóció. Száraz a cucc mint a Szahara. Kivéve a BudayZolit ő tud infós is lenni, meg érdekes élményközpuntú is. De nekem elég lenne egy kb kiegyensúlyozott közvetítés is. Viszont sztm sokaknak tetszik a hájphullám. Na ennyi volt. GP forevör azt nincs duma (részemről)

Szerkesztette: Surda
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 677
Én tuti nézem!
de valószínűleg nem az A4-t mert valahogy nem vagyunk kompatibilisek egymással. (már a kommentátorokkal) 😆
Surda
Te szar szemét szar alak.
TST
Tudom, tudom. Most jöhet TUAAAAA time. Azt meg most kihagyom, mert szó nélkül úgysem bírom, ha meg szólok ... azt meg már láttuk. Azért azt megnézném, mikor keveredne rekommentbe id.Knézy vagy bármelyik igazi tv-s személyiség. Na mindegy is, most nem leszek lusta HDMIvel összerakni a cuccot és a GPt nézzem. A4 meg így zavartalanul Tu(RH)ázhat.
Surda
Maka?
Amadeus
Amm nem tudom kivel van baja. 😀
Mi vagyunk a legkritikusabbak a csapattal de Nekünk ne pofázzon be senki tipik esete.
A Raiders szurkolók már csak ilyenek.
TST
Nekünk lehet.

Plusz Ulpinak.

criminal lawyer or criminal lawyer?