NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Ruggs covid-ir-re került, csütörtökön nem lesz.

Johnathan Abram, Clelin Ferrell, Damon Arnette, Nicholas Morrow nem edzettek ma.
Bruce
A fentiek közül egyik sem játszik a Chargers ellen...
Nem túl jó előjelek. A hét is rövid volt, új edző, sok sérült és nyeréskényszer.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Hát szerintem meg a csávó több helyszínen leszerepelt és az utolsó playhívása miatt nem lennék meglepődve, ha sose kapna NFL DC munkát újra...az ötlet miszerint rögtön felvesszük mi magunk DC-nek szerintem viccnek is rossz és megint mi lennénk a média bohócai is mellesleg a húzással...

Hiába agresszív a védelme, ha szar...hány pontot raktunk fel mi is nekik?
Nem feltétlenül agresszív blitz happy védelem kell nekünk, hanem egy közepes erősségű, jól szervezett védelem ami nem kap mindenkitől 30+ pontot és tud sackeket, TO-kat bemutatni szintén liga átlag körül...
Rolni
Nem érthetünk mindig mindenben egyet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Hát szerintem meg a csávó több helyszínen leszerepelt és az utolsó playhívása miatt nem lennék meglepődve, ha sose kapna NFL DC munkát újra...az ötlet miszerint rögtön felvesszük mi magunk DC-nek szerintem viccnek is rossz és megint mi lennénk a média bohócai is mellesleg a húzással...

Hiába agresszív a védelme, ha szar...hány pontot raktunk fel mi is nekik?
Nem feltétlenül agresszív blitz happy védelem kell nekünk, hanem egy közepes erősségű, jól szervezett védelem ami nem kap mindenkitől 30+ pontot és tud sackeket, TO-kat bemutatni szintén liga átlag körül...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Marinelli is 71 éves.
bmg
Nem is örülnék, ha permanens DC-nk lenne majd...

Greg Williams remélem csak vicc 😀 annak is erős mondjuk...
Rolni
Halál komolyan mondom, meg is mondom miért.

Gruden offense - ami top 10 most már - labdatartásra épül. Balance futás-passz, azonban 3 down offense, hosszú, nem ritkán 9 perces driveokkal. Akkor reccenünk meg, amikor ki kell jönnünk a labdatartásból és pörgetni kell, tempo offenset kell nyomni. Ez amiatt volt sokszor, hogy a PG féle prevent defense nem volt képes 3 and outokra, lévén, hogy pusztán coverage sackekre épített.

Ez Gruden hibája volt részben, ugyanis nem a megfelelő DC-t választotta maga mellé. Gondolom bízott a double a gap rendszerben, de valójában az a helyzet, hogy Gruden offense mellé bizony egy agresszív védelem kell. Nem kell jó védelemnek lennie, de képesnek kell lennie arra, hogy 3 and out keretében visszaszerezze a labdát.

Gregg Williams erre képes, mint a legagresszívabb DC a ligában. Hasonlóan látom WP-t is, csak utóbbi a kora miatt érdekesebb sajnos. 5 évvel ezelőtt simán WP-t mondtam volna. Most már GW lenne a no1 választásom. Lényegében a tökéletes DC ebbe a rendszerbe, ami nálunk van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Marinelli is 71 éves.
bmg
Nem is örülnék, ha permanens DC-nk lenne majd...

Greg Williams remélem csak vicc 😀 annak is erős mondjuk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Marinelli is 71 éves.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Ez egy érdekes felvetés a kinti fórumról:

"I have. Do you know what techniques Guenther wanted taught? Marinelli uses a gap shoot scheme. That doesn’t mean he was teaching that because he wasn’t the coordinator. There’s a chance Buckner was teaching that and that’s why he’s gone. I’m not at practice or in meetings but I know different coaches prefer different things from Thier D lines."
Amadeus
Mondjuk akkor első körben minek vették fel Bucknert?
Illetve helyére hozták Marinellit, aki pont ezt teszi?
Meg ha jött Marinelli, mert Gruden akarta, utána PG nem engedte 1 gappelni?
Fura lenne...meg amúgy sztem PG is 1 gap DL-t tolt mindig is...


Egy Wade Phillips igazolástól nagyon félnék...
-70+ éves ember mennyi időre hozna stabilitást?
-u2019-es szezonja elég gyengusz lett és látjuk mennyivel jobb a Rams D az új DC-vel
-Dallasban, Houstonban, Denverben és a Ramsnél is dolgozott a keze alatt legalább 1 HOF pass rusher, ami borzalmasan sokat számít szerintem.
-ilyen gyenge kerettel nem igen dolgozott még, nem hiszem, hogy egy ennyire idős embernek kellene ezt a kihívást adni

Amúgy meg nem nagyon látom a Gruden kapcsolatot nála a múltban, márpedig az alapnak tűnik Jon-nál és azt sem hiszem, hogy Wade egója beférne Gruden egója mellé a staff roomba.


Azt gondolom, hogy lehet persze meglepetés befutó, de ebben a kalapban jó eséllyel benne lesz a '21-es DC-nk:
1, Rod Marinelli egy erős szezon zárással megszerezheti a DC posztot szerintem könnyen, bár nem igazán örülnék ennek.
2, Raheem Morris, amennyiben nem kap Atlantában vagy esetleg máshol HC posztot könnyen képbe kerülhet. Régi ismeretség, korrekt tapasztalat és múlt van mögötte.
3, Gus Bradley, akinek szintén van Gruden kapcsolata Tampából is szóba jöhet hamar amikor robban a Chargers stáb.
4, Joe Barry is nagyon hamar tud képbe keveredni, ugyanis Marinelli veje és a jelenleg remeklő Rams D LB edzője és amúgy ass.HC is.
5, Derrick Ansley is képben lehet szerintem, mert miután elment Gruden stábjából DC-nek a Tennessee-hez, akkor Gruden nagyon méltatta és amúgy jól is teljesített alatta a DB egység.
6, Kris Richard is képbe kerülhet Marinelli közvetítésével könnyen, mert együtt dolgoztak Dallasban.
7, Lovie Smith lehet még szerintem kicsit fekete lóként befutó, mert vele nincs igazán közvetlen kapocs Gruden vagy Rod felől, de Monte Kiffin kapcsán tulajdonképpen mégis csak van, így van filozófiai kötödés is talán. Nemrég vált munkanélkülivé, lehet visszatér az NFL-be.
Rolni
Továbbra is Greg Williamst preferálom.

2. Morris
3. Wade Phil
4. Marinelli

Mind upgrade amúgy PG-hez képest.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Ez egy érdekes felvetés a kinti fórumról:

"I have. Do you know what techniques Guenther wanted taught? Marinelli uses a gap shoot scheme. That doesn’t mean he was teaching that because he wasn’t the coordinator. There’s a chance Buckner was teaching that and that’s why he’s gone. I’m not at practice or in meetings but I know different coaches prefer different things from Thier D lines."
Amadeus
Mondjuk akkor első körben minek vették fel Bucknert?
Illetve helyére hozták Marinellit, aki pont ezt teszi?
Meg ha jött Marinelli, mert Gruden akarta, utána PG nem engedte 1 gappelni?
Fura lenne...meg amúgy sztem PG is 1 gap DL-t tolt mindig is...


Egy Wade Phillips igazolástól nagyon félnék...
-70+ éves ember mennyi időre hozna stabilitást?
-u2019-es szezonja elég gyengusz lett és látjuk mennyivel jobb a Rams D az új DC-vel
-Dallasban, Houstonban, Denverben és a Ramsnél is dolgozott a keze alatt legalább 1 HOF pass rusher, ami borzalmasan sokat számít szerintem.
-ilyen gyenge kerettel nem igen dolgozott még, nem hiszem, hogy egy ennyire idős embernek kellene ezt a kihívást adni

Amúgy meg nem nagyon látom a Gruden kapcsolatot nála a múltban, márpedig az alapnak tűnik Jon-nál és azt sem hiszem, hogy Wade egója beférne Gruden egója mellé a staff roomba.


Azt gondolom, hogy lehet persze meglepetés befutó, de ebben a kalapban jó eséllyel benne lesz a '21-es DC-nk:
1, Rod Marinelli egy erős szezon zárással megszerezheti a DC posztot szerintem könnyen, bár nem igazán örülnék ennek.
2, Raheem Morris, amennyiben nem kap Atlantában vagy esetleg máshol HC posztot könnyen képbe kerülhet. Régi ismeretség, korrekt tapasztalat és múlt van mögötte.
3, Gus Bradley, akinek szintén van Gruden kapcsolata Tampából is szóba jöhet hamar amikor robban a Chargers stáb.
4, Joe Barry is nagyon hamar tud képbe keveredni, ugyanis Marinelli veje és a jelenleg remeklő Rams D LB edzője és amúgy ass.HC is.
5, Derrick Ansley is képben lehet szerintem, mert miután elment Gruden stábjából DC-nek a Tennessee-hez, akkor Gruden nagyon méltatta és amúgy jól is teljesített alatta a DB egység.
6, Kris Richard is képbe kerülhet Marinelli közvetítésével könnyen, mert együtt dolgoztak Dallasban.
7, Lovie Smith lehet még szerintem kicsit fekete lóként befutó, mert vele nincs igazán közvetlen kapocs Gruden vagy Rod felől, de Monte Kiffin kapcsán tulajdonképpen mégis csak van, így van filozófiai kötödés is talán. Nemrég vált munkanélkülivé, lehet visszatér az NFL-be.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Ez egy érdekes felvetés a kinti fórumról:

"I have. Do you know what techniques Guenther wanted taught? Marinelli uses a gap shoot scheme. That doesn’t mean he was teaching that because he wasn’t the coordinator. There’s a chance Buckner was teaching that and that’s why he’s gone. I’m not at practice or in meetings but I know different coaches prefer different things from Thier D lines."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Ruggs covid-ir-re került, csütörtökön nem lesz.

Johnathan Abram, Clelin Ferrell, Damon Arnette, Nicholas Morrow nem edzettek ma.
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win

Bruce
Ilyet én is tudok 😀
Amikor a raiders több pontot szerez az ellenfélnél, akkor mindig nyer.

Amúgy ez inkább nfl rule. Nem sok győzelem születik, amikor egy védelem 30+ pontot enged, de a támadók 30nál kevesebbet.
Levi
Jó persze ki lehet ezt sarkítani, de nem pont erről van szó.

Nyertünk úgy is meccset, hogy nem tartottuk az ellenfelet 30 pont alatt: Panthers és Chiefs

Viszont vesztettünk el úgy meccset, hogy 30 pont felett szereztünk szintén a Chiefs ellen.

Egyébként ebből egy a biztos, hogy ha az ellenfél 30 pont alatt marad, akkor nyerünk! Tehát szükségünk van olyan védelemre, aki tartósan 30 pont alatt tudja tartani az ellenfél támadóit.
Bruce
Sok csapatnak van hasonló magic numberje.
Referenciaképp, a Panthersnél 22 ez. Az hogy nálatok 8-cal több az azzal korrelál hogy ennyivel pontgazdagabb mérkőzéseket játszotok, részben a szarabb defense részben a jobb offense miatt. A Panthers mint csapat nem jó összehasonlítás, mert teljesen más stádiumban van mint ti, ők most kezdték a rebuildet ti meg POért kapartok, de én csak az ő magic numberjüket ismerem, mert vasárnap írták közvetítés alatt.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!

Bruce
Ilyet én is tudok 😀
Amikor a raiders több pontot szerez az ellenfélnél, akkor mindig nyer.

Amúgy ez inkább nfl rule. Nem sok győzelem születik, amikor egy védelem 30+ pontot enged, de a támadók 30nál kevesebbet.
Levi
Jó persze ki lehet ezt sarkítani, de nem pont erről van szó.

Nyertünk úgy is meccset, hogy nem tartottuk az ellenfelet 30 pont alatt: Panthers és Chiefs

Viszont vesztettünk el úgy meccset, hogy 30 pont felett szereztünk szintén a Chiefs ellen.

Egyébként ebből egy a biztos, hogy ha az ellenfél 30 pont alatt marad, akkor nyerünk! Tehát szükségünk van olyan védelemre, aki tartósan 30 pont alatt tudja tartani az ellenfél támadóit.
Bruce
30 értsd: 4 td.

Nevetséges.
Amadeus
Szerintem inkább hízelgő az offense-re nézve, hogy ezekben az esetekben tudták tartani a lépést és minden esetben nyertünk. Inkább a baj az, hogy ez 13 meccsből csak 5 esetben sikerült.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678

Bruce
Ilyet én is tudok 😀
Amikor a raiders több pontot szerez az ellenfélnél, akkor mindig nyer.

Amúgy ez inkább nfl rule. Nem sok győzelem születik, amikor egy védelem 30+ pontot enged, de a támadók 30nál kevesebbet.
Levi
Jó persze ki lehet ezt sarkítani, de nem pont erről van szó.

Nyertünk úgy is meccset, hogy nem tartottuk az ellenfelet 30 pont alatt: Panthers és Chiefs

Viszont vesztettünk el úgy meccset, hogy 30 pont felett szereztünk szintén a Chiefs ellen.

Egyébként ebből egy a biztos, hogy ha az ellenfél 30 pont alatt marad, akkor nyerünk! Tehát szükségünk van olyan védelemre, aki tartósan 30 pont alatt tudja tartani az ellenfél támadóit.
Bruce
30 értsd: 4 td.

Nevetséges.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!

Bruce
Ilyet én is tudok 😀
Amikor a raiders több pontot szerez az ellenfélnél, akkor mindig nyer.

Amúgy ez inkább nfl rule. Nem sok győzelem születik, amikor egy védelem 30+ pontot enged, de a támadók 30nál kevesebbet.
Levi
Jó persze ki lehet ezt sarkítani, de nem pont erről van szó.

Nyertünk úgy is meccset, hogy nem tartottuk az ellenfelet 30 pont alatt: Panthers és Chiefs

Viszont vesztettünk el úgy meccset, hogy 30 pont felett szereztünk szintén a Chiefs ellen.

Egyébként ebből egy a biztos, hogy ha az ellenfél 30 pont alatt marad, akkor nyerünk! Tehát szükségünk van olyan védelemre, aki tartósan 30 pont alatt tudja tartani az ellenfél támadóit.
több mint 3 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597

Bruce
Ilyet én is tudok 😀
Amikor a raiders több pontot szerez az ellenfélnél, akkor mindig nyer.

Amúgy ez inkább nfl rule. Nem sok győzelem születik, amikor egy védelem 30+ pontot enged, de a támadók 30nál kevesebbet.
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Ez az egyik, amit utálok Grudenben:

“I’m not here to make any excuses,” he said. “We have to play better, we have three games left. (Nick) Kwiatkoski had injuries. (Cory) Littleton has had coronavirus. Now, Nick Morrow has a concussion. John Abram’s been in, he’s been out. Damon Arnette has been out most of the year. Now Jeff Heath is out.

“Lamarcus Joyner’s had the coronavirus. Maliek Collins is now on IR. (Maurice) Hurst has had the coronavirus. We’ve had it at all three levels. Now, (Clelin) Ferrell is hurt.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan


Most. Azonnal. Máris.
Amadeus
Köszi, de neeeeee.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678


Most. Azonnal. Máris.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Éjszaka pedig hajrá Browns 😊
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
A séma rengeteget jelent, a maradèk meccsek jó lakmuszpapírok lesznek, hogy ki mire is képes a védelemben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Sok a kérdés a D miatt, sőt igazából amiatt van csak kérdés. Kivéve Trent Brown-t, akivel kapcsolatban nagy kérdés, hogy jövőre mi lesz, de sztem cut és akkor vagy kell egy RT viszonylag hamar a drafton vagy kukázunk valakit az FA-ról, de ilyen Young félékkel nem vágnék bele a jövő szezonba. Parker meg nem egy életbiztosítás, bár mutatott jeleket idén azért.

Vissza a D oldalára. Azért lesz jó az utolsó 3 meccs, mert kiderül, hogy tényleg baj van a játékosokkal vagy a séma volt olyan bonyolult vagy érthetetlen, hogy nem tudták végrehajtani a játékosok a legtöbb esetben a saját dolgaikat vagy nem jól voltak használva a játékosok és rájuk volt erőltetve olyan feladat is, ami kidomborította a hibáikat, a pozitív oldalukat meg elfedte.

Ha Marinelli legalább a DL frontján ki tudná hozni a játékosokból, azt ami bennük van, akkor már sokat nyernénk vele. Igaz, hogy Collins már nem tudja megmutatni, hogy mit tud, de összességében a pályára lépő játékosok ha csak picivel nyújtanának többet mint az utolsó 3 meccsen, akkor úgy gondolom, hogy az egész def jobban festene. Kellenek a nyomások szélről is és bentről is, aztán akkor tudnak az LB-k kicsit kiteljesedni és hátul is könnyebb dolguk van a sec tagjainak.

Ami a bajom, hogy Marinelli eddig is ott volt és a falembereket ő kezelte, tehát olyan kurva nagy változás csak nem várható. Rövid hetünk van, csodát várni nem lehet ezen a téren, de legalább a Miami ellen hosszabb időnk lesz valamit letenni az asztalra.

Reménykedem benne továbbra is, hogy a játékosok ha nem is konkrétan arra mentek, hogy edzőt buktassanak, de ők is érezték, hogy valami baj van és így nem tudtak 100%-osan koncentrálni a feladatukra, ami eredményezte ezt a fejetlenséget. Ha felszopják magukat, akkor lehetnek itt szép dolgok is, de maradhat minden a régiben.

Szurkolói szemmel az a szerencse, hogy olyan sokat nem kell várni, hogy ez kiderüljön 😊
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Meglátjuk Marinelli hoz-e csillogást, de a keretünk egyenlőre baromira nem néz ki jól...

DL baromi gyenge. Nincs pass rush és futás ellen is egy jobb OL úgy teszi félre őket, ahogy akarja. Ami nekem itt nagyon fájó a Ferrell picket leszámítva a Collins és Nassib szerződtetések...Collins esetében az, hogy pont Marinelli érkezésével sem tudták felmérni, hogy a Dallasban elért sikerei mennyire nem az Ő eredménye volt, míg Nassib esetében a szerződés mérete...egyik sem impozáns GM munka...

LB sor a befektetések ellenére átlag alatti. Kwia szerintem lehet korrekt MLB és mind Morrow, mind Littleton lehet kezdő szintű OLB elvileg, de megint az a HA...egy másik séma sokat segíthet, illetve az lenne baromi fontos itt, hogy ha lenne előttük egy rendes DL...itt is problémás Littleton szerződése, de neki új DC alatt azért még jár egy kör, mert Ő korábban azért valóban liga teteje volt, mint cover LB...

CB sorban ahogy megyünk előre egyre több a kérdőjel, de itt is hajlok arra, hogy egy jó DC ki tudna valamit hozni az atletikus fiatalokból...itt a Joyner deal hergeli az embert, meg azért az Arnette pick sem fest annyira jól egyenlőre...HC/GM job?

S sorban brutál nagy bajok vannak. Megint HC, GM gondom van azzal, hogy ezzel az S sorral úgy gondolták neki lehet várni egy szezonnak. Harris teljes homály, Heath hozzá képest jó, de max gyenge átlag és cserébe sérült. Abram borzalom csalódás eddig. Homály coverben, rengeteg a bünti és van bőven rontott szerelés is. Lehet új DC, séma tud hozni javulást nála, mert fizikai paraméterei megvannak, bár sokat sérül meg a saját fejetlen játéka miatt, de egyenlőre bust szaga van neki is...


Persze vastagon benne van a coaching is...tegnap is többször ordítottam volna legszívesebben...azonos gapre küldünk LB-t és S blitzelni, aztán meg nézzük, ahogy a teljesen üres gapben szalad a futó könnyedén pl...


Meglátjuk mi lesz, én sok reményt nem fűzök a dologhoz...Gruden maradni fog, ezt szinte borítékolhatjuk ugyebár...csak remélni tudom, hogy hoz egy rendes DC-t, aki felrak egy rendes sémát és gatyába rázzák a D rostert. Annyi előnye lesz az új stábnak, hogy a rendelkezésre álló erőforrások nagy részét megint lehet D-re dobni, mert az O nagyjából megvan. Ha a meglévő emberekből kihozzák, amit lehet és jól erősítenek, még lehet egy közepes D is majd jövőre, ami talán elég a PO-hoz...illetve majd lehet megint mondani, hogy azért nincs PO, mert új D séma van és azt milyen nehéz ilyen gyorsan megtanulni...megint a kifogások...kíváncsi vagyok Mark Davis megunja-e mielőtt mindannyian visszaadjuk a szurkolói tagságinkat...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!