NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Nem tudom miért, de most hozzám került a rózsaszín napszemüveg.
A múlt heti produkcióról kár beszélni, vannak olyan napok az ember életében, amikor komolyan kár felkelni, na az pont olyan volt. Ami elromolhatott az el is romlott, kabaréba illően szar volt, de legalább egy meccsbe sűrűsödött minden ami szar. Pentalty, turnoverek...

A tegnapi meccset én úgy értékelném, hogy a védelem nagyon ergya volt, de legalább Cle-nek jó napja volt, ami biztató. A másik, hogy az O nem zuhant össze a nyomástól. Nincsenek második félidős leolvadások és van valami half time adjusment is, ami megint remek és erős a gyanú, hogy nem lesz negatív szezon sem.
De abban egyet értek, hogy új DC kell.
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Csak kopíroztunk.

 www.raiders.com/news/1970-last-second-glory-vs-jets-5153944
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 855
Takarodjon ki az egész f@szom csapat táborozni gulágra. Ilyen elbaszott homály játékot. A szarom különb a mai produktumtól.

Ma szégyellem, hogy Raiders szurkoló vagyok.
TST
Kéne valami fasza DL, aki fogja a futást. Egy Jets-től no name futókkal szégyen 200 yard-ot a földön kapni. Következő draft-on az interior DL-re szánnám az első pick-et.
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 834 — Amerikai sportok rajongója
Gruden mondjon le...de tényleg
Rolni
Nagyon remélem, hogy nem kap ez a kókler 10 évet. Nevetséges volt már alapból is.
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 447 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Takarodjon ki az egész f@szom csapat táborozni gulágra. Ilyen elbaszott homály játékot. A szarom különb a mai produktumtól.

Ma szégyellem, hogy Raiders szurkoló vagyok.

Szerkesztette: TST
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Grat, pár évet öregedtünk ma. Ellenben, ha nem gond nem mehetek el szó nélkül a védelmetek mellett:
Adams által nyelt futott yardok, minden megerőltetés nélkül kb ugyanazokkal a playekkel nyeltétek a yardokat. Guenther nem tudom mit hívott, de h Mimsre Kwiatkowski jusson, Crowder bekocogott TDnél a zónába, volt h 5-10 yardra zónában ember nem volt az elkapóinkon...
Egy tehetségtelen DC miatt megy el a szezonotok idén. :/
Beki
RAIdERS
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Grat, pár évet öregedtünk ma. Ellenben, ha nem gond nem mehetek el szó nélkül a védelmetek mellett:
Adams által nyelt futott yardok, minden megerőltetés nélkül kb ugyanazokkal a playekkel nyeltétek a yardokat. Guenther nem tudom mit hívott, de h Mimsre Kwiatkowski jusson, Crowder bekocogott TDnél a zónába, volt h 5-10 yardra zónában ember nem volt az elkapóinkon...
Egy tehetségtelen DC miatt megy el a szezonotok idén. :/
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Hát srácok én lehet hogy egy ideig én szüneteltetem a tevékenységemet a fórumon.

A mai produkciónk szánalmas volt. A végén ez a diadalittas öröm, mintha nyertünk volna valamit, istenem. Ez minden szinten egy gáz meccs volt.
Ha Günter marad, márpedig miért ne maradna, hiszen győztünk, akkor nem kell beszélni semmiféle esélyekről, maradunk ez a középszar csapat évekig. Se jó draft, se jó eredmény. Szürkeség
több mint 3 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Egy 0-11-es csapat ellen "miracle play" kell a győzelemhez?

Komolytalan...
több mint 3 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Commitment to mediocrity.

| a győzelem ellenére |
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Gruden mondjon le...de tényleg

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Mariota a 2nd QB ma.

Nassib és Johnson is inaktív (JJ és Abram mellett)
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Beasley aktív a Jets ellen.

choose life
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Na így már világos a dolog. 🙂
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
JJ, Abram és Ferrell biztos hogy nem lesz a Jets ellen, el sem utaznak. A többiekről nem olvastam semmit, de nyilván ők utaznak, aztán meglátjuk.
Bruce
Ferrell játszani fog. és lehet hogy Beasley is
deyell
Ferrell úgy fog játszani, hogy el sem utazott
Amadeus

choose life
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
JJ, Abram és Ferrell biztos hogy nem lesz a Jets ellen, el sem utaznak. A többiekről nem olvastam semmit, de nyilván ők utaznak, aztán meglátjuk.
Bruce
Ferrell játszani fog. és lehet hogy Beasley is
deyell
Ferrell úgy fog játszani, hogy el sem utazott

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
JJ, Abram és Ferrell biztos hogy nem lesz a Jets ellen, el sem utaznak. A többiekről nem olvastam semmit, de nyilván ők utaznak, aztán meglátjuk.
Bruce
Ferrell játszani fog. és lehet hogy Beasley is

choose life
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
JJ, Abram és Ferrell biztos hogy nem lesz a Jets ellen, el sem utaznak. A többiekről nem olvastam semmit, de nyilván ők utaznak, aztán meglátjuk.
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Günter dicsérte Vic Beasley-t, ezek szerint akkor ez az igazolás is megy a lecsóba...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Ha kikapunk a Jets ellen, akkor Grudennek egy dobása marad, a jövő év. Kötelező win, ha PO-t akarunk.
Amadeus
Az offenseteknek vígan fel kell tudnia pakolnia min 30 pontot (természetesen, ha a Jets megakad 3 ponton akk 20 körül is elég) a Jets védelem ellen. Fitzpatrick vígan szétkapta a secondary, amíg zónáztunk. Utána jött a több fős blitz csomag, akkor torpant meg egy picit a Dolphins csak.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Ha kikapunk a Jets ellen, akkor Grudennek egy dobása marad, a jövő év. Kötelező win, ha PO-t akarunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Jacobs nélkül is meg kell nyerni ezt a meccset, pihentetném.
Agholor, ha tud játszani hajrá, ha nem akkor sem szabad, hogy ez megzavarjon bármit. Ahogy írta Bruce is, nyomatni kéne Ruggs-ot és persze Edwards-ot is.
Abram hiányzni fog, ha nem játszik, de sajnos valóban nem a világ vége, mert nem akkor ász még.
Collins IR, szóval Ő nem téma.

Arnette fontos lenne, leginkább azért, hogy legyenek snapjei, fejlődjön. Persze a concussion nem játék.
Hudson kell, nem kérdés. Remélem inkább óvatosság és pihenés miatt van a listán.
Good is kell, nem kérdés. Remélem inkább óvatosság és pihenés miatt van a listán Ő is.
Hurst fontos lenne nagyon, hogy játszon és végre egészséges legyen. Collins kiesésével ugye a darabszám miatt is kelleni fog, de jó lenne látni mit tud, mert sérülése előtt Ő volt a legveszélyesebb IDL pass rusher.
Kwiatkoski nagyon kelleni fog. Remélem Ő is pihen inkább.

Johnson sem ártana, főleg, ha Arnette mégse tud menni.


A Jets ellen nem kérdés, hogy nyerni kell.
Számomra az se kérdés, hogy tiszta, magabiztos győzelemre van szükség.
Jets átlagosan 15 ponttal kap ki a meccsein, győztes mérlegű csapatok ellen 19 ponttal.
Nem feltétlenül a pontokat fogom nézni, de nagyon fontos lenne, hogy egy büntetésektől "mentes"/tiszta meccsen, szisztematikusan haladjunk, folyamatosan gyártsuk a pontokat és a védelmi oldalon is elfogadható produkciót tegyünk fel az asztalra.
Ha ez nem lesz meg, akkor nem sok esélyünk lesz a továbbiakban egy Colts vagy egy Miami ellen.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Sajnos tegnap sem edzett:

Agholor
Abram
Jacobs
Collins

Limitáltan már edzett (szerdán nem edzettek közül)

Arnette
Hudson
Good
Hurst
Kwiatkoski

Isiah Johnson pedig tegnapelőtt még nem volt a sérülés jelentésben, de tegnap limitált edzésmunkát végzett.


Jacobs-ot nem erőltetném a meccsen, a későbbiekben kellene hogy egészségesen tudjon játszani.
Agholor hiába a legjobb elkapónk azért az ő helyét már lassan át kellene vennie Ruggsnak, szóval őt se kell erőltetni feleslegesen.
Abram hiányozni fog, de mivel sok hülyeséget csinál és hátráltatja néha a csapatot, végülis nem akkora érvágás a hiánya.

A limitáltak közül viszont mindenki fontos lenne, hogy részt tudjon venni a meccsen, főként Hurst, mivel DT-ben nagyon vékonyak vagyunk.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Injury report mindig ilyen hosszu nalatok, vagy vmi szerdai elovigyazatossag csak? 😮
Beki
Igazából két játékos van, aki most csak pihenőnapot kapott. Hudson és Gabe Jackson. 4-en full edzést toltak.
Szerintem majd a mai edzésen derül ki, hogy kire lehet számítani és kire nem.
Bruce
Azt olvastam, hogy TBrown és Joyner is aktiválva lett, a 2 non-injury related sztorit is sejtettem, mert nálunk Gore csütörtökönként kap 1 nap pihit. Ill Jacobsról tudom h sérült, többiekről nincs infóm, ezért kérdeztem. 😊
Beki
TB szerintem nem fog egyébként játszani, mert azt olvastam, hogy lett egy kis túlsúlya. Joyner sztem játszani fog.

Maliek Collins megy IR-re, úgyhogy ő sem lesz. Hurst és Good sérülése még kérdéses. A többiekről én sem tudok infókat, hogy miért nem edzettek. De majd holnapra már talán okosabbak leszünk 😊
Bruce
TB-nél van ilyen fogalom, hogy túlsúly?

criminal lawyer or criminal lawyer?