NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Hova jutottunk a szezon eleji "Carr takarogyjon!" rigmustol.
(Egyetertek, nem azert.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Szerintem ez karrierje legjobb éve eddig

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Hajlok ra hogy letegyem a voksom erre: Derek Carr a legalulertekeltebb QB jelenleg a ligaban. Mindenesetre a folyton felvetodo kerdes, miszerint: "kell-e iranyitot draftolnotok jovore?" szamomra egy amugy sem tul magas pick elpazarlasaval er fel. Carr marmar siman top 10es.
RedFive
Szerencsére most ez nem aktuális kérdés már. Volt időszak amikor többen a lecserélése mellett voltunk, de mivel Gruden, akkor sem húzott QB-t, amikor 1/4-en voltunk, így nagyjából eldőlt, hogy Carr lesz az irányítónk még egy pár évig. Ha a játéka így alakul, akkor nem fogjuk ezt bánni szerintem.
Bruce
Én mindig Carr párti voltam, talán néha bizakodóbb is mint kellet volna. Nem azt akarom ezzel mondani, h igazam volt. Olvastam egy könyvben ( Ne csak a labdát nézd), hogy Grudennek nagyon összetett a playhívása ami nem kis kihívás egy harcedzett QB-nak is nem hogy a kezdőnek. Nem is szeret "fiatalokkal" dolgozni, az sem véletlen, hogy Mariotat hozta 2. nak, akiről köztudott, hogy a játék iqja elég magas. A b tervében sem hülye qbt keresett ( nyilván amikor lehetett)
Surda
Hát Gannon mondta azt hiszem, hogy a Gruden féle hardcore west coast rendszerhez kell egy 3 év mire beletanul az irányító. Carr 3. éve pont és szerintem a legjobb éve 2016 óta ez. Elégedett vagyok vele.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Hajlok ra hogy letegyem a voksom erre: Derek Carr a legalulertekeltebb QB jelenleg a ligaban. Mindenesetre a folyton felvetodo kerdes, miszerint: "kell-e iranyitot draftolnotok jovore?" szamomra egy amugy sem tul magas pick elpazarlasaval er fel. Carr marmar siman top 10es.
RedFive
Szerencsére most ez nem aktuális kérdés már. Volt időszak amikor többen a lecserélése mellett voltunk, de mivel Gruden, akkor sem húzott QB-t, amikor 1/4-en voltunk, így nagyjából eldőlt, hogy Carr lesz az irányítónk még egy pár évig. Ha a játéka így alakul, akkor nem fogjuk ezt bánni szerintem.
Bruce
Én mindig Carr párti voltam, talán néha bizakodóbb is mint kellet volna. Nem azt akarom ezzel mondani, h igazam volt. Olvastam egy könyvben ( Ne csak a labdát nézd), hogy Grudennek nagyon összetett a playhívása ami nem kis kihívás egy harcedzett QB-nak is nem hogy a kezdőnek. Nem is szeret "fiatalokkal" dolgozni, az sem véletlen, hogy Mariotat hozta 2. nak, akiről köztudott, hogy a játék iqja elég magas. A b tervében sem hülye qbt keresett ( nyilván amikor lehetett)
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Takk közben IR-re került

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Hajlok ra hogy letegyem a voksom erre: Derek Carr a legalulertekeltebb QB jelenleg a ligaban. Mindenesetre a folyton felvetodo kerdes, miszerint: "kell-e iranyitot draftolnotok jovore?" szamomra egy amugy sem tul magas pick elpazarlasaval er fel. Carr marmar siman top 10es.
RedFive
Szerencsére most ez nem aktuális kérdés már. Volt időszak amikor többen a lecserélése mellett voltunk, de mivel Gruden, akkor sem húzott QB-t, amikor 1/4-en voltunk, így nagyjából eldőlt, hogy Carr lesz az irányítónk még egy pár évig. Ha a játéka így alakul, akkor nem fogjuk ezt bánni szerintem.
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 438 — maci faszán vitézkötés
Hajlok ra hogy letegyem a voksom erre: Derek Carr a legalulertekeltebb QB jelenleg a ligaban. Mindenesetre a folyton felvetodo kerdes, miszerint: "kell-e iranyitot draftolnotok jovore?" szamomra egy amugy sem tul magas pick elpazarlasaval er fel. Carr marmar siman top 10es.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
 www.reviewjournal.com/sports/raiders/patrick-mahomes-says-raiders-are-a-great-football-team-2189431/

Patrick Mahomes says Raiders are ‘a great football team’

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291

Rolni
Állítólag nem HoF.
Amadeus
Majd ha nyerünk egy-két gyűrűt vele. 😊
Bruce
Imádom a palit.
Vitathatatlan liga No1 C.
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win

Rolni
Állítólag nem HoF.
Amadeus
7 (hét) darab center van a hall of fame-ben 100 év alatt...
Hudson kiváló játékos, nálam befért volna az all decade-be is, de a poszton kevés olyan stat van, ami alpján sorrendbe teheted őket, és felvághatnának a helyezésükkel, kb a Pro Bowl (igen tudom, szerintem is el kéne felejteni) és All Pro marad nekik amiket visszavonulásuk után 5 évvel fel tudnak hozni náluk, ezen a téren Hudson teljesítményéhez mérten kriminálisan alulértékelt, ezért szerintem (is) esélytelen a HOF.
Pouncey vagy Mack előbb kerül be. Nem azért mert jobbak, én nem állítok köztük sorrendet, egyszerűen őket nagyobb hype övezi. Szóval olyan nagyon ne hergeld bele magad a HOF dologba, mert könnyen lehet hogy cslódni fogsz. Hudsonnek még nagyon sokáig kéne ilyen színvonalon játszania, hogy észrevegyék őt végre, esetleg a PO-ban is megmutatnia magát.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Where some #Raiders stand in first Pro Bowl top-10 fan voting that was released today:

RB Josh Jacobs (3rd)
FB Alec Ingold (9th)
TE Darren Waller (2nd)
C Rodney Hudson (5th)
SS Johnathan Abram (8th)
K Daniel Carlson (6th)
Bruce
Abram egyelőre örüljön, hogy kezdő.
Amadeus
Mondjuk Ingold 9. helye is elég meglepő, nincs is annyi FB a ligában 😀 😀
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Where some #Raiders stand in first Pro Bowl top-10 fan voting that was released today:

RB Josh Jacobs (3rd)
FB Alec Ingold (9th)
TE Darren Waller (2nd)
C Rodney Hudson (5th)
SS Johnathan Abram (8th)
K Daniel Carlson (6th)
Bruce
Abram egyelőre örüljön, hogy kezdő.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Where some #Raiders stand in first Pro Bowl top-10 fan voting that was released today:

RB Josh Jacobs (3rd)
FB Alec Ingold (9th)
TE Darren Waller (2nd)
C Rodney Hudson (5th)
SS Johnathan Abram (8th)
K Daniel Carlson (6th)
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678

Rolni
Állítólag nem HoF.
Amadeus
Majd ha nyerünk egy-két gyűrűt vele. 😊
Bruce
Majd ha lesz egy menő insta profilja

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!

Rolni
Állítólag nem HoF.
Amadeus
Majd ha nyerünk egy-két gyűrűt vele. 😊
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678

Rolni
Állítólag nem HoF.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Egyetértek azzal, hogy jobb a Falcons mint amilyen rekordjuk van.
Viszont azt is gondolom, hogy számunkra ez a meccs a kötelező kategória, szóval nincs pardon, nyerni kell. Akkor is ha van Julio és akkor is ha nincs.
Őszintén én az ilyen meccsektől félek a legjobban, mert szemben a Chiefs elleni meccsel, itt csak nekünk van veszteni valónk.

Egyébként Ferrell és Joyner továbbra is a covid IR listán van, mint ahogyan Brown is. Littleton már aktiválásra került és edzett is a csapattal.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Falcons ellen kötelező a győzelem.
Nézegettem a statokat, átlagokat kicsit és azt gondolom, hogy amennyiben nincs valami komoly leolvadás aránylag könnyedén hozható a meccs.

Elvileg nem szabadna, hogy gondunk legyen O oldalon és kell tudni haladni az órával illetve folyamatosan a pontokkal is.
Bár védelmi oldalon passzolt yardokat várhatóan erősen nyeljük majd, de elvileg pontok tekintetében kellene tudni őket a mi támadónk alatt tartani.
Julio Jones esetleges kiesése vagy komolyabb sérülés általi akadályoztatása esetén még könnyebb lehet a D feladata, ugyanis a Falcons O gépezet akkor megy igazán, ha Ő van és rendben van.
Rolni
kicsit trap game ez. Falcons jobb annál, mint a mérlege mutatja, legalábbis nagyobb potenciál van bennük. a támadóegységüknek bizony lehet sikere a Raiders védelem ellen. PFF power rankingjében a Broncos meg a Chargers előtt vannak egyébként.
deyell
fázom én is Juliotól.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Falcons ellen kötelező a győzelem.
Nézegettem a statokat, átlagokat kicsit és azt gondolom, hogy amennyiben nincs valami komoly leolvadás aránylag könnyedén hozható a meccs.

Elvileg nem szabadna, hogy gondunk legyen O oldalon és kell tudni haladni az órával illetve folyamatosan a pontokkal is.
Bár védelmi oldalon passzolt yardokat várhatóan erősen nyeljük majd, de elvileg pontok tekintetében kellene tudni őket a mi támadónk alatt tartani.
Julio Jones esetleges kiesése vagy komolyabb sérülés általi akadályoztatása esetén még könnyebb lehet a D feladata, ugyanis a Falcons O gépezet akkor megy igazán, ha Ő van és rendben van.
Rolni
kicsit trap game ez. Falcons jobb annál, mint a mérlege mutatja, legalábbis nagyobb potenciál van bennük. a támadóegységüknek bizony lehet sikere a Raiders védelem ellen. PFF power rankingjében a Broncos meg a Chargers előtt vannak egyébként.

choose life
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!




több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Jacobs 4. A futók közt.

#bust

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Falcons ellen kötelező a győzelem.
Nézegettem a statokat, átlagokat kicsit és azt gondolom, hogy amennyiben nincs valami komoly leolvadás aránylag könnyedén hozható a meccs.

Elvileg nem szabadna, hogy gondunk legyen O oldalon és kell tudni haladni az órával illetve folyamatosan a pontokkal is.
Bár védelmi oldalon passzolt yardokat várhatóan erősen nyeljük majd, de elvileg pontok tekintetében kellene tudni őket a mi támadónk alatt tartani.
Julio Jones esetleges kiesése vagy komolyabb sérülés általi akadályoztatása esetén még könnyebb lehet a D feladata, ugyanis a Falcons O gépezet akkor megy igazán, ha Ő van és rendben van.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Szerintetek Parker hosszú távon megoldás lehet RT poszton?
Brown ha visszatér, jövőre sztem cut lesz akárhogyan is játszik. De az utóbbi két héten Parker már nem tűnt egyáltalán világtalannak. A Pff értékeléseit nem tudom, de szemre biztos hogy jobban teljesített.
Bruce
 i.imgur.com/JkQm0ne.jpg
deyell
Köszi, kicsit mintha tényleg látszana a javulás. Sőt ha majd a posztja is állandó lesz, akkor talán még jobb lehet.
Bruce
Fura, de kicsit már azt mondom ne siessen Brown vissza és nézzük meg mit tud Parker...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!