NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Injury report mindig ilyen hosszu nalatok, vagy vmi szerdai elovigyazatossag csak? 😮
Beki
Igazából két játékos van, aki most csak pihenőnapot kapott. Hudson és Gabe Jackson. 4-en full edzést toltak.
Szerintem majd a mai edzésen derül ki, hogy kire lehet számítani és kire nem.
Bruce
Azt olvastam, hogy TBrown és Joyner is aktiválva lett, a 2 non-injury related sztorit is sejtettem, mert nálunk Gore csütörtökönként kap 1 nap pihit. Ill Jacobsról tudom h sérült, többiekről nincs infóm, ezért kérdeztem. 😊
Beki
TB szerintem nem fog egyébként játszani, mert azt olvastam, hogy lett egy kis túlsúlya. Joyner sztem játszani fog.

Maliek Collins megy IR-re, úgyhogy ő sem lesz. Hurst és Good sérülése még kérdéses. A többiekről én sem tudok infókat, hogy miért nem edzettek. De majd holnapra már talán okosabbak leszünk 😊
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Injury report mindig ilyen hosszu nalatok, vagy vmi szerdai elovigyazatossag csak? 😮
Beki
Igazából két játékos van, aki most csak pihenőnapot kapott. Hudson és Gabe Jackson. 4-en full edzést toltak.
Szerintem majd a mai edzésen derül ki, hogy kire lehet számítani és kire nem.
Bruce
Azt olvastam, hogy TBrown és Joyner is aktiválva lett, a 2 non-injury related sztorit is sejtettem, mert nálunk Gore csütörtökönként kap 1 nap pihit. Ill Jacobsról tudom h sérült, többiekről nincs infóm, ezért kérdeztem. 😊
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Injury report mindig ilyen hosszu nalatok, vagy vmi szerdai elovigyazatossag csak? 😮
Beki
Igazából két játékos van, aki most csak pihenőnapot kapott. Hudson és Gabe Jackson. 4-en full edzést toltak.
Szerintem majd a mai edzésen derül ki, hogy kire lehet számítani és kire nem.
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
8.helyen vagyunk a PO versenyben 6-5-el. Előttünk a 6.,7.helyeken a Phins és a Colts van 7-4-el.
Ergó még saját kézben a PO, de a Jets ellen indul a menet, azt magabiztosan hozni kell.

Végre nincs senki Covid listán!

Igen @Beki jellemzően hosszú az injury listánk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Injury report mindig ilyen hosszu nalatok, vagy vmi szerdai elovigyazatossag csak? 😮
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!

Amadeus
Megy is IR-re
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!

Amadeus
Egy újabb FA gyöngyszem 😀
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
vagy időzítsék az offseasonra a gyermek érkezését 😀
Bruce
ahhoz a kedves feleségének szezon közben kéne elterelnie Derek figyelmét a fociról...
Black_Adder
a mai nap fényében annyit tudok hozzátenni, hogy DC legalább nővel csinálja.
Amadeus
Gyerekszületés okozta koncentráciohiány szempontjából ez inkább hátrány.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
vagy időzítsék az offseasonra a gyermek érkezését 😀
Bruce
ahhoz a kedves feleségének szezon közben kéne elterelnie Derek figyelmét a fociról...
Black_Adder
a mai nap fényében annyit tudok hozzátenni, hogy DC legalább nővel csinálja.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
vagy időzítsék az offseasonra a gyermek érkezését 😀
Bruce
ahhoz a kedves feleségének szezon közben kéne elterelnie Derek figyelmét a fociról...
Black_Adder
Egy-két dugás sztem bele kellene hogy férjen szezon közben is. 🙂
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
vagy időzítsék az offseasonra a gyermek érkezését 😀
Bruce
ahhoz a kedves feleségének szezon közben kéne elterelnie Derek figyelmét a fociról...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 447 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
A klasszis csapatok amikor beállnak a földbe mint Mink (ez oximoron mer nem vagyunk klasszis csapat) a második félidőre úgy jönnek ki, hogy még az Isten f@szát is ledarálják. A jó csapatok az elszenvedett nagy verést követően a következő ellenfelet módszeresen áthúzzák hibajavító rollerrel. A szar csapatok pedig pofával benne maradnak a földben pontosan úgy ahogy beleálltak.
Na nálunk most nem az a kérdés, hogy klasszis csapat vagyunk-e hanem hogy jók vagy kurva szarok. Nyilván a Jets árnyalhatja a képet, szar a merítés de lehet ez a Raiders nagy szerencséje.

Minden meccs más és más. Ne temessük még a srácokat. Jó szar meccs volt de hála az égnek már napok óta vége van. 😊
Reméljük, hogy innentől összekapják magukat ezek a balfasztinok! 😊
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Derek Carrnak megszületett az első lánya, aki egyben a negyedik csemete a családban. Jó egészséget nekik!
Így valamennyire érthető is, hogy nem volt 100%-os a fókusz a meccsen a részéről. Bár profikról van szó, de valahol ők is emberek és én a magam részét tudom elmondani, hogy kurvára nem érdekelt semmi előtte csak hogy rendben legyen minden a szülés körül.
Bruce
Remélem nem Rivers lesz belőle.
Amadeus
Mondjuk ő is elég vallásos. De remélhetőleg ha lesz következő gyereke, akkor már nem fog annyira izgulni, hogy meccset bukjunk rajta vagy időzítsék az offseasonra a gyermek érkezését 😀
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Derek Carrnak megszületett az első lánya, aki egyben a negyedik csemete a családban. Jó egészséget nekik!
Így valamennyire érthető is, hogy nem volt 100%-os a fókusz a meccsen a részéről. Bár profikról van szó, de valahol ők is emberek és én a magam részét tudom elmondani, hogy kurvára nem érdekelt semmi előtte csak hogy rendben legyen minden a szülés körül.
Bruce
Remélem nem Rivers lesz belőle.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Teljes katasztrófa volt ez a produkció, ezek szerint nem csak szemre, hanem statisztikailag is.

Vigasztaljon bennünket, hogy ennél talán már nem lesz rosszabb. 😀

Másik vigasz, hogy Morrow megint jól játszott, most már a Pff is magasra értékelte:

PFF grade: 90.7
Run defense: 73.1
Tackle: 82.4
Pass rush: 79.7
Coverage: 90.4
Snaps: 77
Pressures: 2
Hurry: 1
Hit: 1
Tackles: 9
Stops: 6
Targeted: 5
Reception: 3
Yards: 11
PBU: 1
QB rating allowed: 64.6
Bruce
Lentről kell elrugaszkodnod, hogy elérd a csúcsot.

-

Amadeus Coelho

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Derek Carrnak megszületett az első lánya, aki egyben a negyedik csemete a családban. Jó egészséget nekik!
Így valamennyire érthető is, hogy nem volt 100%-os a fókusz a meccsen a részéről. Bár profikról van szó, de valahol ők is emberek és én a magam részét tudom elmondani, hogy kurvára nem érdekelt semmi előtte csak hogy rendben legyen minden a szülés körül.
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Teljes katasztrófa volt ez a produkció, ezek szerint nem csak szemre, hanem statisztikailag is.

Vigasztaljon bennünket, hogy ennél talán már nem lesz rosszabb. 😀

Másik vigasz, hogy Morrow megint jól játszott, most már a Pff is magasra értékelte:

PFF grade: 90.7
Run defense: 73.1
Tackle: 82.4
Pass rush: 79.7
Coverage: 90.4
Snaps: 77
Pressures: 2
Hurry: 1
Hit: 1
Tackles: 9
Stops: 6
Targeted: 5
Reception: 3
Yards: 11
PBU: 1
QB rating allowed: 64.6
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678

Amadeus
Ez derék 😀
Bruce
Azért ez wtf.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!

Amadeus
Ez derék 😀
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Tudom nagy füles volt, de Carrt egy személyben nem tenném felelőssé!
Egy rémálom volt az egész, főleg a KC meccs után. Enerváltak voltunk , nem vettük fel a meccs ütemét, a büntik kizökkentettek. SzSz ne temessük őket. Van egy jó csapatunk aki most Sólyomszarba lépett. Le kell törölni és küzdeni tovább és nem szétesni meg bűnbakot keresni. Mert akkor beváltjuk a rémálmunkat. Sok volt ez az este, qrva sok. De volt 3/13-s szezonunk is. meg 52-0s Rams zakó. Meg én is hisztiztem egy sort, de jó kis csapat ez. Aki kifogott egy horror estét Atlantában. Nézzünk előre, még van esély! A PO-ba ( nem ilyen játékkal az biztos) meg kit érdekel, hogy mi volt.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Ja, hogy mit kell Carr nyakába varrni és mit nem: sackek 4x%-ban fumblet vét. 4x több, mint a ligaátlag.
Amadeus
Nem kell engedni sack-elni, ezt tudja Gruden is, azért van túlfizetve a fal, hogy ez minél kevesebbszer forduljon elő. Továbbra is csereemberekből áll a fal, tehát ez benne van.
Meg hát ezen, hogy fumble-t vét, nagyon javítani nem lehet, mert ezt nem lehet gyakorolni nagyon.
Bruce
Mahomes miért nem ejti el a labdát?

Csak kérdem.

7.éves irányítóról beszélünk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Ja, hogy mit kell Carr nyakába varrni és mit nem: sackek 4x%-ban fumblet vét. 4x több, mint a ligaátlag.
Amadeus
Nem kell engedni sack-elni, ezt tudja Gruden is, azért van túlfizetve a fal, hogy ez minél kevesebbszer forduljon elő. Továbbra is csereemberekből áll a fal, tehát ez benne van.
Meg hát ezen, hogy fumble-t vét, nagyon javítani nem lehet, mert ezt nem lehet gyakorolni nagyon.