NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Ja, hogy mit kell Carr nyakába varrni és mit nem: sackek 4x%-ban fumblet vét. 4x több, mint a ligaátlag.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
A zakó nagyon rosszul jön a PO verseny miatt.

A történelmi zakó elfogadhatatlan, teljesen jól mutatja, hogy nem volt ott fejben a csapat. Elhitték magukról, hogy mekkora ászok, mennyire laza a schedule további része, mennyire simán meglesz. Jött is a kiütés. Nem lehet ezzel a kerettel, ilyen lazán venni semmit. Még a jövő heti Jets meccset sem!

Remélem kicsit felrázza a brigádot a dolog. Nagyon jól ment Carr-nak is a KC meccsek után a pózolás, meg az on a mission dolog és eddig idén remekül teljesített többnyire, de ez a meccs vastagon az Ő sara is.
"Láttam már, hogy a héten lapos a csapat"? Akkor miért nem rázta fel őket? Ő a QB, Ő a leader!
Ennyiszer nem lehet labdát eladni és lehet kiemelni az egyes playeket és megmagyarázni, hogy nem az Ő sara, de összességében mégis az övé volt ez a TO parádé. Nem fér bele nekünk 2 TO se egy normális csapat ellen...nem vagyunk akkora menők...ennyi meg aztán senki ellen...

Gruden is baromi vastagon benne van. Morris vmi régi Tampás playbook vagy emlékek miatt tudta így levenni Őt és az offense-t? Abban bíztam pont fordítva lesz és Gruden szépen kihasználja a Falcons védelem általa jól ismert gyengéit...félidőben se tudott semmit előrántani...

Guenther volt ebben a legkisebb ludas, mert az elején egész sokáig jól tartott a D, pedig volt, amikor mindkét kezdő CB-je kihullott...persze véletlenül se azt akarom mondani, hogy tartsuk meg az embert év végén...

Amúgy a Falcons D esetén nem tudom, hogy Quinn volt a gond és Morris valóban jó D szaki vagy a mostani DC ennyire jó és eddig nem jutott elég szóhoz?
Lényeg a lényeg érdemes lesz figyelni ezt a helyzetet, mert amennyiben év végén Morris nem lesz rendes HC Atlantában, akkor érdemes lehet a DC posztunkra megnézni (persze, ha az Atlanta D tartja ezt a szintet vagy fejlődik). Grudennél nagyon fontos ugye a pajtiság és mivel Morris anno alatta kezdte az NFL edzősködést és sokáig volt segédedzője lehet célkeresztben lesz...akkor meg nem lenne baj, ha jó DC lenne legalább papíron 😊


Reméljük nagyon komoly fejmosást kap mindenki, reméljük megrázzák magukat és a Jets ellen egy összeszedett, fókuszált brigád fut majd ki és egy domináns játékkal kicsit javítanak a megítélésükön és a mi lelki világunkon. Aztán onnan meg megindítanak egy erős PO push-t és többet ilyen töketlen, elvarázsolt módon nem játszanak.

Én továbbra is tartom, hogy amennyiben nincs PO nagyon meg kell Gruden segge alatt is ingatni azt a széket. Amennyiben nincs PO és egy tavalyihoz hasonló leolvadás jön innentől és oda vissza pofozgatnak megint, akkor meg egyértelműen kicsapnám.

Ha innen összekapja magát a csapat, jól játszik és megvan a PO akkor maradjon, mert akkor a csapat magja, tartása és az O teljesítmény megvan, de a D stábot szervezze újra.

Ha Mark Davis helyében lennék ezek lennének az elvárásaim, üzeneteim...
Rolni
Egyetértek annyi kivétellel, hogy tartom a 4 évet. A tegnapi elfogadhatatlan volt. Elbaszta Gruden, elbaszta Carr - nagyon - elbaszta a DL.

Nem volt edzői munka a tegnapiban. A védelem fegyelmezetlen, az offense pedig nem volt a pályán. Gruden legrosszabb meccse mióta visszatért. Mintha gőze nem lett volna az offensenek.

Ami még aggaszt, hogy konstans jól dolgozó 4-3 frontokkal nem tudunk mit kezdeni. Nagyon nyögvenyelősen dolgozik az offense ellenük. Agresszív frontokkal dettó. Carr sokadjára csuklik meg (ld idén Tampa, NE)

Ezért aggódom a jövő hét miatt. Greg Will a legagresszívabb DC, a szarból is blitzeket rak össze. Szenvedés lesz hidegben.

Ha ez jövőre nem javul, akkor Gruden és Carr lapát. Nincs több ennél ebben a projectben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
A zakó nagyon rosszul jön a PO verseny miatt.

A történelmi zakó elfogadhatatlan, teljesen jól mutatja, hogy nem volt ott fejben a csapat. Elhitték magukról, hogy mekkora ászok, mennyire laza a schedule további része, mennyire simán meglesz. Jött is a kiütés. Nem lehet ezzel a kerettel, ilyen lazán venni semmit. Még a jövő heti Jets meccset sem!

Remélem kicsit felrázza a brigádot a dolog. Nagyon jól ment Carr-nak is a KC meccsek után a pózolás, meg az on a mission dolog és eddig idén remekül teljesített többnyire, de ez a meccs vastagon az Ő sara is.
"Láttam már, hogy a héten lapos a csapat"? Akkor miért nem rázta fel őket? Ő a QB, Ő a leader!
Ennyiszer nem lehet labdát eladni és lehet kiemelni az egyes playeket és megmagyarázni, hogy nem az Ő sara, de összességében mégis az övé volt ez a TO parádé. Nem fér bele nekünk 2 TO se egy normális csapat ellen...nem vagyunk akkora menők...ennyi meg aztán senki ellen...

Gruden is baromi vastagon benne van. Morris vmi régi Tampás playbook vagy emlékek miatt tudta így levenni Őt és az offense-t? Abban bíztam pont fordítva lesz és Gruden szépen kihasználja a Falcons védelem általa jól ismert gyengéit...félidőben se tudott semmit előrántani...

Guenther volt ebben a legkisebb ludas, mert az elején egész sokáig jól tartott a D, pedig volt, amikor mindkét kezdő CB-je kihullott...persze véletlenül se azt akarom mondani, hogy tartsuk meg az embert év végén...

Amúgy a Falcons D esetén nem tudom, hogy Quinn volt a gond és Morris valóban jó D szaki vagy a mostani DC ennyire jó és eddig nem jutott elég szóhoz?
Lényeg a lényeg érdemes lesz figyelni ezt a helyzetet, mert amennyiben év végén Morris nem lesz rendes HC Atlantában, akkor érdemes lehet a DC posztunkra megnézni (persze, ha az Atlanta D tartja ezt a szintet vagy fejlődik). Grudennél nagyon fontos ugye a pajtiság és mivel Morris anno alatta kezdte az NFL edzősködést és sokáig volt segédedzője lehet célkeresztben lesz...akkor meg nem lenne baj, ha jó DC lenne legalább papíron 😊


Reméljük nagyon komoly fejmosást kap mindenki, reméljük megrázzák magukat és a Jets ellen egy összeszedett, fókuszált brigád fut majd ki és egy domináns játékkal kicsit javítanak a megítélésükön és a mi lelki világunkon. Aztán onnan meg megindítanak egy erős PO push-t és többet ilyen töketlen, elvarázsolt módon nem játszanak.

Én továbbra is tartom, hogy amennyiben nincs PO nagyon meg kell Gruden segge alatt is ingatni azt a széket. Amennyiben nincs PO és egy tavalyihoz hasonló leolvadás jön innentől és oda vissza pofozgatnak megint, akkor meg egyértelműen kicsapnám.

Ha innen összekapja magát a csapat, jól játszik és megvan a PO akkor maradjon, mert akkor a csapat magja, tartása és az O teljesítmény megvan, de a D stábot szervezze újra.

Ha Mark Davis helyében lennék ezek lennének az elvárásaim, üzeneteim...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Minden évben van 1/1. Adott csapat 4-5 meccsen játszik gyõzelmi eséllyel. Abból nyer 1-3-at. Még a 0-16 Lionsnál is megvolt 2-3 meccsen esélye, csak elbalfackodták.

A Jets idén még nekem egyetlen egyszer nem tūnt hihetõnek, hogy nyernek. 11 meccsbõl! Van akkor még 5, és mindegyiken annak kéne tūnjenek, Illetve nyerniük kellene 1-3-at. Kizártnak tartom. Nincs mire építsenek. Semmi nem mūködik. Minden séma ellen rosszak.
Folytassam játékos nevekkel? Stratégiai döntésekkel? Olyan mindegy.

Bármi lehet. De nagyot kell javulniuk a labda minden oldalán. Mégis mitõl? Mi változott?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Az utóbbi hetekben már kezdtem szorítani a Jets-nek, hogy nyerjenek végre egyet, ne minket verjenek meg először, de sajnos egyre nagyobb az esély...
bmg
Áruljátok már el mitől nagyobb az esély? Mitől kellene félnetek? A szeptember óta TD passzt sem dobó Darnoldtól, a nyugdíjas Gore-tól, a szar OL-nktől, a 3 újonc kezdő CB-től?
Egy dologra kell figyelnetek: mihelyst Gregg Williams nekikezd agresszív blitzeket küldeni, váltani kell passzblokkolásban. Ha Fitzpatrick és Herbert szarrá kapta a secondary-nket, akkor Carrnak is illik 30 pontot felpakolni gond nélkül.
Beki
Sajnos most egy történelmi vereség után, nem gondolkozik reálisan mindenki 😊

Mondjuk megjegyzem, ha a tegnapi napon mutatott játékot játszunk és eladogatjuk a labdákat, akkor azért lehet baj. Főleg ha az elején megfogjátok a futásokat és utána jön az agresszívabb blitz, akkor ezzel Carr megzavarható.
Bruce
Azt mondanám, hogy ha vmi csoda folytán 2 TD-s előnyben lenne a Jets félidő környékén, akkor sincs miért aggódnotok. A Pats elleni 10 pontos vezetés egy negyed alatt úgy leadtuk, hogy ilyet még én sem láttam.
Beki
A Falcons meccsen is ezt mondták az ellenfél szurkolói, hogy a félidei előny az nem előny, erre mi lett belőle.

Minden meccset komolyan kell venni, mert gyorsan megvan a baj. Lehet, hogy most nekünk ez a pofon még jókor jött, de úgy emlékszem tavaly, amikor ellenetek volt egy hasonló pofonunk, utána már csak egy meccset sikerült nyernünk, szóval ez majd kiderül, hogy most sikerül e összeszedni magunkat.
Csupán emiatt örülök annak, hogy nem egy top csapat ellen játszunk. Amúgy meg mindig is rühelltem, ha mi számítottunk az esélyesnek egy meccsen, mert akkor mindig jön valami blama.
Bruce
Falconsnál nem értem miért írták ezt, de az a csapat sokkal jobban felkészített képet mutat hétről hétre interim HC-val, míg nálunk Gase még(?) itt van. Hidd el ulpianus sem véletlenül írta lent amit.
Beki
Azt hogy miért írták, nem tudom, de emlékszem, hogy több meccsük is volt, amikor nagyobb előnyből olvadtak le és ettől tartottak.

Jets meccset idén még nem láttam, de gondolom nem véletlen a 0 győzelem.
Egyébként meg nagyon ritka az hogy egy csapat nem nyer meccset egy szezonban, ezért is félő, hogy pont ellenünk fog kijönni a lépés (amilyen a mi szerencsénk 😊 )
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Az utóbbi hetekben már kezdtem szorítani a Jets-nek, hogy nyerjenek végre egyet, ne minket verjenek meg először, de sajnos egyre nagyobb az esély...
bmg
Áruljátok már el mitől nagyobb az esély? Mitől kellene félnetek? A szeptember óta TD passzt sem dobó Darnoldtól, a nyugdíjas Gore-tól, a szar OL-nktől, a 3 újonc kezdő CB-től?
Egy dologra kell figyelnetek: mihelyst Gregg Williams nekikezd agresszív blitzeket küldeni, váltani kell passzblokkolásban. Ha Fitzpatrick és Herbert szarrá kapta a secondary-nket, akkor Carrnak is illik 30 pontot felpakolni gond nélkül.
Beki
Sajnos most egy történelmi vereség után, nem gondolkozik reálisan mindenki 😊

Mondjuk megjegyzem, ha a tegnapi napon mutatott játékot játszunk és eladogatjuk a labdákat, akkor azért lehet baj. Főleg ha az elején megfogjátok a futásokat és utána jön az agresszívabb blitz, akkor ezzel Carr megzavarható.
Bruce
Azt mondanám, hogy ha vmi csoda folytán 2 TD-s előnyben lenne a Jets félidő környékén, akkor sincs miért aggódnotok. A Pats elleni 10 pontos vezetés egy negyed alatt úgy leadtuk, hogy ilyet még én sem láttam.
Beki
A Falcons meccsen is ezt mondták az ellenfél szurkolói, hogy a félidei előny az nem előny, erre mi lett belőle.

Minden meccset komolyan kell venni, mert gyorsan megvan a baj. Lehet, hogy most nekünk ez a pofon még jókor jött, de úgy emlékszem tavaly, amikor ellenetek volt egy hasonló pofonunk, utána már csak egy meccset sikerült nyernünk, szóval ez majd kiderül, hogy most sikerül e összeszedni magunkat.
Csupán emiatt örülök annak, hogy nem egy top csapat ellen játszunk. Amúgy meg mindig is rühelltem, ha mi számítottunk az esélyesnek egy meccsen, mert akkor mindig jön valami blama.
Bruce
Falconsnál nem értem miért írták ezt, de az a csapat sokkal jobban felkészített képet mutat hétről hétre interim HC-val, míg nálunk Gase még(?) itt van. Hidd el ulpianus sem véletlenül írta lent amit.
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Az utóbbi hetekben már kezdtem szorítani a Jets-nek, hogy nyerjenek végre egyet, ne minket verjenek meg először, de sajnos egyre nagyobb az esély...
bmg
Áruljátok már el mitől nagyobb az esély? Mitől kellene félnetek? A szeptember óta TD passzt sem dobó Darnoldtól, a nyugdíjas Gore-tól, a szar OL-nktől, a 3 újonc kezdő CB-től?
Egy dologra kell figyelnetek: mihelyst Gregg Williams nekikezd agresszív blitzeket küldeni, váltani kell passzblokkolásban. Ha Fitzpatrick és Herbert szarrá kapta a secondary-nket, akkor Carrnak is illik 30 pontot felpakolni gond nélkül.
Beki
Sajnos most egy történelmi vereség után, nem gondolkozik reálisan mindenki 😊

Mondjuk megjegyzem, ha a tegnapi napon mutatott játékot játszunk és eladogatjuk a labdákat, akkor azért lehet baj. Főleg ha az elején megfogjátok a futásokat és utána jön az agresszívabb blitz, akkor ezzel Carr megzavarható.
Bruce
Azt mondanám, hogy ha vmi csoda folytán 2 TD-s előnyben lenne a Jets félidő környékén, akkor sincs miért aggódnotok. A Pats elleni 10 pontos vezetés egy negyed alatt úgy leadtuk, hogy ilyet még én sem láttam.
Beki
A Falcons meccsen is ezt mondták az ellenfél szurkolói, hogy a félidei előny az nem előny, erre mi lett belőle.

Minden meccset komolyan kell venni, mert gyorsan megvan a baj. Lehet, hogy most nekünk ez a pofon még jókor jött, de úgy emlékszem tavaly, amikor ellenetek volt egy hasonló pofonunk, utána már csak egy meccset sikerült nyernünk, szóval ez majd kiderül, hogy most sikerül e összeszedni magunkat.
Csupán emiatt örülök annak, hogy nem egy top csapat ellen játszunk. Amúgy meg mindig is rühelltem, ha mi számítottunk az esélyesnek egy meccsen, mert akkor mindig jön valami blama.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Az utóbbi hetekben már kezdtem szorítani a Jets-nek, hogy nyerjenek végre egyet, ne minket verjenek meg először, de sajnos egyre nagyobb az esély...
bmg
Áruljátok már el mitől nagyobb az esély? Mitől kellene félnetek? A szeptember óta TD passzt sem dobó Darnoldtól, a nyugdíjas Gore-tól, a szar OL-nktől, a 3 újonc kezdő CB-től?
Egy dologra kell figyelnetek: mihelyst Gregg Williams nekikezd agresszív blitzeket küldeni, váltani kell passzblokkolásban. Ha Fitzpatrick és Herbert szarrá kapta a secondary-nket, akkor Carrnak is illik 30 pontot felpakolni gond nélkül.
Beki
Sajnos most egy történelmi vereség után, nem gondolkozik reálisan mindenki 😊

Mondjuk megjegyzem, ha a tegnapi napon mutatott játékot játszunk és eladogatjuk a labdákat, akkor azért lehet baj. Főleg ha az elején megfogjátok a futásokat és utána jön az agresszívabb blitz, akkor ezzel Carr megzavarható.
Bruce
Azt mondanám, hogy ha vmi csoda folytán 2 TD-s előnyben lenne a Jets félidő környékén, akkor sincs miért aggódnotok. A Pats elleni 10 pontos vezetés egy negyed alatt úgy leadtuk, hogy ilyet még én sem láttam.
Célpontotok van bőven, ha Jacobs is rendben lesz, egy pici kreativitás kell részetekről playcall fronton.
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Az utóbbi hetekben már kezdtem szorítani a Jets-nek, hogy nyerjenek végre egyet, ne minket verjenek meg először, de sajnos egyre nagyobb az esély...
bmg
Áruljátok már el mitől nagyobb az esély? Mitől kellene félnetek? A szeptember óta TD passzt sem dobó Darnoldtól, a nyugdíjas Gore-tól, a szar OL-nktől, a 3 újonc kezdő CB-től?
Egy dologra kell figyelnetek: mihelyst Gregg Williams nekikezd agresszív blitzeket küldeni, váltani kell passzblokkolásban. Ha Fitzpatrick és Herbert szarrá kapta a secondary-nket, akkor Carrnak is illik 30 pontot felpakolni gond nélkül.
Beki
Sajnos most egy történelmi vereség után, nem gondolkozik reálisan mindenki 😊

Mondjuk megjegyzem, ha a tegnapi napon mutatott játékot játszunk és eladogatjuk a labdákat, akkor azért lehet baj. Főleg ha az elején megfogjátok a futásokat és utána jön az agresszívabb blitz, akkor ezzel Carr megzavarható.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Az utóbbi hetekben már kezdtem szorítani a Jets-nek, hogy nyerjenek végre egyet, ne minket verjenek meg először, de sajnos egyre nagyobb az esély...
bmg
Áruljátok már el mitől nagyobb az esély? Mitől kellene félnetek? A szeptember óta TD passzt sem dobó Darnoldtól, a nyugdíjas Gore-tól, a szar OL-nktől, a 3 újonc kezdő CB-től?
Egy dologra kell figyelnetek: mihelyst Gregg Williams nekikezd agresszív blitzeket küldeni, váltani kell passzblokkolásban. Ha Fitzpatrick és Herbert szarrá kapta a secondary-nket, akkor Carrnak is illik 30 pontot felpakolni gond nélkül.
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Nem feltétlenül a 43 kapott pont a probléma(jó az is az) hanem hogy ez ellen a gyenge Flacons védelem ellen 6 pontot sikerült felrakni.
JustoVillar
Meg az a probléma, hogy nem először fordult elő ilyen. Tavaly is ilyen kilátástalan volt a játékunk akkor amikor kellett volna, hogy menjünk előre. (Jets ellen)

5 eladott labda, 141 yard büntetés. Ez senki ellen nem lett volna elég a győzelemhez.
Bruce
Carrnak nem a hideggel van baja, hanem a mentális nyomással.
Amadeus
Azért ezt a meccset csak Carr nyakába varrni kicsit túlzás.
Valahogy az egész csapat olyan sótlan volt.

Az elején, amikor nekimentünk 4&1-re (ami jó döntés volt szvsz) és nem sikerült, akkor kellett volna észbe kapni, hogy nem elég a mezt kitenni a pályára, hanem itt igenis teljesíteni kell, ez az NFL, nincsenek gyenge ellenfelek. Nem érdekes az eddigi statisztika, meg rekord, ez egy meccs, ahol a jobb, összeszedettebb fog nyerni. A büntetésekből is látszik, hogy fejben nagyon nem volt ott a csapat. Nyilatkozta is Carr, hogy a heti edzéssel nem volt elégedett. Gondolom mindenki (főleg az offense részéről) egy kicsit fél vállról vette az egészet és ennek ez lett az eredménye.

Ebbe a meccsbe szerintem többet nem kell belelátni.
A fal nem működött megfelelően, a futások nem is mentek, jött is a nyomás Carr-ra, aki most a nyomás alatt nem tudott megfelelő döntéseket hozni, illetve amikor meg odaértek hozzá, már ejtette is el a labdát. Voltak érthetetlen playhívások is. Harmadikra sokszor próbálkoztunk hosszú labdával, ami most nem igazán jött be.
Enerváltak voltak a játékosok, kb mindenki a tudása alatt játszott ami most hatványozódott és nagyon látványosan kijött a meccs alatt.

Egyébként meg "jó" látni, hogy egy nap alatt mennyit is tud változni a vélemény egyes játékosokról. Korábban is írtam már, hogy kicsit reálisabban kellene nézni a teljesítményünket és nem egy-egy adott meccsből levonni a következtetéseket. Ha nyerünk, akkor mindenki Pro-bowler, ha meg kikapunk, akkor mindenki mongyon le és szarok vagyunk. Valahol a kettő között van az igazság.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Az utóbbi hetekben már kezdtem szorítani a Jets-nek, hogy nyerjenek végre egyet, ne minket verjenek meg először, de sajnos egyre nagyobb az esély...
bmg
A Jets mindent alulmuloan xar. Minden evben van legalja csapat, de ok uj szintre emeltek a dolgot.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Az utóbbi hetekben már kezdtem szorítani a Jets-nek, hogy nyerjenek végre egyet, ne minket verjenek meg először, de sajnos egyre nagyobb az esély...
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Nem feltétlenül a 43 kapott pont a probléma(jó az is az) hanem hogy ez ellen a gyenge Flacons védelem ellen 6 pontot sikerült felrakni.
JustoVillar
Meg az a probléma, hogy nem először fordult elő ilyen. Tavaly is ilyen kilátástalan volt a játékunk akkor amikor kellett volna, hogy menjünk előre. (Jets ellen)

5 eladott labda, 141 yard büntetés. Ez senki ellen nem lett volna elég a győzelemhez.
Bruce
Carrnak nem a hideggel van baja, hanem a mentális nyomással.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Nem feltétlenül a 43 kapott pont a probléma(jó az is az) hanem hogy ez ellen a gyenge Flacons védelem ellen 6 pontot sikerült felrakni.
JustoVillar
Meg az a probléma, hogy nem először fordult elő ilyen. Tavaly is ilyen kilátástalan volt a játékunk akkor amikor kellett volna, hogy menjünk előre. (Jets ellen)

5 eladott labda, 141 yard büntetés. Ez senki ellen nem lett volna elég a győzelemhez.
több mint 3 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 604
Nem feltétlenül a 43 kapott pont a probléma(jó az is az) hanem hogy ez ellen a gyenge Flacons védelem ellen 6 pontot sikerült felrakni.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 447 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
10-6 kellene miminum a PO-hoz. Ebben csak az a gáz, hogy max 2 vereséget szenvedhetünk el és az egyik pont nem a Falcons ellen kellett volna, hogy legyen.
Menni kell tovább aztán bízzunk a legjobbakban.
Amm erre a hétre nem adnék fizetést se játékosnak se edzőnek.
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Ezt a meccset el kell felejteni. Ami hiba kijöhet egy meccsen, az mind kijött, plusz még a bírók is elég érdekesen fújtak, ha csináltunk valami szépet, tuti hogy flag volt.

Szóval el kell felejteni és jövő héten nyerni kell. Aztán meglátjuk a többit.

Nem fognak itt senkit kirúgni, már régen meg kellett volna tenni mégsem tették, miért pont most lenne...
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
43-at adott a Falcons
43-t!!!
Az Atlanta Falcons.
Hát basszus, láttam mikor a Rams baszott meg minket 52-re, de az egy jobb csapat volt...... a Falcons
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Same old Raiders...

Nem lesz itt PO, annyira írtam, hogy nem lehet előre nézni és félvállról venni ezt a meccset sem...
Rolni
valahogy én is éreztem, hogy nem lesz itt valami kóser. Azonnal ki kell rúgni Guenthert. Nem a védelmen ment el a mai, de újból újra ugyanazokat nyeljük be. Minden alkalommal. Bootleg, screen. Ostobán, fegyelmezetlenül játszik a védelem.

Nagyon remélem, hogy Jacobs rendben van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Same old Raiders...

Nem lesz itt PO, annyira írtam, hogy nem lehet előre nézni és félvállról venni ezt a meccset sem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 834 — Amerikai sportok rajongója
Ezt a szerencsétlenkedést ami előadunk eddig ezen a vontatott szar meccsen, rossz nézni.
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Ferrell ma nem lesz.

Beasley maradt a gyakorlócsapatban.

Julio és Gurley meg az ellenfélnél nem lesz.
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Hova jutottunk a szezon eleji "Carr takarogyjon!" rigmustol.
(Egyetertek, nem azert.)
ulpianus
Oda, h 1× fenéken billentettünk benneteket. Így minden meg van bocsátva. A PO sansz csak gratis.

Szerkesztette: Surda