NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Offense tetszett és még volt benne azért javítható rész.
Carr igen jó volt!!

Védelemtől nem vártam többet igazából, egyedül Abram-ra vagyok mérges. Megint volt egy fölösleges nagy büntije és a végén totál üresen hagyta Kelcie-t.

Lassan jó lenne, ha valaki kicsit megrángatná Abram-ot...nagyon jó, hogy pörög és energikus...nagyon jó, hogy keményet odaüt és odaszól, de hülye ne legyen már...


Annyira éreztem, hogy az utolsó TD drive-unk túl gyors 😊

Pariba voltunk, sőt majdnem nyertünk a liga egyik legjobb csapata ellen!! Nekem ez jó 😀

Most meg el kell kezdeni nyerni újra, hogy meglegyen a PO!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Az utolsó TD az Abram hibája volt, hogy elhagyta a zónáját. Mondjuk valószínűleg akkor is TD lett volna. De mindegy, kár a droppokért, megint volt jópár (4-re emlékszem). Amúgy derekasan helyt álltunk, nem játszottunk alárendelt szerepet.

Viszont most hozni kell a következő két meccset, mert kicsit hátrányba kerültünk a Wild Card-ért folyó versenyfutásban.
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Kolton LT, Parker RT?


deyell
Szerintem Young marad az RT, de megint megsérül és akkor jön Parker.

Egyébként Parker LTben mintha jobb lett volna.
Bruce
Young már a meccs előtt megsérült... Most írták, hogy kérdésessé vált a státusza a meccsre, valszeg így már Parker kezd és felhoztuk a PS-ből Jones-Smith-t
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Joyner visszakerult a listára, így nem játszik ma
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Ferrell hiányozni fog Edwards-Helaire ellen.
deyell
Nassib megmutathatja mit tud

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Ferrell hiányozni fog Edwards-Helaire ellen.

choose life
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!





Littleton, Brown és Ferrell maradt a covid listán + rákerült még Theo Riddick is tegnap, tehát ők nem játszanak ma.
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Egyébként én utálom az ilyen játékosokat, de aztán eszembe jut, hogy amikor én játszottam, ugyanilyen bunkó, alattomos fasz voltam én is. Sok büntetést kaptunk miattam, ki is állítottak vagy 3-szor, mondjuk főleg azért mert a bíróknak beszólogattam folyamatosan. 😀

Szóval azért külső szemmel ez biztos szar lehetett, mert most nekem sem tetszik igazán. Na de mindegy, ő ilyen, nem hiszem, hogy meg fog változni, csak ne hátráltassa a csapatot a hülyeségével. Az hogy kap pénzbüntetést, azt leszarom. 😊
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Abram a Broncos ellen


deyell
kellett már egy ekkora köcsög a védelembe.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Kapott is 15.000 $-os büntetést 😊
A lábra taposáson kívül a többit adom amúgy 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Abram a Broncos ellen


choose life
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Kolton LT, Parker RT?


deyell
Szerintem Young marad az RT, de megint megsérül és akkor jön Parker.

Egyébként Parker LTben mintha jobb lett volna.
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Kolton LT, Parker RT?


choose life
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
A TB elleni meccsen volt ugyanilyen karanténos téma csak ugye akkor az O-line esetében. Azon a meccsen a futás nagyon gyatrán ment és kaptunk 3 sack-et is.

Ebből azért lehet következtetéseket levonni a védelem várható működéséről a Chiefs ellen...
Bruce
simán nyerünk

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
ILB passer rating allowed, minimum 25 targets...

1. Nick Kwiatkoski, Raiders: 50.9
2. Myles Jack, Jaguars: 63.0
3. Fred Warner, 49ers: 64.4
4. Roquan Smith, Bears: 65.0

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
A TB elleni meccsen volt ugyanilyen karanténos téma csak ugye akkor az O-line esetében. Azon a meccsen a futás nagyon gyatrán ment és kaptunk 3 sack-et is.

Ebből azért lehet következtetéseket levonni a védelem várható működéséről a Chiefs ellen...
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Ferrell és Littleton valószínűleg nem lesz a Chiefs ellen. A többiek elvileg lesznek, persze ha negatív teszteket nyomatnak végig. Ma egyébként nem volt új pozitív minta.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Ha Grudennek tényleg számít a karakter akk Vicc itt nem kap szerződést.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Vic Beasley jön vizitre hozzánk
Bruce
de minek... 6'3 ~250...undersized a sémába és egy darab jó éve volt össze vissza. Idén meg miután kapott egy komoly dealt a Titanstől késve jelent meg aztán annyira hatékony volt, hogy kibaszta a sack téren igencsak szenvedő Titans...
Rolni
Egy próbát akkor is megér.
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Vic Beasley jön vizitre hozzánk
Bruce
de minek... 6'3 ~250...undersized a sémába és egy darab jó éve volt össze vissza. Idén meg miután kapott egy komoly dealt a Titanstől késve jelent meg aztán annyira hatékony volt, hogy kibaszta a sack téren igencsak szenvedő Titans...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Vic Beasley jön vizitre hozzánk
Bruce
Classic Raider, máshol szar, nálunk majd jó lesz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Vic Beasley jön vizitre hozzánk
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Gruden folyamatosan tolja a mindenki ellenünk narratívát, ez nem újdonság! Még Al Davistől tanulta szerintem 😊

Most azonban ugye több helyen lehetett olvasni, hogy Reidnek mennyire nem tetszett a buszos kör és a zakó, gondolom most nagyon meg akarják mutatni, hogy ki a király az AFC Westben...
Rolni
Reidnek semmi baja nem volt a buszos korrel. Bruce idezte amit mondott.
Masik. Ki a legjobb a csoportban? Sztem a Chiefs elonyet senki nem fogja behozni. Mashonnan nezve, kerdezz meg szurkolokat, es meg fogsz lepodni, mennyire kevesen fogjak mondani (ha nyertek is most), hogy a Raiders.

A Chiefsnek a rajatszas akkor is meglesz. A SB contenderseg marad. Mahomes MVP kampanya is mehet, akinek az szamit. Nemtom mi van meg, de mindegy. Erted.
Egy meccsen lattam, hogy nem probalkoztunk mindenfele otletekkel, meg tutira passzolgatunk, csak "meg ne seruljon senki fontos" alapon. A Ravens ellenin. A tobbi meccsen nem. A Raiders ellen sem. Persze parat majdnem buktunk is. Egyet ugye vesztettunk.
Erre mirol beszel megint Reid? A multkori meccsen latott "ferrari" playbol lehet probal egy csaladot irni, es most tesztelgetjuk a Raiders ellen. Belefer.

Ehhez kepest. Gruden nekiment a rovid negyediknek. Fake punt a hosszabb negyedik. Carr dupla coverbe dobta a labdat, ha kellett. Agreszivebb volt, mint par eve barmikor. Mert ha eleg sok bejon, meg lehet verni a Chiefst. Igy is tettek. Nagyszeru terv volt. Es mukodott!
De nem a gyozelem kellett Grunak. Vagyis de. Inkabb annak hatasai. Mert ha buknak, mi van? Semmi. A KC-tol lehet kikapni magyarazat nelkul.
Viszont ha bejon, ket dolog valtozhat. Elso, a csapat elhiszi, hogy jok. Masik, Carr elhiszi, hogy igy jatszani tud is, es erdemes is.
Na most, a meccs ota egy masik Raiderst latunk offenseben. Szoval, ha most megint nyernek, az bombakent robban az oltozoben.

Ezert gondolom, hogy a Chiefs is felkeszul, jol akar jatszani. nyerni akar, visszavagni. De lehet a Raidersnek sokkal fontosabb a gyozelem.
ulpianus
Teljesen egyetértünk 😊 !!

A Chiefs a csapat az AFC Westben. Mahomes a QB az NFL-ben. Nincs itt semmi látnivaló.
A Raiders kerete a legtöbb tekintetben (OL a kivétel és RB poszton lehetne egy jót vitázni, szerintem mi vagyunk a jobbak, illetve a LB és CB posztok hasonlóak) jóval gyengébb, mint a Chiefs-é, ezért is volt nagyon fontos nekünk a W, meg ugye az évek óta tartó L széria miatt, meg a csapat hite miatt...
Ahogy mondod, egy agresszív tervvel mi csak nyerni tudtunk, mert, ha kikapunk semmi se történik, ha nyerünk az meg több szempontból remek.

Szerintem ugyan ez van most is és emiatt remélem ugyan olyan bátor, agresszív tervvel vágunk neki. Nem ugyan azzal, mert most a Chiefs is készülni fog már a hosszú passzokra stb., de kell a merész, kockázat vállaló taktika, mert anélkül nincs esélyünk.
Megint az van, hogy ha nyerünk az nekünk több szempontból fontos és jó, de ha veszítünk semmi nem történik igazából. Az egyik legnagyobb SB favorittól kikapni nem gáz és már így is max 1-1 az idei párharc, ami nekünk nettó győzelem. Egyedül azt nem fogadná be a gyomrom, ha egy korábbi évekhez hasonló kilátástalan játékkal állunk elő és legyalul a Chiefs.
Gondolom ezt nem szeretné Gruden sem és ezért önt némi olajat a tűzre már hét közben.

Nem igen vannak illúzióim, nem gondolom, hogy nyerünk, ugyanakkor már ki se zárom azért a dolgot. Nagyon kíváncsi leszek mit húz elő Gruden, illetve mire képes PG és a védelem.
Sok pontra számítok, mert a két legjobb 3rd down offense találkozik és azért a Chiefs védelmen is lehet haladni a megfelelő taktikával, a miénk meg a szezon nagyobb részében teljes átjáróház.

Remélem jó meccset tudunk játszani a bajnok esélyessel. Persze fontos lenne a W a wild card miatt, de ezen a meccsen nem az a legfontosabb szerintem. Ez a legnehezebb hátralévő meccsünk, ha itt ki is kapunk szerintem még utána is saját kezünkben lesz/lehet a PO kérdése...Dolphins és Colts meccsek lehetnek majd a legkritikusabb PO szempontból...

Az jó, hogy Kolton Miller edz végre, nagyon kéne. Az, hogy szinte a teljes D nem edzhet a Covid protokol miatt a nagyon nem jókor jön, érdekes lesz, hogy mit csinálnak a meccsel...gondolom, ha megvannak a negatív tesztek akkor mehet a menet, úgyse a védelemnek kell nyernie 😀

Amúgy Gruden hiába mondja, hogy mennyire komolyan veszik, az egyik legszarabb Covid kezelése a mi csapatunknak van sajnos...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Hmm csak nem megint elteszik a meccsünket korábbra?


Bruce
ez mi szopas lenne