NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Gabe Jackson betegség miatt nem edzett, kérdéses a státusza a meccsre.

Parker - Good - Hudson - Simpson - Young fal várható.

Hurst nem lesz a védőfalban. Arnette, Mullen játszani fog és Irving is kipróbálásra kerül.
Bruce
Na mondjuk egy ilyen OL már nagyon vad lenne...ha ezzel tudunk nyerni beszarok 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Gabe Jackson betegség miatt nem edzett, kérdéses a státusza a meccsre.

Parker - Good - Hudson - Simpson - Young fal várható.

Hurst nem lesz a védőfalban. Arnette, Mullen játszani fog és Irving is kipróbálásra kerül.
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Kolton ma sem edzett, így sanszos hogy nem lesz vasárnap. ☹️
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Azt gondolom, hogy simán HoF Hudson. Rég nem láttam ennyire konzisztensen magas szinten játszó falembert.
Amadeus
Meglepne. HoF tagsághoz vmi olyat kell nyújtani, amit más nem. Egetverõ all time statok még jók erre.
De az, hogy vki posztja legjobbja pár évig, az kevés. És vitatható, melyik szezonban is volt a legjobb. Mégha a TOP 3ban végig benne van.

Értsd. Mondjuk Jamaal Charles sem lesz valószínüleg (pedig all time számai is topon vannak), mert újat nem adott a focihoz, mint Peterson, aki azt adta, hogy modern védelmek ellen mutatott klasszik futójátékot a legmagasabb szinten, amirõl azt hittük, már nem eladható.

Meg vmi. Viperanak igaza van abban, hogy ha van amit nem tud merni a PFF, az az OL.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Azért nem lenne rossz, ha tudná folytatni a jobb játékát Ferrell és néha-néha meg is koronázná a teljesítményét egy-egy sack-el is.

Emellett várnék javulást MadMaxx-től is, idén kicsit súlytalanabbnak érzem a tavalyi teljesítményéhez képest, bár akkor sem volt jó annyira (újoncként igen), de volt egy 4 sack-es meccse, ami megdobta a statját és jöttek az FF-k is (4). QB pressure 45 volt, QB hits-ből 14, TFL-t pedig 16-ot szerzett.

Ezzel szemben idén van 5 sack-je, 0 FF, QB pressure 16, QB hits 7, TFL 6. Javulhat még természetesen, de főleg a QB pressure-ben és FF-ben elég nagy a kontraszt.
Bruce
futás ellen gyenge Crosby, de a sackeket leszámítva pass rushban is gyengébb mint Ferrell. lehet nem fog tetszeni amit mondok, de Crosby ideális esetben egy rotációs pass rusher lenne (de annak jó). kellene egy igazi gyors, atletikus RDE kezdőnek. Ferrell viszont megoldás lehet a másik oldalon.
deyell
Teljesen egyetértek, részben ezt írtam én is, amíg te ezt írtad 😀

Ferrell lehet egy igen jó LDE szerintem és kéne egy igazi RDE a másik oldalra, aztán Crosby és Nassib személyében lenne valódi depth mögöttük. Na az már lehetne komoly DE rotáció. A gond, hogy DT is nagyon kell, így nem biztos tudunk DE-t hozni és lehet marad a Ferrell-Crosby páros...

FA piacon érdekes lehet esetleg majd:
-Leonard Williams DT
-Carl Lawson RDE
Rolni
Irvinget is jó lenne előtte megnézni, hogy mit is tud nálunk.
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Azért nem lenne rossz, ha tudná folytatni a jobb játékát Ferrell és néha-néha meg is koronázná a teljesítményét egy-egy sack-el is.

Emellett várnék javulást MadMaxx-től is, idén kicsit súlytalanabbnak érzem a tavalyi teljesítményéhez képest, bár akkor sem volt jó annyira (újoncként igen), de volt egy 4 sack-es meccse, ami megdobta a statját és jöttek az FF-k is (4). QB pressure 45 volt, QB hits-ből 14, TFL-t pedig 16-ot szerzett.

Ezzel szemben idén van 5 sack-je, 0 FF, QB pressure 16, QB hits 7, TFL 6. Javulhat még természetesen, de főleg a QB pressure-ben és FF-ben elég nagy a kontraszt.
Bruce
futás ellen gyenge Crosby, de a sackeket leszámítva pass rushban is gyengébb mint Ferrell. lehet nem fog tetszeni amit mondok, de Crosby ideális esetben egy rotációs pass rusher lenne (de annak jó). kellene egy igazi gyors, atletikus RDE kezdőnek. Ferrell viszont megoldás lehet a másik oldalon.
deyell
Teljesen egyetértek, részben ezt írtam én is, amíg te ezt írtad 😀

Ferrell lehet egy igen jó LDE szerintem és kéne egy igazi RDE a másik oldalra, aztán Crosby és Nassib személyében lenne valódi depth mögöttük. Na az már lehetne komoly DE rotáció. A gond, hogy DT is nagyon kell, így nem biztos tudunk DE-t hozni és lehet marad a Ferrell-Crosby páros...

FA piacon érdekes lehet esetleg majd:
-Leonard Williams DT
-Carl Lawson RDE

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Littleton hiánya kíváncsi leszek mennyire látszik majd meg...Fant ellen azért elfért volna...esetleg McMillan szóhoz jut?
Rolni
Littelton hiányát szerintem nem fogjuk észrevenni. Majdnem mindig le volt maradva bárkiről, akit neki kellett fognia. Ennél sokkal rosszabban senki nem fog teljesíteni. Annyiból volt jó Littelton, hogy legalább az elkapás után megcsinálta már a szerelést.
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Moureau-val mi lehet a baj, tavaly olyan jól játszott és sokat is volt foglalkoztatva, hogy azt hittem, majd idén még meghatározóbb lesz, de sajnos nagyon visszaesett. Witten miatt lehet vagy egyszerűen visszaeshetett a teljesítménye?
Bruce
Nézegettem kicsit a statisztikákat, így félidőben

2019
 keptarhely.eu/images/2020/11/13/v00/20201113v00tn4f6z.png

2020
 keptarhely.eu/images/2020/11/13/v00/20201113v00tibdwl.png

Ami látszik, hogy arányaiban ugyan annyi a passz kísérlet, mint egy éve (10 %-al több a futás)
Waller és Renfrow a legtöbbet foglalkoztatott elkapónk, nem meglepő módon.
Waller a célpont a passzok 27,5%-ban (2019 ben ez 22,4%-volt), de ami feltűnő, hogy Wallernél a average yard/catch-e a tavalyi 12,7-ről 7,9-re romlott.
Nagyjából az is leszűrhető, hogy Ruggs és Agholor ebben a kategoriában kiugró a tavalyik évhez képest, bár kevés az elkapásuk, de akkor 20+ yardot haladunk. Tavaly nem volt 20+ ayc-os elkapónk.
Olybá tűnik, hogy még egy kicsit egyemberesebb lett a passz játékunk, emiatt az ellenfél extrán koncentrálhat Waller-e, ami miatt csökkent a yardja. Kicsit olyan a feeling, mint a Pats esetében, ahol csak domináns TE és slot reciver játék volt évekig. Más csapatoknál, ahol értelmezhető TE van, a szélső elkapók sokkal sűrűbben vannak használva.
Pari
Sok mindent az alábbiak számlájára írnék:
1. A szezon előtt megsérült Tyrell Williams, aki az első számú elkapó lett volna
2. Waller a 2019-es szezon előtt egy senki volt gyakorlatilag és berobbant. Nyilván tavaly nem figyeltek annyira rá egyébként sem és emiatt egy kicsit kiugróbb lehetett a statja.
3. Ruggs az első meccsen egy félidőt játszott, majd megsérült, így még egy fontosnak tartott célpont esett ki egy kis időre.
4. Bryan Edwards is kidőlt

Azt gondolom, hogy most, hogy már visszatérnek a fenti játékosok, ezzel együtt megint kicsit erősödni fog Waller szerepe. Agholor és Renfrow helyett most már figyelni kell Ruggs-ra is és remélhetőleg Edwards is felveszi lassan a ritmust, így nem lehet nagyon túltolni a TE-k elleni védekezést mert lesznek WR opciók is. Emellett természetesen ott van, hogy a futók szerepe is kicsit növekedett. (Az meg főleg, hogy JJ már idén többet be van vonva a passzjátékban mint tavaly összesen)
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Hudson elit!

Ferrell kapcsán a gondom, hogy egyenlőre csak gyenge OT-k ellen tud pass rush terén hatékony lenni.

Maxx esetében tavaly is az volt a gondom, hogy a sack száma túl magas volt, nem volt mögötte elég pressure, hurry. Mack rookie évének inverze volt...most is az van, hogy bár sack akad, de nincs konstans pressure és ráadásul futás ellen sokszor nincs meg a fegyelmezett gap kontrollja. Érdemes lenne amúgy szerintem helyet cseréltetni Ferrell-t és Crosby-t szerintem. Nem tudom miért így lett kiosztva a LDE-RDE szerep rájuk, de szerintem lehet jobban járnánk a fegyelmezett run D-t és kicsit konstansabb pressure-t adó Ferrell-el bal oldalon, míg a gyorsabb Crosby mehetne jobbról...

Nagyon kéne Miller vissza, mert ez a Parker-Young páros teljesen átszabja a playcall-t. Denver ellen mondjuk ígyis, úgyis tolni kell a futást majd, de persze ott is jól jönne Miller...

Carr nyilatkozott egyet, hogy Ruggs-al edzéseken egyre többször jön össze a big play és csak annyi kell, hogy még jobban értsék, érezzék egymást. Reméljük valóban közeledünk már ahhoz, hogy Ruggs elszabaduljon...
Remélhetőleg Edwards ezen a meccsen már rendesen bevethető lesz, mert jól jöhet a mérete, ha nincs idő az OT-k miatt a hosszabb játékokra.

Littleton hiánya kíváncsi leszek mennyire látszik majd meg...Fant ellen azért elfért volna...esetleg McMillan szóhoz jut?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Azért nem lenne rossz, ha tudná folytatni a jobb játékát Ferrell és néha-néha meg is koronázná a teljesítményét egy-egy sack-el is.

Emellett várnék javulást MadMaxx-től is, idén kicsit súlytalanabbnak érzem a tavalyi teljesítményéhez képest, bár akkor sem volt jó annyira (újoncként igen), de volt egy 4 sack-es meccse, ami megdobta a statját és jöttek az FF-k is (4). QB pressure 45 volt, QB hits-ből 14, TFL-t pedig 16-ot szerzett.

Ezzel szemben idén van 5 sack-je, 0 FF, QB pressure 16, QB hits 7, TFL 6. Javulhat még természetesen, de főleg a QB pressure-ben és FF-ben elég nagy a kontraszt.
Bruce
futás ellen gyenge Crosby, de a sackeket leszámítva pass rushban is gyengébb mint Ferrell. lehet nem fog tetszeni amit mondok, de Crosby ideális esetben egy rotációs pass rusher lenne (de annak jó). kellene egy igazi gyors, atletikus RDE kezdőnek. Ferrell viszont megoldás lehet a másik oldalon.

choose life
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Azért nem lenne rossz, ha tudná folytatni a jobb játékát Ferrell és néha-néha meg is koronázná a teljesítményét egy-egy sack-el is.

Emellett várnék javulást MadMaxx-től is, idén kicsit súlytalanabbnak érzem a tavalyi teljesítményéhez képest, bár akkor sem volt jó annyira (újoncként igen), de volt egy 4 sack-es meccse, ami megdobta a statját és jöttek az FF-k is (4). QB pressure 45 volt, QB hits-ből 14, TFL-t pedig 16-ot szerzett.

Ezzel szemben idén van 5 sack-je, 0 FF, QB pressure 16, QB hits 7, TFL 6. Javulhat még természetesen, de főleg a QB pressure-ben és FF-ben elég nagy a kontraszt.
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Moureau-val mi lehet a baj, tavaly olyan jól játszott és sokat is volt foglalkoztatva, hogy azt hittem, majd idén még meghatározóbb lesz, de sajnos nagyon visszaesett. Witten miatt lehet vagy egyszerűen visszaeshetett a teljesítménye?
Bruce
Nézegettem kicsit a statisztikákat, így félidőben

2019


2020


Ami látszik, hogy arányaiban ugyan annyi a passz kísérlet, mint egy éve (10 %-al több a futás)
Waller és Renfrow a legtöbbet foglalkoztatott elkapónk, nem meglepő módon.
Waller a célpont a passzok 27,5%-ban (2019 ben ez 22,4%-volt), de ami feltűnő, hogy Wallernél a average yard/catch-e a tavalyi 12,7-ről 7,9-re romlott.
Nagyjából az is leszűrhető, hogy Ruggs és Agholor ebben a kategoriában kiugró a tavalyik évhez képest, bár kevés az elkapásuk, de akkor 20+ yardot haladunk. Tavaly nem volt 20+ ayc-os elkapónk.
Olybá tűnik, hogy még egy kicsit egyemberesebb lett a passz játékunk, emiatt az ellenfél extrán koncentrálhat Waller-e, ami miatt csökkent a yardja. Kicsit olyan a feeling, mint a Pats esetében, ahol csak domináns TE és slot reciver játék volt évekig. Más csapatoknál, ahol értelmezhető TE van, a szélső elkapók sokkal sűrűbben vannak használva.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Az FK-nál Hudson még a második csapatba se került be.
Bruce
LOL. Nem lattam a listat, de akkor nem is akarom.
ulpianus
Tudom miért nem oda fizetek pateront 😊
dande
Emlexem, mikor Hudson kiment a Senior bowlra. Akkor asszem a Bills edzoi voltak a csapatanak edzoi. Nm rossz edzok voltak azok. Es le voltak dobbenve. A Seminoles eleg jo OL embereket "gyart". De azt mondtak, amit ez a srac nem tud a center posztrol, azt nem is kell.
Megerkezett a Chiefsbe, es soha nem lattam olyat. Pedig azert (is) lettem Chiefs szurkolo, mert az az OL (jovel regebben) full Pro Bowler volt. Ket HOF tag, erted. Kaptak pontot boven (legxarabb defense evor in KC) , de gyartottak rengeteget. Szorakoztato volt.

Szoval. Akkor volt egy vita itt, hogy Hudson vagy Wisniewski a jobb center? (Nekem ez egyenlo a Wilson vagy Kaep a jobb QB kerdessel.)
Es azota a srac meg jobb lett. Le merem irni, hogy minden idok egyik legjobb centere. Lehet, eroben nem egy allat. De azon kivul amit nyujt, az hihetetlen.
Es akkor vissza a listara. Nem elso csapatos. ??? Nem masodik csapatos. Akkor hagyjuk is.
ulpianus
Azt gondolom, hogy simán HoF Hudson. Rég nem láttam ennyire konzisztensen magas szinten játszó falembert.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!






több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Ami inkább gond, hogy a PFF-nél sincs benne az első kettőben. 😊
Bruce
az a lényeg, hogy a mi csapatunkba benne van. A többi porhintés.
Pari
Jogos! 😊
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Az FK-nál Hudson még a második csapatba se került be.
Bruce
LOL. Nem lattam a listat, de akkor nem is akarom.
ulpianus
Tudom miért nem oda fizetek pateront 😊
dande
Emlexem, mikor Hudson kiment a Senior bowlra. Akkor asszem a Bills edzoi voltak a csapatanak edzoi. Nm rossz edzok voltak azok. Es le voltak dobbenve. A Seminoles eleg jo OL embereket "gyart". De azt mondtak, amit ez a srac nem tud a center posztrol, azt nem is kell.
Megerkezett a Chiefsbe, es soha nem lattam olyat. Pedig azert (is) lettem Chiefs szurkolo, mert az az OL (jovel regebben) full Pro Bowler volt. Ket HOF tag, erted. Kaptak pontot boven (legxarabb defense evor in KC) , de gyartottak rengeteget. Szorakoztato volt.

Szoval. Akkor volt egy vita itt, hogy Hudson vagy Wisniewski a jobb center? (Nekem ez egyenlo a Wilson vagy Kaep a jobb QB kerdessel.)
Es azota a srac meg jobb lett. Le merem irni, hogy minden idok egyik legjobb centere. Lehet, eroben nem egy allat. De azon kivul amit nyujt, az hihetetlen.
Es akkor vissza a listara. Nem elso csapatos. ??? Nem masodik csapatos. Akkor hagyjuk is.
ulpianus
Ami inkább gond, hogy a PFF-nél sincs benne az első kettőben. 😊
Bruce
az a lényeg, hogy a mi csapatunkba benne van. A többi porhintés.
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Az FK-nál Hudson még a második csapatba se került be.
Bruce
LOL. Nem lattam a listat, de akkor nem is akarom.
ulpianus
Tudom miért nem oda fizetek pateront 😊
dande
Emlexem, mikor Hudson kiment a Senior bowlra. Akkor asszem a Bills edzoi voltak a csapatanak edzoi. Nm rossz edzok voltak azok. Es le voltak dobbenve. A Seminoles eleg jo OL embereket "gyart". De azt mondtak, amit ez a srac nem tud a center posztrol, azt nem is kell.
Megerkezett a Chiefsbe, es soha nem lattam olyat. Pedig azert (is) lettem Chiefs szurkolo, mert az az OL (jovel regebben) full Pro Bowler volt. Ket HOF tag, erted. Kaptak pontot boven (legxarabb defense evor in KC) , de gyartottak rengeteget. Szorakoztato volt.

Szoval. Akkor volt egy vita itt, hogy Hudson vagy Wisniewski a jobb center? (Nekem ez egyenlo a Wilson vagy Kaep a jobb QB kerdessel.)
Es azota a srac meg jobb lett. Le merem irni, hogy minden idok egyik legjobb centere. Lehet, eroben nem egy allat. De azon kivul amit nyujt, az hihetetlen.
Es akkor vissza a listara. Nem elso csapatos. ??? Nem masodik csapatos. Akkor hagyjuk is.
ulpianus
Ami inkább gond, hogy a PFF-nél sincs benne az első kettőben. 😊
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Az FK-nál Hudson még a második csapatba se került be.
Bruce
LOL. Nem lattam a listat, de akkor nem is akarom.
ulpianus
Tudom miért nem oda fizetek pateront 😊
dande
Emlexem, mikor Hudson kiment a Senior bowlra. Akkor asszem a Bills edzoi voltak a csapatanak edzoi. Nm rossz edzok voltak azok. Es le voltak dobbenve. A Seminoles eleg jo OL embereket "gyart". De azt mondtak, amit ez a srac nem tud a center posztrol, azt nem is kell.
Megerkezett a Chiefsbe, es soha nem lattam olyat. Pedig azert (is) lettem Chiefs szurkolo, mert az az OL (jovel regebben) full Pro Bowler volt. Ket HOF tag, erted. Kaptak pontot boven (legxarabb defense evor in KC) , de gyartottak rengeteget. Szorakoztato volt.

Szoval. Akkor volt egy vita itt, hogy Hudson vagy Wisniewski a jobb center? (Nekem ez egyenlo a Wilson vagy Kaep a jobb QB kerdessel.)
Es azota a srac meg jobb lett. Le merem irni, hogy minden idok egyik legjobb centere. Lehet, eroben nem egy allat. De azon kivul amit nyujt, az hihetetlen.
Es akkor vissza a listara. Nem elso csapatos. ??? Nem masodik csapatos. Akkor hagyjuk is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az FK-nál Hudson még a második csapatba se került be.
Bruce
LOL. Nem lattam a listat, de akkor nem is akarom.
ulpianus
Tudom miért nem oda fizetek pateront 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Az FK-nál Hudson még a második csapatba se került be.
Bruce
LOL. Nem lattam a listat, de akkor nem is akarom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Littleton covid IR-re került hétvégén nem lesz...
Raekwon most bizonyíthat, vagy Wilber...
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Az FK-nál Hudson még a második csapatba se került be.
Bruce
Az FK-nál nem értenek ehhez a sporthoz. Felesleges foglalkozni velük.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Az FK-nál Hudson még a második csapatba se került be.
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
ez valószínűleg touchdown lett volna, ha Sam Young tudna blokkolni

deyell
Nézd a centert 😀
HUDSON HYPE
Surda
tessék itt a Hudson hype


choose life