NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
 www.youtube.com/watch?v=tfV29GPLtKc
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
A W az W, csak ne kapnék szívrohamot miatta.
Újra néztem a meccset. Azért van egy két klassz, meg nem annyira klassz dolog a csapatban. Szerintem Carr nagy brét növesztett, remélem nem csak felcsatolta, marad is nagyfszú. Abram egy állat, de azért volt egy-két olyan elváltása, hogy az még nekem is szemet szúrt. Ingold imádom, igazi brusztos, mögötte lehet futni az tuti. Az O faltól fáztam, de végül is nem volt nagy gebasz, ami meg volt azt Carr kihordta lábon. Az egy üde jelenség, hogy van három futónk és mindegyik jól mutat. Viszont nem beszélünk eleget egy játékosról HUDSON az Isten ebben a o-ban. Direkt őt figyeltem. Uraim érdemes kikockázni azért. Méltatlanul keveset beszélünk róla. A sebessége meg brutál. HUDSON for PRESIDENT!
Ja és az agyon szidott Agholor ( tudom olvastam az előbbi hozzászólót), nagy lendületet tud adni a játékunknak.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Látom Agholor megint a jobbik évét vette elő. 😀 Csak óvatosan, nem nagy pénzt adni, mert a következő kettő nem lesz ilyen 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Szurkolóként viszont tegnap este csak azért nem köptem le a TV-t mert nyertünk.
TST
Én meg azért nem, mert gépen néztem 😀
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 447 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Amm Carr nagyon jól játszik és ha Kvia nem lenne nem tudom mi lenne itt. Abram is jó lesz idővel. Kellenek már most is a nagy hitjei, hogy fejben ne lankadjon a védelem ennél is szarabb szintre. Ingold egy mocskos nagy állat! Zseniális.

Amm akármennyire is hibás döntés a védelemre bízni a meccseket, az utóbbi években a hulladékok valahogy mindig megoldották. 😀

Szurkolóként viszont tegnap este csak azért nem köptem le a TV-t mert nyertünk.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Ha egy csapat bármit is el akar érni, akkor az ilyen meccseket is be kell, hogy húzza.

A védelem szörnyű.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Ingold bordája sérült meg.

“I thought Derek showed great command,” coach Jon Gruden said. “It’s not easy to go out there in this league with the amount of revolving doors that we’ve had up front, but he communicates well.

magyarán Gruden forgóajtóknak nevezte Parkert és Youngot. lol
Ruggsnak nem volt egy elkapása sem. értem, hogy a fal nem tart sokáig, és emiatt hosszú passzokkal necces operálni, de jobban be kellett volna vonni a játékba.

Isaiah Johnson had played 44 defensive snaps before today and had 1 pass defensed. He then broke up the final 2 passes into the end zone to seal the Raiders win

lehet, hogy rajta kívül egy Raiders cornerback, így Mullen sem tudta volna ezt megcsinálni, mert egyikük sem olyan magas és hosszú karú mint Johnson. Arnette állítólag visszatérhet a jövő héten, de Mullen sérüléséről nincs info. nagyobb darab WR-ek ellen (pl. Tim Patrick) be lehetne vetni Johnsont.

Jon Gruden chose to punt on 4th and 2 at the Chargers' 42-yard line. That decision decreased the Raiders' pre-snap GWC by 3.6%.

ezen dühöngtem meccs közben, meg azon, hogy a másik 4. és 2-nek sem mentünk neki, amiből aztán field goal lett. Gruden ezekkel a konzervatív döntéseivel veszélybe sodorta a győzelmet, végén a védelemnek kellett helyt állni, amiről tudjuk, hogy erre nem alkalmas.,. még ha most két jó egyéni playnek köszönhetően megtartottuk az előnyt a végén, akkor is az a véleményem, hogy nem jó döntés volt, akkor is ha a matematika szerint csak néhány százalékkal csökkentette az esélyt a meccs megnyerésére.

ugyanakkor meg ennek az ellenkezője történt az első félidő végén, amikor térdelés helyett passzjátékot hívott, ami szintén érthetetlen volt. field goalt rúgtak belőle, és majdnem ez jelentette a különbséget a végén. 20 másodperc volt vissza az első félidőből, 14-7-re vezettünk, majd kaptunk 10 pontot.

az hogy Littleton így játszik biztosan Guenther hibája is, de még ha megfelelően lenne használva szerintem akkor sem játszana jól a gyenge védőfal miatt. be kell látni, hogy a leigazolása nagy kidobott pénz volt, a védelem építését először a védőfallal kellett volna kezdeni, linebackerre elszórni a nagy pénzt luxus, ha a DL gyenge. tudom oda is jött ember, Collins és Nassib, akik szintén olyan gyengék, mint Littleton, legfeljebb kevesebbet keresnek.

ha csak 50%-ra hozzuk a maradék 8 meccset, 9-7-es mérleggel is meglehet a play-off. de azt mondom, hogy nem olyan egyszerű a hátralévő sorsolás, a Falcons feljövőben van, még a Jets ellen is idegenben kell játszani potenciálisan szar időben. jó lenne, ha a Chargers megverné a Dolphinst a jövő héten.

choose life
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Ingold kórházban.
deyell
Lehet tudni, hogy mi baja van?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Igen, csak a győzelem a fontos most.

Amúgy nekem olyan hiányérzetem volt a meccs folyamán végig. Mi hiányzik ebből a csapatból, hogy contender legyen? Ami nagyon nem tetszik, hogy nagyon hullámzó a teljesítményünk az offense oldalon. Igaz, hogy sikerül néha jól haladni, de az első félidőben a 44 yard passz az édeskevés, még ha a futás ment is. Mondjuk sztem egy kicsit félt Carr a fal miatt az elején, de aztán megjött a bizalma és akkor már voltak szép dolgok. Edwards-ot nem nagyon láttam a meccsen, de jó lenne ha ő is bekapcsolódna és mutatna egy-két szép dolgot, mert muszáj lenne széthúzni a pályát jobban, hogy akár a futásnak, akár Wallernek legyen egy kicsit több helye.

A coachingal is sokszor van baj, ami mind a playhívásokban, mind a konzervatívizmusban (vagy pont ennek hiányában) is megmutatkozik. Pl az első félidő végén, minek kellett arra a rövid időre indítani passzjátékot. Ment volna egy futás, aztán ha úgy látják, hogy szükséges, akkor időtkérnek és mehet egy passz is akár. Szerintem 10-ből 9-szer így jártunk volna el, most inkább megszopattuk magunkat.

Szóval offense oldalon nagyon emberanyagban nem látom a fejlődés lehetőségét, persze mindig van jobb játékos, de azért oda nem nagyon kell senki, csak tökéletesebb gameplan és hibamentes coaching. A büntetések is már szépen alakulnak, kevés van belőlük.

A védelem az teljesen gyatra továbbra is. A bajom az, hogy ha csinálnak egy jó dolgot, akkor arra egyből jön vagy egy kurva nagy benyalás vagy kettő teljesen világtalan védekezés és akkor már meg is van a 1st down az ellenfélnek. Itt szerintem nagyon hamar változtatni kellene, mert ez szerintem az offense számára is frusztráló. Egyébként nagyon kíváncsi lennék, hogy az emberanyagunk egy más felfogású edző alatt hogyan muzsikálna, mert jelenleg valóban nincsenek húzóemberek viszont jó teljesítmények azért akadnak. Kwiatowski sztem a kulcsa a védekezésünknek, ő nagyon jól játszik. A fal is egész jól öli a futás (néha), de a nyomásgyakorlásban kellene egy kis plusz, meg persze az se lenne baj, ha nem lenne ennyi sérült. De valahogy azt érzem, hogy a jelenlegi játékosaink cserének valók inkább. Mert a másik gondolatom az, hogy edző ide vagy oda, a DE-k a hívott játéktól függetlenül, oda kellene hogy érjenek az irányítóhoz és ez nem gyakran történik meg.

Littelton meg nagyon szar szerintem, vele eléggé mellényúltunk. Most már látszik, hogy nem Kwiatowski hiányzott mellőle, hanem a domináns faljáték, ami a Rams-ban megvolt, nálunk meg nem. Mindig csak követi az eseményeket (igaz elég közelről, de egy ütemmel mindig le van maradva).
De ezen kívül is sok minden hiányzik, hogy egy kicsit jobbak legyünk ezen a téren is. Egyelőre azt gondolom, hogy Guenther menjen innen és próbálkozzunk mással, mert ez nem működik. Vagy nagyon nagy javulás kell egyes játékosoktól (Crosby és Ferrell pl)

A következő fordulóban a Broncos ellen remélem már egészségesebben fogunk felállni. Az is fontos meccs lesz nagyon.
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Ingold kórházban. miután kiesett a futás közel sem ment annyira: Raiders averaged just 4.5 yards per carry in the second half compared to 8.1 yards per rush in the first half.


 i.imgur.com/lmUgNlG.jpg

choose life
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
W, csoport meccsen W, fontos hiányzók nélkül W, W pedig a meccs vége felé haladva teljesen úgy nézett ki, hogy kikapunk, mintha nem az a same old Raiders lennénk...nagyon halkan írom csak ezt le...Carr is mintha másik ember lenne...

😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Meglett. Nagy gyozelem. Ennel szorosabb mar nem lehet.
De ismetelni tudom magam. Meg kell tanulni lassan, de biztosan haladni a palyan. Nem lehet mindenkit legyalulni 10+ ponttal. Kell a hidegver, es kihuzni a vegen az idot, ha vezetsz kicsivel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Just Win Baby
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Hurst, Key, Miller inaktívok ma, így már azért nehéz lesz
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Parker-Young a kezdő OT duo...

Elég nagy baj ez, de mi lesz, amikor Young 12 snap után kidől, mint általában?
Rolni
Good kimegy RT-be és Simpson lesz az LG valszeg.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Parker-Young a kezdő OT duo...

Elég nagy baj ez, de mi lesz, amikor Young 12 snap után kidől, mint általában?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Trent Brown (COVID-19 reserve list) now expected to be out a month.

choose life
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Ha nem lesz Kolton, akkor Parker kezd a helyén... khm
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
A Bolts elleni meccsre az ESPN nem nevezett meg esélyest. Egyszerūen egyenlõ esélyt adtak, nulla points spread mellett. 🏈
ulpianus
Az korrekt. Én is így látom. A lassú víz partot mos taktika nem mindenki ellen lesz elég. Meglátjuk mennyire kezd bele a Chargers.

Meg hogy az O fal hogy fog kinézni nálunk...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
A Bolts elleni meccsre az ESPN nem nevezett meg esélyest. Egyszerūen egyenlõ esélyt adtak, nulla points spread mellett. 🏈


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 655
Amikor ráadásul Snack Harrison és ő álltak egymás mellett középen ott fű nem nőtt egy èvig, nemhogy futottak volna komolyan ellenük. 😉
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Arnette nem fog játszani

Jacobs és Abram igen

Kolton game time decision
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Kolton ma sem edz... Ebbű baj lesz
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678


.....
deyell
Olvastam én is, ez már agyfasz. Most vagy az van, hogy TB egy akkora hipochonder mint az állat, vagy van valami a injekció/buborék/embólia storyba és az FO így okoskodik, hogy visszatérhessen, vagy a tökömtuggya.
Pari
gyógyuljon meg, ez nem játék.

criminal lawyer or criminal lawyer?