NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Kolton Miller kellene vissza nagyon, sajnos nem edzett. ha megint a Young - Parker páros kezd, az nagy probléma lehet Chubbék ellen. szerencse, hogy a korábbi Raider Shelby Harris nem fog játszani covid miatt. Harris sajnos jóval jobb játékos lett, mióta a vadlovaknál van.

Ferrell kevés hype-ot kap, részben jogosan, mert még mindig nincs sackje. azonban a kezdők közül ő a legjobban értékelt Raiders védő így féltávnál.

 i.imgur.com/IfE9Ajw.jpg

choose life
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Ingold két bordatöréssel is edzett tegnap és várhatóan játszani is fog. 😮 Piszok kemény csávó. Régi idők Raidere! 😊


Bruce
Gruden Grinder level 9999

choose life
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Moureau-val mi lehet a baj, tavaly olyan jól játszott és sokat is volt foglalkoztatva, hogy azt hittem, majd idén még meghatározóbb lesz, de sajnos nagyon visszaesett. Witten miatt lehet vagy egyszerűen visszaeshetett a teljesítménye?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
az oaklandi születésű Takkarist McKinley-t próbáltuk összeszedni waiverről, de nem jött össze.
deyell
Utolsók voltunk azok közül akik beadták az igényt. Sok esély nem volt rá. Elfért volna, bár én már inkább Irving-re lennék kíváncsi, de még mindig PS-ben van...
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
az oaklandi születésű Takkarist McKinley-t próbáltuk összeszedni waiverről, de nem jött össze.

choose life
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Ingold két bordatöréssel is edzett tegnap és várhatóan játszani is fog. 😮 Piszok kemény csávó. Régi idők Raidere! 😊


Bruce
Imádom a csávót, de egy bordatörés nem vicc, pláne éles meccsszituban, átszúrhatja a tüdőt, komoly belső vérzést okozhat egy ütéstől.
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Ingold két bordatöréssel is edzett tegnap és várhatóan játszani is fog. 😮 Piszok kemény csávó. Régi idők Raidere! 😊

több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Draft needekről ne beszéljünk, amíg PO esélyes csapat vagyunk 😊
A DL valószínűleg need marad...nagy kérdés lesz majd ki a DC? Milyen a séma?

Ruggs eddig, amikor szóhoz jutott elég bíztatóan mozgott. Nem az Ő hibája, hogy valamiért Gruden baromira nem használja...reméljük Miller hamar visszatér és az RT poszt is stabilizálódik és végre elkezdjük futtatni, használni Ruggs-ot.
Rolni
a legelső meccsen, a Panthers ellen az első félidőben nagyon használva volt Ruggs. mindenhogyan tömték labdákkal. meg is sérült hamar. ezért nincs használva talán annyiszor?
deyell
Arany közép út . . . kéne

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Szerintetek hiba volt Ruggs-ot draftolni?

Az első körben draftolt elkapók közül:
Jeudy 30 catches/484 yards - 2 TD
Lamb 44/595 - 3 TD
Jefferson 34/627 - 3 TD
Reagor 8/112 - 1 TD
Higgins 33/488 - 3 TD
Ruggs 10/220 - 1 TD

Ami a bajom, hogy kb csak két meccsen volt használva rendesen Ruggs, így kicsit csalóka a statisztikája, de az hogy eltűnik meccseken az előre nem sejtet valami jót. Még most is azt mondom, hogy Jeudy kellett volna nekünk ide, főleg hogy Agholor ilyen szezont fut (tehát a mélységi elkapó megvan)
Bruce
Korai megítélni. Amúgy draft előtt én is úgy gondoltam hogy Jeudy illik jobban Carr játékához, de azért elmondom egyelőre ő is elég láthatatlan a pályán, eye testre nem sok big playre emlékszem tőle, dropból viszont többre, összesen 61 labdából csak 30-at kapott el, bár talán mintha felfelé ívelő tendenciát éreznék nála. Legutóbb legalábbis a jobbak között volt. de majd vasárnap megnézzük őket egymás ellen.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Draft needekről ne beszéljünk, amíg PO esélyes csapat vagyunk 😊
A DL valószínűleg need marad...nagy kérdés lesz majd ki a DC? Milyen a séma?

Ruggs eddig, amikor szóhoz jutott elég bíztatóan mozgott. Nem az Ő hibája, hogy valamiért Gruden baromira nem használja...reméljük Miller hamar visszatér és az RT poszt is stabilizálódik és végre elkezdjük futtatni, használni Ruggs-ot.
Rolni
a legelső meccsen, a Panthers ellen az első félidőben nagyon használva volt Ruggs. mindenhogyan tömték labdákkal. meg is sérült hamar. ezért nincs használva talán annyiszor?

choose life
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Draft needekről ne beszéljünk, amíg PO esélyes csapat vagyunk 😊
A DL valószínűleg need marad...nagy kérdés lesz majd ki a DC? Milyen a séma?

Ruggs eddig, amikor szóhoz jutott elég bíztatóan mozgott. Nem az Ő hibája, hogy valamiért Gruden baromira nem használja...reméljük Miller hamar visszatér és az RT poszt is stabilizálódik és végre elkezdjük futtatni, használni Ruggs-ot.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 834 — Amerikai sportok rajongója
Jacobs 3.a futók közt.

Ruggs jó pick volty
Amadeus
Szerintem is, de kurvára nincs használva valamiért...
Pari
Én biztos nem őt húztam volna ott a WR-ek közül.
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Jacobs 3.a futók közt.

Ruggs jó pick volty
Amadeus
Szerintem is, de kurvára nincs használva valamiért...
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Jacobs 3.a futók közt.

Ruggs jó pick volty

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Az ötödik legkevesebb nyomást engedünk az ellenfeleknek az idén (30) és csupán 14-szer sackelték Carr-t a nyolc meccs alatt.
Annak fényében, hogy a kezdőnek tartott O line egészen pontosan 3 play-t játszott együtt és gyakorlatilag 1-1 meccset játszott csak Incognito és Brown idén, ez megsüvegelendő teljesítmény.
De hogy meddig lehet ezt a szintet tartani, mivel már csak két kezdő játszik (Hudson és Jackson), azt nem tudom. Bár azt gondolom, hogy Good miatt a belső fal az továbbra is domináns, de a T páros az most nagyon gyenge, jövőre ki kell rúgni Brown-t és hozni kell egy RT-t a drafton vagy FA-ról olyat aki tartósabban tud részt venni a játékban.
Bruce
Ha már draft, ti mely pozíciókat helyeznétek előre a rangsorba?
Ez az az év, amikor bevallom lövésem sincs
DE, vagy BPA esetleg DT? Vagy OT, CB,S?
Pari
Látva most a falak vékonyságát én DT-t hoznék vagy OT-t
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Szerintetek hiba volt Ruggs-ot draftolni?

Az első körben draftolt elkapók közül:
Jeudy 30 catches/484 yards - 2 TD
Lamb 44/595 - 3 TD
Jefferson 34/627 - 3 TD
Reagor 8/112 - 1 TD
Higgins 33/488 - 3 TD
Ruggs 10/220 - 1 TD

Ami a bajom, hogy kb csak két meccsen volt használva rendesen Ruggs, így kicsit csalóka a statisztikája, de az hogy eltűnik meccseken az előre nem sejtet valami jót. Még most is azt mondom, hogy Jeudy kellett volna nekünk ide, főleg hogy Agholor ilyen szezont fut (tehát a mélységi elkapó megvan)
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Az ötödik legkevesebb nyomást engedünk az ellenfeleknek az idén (30) és csupán 14-szer sackelték Carr-t a nyolc meccs alatt.
Annak fényében, hogy a kezdőnek tartott O line egészen pontosan 3 play-t játszott együtt és gyakorlatilag 1-1 meccset játszott csak Incognito és Brown idén, ez megsüvegelendő teljesítmény.
De hogy meddig lehet ezt a szintet tartani, mivel már csak két kezdő játszik (Hudson és Jackson), azt nem tudom. Bár azt gondolom, hogy Good miatt a belső fal az továbbra is domináns, de a T páros az most nagyon gyenge, jövőre ki kell rúgni Brown-t és hozni kell egy RT-t a drafton vagy FA-ról olyat aki tartósabban tud részt venni a játékban.
Bruce
Ha már draft, ti mely pozíciókat helyeznétek előre a rangsorba?
Ez az az év, amikor bevallom lövésem sincs
DE, vagy BPA esetleg DT? Vagy OT, CB,S?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Az ötödik legkevesebb nyomást engedünk az ellenfeleknek az idén (30) és csupán 14-szer sackelték Carr-t a nyolc meccs alatt.
Annak fényében, hogy a kezdőnek tartott O line egészen pontosan 3 play-t játszott együtt és gyakorlatilag 1-1 meccset játszott csak Incognito és Brown idén, ez megsüvegelendő teljesítmény.
De hogy meddig lehet ezt a szintet tartani, mivel már csak két kezdő játszik (Hudson és Jackson), azt nem tudom. Bár azt gondolom, hogy Good miatt a belső fal az továbbra is domináns, de a T páros az most nagyon gyenge, jövőre ki kell rúgni Brown-t és hozni kell egy RT-t a drafton vagy FA-ról olyat aki tartósabban tud részt venni a játékban.
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Igen, én is olvastam, hogy McMillan szart se játszik. Fel is idegesedtem rajta, pedig azt gondoltam, hogy Morrow-t ki tudja szorítani majd legalább, ha Littleton-t nem is. Inkább draftoljunk, mert az azért nagyobb százalékban bejön.
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Raekwon McMillan 1 snapet játszott a Chargers ellen, azon is rossz értékelést kapott. gyenge az LB sor, Littleton és Morrow helyére is beugorhatna, de erre sem képes. ezért érdemes volt tradelni érte.

ugyanakkor a többi trade Gruden alatt...

3rd round pick for Martavis Bryant
3rd & 5th round picks for Antonio Brown
5th round pick for AJ McCarron
5th round pick for Zay Jones
6th round pick for Trevor Davis
7th round pick for Christian Hackenberg

talán csak Zay Jones ér valamit. 5-10 snapet egy meccsen, a többi kuka.

choose life
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
A sérültjeink nem állnak jól továbbra sem.


Nagyon remélem, hogy azért Miller legalább vissza tud térni a Broncos ellen, de nagyobb lehet ott a baj. Sztem TB, Ingold és Mullen nem lesz.
Ami aggasztó (bár Good miatt annyira nem), hogy Incognitoról továbbra sincs semmi hír, hogy mikor aktiválhatjuk IR-ről.
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
ez valószínűleg touchdown lett volna, ha Sam Young tudna blokkolni


deyell
Nézd a centert 😀
HUDSON HYPE
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
ez valószínűleg touchdown lett volna, ha Sam Young tudna blokkolni


deyell
Akkor ezért próbáltuk meg, kockáztattunk, nem jött be. Egyébként ha meg bejön, akkor most arról beszélnénk hogy milyen okos döntés volt, de az eredmény tudatában fölösleges kockázat volt.
Egyébként meg így egy kicsit tolódott a hosszú passz (második félidőre).
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
ez valószínűleg touchdown lett volna, ha Sam Young tudna blokkolni


choose life