NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Szerintetek Parker hosszú távon megoldás lehet RT poszton?
Brown ha visszatér, jövőre sztem cut lesz akárhogyan is játszik. De az utóbbi két héten Parker már nem tűnt egyáltalán világtalannak. A Pff értékeléseit nem tudom, de szemre biztos hogy jobban teljesített.
Bruce
 i.imgur.com/JkQm0ne.jpg
deyell
Köszi, kicsit mintha tényleg látszana a javulás. Sőt ha majd a posztja is állandó lesz, akkor talán még jobb lehet.
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Szerintetek Parker hosszú távon megoldás lehet RT poszton?
Brown ha visszatér, jövőre sztem cut lesz akárhogyan is játszik. De az utóbbi két héten Parker már nem tűnt egyáltalán világtalannak. A Pff értékeléseit nem tudom, de szemre biztos hogy jobban teljesített.
Bruce
 i.imgur.com/JkQm0ne.jpg

choose life
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Szerintetek Parker hosszú távon megoldás lehet RT poszton?
Brown ha visszatér, jövőre sztem cut lesz akárhogyan is játszik. De az utóbbi két héten Parker már nem tűnt egyáltalán világtalannak. A Pff értékeléseit nem tudom, de szemre biztos hogy jobban teljesített.
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Ha most kezdődne a rájátszás, akkor megint a Chiefs ellen játszanánk 😊
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Vic Beasley és Tak McKinley is érkezett.
Amadeus
Nagy a baj...
Tak oaklandi gyerek, sza lehet felpörög, ha a kedvenc? csapatánál játszhat, illetve Ő legalább hozza az Atlanta playbookot...

Vic ugye most a Titanstól lett kivágva, lehet már a PO-ra készül a stáb és a Titans playbook azért kellett...Amúgy Ő Ps-re került.


Tak amúgy Mike-nál 2017-ben a #4 edge player volt, gondolom ez segít ilyenkor...
Nagyot bukni nem lehet velük, gondolom repülnek egyből, ha nem dolgoznak vagy nem teljesítenek.

Közben Richie műtéten esett át, nem tér már vissza. Ha Good tolja így tovább simán lehet szerintem, hogy már nem is látjuk majd Inkognitót, hanem helyére visszahozzuk Good-ot.

Richie után nincs DM és Good szerintem max annyival megelégszik, mint amit R kapott volna (6,35).

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158
Vic Beasley és Tak McKinley is érkezett.
Amadeus
McKinley Ravens úgy tudom
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Vic Beasley és Tak McKinley is érkezett.
Amadeus
mindkettő a Falcons játékosa volt. nem azért?

Incognito közben out for the season.

choose life
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Vic Beasley és Tak McKinley is érkezett.
Amadeus


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Vic Beasley és Tak McKinley is érkezett.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!








több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Végre jó a Raiders, érdekesek, izgalmasak a csoportrangadók! Csak így tovább!
KoporShow
Lock kore kell meg vmi mukodo csapatot tenni
ulpianus
Már csak 52 emberre vagyunk tőle
Black_Adder
Volt ott meg egy mondat. "Az kemeny lesz." Szoval en egyetertek veled. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Végre jó a Raiders, érdekesek, izgalmasak a csoportrangadók! Csak így tovább!
KoporShow
Lock kore kell meg vmi mukodo csapatot tenni
ulpianus
Már csak 52 emberre vagyunk tőle

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Végre jó a Raiders, érdekesek, izgalmasak a csoportrangadók! Csak így tovább!
KoporShow
Oda-vissza adtak a TDket, nagyon izgalmas, jo meccs volt. A multkori is.
Lock kore kell meg vmi mukodo csapatot tenni. Az kemeny lesz. De Herbert szarnyal, es nekik vedelmuk is van. Evekig marha jo meccsekket nezhetunk, En nagyon elvezem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Végre jó a Raiders, érdekesek, izgalmasak a csoportrangadók! Csak így tovább!



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam


Istenem...
Amadeus
Jamal Adams aranyfokozat!!!
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624


Istenem...
Amadeus
Abram mellett Nassib is elbaszta.

choose life
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678


Istenem...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Amúgy a Kelce game winning td-nél csak én nem értem, hogy miért befele irányult a passrush ahelyett, hogy ne tudjon kimozogni Mahomes és, hogy a deep safety merre volt a zonából?
Amadeus
Egész meccsen ezt tolták...edgről mentünk inside pressure-ra, aztán CEH futott szépen kívül vagy Mahomes simán kimozgott a zsebből...Az ilyenek miatt mondom, hogy PG muszáj, hogy takarodjon szezon után esetleges PO-tól függetlenül...

Az az utolsó play meg főleg Abramé volt, bár Kwia se tudom mit csinált...aztán lehet övé volt az a zóna, csak akkor még érthetetlenebb Abram hogy a francba merte ott hagyni a deep zónát...
Rolni
Azért szomorú, mert az első meccsen remek volt a dt spy. Nem tudom miért kellett vàltani...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Amúgy a Kelce game winning td-nél csak én nem értem, hogy miért befele irányult a passrush ahelyett, hogy ne tudjon kimozogni Mahomes és, hogy a deep safety merre volt a zonából?
Amadeus
Egész meccsen ezt tolták...edgről mentünk inside pressure-ra, aztán CEH futott szépen kívül vagy Mahomes simán kimozgott a zsebből...Az ilyenek miatt mondom, hogy PG muszáj, hogy takarodjon szezon után esetleges PO-tól függetlenül...

Az az utolsó play meg főleg Abramé volt, bár Kwia se tudom mit csinált...aztán lehet övé volt az a zóna, csak akkor még érthetetlenebb Abram hogy a francba merte ott hagyni a deep zónát...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 447 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ha Mullen nem szedi le az INT-et akkor nyilván nem lett volna ilyen szoros.
A másik kulcs az volt amikor TD helyett csak FG lett. Ha az TD akkor hosszabbítás van a végén.
Mindegy amúgy sztem nagyon jól jatszottunk. Lehet erre építeni na!
Azt hittem sokkal rosszabb lesz a védelem. Abram meg majd szép lassan belejön. Túl forrófejű, majd megnyugszik. A PO-ra álljon minden össze. Jó ez a csapat. Azért jobban állunk mint hittük a szezon elején. Hála az égnek kellemetlen ellenfél a Raiders ennek a KC-nek. Király! Ez us 1 cél volt idénre. Sikerült.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Amúgy a Kelce game winning td-nél csak én nem értem, hogy miért befele irányult a passrush ahelyett, hogy ne tudjon kimozogni Mahomes és, hogy a deep safety merre volt a zonából?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Amúgy persze a Colts és a Phins meccsek lesznek elvileg a legfontosabbak a PO kapcsán, de nagyon remélem, hogy Gruden és a csapat nem kezd el ideje korán nézelődni...Nagyon fontos lesz, hogy a most következő két meccsen nyerjünk a papíron gyengébb Falcons és Jets ellen. Ha nincs meg a 2 W, akkor lehet a Colts ellen már tét nélkül játszunk majd...
Nagyon kell most a fókusz! Lehet építeni erre a Chiefs elleni produkcióra, főleg mentálisan, de ezerrel kell dolgozni és alázatosan kell minden meccshez hozzáállni.

A Falcons és a Jets elleni meccsek jók lehetnének arra is, hogy Ruggs és Edwards kicsit jobban bekapcsolódjon a játékba, mert azért Nelly nem tud kibújni a bőréből és egyre több a dropja...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Valóban az utóbbi két meccsen Carr nagyon szépen dolgozik a zsebben is, nyomást is jobban kezeli, szóval fasza. Most már jó lenne ha nem lennének hülye droppok, mert megint egy csomó yardot elejtettek a játékosok.

Meg is néztem közben gyorsan.

1. Második negyed 1:38-cal a vége előtt, az ellenfél 44 yardosán voltunk 2&5 szituáció. Carr kicsit alacsonyabb, de bőven elkapható passz Agholornak. Kb 12-13 yardos elkapás lehetett volna belőle.

2. Negyedik negyed 11:53-mal a vége előtt, a saját 38 yardoson 3&4-re egy elég pontosnak tűnő passz Agholor felé, ami kb 40 yardos lehetett volna ha megvan.

3. Negyedik negyed 5:16, saját 30-asról, 2&5-re egy 20 yardos passz Ingoldnak

4. Negyedik negyed 2:26, ellenfél 26 yard-osáról 1&10-re rövid passz Ingoldnak, amivel kb 4 yardot tett volna meg (bár nála nem lehet tudni)

75 yard körüli yardmennyiség. Mondjuk ebből a két Agholor drop (főként a második) volt a nagyon rossz, mert utána vissza kellett adnunk a labdát. Ingold hibái nem voltak végzetesek.
Ha még ideveszem az elején Edwards célterületen nem megfogott labdáját (tudom, az azért nem volt drop), akkor ezek a dropok a mérkőzésbe kerültek nekünk.
több mint 3 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Egyáltalán nem volt kilátástalan, de azért látszott, hogy a védelem nem tudott ideálisan készülni a meccsre.

Ami engem zavar, hogy egy pontszerzésnyi előnyben már ráülünk az eredményre és futtatjuk az órát konzervatív hívásokkal, viszont a védelmünk ismeretében ez nem csak a Chiefs ellen lesz kevés.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Offense tetszett és még volt benne azért javítható rész.
Carr igen jó volt!!

Védelemtől nem vártam többet igazából, egyedül Abram-ra vagyok mérges. Megint volt egy fölösleges nagy büntije és a végén totál üresen hagyta Kelcie-t.

Lassan jó lenne, ha valaki kicsit megrángatná Abram-ot...nagyon jó, hogy pörög és energikus...nagyon jó, hogy keményet odaüt és odaszól, de hülye ne legyen már...


Annyira éreztem, hogy az utolsó TD drive-unk túl gyors 😊

Pariba voltunk, sőt majdnem nyertünk a liga egyik legjobb csapata ellen!! Nekem ez jó 😀

Most meg el kell kezdeni nyerni újra, hogy meglegyen a PO!!
Rolni
Elég jó pozícióban vagyunk, a Miami lesz a must win meccs. Azért az leírható, hogy partyban tudunk lenni a KC ellen, ami egy nagy előrelépés.

criminal lawyer or criminal lawyer?