NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
2 év 14 millió, 6,35 m garantált.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Richie apànk jövőre is nálunk nyomja. <3

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
igazából egy dolgot kérek, de azt nagyon: ne tradeljünk OBJ-ért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
1/12-re elvileg lecsúszhat egy elit prospect. Jeudy, Lamb, Okudah, Simmons négyesből kellene valaki nagyon. elsősorban a két elkapó valamelyike, de olyan jó CB prospect Lattimore óta nem volt a drafton, mint Okudah, a Clemson ellen is megmutatta ezt.

egyébként kövezzetek meg, tudom nem túl sportszerű, de amennyit szoptunk már az utóbbi majd 20 évben a középszerű vagy ez alatti irányítókkal, én a következő szezonban rámennék az 1/1-re, azaz Lawrence-re. a csávó nagyot nőtt a szememben a legutóbbi meccsén. végig nyomás alatt játszott, ütötték folyamatosan, az elkapói sérüléssel játszottak, droppoltak, csapata korán 16 pontos hátrányba került, ennek ellenére megtalálta a módját hogy megfordítsa a meccset, és nyerjen. olyan kemény a csávó mint a kád széle, mind fizikailag mind mentálisan, na akkor ezt hasonlítsátok össze Carr-ral.
d3Y
esélyünk sem lesz rá sajnos, hogy Lawrence itt landoljon. Cornert nem akarok látni egy ideig első körben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 625
1/12-re elvileg lecsúszhat egy elit prospect. Jeudy, Lamb, Okudah, Simmons négyesből kellene valaki nagyon. elsősorban a két elkapó valamelyike, de olyan jó CB prospect Lattimore óta nem volt a drafton, mint Okudah, a Clemson ellen is megmutatta ezt.

egyébként kövezzetek meg, tudom nem túl sportszerű, de amennyit szoptunk már az utóbbi majd 20 évben a középszerű vagy ez alatti irányítókkal, én a következő szezonban rámennék az 1/1-re, azaz Lawrence-re. a csávó nagyot nőtt a szememben a legutóbbi meccsén. végig nyomás alatt játszott, ütötték folyamatosan, az elkapói sérüléssel játszottak, droppoltak, csapata korán 16 pontos hátrányba került, ennek ellenére megtalálta a módját hogy megfordítsa a meccset, és nyerjen. olyan kemény a csávó mint a kád széle, mind fizikailag mind mentálisan, na akkor ezt hasonlítsátok össze Carr-ral.

choose life
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
egyébként Nick Folest megnézném Gruden kezei alatt.
Amadeus
Hát én nem...akkor maradjon Carr
Rolni
10 eves szerdosesebol meg hatra van 8. Talaljon egy Qb-t akit o valaszt. Epitse fel 2 ev alatt. Majd vonuljon vissza amikor ez a meg ki nem valasztott frencsajz QB is visszavonul koranal fogva.

Nem szabad ilyen Foles kaliberekben gondolkodni.
undisputedly
akkor viszont junk the carr és qb draft/trade akármi. Ne szórakozzunk tovább.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
egyébként Nick Folest megnézném Gruden kezei alatt.
Amadeus
Hát én nem...akkor maradjon Carr
Rolni
10 eves szerdosesebol meg hatra van 8. Talaljon egy Qb-t akit o valaszt. Epitse fel 2 ev alatt. Majd vonuljon vissza amikor ez a meg ki nem valasztott frencsajz QB is visszavonul koranal fogva.

Nem szabad ilyen Foles kaliberekben gondolkodni.
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
egyébként Nick Folest megnézném Gruden kezei alatt.
Amadeus
Hát én nem...akkor maradjon Carr

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
egyébként Nick Folest megnézném Gruden kezei alatt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 096 — Deion Sanders for president!
Végeredményben a Jets elleni meccsen ment el a szezon.
De fogható volt a Texans is és a Jaguars-t is megverhettük volna, meg most a Broncost, ami már egy elég jó recordot jelentett volna.
5-6 győzelemre számítottunk a szezon előtt és ebből lehetett volna kis szerencsével és jobb játékvezetéssel 11 győzelem is.
Bruce
Jobb játékkal meg 12! 😉 Hogyha mindenki normálisan elvégzi a feladatát 13. Ha jó csapatunk lenne 14.
15 éve megy a: HOGYHA .....

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
5-6 győzelemre számítottunk a szezon előtt és ebből lehetett volna kis szerencsével és jobb játékvezetéssel 11 győzelem is.
Bruce
TE szamitottal 5-6 gyozelemre. 😀
ulpianus
Az is igaz 😀
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
5-6 győzelemre számítottunk a szezon előtt és ebből lehetett volna kis szerencsével és jobb játékvezetéssel 11 győzelem is.
Bruce
TE szamitottal 5-6 gyozelemre. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Egy egészséges Jacobs és egy elit WR hiányzott a playoffhoz.
bmg
Meg egy MLB és egy CB ja és egy Kicker bassza meg
Pari
Szerencsére csak egy évre szerződtettük Carlsont.
40 yard felett csak 50%-os, 50 felett nem is talált idén.
A régi szép idők, mikor a felező átlépésekor már FG távolságban voltunk...
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Végeredményben a Jets elleni meccsen ment el a szezon.
De fogható volt a Texans is és a Jaguars-t is megverhettük volna, meg most a Broncost, ami már egy elég jó recordot jelentett volna.
5-6 győzelemre számítottunk a szezon előtt és ebből lehetett volna kis szerencsével és jobb játékvezetéssel 11 győzelem is.
több mint 4 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Egy egészséges Jacobs és egy elit WR hiányzott a playoffhoz.
bmg
Meg egy MLB és egy CB ja és egy Kicker bassza meg

Szerkesztette: Pari
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Egy egészséges Jacobs és egy elit WR hiányzott a playoffhoz.
bmg
Gruden terve életképes volt, AB meg a szerencse felül írta. Nem vagyok elégedettlen, van bennem hiányérzet (pl: JETS kapcsán), DE A LONDONI GYŐZELEM sokmindenért kárpótolt.
több mint 4 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Egy egészséges Jacobs és egy elit WR hiányzott a playoffhoz.
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Én Tuá-nak örülnék, bár ha kiderül hogy a sérülése nem olyan komoly, akkor valószínűleg kimegy TOP10-ben, vagy akár előbb is. Felcserélni nem cserélnék fel érte.

Továbbra is azt gondolom, hogy Carr marad a QB nálunk, de ha nem vele képzeljük el a jövőt, akkor sem lesz bajom vele.
Sajnos Carr-el sokkal többre nem vagyunk képesek, hiába erősítenénk meg a védelmet, akkor is szinte ugyanott tartanánk, sőt, ha a fal gyengül valamit, akkor még ott sem.
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Azert az nagyon ravasz volt, mikor mar nem lehetett PO-ba jutni, akkor nem nyert Gruden, inkabb a drafton beelozte a Denvert (is). 😉
ulpianus
😊
Amúgy tényleg jól jön ki, h a Denver és a Colts mögénk került. Colts főleg, ha komolyan gondolkodunk QB pickben...

Saját jogon 12. helyen, Beára jogán 19. helyen választunk, ami azért remek erősítési lehetőség lesz.
A Ruggs-Murray páros adja magát dwell, de Simmons, Lamb vagy Brown esetleges csúszása beleszólhat vagy egy QB, esetleg Kinlaw...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
akkor egy Jalen Hurts draftot kérek.
Amadeus
Na ő sztem baromi messze van Lamar Jacksonról...akkor már egy Jordan Love jöjjön inkább...a gond ezzel, hogy nem lesz LJ 2.0, mint ahogy nincs Sean McVay 2.0...főleg, hogy ahhoz kell egy Greg Roman 2.0 is...Gruden nem elég rugalmas, kreatív ilyen sémához sztem...

7-9 ugyan előre lépés és voltak remek meccsek, szép menet szezon közepén, de összességében mégse pozitív a hangulata a szezonnak. Rengeteg kérdés maradt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Azert az nagyon ravasz volt, mikor mar nem lehetett PO-ba jutni, akkor nem nyert Gruden, inkabb a drafton beelozte a Denvert (is). 😉


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Családi vonás.
 twitter.com/JoshDubowAP/status/1211451900865867776
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692


Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
akkor egy Jalen Hurts draftot kérek.
Amadeus
első körben?
Bruce
1. vége, 2. eleje, kb Lamar magasságában lenne reális/ideális.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
akkor egy Jalen Hurts draftot kérek.
Amadeus
első körben?
Bruce
Menjél aludni!