Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-most-probalok-utananezni-egyaltalan-ki-ez-a-srac-2733771
steelwolf
"Úgyhogy fogta a feleségét és a gyerekeket, mindenkit bezsuppolt egy teherautóba, és családostul áthurcolkodott New Orleansba. Ahol az első edzésen elszakadt a térdszalagja."

vajon ha az első edzésen elszakadt a térdszalagja, hogy tudott négy meccset játszani abban az évben?
d3Y
Jobban hangzik így, de egyébként október 10-én szakadt el a térdszalagja, ami után IR-re tették, pont a bye week után volt a Saints, így hétfőn edzettek egyet...

Ennek ellenére sztem jó cikk, grat Stez-nek!
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 627
 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-most-probalok-utananezni-egyaltalan-ki-ez-a-srac-2733771
steelwolf
"Úgyhogy fogta a feleségét és a gyerekeket, mindenkit bezsuppolt egy teherautóba, és családostul áthurcolkodott New Orleansba. Ahol az első edzésen elszakadt a térdszalagja."

vajon ha az első edzésen elszakadt a térdszalagja, hogy tudott négy meccset játszani abban az évben?

choose life
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 306 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-most-probalok-utananezni-egyaltalan-ki-ez-a-srac-2733771
több mint 4 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
A büntetésekről és annak elkerüléséről beszélt hosszabban Gruden pénteken az újságíróknak. Érdekes lesz ebből a szempontból is a meccs mert mindkét csapat Top5 a büntetések tekintetében idén.
Bruce
És a liga egyik legszarabb bírója vezeti a meccsünket. Annyi büntit oszt rendszerint, h minden meccsen az under jön be ha össz pontra fogadsz...nem lesz egy sok pontos meccs valószínűleg...már előre nyugtatom magam a rengeteg holding call miatt amik kapni fogunk...
Rolni
Csak olyan offsideokat ne adjunk mint Ferrel és Crosby múltkor.
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
A büntetésekről és annak elkerüléséről beszélt hosszabban Gruden pénteken az újságíróknak. Érdekes lesz ebből a szempontból is a meccs mert mindkét csapat Top5 a büntetések tekintetében idén.
Bruce
És a liga egyik legszarabb bírója vezeti a meccsünket. Annyi büntit oszt rendszerint, h minden meccsen az under jön be ha össz pontra fogadsz...nem lesz egy sok pontos meccs valószínűleg...már előre nyugtatom magam a rengeteg holding call miatt amik kapni fogunk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
A büntetésekről és annak elkerüléséről beszélt hosszabban Gruden pénteken az újságíróknak. Érdekes lesz ebből a szempontból is a meccs mert mindkét csapat Top5 a büntetések tekintetében idén.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Végre novemberben ezt számolgatjuk, nem a draft pickeket.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Kikapott a Colts, ami nekünk jó
Amadeus
Az lenne az igazi, ha mi meg nyernénk.
🤘gaben🤘
Illetve még jól jönne, ha nyerne a Broncos a Bills ellen és ha a Jaguars megverné a Titanst.
Nem lenne baj az sem, ha a Bengals végre nyerne egy meccset már! 😊
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 097 — Deion Sanders for president!
Kikapott a Colts, ami nekünk jó
Amadeus
Az lenne az igazi, ha mi meg nyernénk.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Kikapott a Colts, ami nekünk jó

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
...
Rolni
Már régóta vártam egy hosszabb Rolni írást. 😊
Amm +1!
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Eddig igen jól fest a draft class az biztos. Egyre több helyen lehet is olvasgatni a Mayock for executive of the year commenteket, cikkeket...

Ferrell egyenlőre keveset mutat. Az Ő játéka technikán és erőn inkább alapul, mint sebességen és atletikusságon...így viszont duplán betett neki a betegség és a súly, erő veszteség, illetve az Ő esetében nagyobb gondot jelent az NFL OL emberek erejéhez hozzászokni, mint egy speed rushernek az NFL OL emberek sebességéhez hozzászokni...szerintem. Neki nagyon sokat fog jelenteni az offseason, fell kell pakoljon magára még izmot és akkor jövőre majd megmutathatja mi a helyzet. Miller is milyen szarul festett tavaly ilyenkor, most meg többnyire korrekt kezdő LT. Ferrell ideális esetben lehet egy erős all around DE opció, aki Nascar csomagban mehet belülre is ala Justin Tuck...

Jacobs remek játékos már most is, ha még kicsit tud fejlődni parádé...itt a kérdés az, hogy mennyit bír majd évek tekintetében. Fontos lenne szerintem egy korrekt váltó társat találni neki, mert az most jól látszik, hogy Richard és Washington nem igen alkalmas arra, hogy futás terén mentesítsék.

Abram jövőre lesz valóban újonc és így kicsit olyan lesz, mintha megint 3 db első körünk lenne 😊 Amit nála láthattunk eddig, hogy fejben rendben van a srác, vezér lesz a csapatban, most is lehet látni többször az oldal vonalon a többiekkel. Sebessége és mérete megvan az NFL-hez és úgy fest az agya is. Aztán, hogy mennyire tud meghatározó S lenni coverben, az még kérdés.

Mullen elég bíztatóan mozog, remek séma fit és fejben Ő is igen rendben van. Szerintem már most jobban dolgozik, mint Conley és nálam már Worley előtt simán Ő a legjobb CB-nk. Én jövőre mint kezdő szélső CB simán kalkulálok vele.

Crosby igen kellemes meglepetés. Mérete és sebessége megvan az NFL kezdő szinthez, motorja elit. Ha tud még erősödni és leginkább technikában fejlődni simán lehet kezdő is. Hasznos rotációs játékos már most is.

Johnson remélem egyre több lehetőséget kap, Bengals ellen egyszer vettem észre és akkor szép playt csinált. Mérete, sebessége megvan és miután Mullen jónak tűnik lehet bízni abban, hogy aki Johnson-t húzta az tudta mit kell nézni ehhez a védelemhez 😊

Moreau remek pick volt. Róla ugye azt mondták, hogy jó blokkoló, de vszeg elkapóként kevés lesz, ehhez képest eddig több remek elkapást és több TD is bemutatott már. Úgy fest találtunk egy megbízható all around TE-t is Waller mögé.

Renfrow is remek story, simán hozza az utóbbi hetekben amit egyetemen is hozott...3rd and Renfrow lesz lassan nálunk is a 3rd down...annyira, hogy a legutóbbi Carr INT abból (is) fakadt, hogy 3rd down-nál Carr kinézte és megdobta HR-t, amit a S is olvasott...megvan a slot elkapónk azt gondolom.

Jövőre valóban 2 első kör, 3 harmadik kör, 1 negyedik kör és 1 hetedik kör van jelenleg, de még az ötödik körünk is lehet megmarad a Mack trade kapcsán, ugyanis nem ismert a kondíció...
TOP 100-ban ez 5 húzást jelentene meg ugye Abram-ot extrában 😊

Meglátjuk majd, hogy esetleg elkezdenek Mayock-ék cserélgetni, de mivel a Bears első köre egész magasnak tűnik egyenlőre lehet maradunk szépen és megint hagyjuk, hogy a draft jöjjön hozzánk.
Év végéig egy-két poszton még ki kellene derülnie pár dolognak, mint pl. mennyire bízunk a Ferrell-Crosby párosban, mennyire bízunk Johnsonban CB poszton, látunk-e slot CB-t kereten, de van azért pár need, amit igen könnyű megfogni már most is.


Jelenleg szerintem posztonként így festünk:
QB poszt rendben van. Carr a kezdő, mögötte pedig lesz Kizer szerződés alatt, Peterman RFA tender lehetőséggel és Glennon, mint UFA. Nem hiszem, hogy gond lesz a QB room kialakításával.

RB poszton megvan a feature back, aki mögé kell majd szerintem hozni egy csere játékost, aki simán lehet Crowell vagy akár egy későbbi körös/UDFA rookie és szerintem egy elkapásban jeleskedő 3rd down RB is kerül majd keretre. Richard lehet könnyen ez a játékos, bár nála elképzelhető, hogy máshonnan kap jobb ajánlatot majd szerintem.

FB poszt megvan.

TE poszt megvan, nem is akárhogy!

WR poszton egy darab playmaker kell és megvagyunk. Williams mellé kell egy szélső impact elkapó és Renfrow-val kiegészülve lenne egy igen potens triónk. Zay Jones szerintem marad, mint #4 és Davis jó eséllyel kap egy hosszabbítást szerintem, ha már picket áldoztunk érte. Ezzel lenne depth és returner is rögtön. Doss teperhet majd a 6. helyért egy csomó új arccal egyetemben...

OL kapcsán szintén megvagyunk szerintem, ami a kezdőket illeti. Miller, Hudson, Jackson és Brown szerződés alatt lesznek, egyedül Incognito az akit vissza kell igazolni, nem hiszem, hogy gond lesz ezzel. Good-hoz is hozzávágnék amúgy egy szép depth szerződést, mert OL depth mindig kell. Sharpe és James szerződés alatt lesznek és Parker is vonszolható, mint holt teher 😊

DL kapcsán jönnek a komoly kérdések számomra.
DT poszton Hankins személyében megvan a NT kezdő és azt gondolom Hall személyében megvan a váltó társa is. Az UT poszt viszont problémás, mert Hurst-ben nem látom az impact kezdő játékost sajnos. Az, hogy Dion Jordan az utcáról nickel DT posztra be tud szállni sokat elmond az interior pass rush helyzetünkről.
DT lenne az a poszt, amiért szívesen bankot robbantanék az FA szakaszban, persze csak ha van megfelelő célpont. Egy brutál 3tech DT komolyan emelné a teljes védelem szintjét, főleg PG sémájában. Egyszerre lenne könnyebb a DE-k dolga is, amivel a teljes pass rush tudna szintet lépni, ami persze erősen támogatná a covert hátul. A gond, hogy nem igen lesz tuti célpont szerintem.
Chris Jones lenne az akire nyomnék egy all in-t, de nem hiszem, hogy a Chiefs megteszi nekünk azt a szívességet, mint anno Hudson esetében...
Ha Ő kiesik, akkor maradnak érdekes, de kérdőjelekkel rendelkező emberek, mint pl. Javon Hargrave, Jarran Reed, Maliek Collins, Arik Armstead...itt már kell az edzői stáb, meg Mayock&Co, hogy megállapítsák tudna-e valamelyik srác a mi sémánkban komoly upgrade lenni Mo-hoz képest...
Drafton is lesznek ígéretes prospectek, onnan is lehetne erősíteni.

DE poszttal kapcsolatban év végére azt kell kitalálnia a stábnak, hogy Ferrell és Crosby mellé, elé vagy csak mögé kell ember. Ha eléggé bíznak bennük és a fejlődésükbe elég lehet ha visszahozzuk Mayowa-t, Mauro-t meg mondjuk Dion Jordan-t és hoznak még valakit draft végén Key mellé. Lenne bőven mennyiség, verseny és a végén megfelelő depth a Ferrell-Crosby duó mögött...de persze azért lenne izgalom is, mert évek óta nem bírjuk rendezni a pass rusht és megint az lenne, hogy potenciálra támaszkodunk biztos megoldás helyett...

LB posztot szerintem komolyan újra kellene húzni.
Whitehead nem hiszem, hogy ér 7M-t és rajta tudnánk 6M-t spórolni egy elküldéssel, persze jól meg kell nézni kit tudunk hozni a helyére.
Lee depth player.
Morrow, Compton és Wilber max depth-nek és ST szerep miatt maradhatnának szerintem. Morrow talán kapna egy RFA tendert tőlem, de mindent megtennék, hogy csak depth legyen.
P.Brown nem hiszem, hogy érdemben hozzá tud tenni bármit is a csapat játékához, nem hinném, hogy visszatérne
Szívem szerint Megtartanám Lee-t ST szerepre, de elküldeném Whitehead-et és senkit nem igazolnék vissza...Morrow-nak ajánlanék egy vet min 1 éves deal-t, miután nem tettem rá RFA tendert.
Ezt követően pedig az offseason fókuszába helyezném az LB posztot!
Joe Schobert lenne a célpontom MLB posztra, ha piacra kerül esetleg.
Shaq Thompson lenne a másik célpontom WLB posztra, ha kikerülne a piacra.
Cory Littleton is megérhet egy erős gondolkodást, mint cover WLB.
Mychal Kendrick lehetne SLB opció esetleg.
Mivel azonban sok itt a ha, meg nem erős az LB pool a piacon valószínűleg:
Tartanám Whitehead-et és Morrow-t egy low RFA tenderrel visszahoznám Lee mellé. Compton és P.Brown közül a jobbat visszahoznám még és ezt követően próbálnék a piacon rámenni valakire a fentiek közül vagy az elérhető legjobbak közül.
Drafton is LB lenne az egyik fókusz területem. Egyenlőre Isaiah Simmons (Clemson) és Kenneth Murray (Oklahoma) tűnik a két legjobb off ball LB-nek, így közülük kéne egyet megkaparintani az első körben.

CB poszton lesz pár érdekes döntés, de legalább Mullen személyében úgy fest van fix pont is.
Worley szerintem kap majd hosszabb távú szerződést és lehet Lawson is visszatér, főleg ha Joyner munkáját megköszönjük. FA piacról Darqueze Dennard lehet komolyabb célpontunk szerintem, PG alatt ha jól rémlik kívül és belül is hozott jó játékot. Egy ilyen igazolás esetén Joyner pláne mehetne amerre lát.
Mullen-Worley-Dennard-Johnson-Lawson-vmi fiatal már igen pofás CB corp lenne papíron.

S poszton kérdés ugye mennyire is lesz jó Abram, de 2020-ra neki lock az egyik kezdő poszt. Másik posztra jelölt lehet a sérülésből visszatérő K.Joseph vagy egy UFA is, illetve esetleg Harris is. Ha Joseph vagy másik veterán érkezik, akkor Harris miatt depth teljesen jó lehet 1-2 fiatal versenyeztetésével.

ST egység adott.

Fontossági sorrendben nálam a needek jelenleg: LB, DL, CB, WR, S

Mivel a WR nem ordas need és az off ball LB nem prémium pozíció, valamint van több DL prospect aki jó lehet hozzánk, érdemes lenne elgondolkozni szerintem egy hátra cserén valamelyik első pickkel. De egynelőre inkább élvezzük a PO talk-ot és a drafttal ne foglalkozzunk 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Ferrell lehet egy korrekt 4-3, allround end. Semmiben sem elit, de hozza az alapot mindenben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Azt tudjátok, hogy Trayvon Mullen Lamarr Jackson unokatestvére?
Nekem ez új infó volt.

Egyébként a legmagasabb osztályzatot kapta a PFF-től a héten Mullen az újoncok közül. Bár számomra nem tűnt olyan kiemelkedően jónak, de végülis csak rövid passzokat engedett, volt leütött labdája is és egy INT is. Szóval kielemezve biztos jobb volt mint a meccs hevében.

Egyébként ezen a listán a TOP5-ben még két játékosunk szerepelt, a második helyen Crosby, az ötödik helyen pedig Renfrow!

Fasza kis draft class jött össze.
Ferrell-ről mondjuk simán kijelenthető hogy 1/4-et nem ért, de attól még lehet hasznos játékosunk a jövőben.
Jacobs - no comment
Abram - ő jövőre lesz újonc igazából, akkor derül ki, hogy mi van vele.
Mullen - egyre jobb teljesítményt nyújt, persze még hibái vannak, de van benne potenciál.
Crosby - no comment
Isaiah Johnson - belőle még sokat nem láttunk.
Foster Moreau - remekül egészíti ki a TE sorunkat, vannak TD-i is, szóval szép jövő előtt áll.
Renfrow - 5. körben húzott játékostól ritka, hogy már az első évében kiemelkedőt játszik, nagyon kedvelem őt, jó személyiség, dolgos. Első számú elkapó soha nem lesz, de a slotban nagy fegyver lesz.
Bell - nincs már nálunk.

Jövőre 2 első körünk van és 3 harmadik és egy negyedik. Ami a fentiekből kiindulva jól sülhet el. Bár ilyen draftunk mint a mostani nem nagyon lesz, de az esély megvan. Ha a 6-ból csak 3 olyan játékosunk lesz, aki hasonlóan szerepel mint most a Jacobs, Crosby, Renfrow trió, akkor rendben lehetünk!
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Gondolataim (még nincs rózsaszín napszemcsim)
Kéne elkapó...
Baby raiders...alakul
Preston Brown milyen lesz?
Swearinger milyen volt a cinci ellen?
Pari
1, kéne
2, alakul
3, jó lesz szerintem
4, jó volt szerintem.
Amadeus
na ez nagyon minimalista lett 😀
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 627
Brian Baldinger nagy Crosby fan... újabb videója róla

 twitter.com/BaldyNFL/status/1196523999435489281

az volt, hogy Seth Roberts idei első touchdownjánál pont Gareon Conley-t égette meg?

 twitter.com/ChrisReed_NFL/status/1196140071054987264

choose life
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Gondolataim (még nincs rózsaszín napszemcsim)
Kéne elkapó...
Baby raiders...alakul
Preston Brown milyen lesz?
Swearinger milyen volt a cinci ellen?
Pari
1, kéne
2, alakul
3, jó lesz szerintem
4, jó volt szerintem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Gondolataim (még nincs rózsaszín napszemcsim)
Kéne elkapó...
Baby raiders...alakul
Preston Brown milyen lesz?
Swearinger milyen volt a cinci ellen?

Szerkesztette: Pari
több mint 4 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Jó látni ezeket a számokat, tényleg jó irányba halad a csapat, de amíg a szerzett és kapott pontok átlaga 22.5 és 25, bőven van még hová fejlődni.
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/E_Geerlings/status/1196941593959264256?s=09
több mint 4 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én imádtam nézni Lynch cselekvéseit a közösség felé... Jó látni, hogy töretlenül folytatja!
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Nagyon-nagyon sajnálom OAK városát, a várost ami azzá tette az én csapatomat, amit annyira szeretek. Lynch és Oakland. FULL RESPECT. bár ez borzasztó kevés lesz pótlásnak abban az űrben amit a költözéssel a RAIDERS és a GSW okoz.

 abc7news.com/sports/oakland-getting-indoor-football-league-team-partially-owned-by-marshawn-lynch/5529126/?fbclid=IwAR2ZZlfCX93zIHdgT4fehSqZawbWL8ekyaCgKHaAuMPGgekM4WcJTA1C5hA
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/E_Geerlings/status/1196575299007238145?s=09

 twitter.com/E_Geerlings/status/1196569305808195584?s=09

 twitter.com/E_Geerlings/status/1196212906372681728?s=09

 twitter.com/E_Geerlings/status/1196212488632582145?s=09
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 097 — Deion Sanders for president!
 www.nfl.com/probowl/ballo
t
Surda
Hol rendezik?
🤘gaben🤘
Camping World Stadion, Orlando, Florida, Egyesült Államok
Matthew99
Király! Talán eljutunk.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 582 — Invisible man
 www.nfl.com/probowl/ballo
t
Surda
Hol rendezik?
🤘gaben🤘
Camping World Stadion, Orlando, Florida, Egyesült Államok


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.