Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 097 — Deion Sanders for president!
 www.nfl.com/probowl/ballo
t
Surda
Hol rendezik?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
 www.nfl.com/probowl/ballot

Szerkesztette: Surda
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Preston Brown érkezett. Bengals 6 napja vágta ki, miután 3 évre hosszabbítottak vele az offseasonben.

a védelemben a DL és a secondary volt, hogy produkált szép dolgokat, de a linebacker sor konzisztensen szar volt, így erre az igazolásra szükség volt.
d3Y
vártam, Marvin embere volt Cincyben, egész jó LB.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 627
Preston Brown érkezett. Bengals 6 napja vágta ki, miután 3 évre hosszabbítottak vele az offseasonben.

a védelemben a DL és a secondary volt, hogy produkált szép dolgokat, de a linebacker sor konzisztensen szar volt, így erre az igazolásra szükség volt.

choose life
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 627
Mullen, Crosby és Hurst elit grade-et kapott a Bengals elleni teljesítményükre a PFF-től. még Worley-t és Lawsont is jól értékelték. a támadóknál már nem volt ilyen rózsás a helyzet, csak Renfrow kapott jó értékelést, Waller, T. Williams és Carr átlag felettit. a támadófalemberek többsége átlag alatti teljesítményt nyújtott.

choose life
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
én amúgy optimista vagyok, végre egy offense, amit 10 ponton tartottunk. Behúztuk, tavaly meg tavalyelőtt ezeket rendre elbuktuk. Együtt van a csapat fejben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
OL nnem tudom mit csinált...elhitték, hogy kurva jók vagy sérülések hátráltatják ennyire őket?

Remélem jókor jön a pofon és felébrednek, hogy nagyon kevesek ahhoz, hogy bárkit félvállról vegyenek!
Jets ellen ettől több kell...

A Carr INT és a Jacobs fumble is inkább kivételnek tűnik, így azért kétségbe nem kell esni szerintem.
Nem szoktam bírózni, de az a 1&goal false start Incognitóra igen meleg volt...nem ezen múlott szerencsére, de na...

Crosby állat volt, mondjuk egyik leggyengébb OL, OT duo volt ez a heti menü is...Ferrell nem igen tudott ezzel élni, mint múlt héten sajna...kissé problémásnak érzem amúgy, hogy az 1\4-es DE-nk gyakorlatilag 2down run stopper az idő jelentős részében, de nem ítélek túl korán, Kolton Miller is mennyivel jobban fest, mint tavaly, bár pont most volt egy igen csúnya 1-1 veresége, amiből sack is lett...

A jövő azért nem fest rosszul:
#Raiders rookie rankings this season:
Scrimmage yards: 1,676, 1st in NFL
TDs: 14, 1st in NFL
Yards rushing: 937, 1st in NFL
Receptions: 73, 1st in NFL
Sacks: 10, 1st in NFL

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Mondjuk egy ehhez hasonló játékkal, úgy kikapunk a Jetstől, hogy öröm lesz nézni.
Sokkal több kell ennél...
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Crosby nagy király volt! Nagyon durván tud előre menni, sok mindent erőből old meg, ha majd még a technikai repertoárja is fejlődik, akkor elég jó lehet. Az utóbbi hetekben nagy durván fejlődött.
Ferrell is egyre jobb, bár még mindig kicsit súlytalannak tűnik, de hátha elindul nála is valami.
több mint 4 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Hat de a fasz€r nincs egy, legalább egy olyan meccsünk ahol az elejétől a végéig dominálunk... Miért kell mindig kínkeservesen ragaszkodni a szoros győzelmekhez a "gyengébb" csapatok ellen, ki-ki meccset játszani vagy iszonyat kikapni a velünk "egyenrangú" csapatok ellen és leégni a nálunk erősebbeknél?
A kivétel nem mi vagyunk a szabályban...

Amm ahogy nézem az előző meccseket nincs félidei lebőgés.... De príma első drive sincs. Viszont legalább a D életjeleket mutat. Vannak INT-ek, fumblik...
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 097 — Deion Sanders for president!
A lényeg a W. Annál nagyobb faszság nincs mint, hogy 'gyönyörű játékkal vesztettünk'. A védelmet kellene még tovább erősíteni.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 213 — én ezt meguntam
Ilyenkor szeretem azt hinni, hogy csak a minimumot hoztuk a győzelemhez, de ha egy 0-9-es csapat ellen csak 17-10-re tudunk nyerni, kicsit túlzónak tűnik a playoffról beszélni.

Ennek ellenére jelenleg azonos a mérlegünk a Chiefs-szel, amire szerintem nem sokan számítottunk.
bmg
Seahawks kb mindenki ellen így vagy még ígyebbül nyer... szóval ettől még...
több mint 4 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Ilyenkor szeretem azt hinni, hogy csak a minimumot hoztuk a győzelemhez, de ha egy 0-9-es csapat ellen csak 17-10-re tudunk nyerni, kicsit túlzónak tűnik a playoffról beszélni.

Ennek ellenére jelenleg azonos a mérlegünk a Chiefs-szel, amire szerintem nem sokan számítottunk.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Win is win, ha akarunk valamit akkor szar jàtékkal is kell tudni győzni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Ezt kicsit félvállról vettük.

Ha nincs Crosby, akkor az egyik legsótlanabb meccsünk az idei szezonban.
Ilyen játékkal nem érdemlünk semmit.

El kell felejteni ezt a meccset és menni tovább.

JUST WIN BABY!
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
 www.nbcsports.com/bayarea/raiders/derek-carrs-season-beginning-look-2016-raiders-quarterback
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
#grudenation

 www.raiders.com/video/in-the-huddle-with-coach-gruden-week-11-x1152
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 924 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hogy ne csak poenkodni es fricskazni jarjak ide, itt egy egesz jo iras arrol, miert fog rajatszasba jutni az Oakland:

 www.pff.com/news/nfl-why-the-oakland-raiders-have-a-chance-at-a-postseason-run

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Kikapott a Steelers, ami nekünk jól jöhet a végső elszámolásnál...persze csak, ha mi tesszük a dolgunk szépen
Rolni
Olcsó lett a meleg lángos!

Hétvégén hozni kell, nincs mese.
Amadeus
azé kurva nagy blama lenne kikapni ettől a cinci-től és a csereirányítójuktól...
Pari
Pont ilyenkor szokott lenni valami blama. Reméljük nem most támad fel hamvaiból a Bengals.
Bruce
Ez megint egy jó teszt Gruden és a kapitányok számára! Mennyire tudják tartani a fókuszt és tüzelni egymást.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Kikapott a Steelers, ami nekünk jól jöhet a végső elszámolásnál...persze csak, ha mi tesszük a dolgunk szépen
Rolni
Olcsó lett a meleg lángos!

Hétvégén hozni kell, nincs mese.
Amadeus
azé kurva nagy blama lenne kikapni ettől a cinci-től és a csereirányítójuktól...
Pari
Pont ilyenkor szokott lenni valami blama. Reméljük nem most támad fel hamvaiból a Bengals.
több mint 4 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Kikapott a Steelers, ami nekünk jól jöhet a végső elszámolásnál...persze csak, ha mi tesszük a dolgunk szépen
Rolni
Olcsó lett a meleg lángos!

Hétvégén hozni kell, nincs mese.
Amadeus
azé kurva nagy blama lenne kikapni ettől a cinci-től és a csereirányítójuktól...
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Kikapott a Steelers, ami nekünk jól jöhet a végső elszámolásnál...persze csak, ha mi tesszük a dolgunk szépen
Rolni
Olcsó lett a meleg lángos!

Hétvégén hozni kell, nincs mese.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Kikapott a Steelers, ami nekünk jól jöhet a végső elszámolásnál...persze csak, ha mi tesszük a dolgunk szépen

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
LOL

 twitter.com/thecheckdown/status/1195031558610022400?s=09
több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 2 940 — balazs.t85@gmail.com
 www.youtube.com/watch?v=oVASptuzSaU