Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Mé nem rakták ki egyből?
peach
nem tudom mennyire súlyos az egész. “nekiment” meg úgy “kellett lefogni”, szerintem egy sima szóváltás volt, az ügynöke majd rászól, hogy menjen föl bocsánatot kérni a réjdörsz oldalán holnap fog ölelkezős, kézfogós vigyorgós kép megjelenni a gm és ab között.
gedam
Ha ez igy lesz, Mayock nullara is alazza magat, lemondhat, mert ennyire tokos legeny.

Szerintem nem kerdes, nehany napon belul kibasszak, barmi is lesz a vege ennek a cirkusznak. Havonta van a csavoval valami, annyit reg nem er az egesz, hogy az egesz stab utana futkosson, hol van, mit csinal, epp mi baja.

több mint 5 éve
gedam 5 788
Mé nem rakták ki egyből?
peach
nem tudom mennyire súlyos az egész. “nekiment” meg úgy “kellett lefogni”, szerintem egy sima szóváltás volt, az ügynöke majd rászól, hogy menjen föl bocsánatot kérni a réjdörsz oldalán holnap fog ölelkezős, kézfogós vigyorgós kép megjelenni a gm és ab között.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chucky se volt ma egyelőre beszédes kedvében.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1169702655062659072

Ami csöppet ironikus.
 twitter.com/PriscoCBS/status/1169704516046008320
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 308 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Sztem Roseman is telefonál egy 6. körös pickel! 😂
több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 490
Má megint mi folyik itt Gyöngyösön?

Egy nyomorék szezonnyitást sem lehet más balhéja nélkül elvégezni? 😀 😀

Burfict lefog vkit? Érzek némi ellent mondást (azzal együtt, hogy őt csípem) 😊
dande
Én azt csodálom, hogy nem a Galaxy4 college közvetítése alatt történt mindez.
A szezonnyitó alatt 2 hete Luck visszavonult.
Múlt héten jöttek BoB agymenései.
Most szombaton mi lesz? AB új csapatot talál: Újbuda Rebels (ők még vannak amúgy? 😊 )
iktriad
Naaa



több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Raiders plan to void Antonio Brown’s guaranteed money due to a ‘conduct detrimental to the club’ clause in his contract, and then release him.

Jó, hát ez kb. borítékolható ezek után. Kíváncsi vagyok ki fog rárepülni, ha tényleg így lesz.
shawnka
Címeres ökör lesz aki leigazolja.
pfefe8
Jags.
akdestroyer
Ahol most íratták alá a legcsendesebb, legkevésbé követelőző védőt a 3 remek 2016-os draft pickkel szemben azzal a kettővel aki egy ideje már hangosan tartja a markát? Ugyan már. Coughlinnak vannak hülyeségei, de ezt már olyan mértékű őrültség lenne mintha egy downhill runnert vinnél Mahomes vagy Watson helyett 1/4-re. Na várjuk csak... Ó a picsába. 😊

Viccet félretéve a nem túl acélos Jags támadósorban még talán a WR poszt a legkevésbé problémás jelenleg nálunk.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 twitter.com/TomPelissero/status/1169697441123393548

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 706
Raiders plan to void Antonio Brown’s guaranteed money due to a ‘conduct detrimental to the club’ clause in his contract, and then release him.

Jó, hát ez kb. borítékolható ezek után. Kíváncsi vagyok ki fog rárepülni, ha tényleg így lesz.
shawnka
Címeres ökör lesz aki leigazolja.
pfefe8
Jags.
akdestroyer
Vagy mi.
Hanni
No way. Épp most pucoltuk ki az öltözőt. Szarjunk megint a szőnyegre?

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 656 — a new hope (again)
Mé nem rakták ki egyből?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 229 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Raiders plan to void Antonio Brown’s guaranteed money due to a ‘conduct detrimental to the club’ clause in his contract, and then release him.

Jó, hát ez kb. borítékolható ezek után. Kíváncsi vagyok ki fog rárepülni, ha tényleg így lesz.
shawnka
Címeres ökör lesz aki leigazolja.
pfefe8
Jags.
akdestroyer
Vagy mi.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 706
Raiders plan to void Antonio Brown’s guaranteed money due to a ‘conduct detrimental to the club’ clause in his contract, and then release him.

Jó, hát ez kb. borítékolható ezek után. Kíváncsi vagyok ki fog rárepülni, ha tényleg így lesz.
shawnka
Címeres ökör lesz aki leigazolja.
pfefe8
Jags.

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F0828%2Fr589797_2_1296x729_16-9.jpg
Sources: Raiders to suspend AB after tiff with GM
Antonio Brown and Raiders GM Mike Mayock got into it Wednesday, and the team is now planning to suspend its star wide receiver, league sources told ESPN's Adam Schefter.


"The length of the suspension was not immediately known, as the Raiders are still weighing their options, sources tell Schefter.

There are some within the Raiders that want the organization to move on from the mercurial Brown, according to Schefter, and sources around the league believe that the team could suspend him with the idea of trying to void the $30.125 million guaranteed in his contract.

The confrontation, according to Schefter, stemmed from Brown's Instagram post Wednesday when he displayed a letter from Mayock that detailed about $54,000 in fines for missing time during training camp.
Editor's Picks

A source tells ESPN's Josina Anderson that Brown and Mayock got into the argument during Wednesday's practice in front of the team."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Az az igazan oriasi AB-ban egyebkent, hogy a Hard Knocks-adasokat vegigjopofizta, es tolta Mayockkal a kamupuszizast, ahogy a kamerak eltunnek, ugrik neki egybol a masiknak. Hihetetlen nagy szinesz.

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Mondjuk ha ezek után nem basszuk ki, akkor a világ csicskája Mayock,akinek 0 tekintélye lesz...
skat
Foleg, ha figyelembe vesszuk, amit Amadeus idezett. Miszerint a liga valoszinuleg felfuggeszti, ha a Raiders nem.
ulpianus
Nem vagyok jó angolos, szóval nem nagyon értettem! 😕
skat
lényeg, hogy a liga is vizsgálja az ügyet, mivel van nekik is erre vonatkozó szabályzatuk. Ők is szankcionálhatják, valószínűleg fogják is, tőlünk függetlenül.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Mondjuk ha ezek után nem basszuk ki, akkor a világ csicskája Mayock,akinek 0 tekintélye lesz...
skat
Foleg, ha figyelembe vesszuk, amit Amadeus idezett. Miszerint a liga valoszinuleg felfuggeszti, ha a Raiders nem.
ulpianus
Nem vagyok jó angolos, szóval nem nagyon értettem! 😕
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Mondjuk ha ezek után nem basszuk ki, akkor a világ csicskája Mayock,akinek 0 tekintélye lesz...
skat
Foleg, ha figyelembe vesszuk, amit Amadeus idezett. Miszerint a liga valoszinuleg felfuggeszti, ha a Raiders nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Mondjuk ha ezek után nem basszuk ki, akkor a világ csicskája Mayock,akinek 0 tekintélye lesz...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
imádom ezt az egészet amúgy


shawnka
hogy is mondjam, még nagyobbat tudnék röhögni, ha nem nálunk történne.
Amadeus
Pedig nagyon mondogattad, hogy Gruden megneveli es nem lesz hulye. Nem hittetek, hogy ez a csavo tenyleg ekkora locker room cancer. Ez nem a penzrol szol, hiaba fizeted meg Brownt, a szemeben akkor is a csicskaja leszel. Az van, amit o mond. En mar reg mondtam, hogy szerintem abszolut direkt kostolgat mindenkit, hogy meddig mehet el es mekkora hatalma van. Ezt a faszit a Patsben megneznem, de csak azert, hogy vajon BB tudna e kezdeni vele valamit. De egyebkent tuti, hogy nem. Ez ott is ugyanolyan hulye lenne. Nem tisztel senkit es semmit, ez a gond.
Stez
azért ekkora szintű hülyeséggel nem számoltam.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
imádom ezt az egészet amúgy


shawnka
hogy is mondjam, még nagyobbat tudnék röhögni, ha nem nálunk történne.
Amadeus
Pedig nagyon mondogattad, hogy Gruden megneveli es nem lesz hulye. Nem hittetek, hogy ez a csavo tenyleg ekkora locker room cancer. Ez nem a penzrol szol, hiaba fizeted meg Brownt, a szemeben akkor is a csicskaja leszel. Az van, amit o mond. En mar reg mondtam, hogy szerintem abszolut direkt kostolgat mindenkit, hogy meddig mehet el es mekkora hatalma van. Ezt a faszit a Patsben megneznem, de csak azert, hogy vajon BB tudna e kezdeni vele valamit. De egyebkent tuti, hogy nem. Ez ott is ugyanolyan hulye lenne. Nem tisztel senkit es semmit, ez a gond.

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 526 — !SuPeR6BoWL!
Gondolom Belichick már jön egy 7. körös ajánlattal AB-ért...
Klaci79
Ne fesd az ördögöt a falra...
ThundersNFL
Gondolom Belichick már jön egy 7. körös ajánlattal AB-ért...
Klaci79
Ne fesd az ördögöt a falra...
ThundersNFL
Miért BB nem maga az ördög? 😊 Vagy ő csak sith lord? 😊
iktriad
Minden főgonosz egybevéve 👿👿👿

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
"Brown could be facing discipline under the league’s Personal Conduct Policy.

The Personal Conduct Policy expressly prohibits, among other things, “[v]iolent or threatening behavior toward another employee or a third party in any workplace.” Brown’s alleged conduct presumably would fall within the boundaries of that specific portion of the rule.

The broader question becomes whether the precise wording of Brown’s suspension from the team, if he’s suspended at all, covers the threatened punch. If he isn’t suspended for threatening Mayock but for something else — of it the team doesn’t suspend Brown at all — the league still can."

Ohó. (Pft.)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 038 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja, tudom már!

Most tetőzik a Madden átok. Ejnye erre nem figyelni...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gondolom Belichick már jön egy 7. körös ajánlattal AB-ért...
Klaci79
Ne fesd az ördögöt a falra...
ThundersNFL
Miért BB nem maga az ördög? 😊 Vagy ő "csak" sith lord? 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 526 — !SuPeR6BoWL!
Gondolom Belichick már jön egy 7. körös ajánlattal AB-ért...
Klaci79
Ne fesd az ördögöt a falra...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 915
Gondolom Belichick már jön egy 7. körös ajánlattal AB-ért...