Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
Csak azt nem értem ilyenkor, hogy ha drafton kifejezetten jó karakterű, dolgos prospecteket húzunk, akkor FA-n, miért az ellenkezőjét? (azt meg sem említem, hogy olyanok helyére, akik szintén top magaviselettel voltak megáldva...)
Pari
Mert nagyon ritkán adódik, hogy egy posztján minimum top3 as játékost megszerezhetsz hiányposztra egy 3. körért.
Bárki meglépte volna. Nem volt a homlokára írva, hogy ostoba lesz, még ha a steelersnél voltak is erre utaló jelek..
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Csak azt nem értem ilyenkor, hogy ha drafton kifejezetten jó karakterű, dolgos prospecteket húzunk, akkor FA-n, miért az ellenkezőjét? (azt meg sem említem, hogy olyanok helyére, akik szintén top magaviselettel voltak megáldva...)
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Ezt is megéltük, Stephen A Smith szerint Gruden és Mayock jó irányba viszi a Raiderst.

Köszi AB!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Rosenhaus okos ember, pontosan ezért akarja menteni a dolgot. AB-nek vége lenne a ligában, ha kirakjuk.
Amadeus
igen, azért írtam, hogy nem lesz kibaszva, el fogja simítani, sokat bukna ő is. elmeszelitek ab-t egy meccsre, ő átvállt jófiúra és mindenki boldog.
gedam
Repülni fog mint a libafos
 www.12up.com/posts/antonio-brown-s-latest-instagram-activity-shows-days-with-raiders-could-be-numbered-01dm1ejsfzgz
Surda
Én sem látom ezek után a hogyan tovább mikéntjét.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Rosenhaus okos ember, pontosan ezért akarja menteni a dolgot. AB-nek vége lenne a ligában, ha kirakjuk.
Amadeus
igen, azért írtam, hogy nem lesz kibaszva, el fogja simítani, sokat bukna ő is. elmeszelitek ab-t egy meccsre, ő átvállt jófiúra és mindenki boldog.
gedam
Repülni fog mint a libafos
 www.12up.com/posts/antonio-brown-s-latest-instagram-activity-shows-days-with-raiders-could-be-numbered-01dm1ejsfzgz
több mint 5 éve
gedam 5 788
Rosenhaus okos ember, pontosan ezért akarja menteni a dolgot. AB-nek vége lenne a ligában, ha kirakjuk.
Amadeus
igen, azért írtam, hogy nem lesz kibaszva, el fogja simítani, sokat bukna ő is. elmeszelitek ab-t egy meccsre, ő átvállt jófiúra és mindenki boldog.
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 205 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Má megint mi folyik itt Gyöngyösön?

Egy nyomorék szezonnyitást sem lehet más balhéja nélkül elvégezni? 😀 😀

Burfict lefog vkit? Érzek némi ellent mondást (azzal együtt, hogy őt csípem) 😊
dande
Én azt csodálom, hogy nem a Galaxy4 college közvetítése alatt történt mindez.
A szezonnyitó alatt 2 hete Luck visszavonult.
Múlt héten jöttek BoB agymenései.
Most szombaton mi lesz? AB új csapatot talál: Újbuda Rebels (ők még vannak amúgy? 😊 )
iktriad
Van egy összeesküvés elméletem. Ezt mind Roger Goddell intézi a háttérből, mégiscsak ez a 100. szezon az NFL-ben. És még nincs vége, ide a rozsdás bökőt...

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Új nézőpont, konteo:

Láb és sisak hiszti után a staff felmérte, h a szezonban ez az ember valóban szétzilálja a csapategységet. Minden negatív tehetsége meg van hozzá. Hát provokálták egy kicsit, h olyan helyzetet teremtsenek, amiben AB tuti hibázni fog, és következmények nélkül (-$) kibaszható legyen. Pénz itt marad, ő meg megy ahova akar.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Fel lett szopva odáig meg vissza... Ki volt nyalva a segge... A szezonnak róla kellett volna szólni nem pedig az előszezonról. Valaki írta, hogy végignyalizta a HK-t és tényleg.
igazoljon valamelyik csapathoz aki ellen játszunk és Burfict meg Abram kiélheti magát rajta. Ha az análvonat elindul...
Az edzői stáb is kivételezett vele és eltűrte a rinyáját pedig egy elkapása nem volt még.
Remélem nem is lesz. Szarházi.
TST
Kb. Itt nem az van mint Tampaban anno, hiogy Gruden hazaküldte Johnsont. Ki volt AB segge nyalva.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Fel lett szopva odáig meg vissza... Ki volt nyalva a segge... A szezonnak róla kellett volna szólni nem pedig az előszezonról. Valaki írta, hogy végignyalizta a HK-t és tényleg.
igazoljon valamelyik csapathoz aki ellen játszunk és Burfict meg Abram kiélheti magát rajta. Ha az análvonat elindul...
Az edzői stáb is kivételezett vele és eltűrte a rinyáját pedig egy elkapása nem volt még.
Remélem nem is lesz. Szarházi.
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Én se látok más megoldást, cut, oszt cső.
Békát lenyelni, konzekvenciát leszűrni, Doss-t visszahozni.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Rosenhaus okos ember, pontosan ezért akarja menteni a dolgot. AB-nek vége lenne a ligában, ha kirakjuk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Ki kell baszni és a pénzt baromira nem odaadni. Ha kell, akkor perre menni. Le kell szúrni azt a kurva karót!
Rolni
Nem lesz hozzá tökük...
több mint 5 éve
gedam 5 788
 twitter.com/richeisen/status/1169751691933208578?s=21

szegény,próbál simítani
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nagyon jó 😀

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/67560003_408620209787379_7526781004845940736_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=eErxWUOwb3IQ7kNvgFcXhZP&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=AN1bh1IJ4c9L4Fjzzt5udEh&oh=00_AYBfvhykFCYDrPqmzqoo7HSzTsRHkPN7IG0rkfLEJzfNHg&oe=670349FD
3 Mio. Aufrufe · 10.000 Reaktionen | NFL Memes | Facebook
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Most hol tart a történet különben ?
Azért kérdezem mert Redditen mi közben várom az esti mérkőzést épp a Riders FO nyilatkozik nagyban.Csak sajnos nem értem mit mondanak benne.
több mint 5 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
ez egy szereny srac, most jott ra hogy buffaloban jobb helye lenne csak probal visszatancolni

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 twitter.com/BuzzShitty/status/1169717051491008513?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1169717051491008513&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.silverandblackpride.com%2F2019%2F9%2F5%2F20851783%2Fraiders-vs-broncos-week-one-thursday-injury-report-antonio-brown-absent-for-conduct-as-fate-in-limbo

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 twitter.com/leroyinsider/status/1169660993405952000?s=21

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ki kell baszni és a pénzt baromira nem odaadni. Ha kell, akkor perre menni. Le kell szúrni azt a kurva karót!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Hát ha most nem rakjuk ki ,Brownt, akkor az azt az üzenetet hordozza, hogy itt bármit meg lehet tenni...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Mé nem rakták ki egyből?
peach
nem tudom mennyire súlyos az egész. “nekiment” meg úgy “kellett lefogni”, szerintem egy sima szóváltás volt, az ügynöke majd rászól, hogy menjen föl bocsánatot kérni a réjdörsz oldalán holnap fog ölelkezős, kézfogós vigyorgós kép megjelenni a gm és ab között.
gedam
Ha ez igy lesz, Mayock nullara is alazza magat, lemondhat, mert ennyire tokos legeny.

Szerintem nem kerdes, nehany napon belul kibasszak, barmi is lesz a vege ennek a cirkusznak. Havonta van a csavoval valami, annyit reg nem er az egesz, hogy az egesz stab utana futkosson, hol van, mit csinal, epp mi baja.
Stez
A former NFL GM on ESPN said, "Gruden will face lawyers and arbitrator next week regarding Brown's grievance. "

és még ez is Grudentől: “I’m done talking about that guy, I’ve been talking about him every damn day”

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Mé nem rakták ki egyből?
peach
nem tudom mennyire súlyos az egész. “nekiment” meg úgy “kellett lefogni”, szerintem egy sima szóváltás volt, az ügynöke majd rászól, hogy menjen föl bocsánatot kérni a réjdörsz oldalán holnap fog ölelkezős, kézfogós vigyorgós kép megjelenni a gm és ab között.
gedam
Rosszul jonne ki ebbol Mayock, ha elneznek neki a tortenteket (az alapjan amirol eddig tudunk). A pali mar igy is leegette magat a sisakos tortenettel, ami miatt edzeseket hagyott, sajat egojaval volt elfoglalva. Most meg majdnem nekimegy sajat GMjenek ag egesz csapat elott. Aztan az ovodas viselkedeset IGn ne is emlitsuk a pezbuntetes utan.
Nem baj nagyon remelem h 30 misijebe kerul ez a kis mutatvany, na meg palya kozeleben sem kellene mar latni.
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Na, a vége csak az lesz, hogy annyira retardált az ember, hogy az asztalon hagy 30 misit. Nem tudom kik néztek anno chappelle showt, de ez a keepin' it real goes wrong tipikus esete.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 258 — Tyrone Creek
Ryan Leaf

It just seems like @AB84 doesn’t want to play football anymore. All evidence points to that. I can completely relate to his behavior. I behaved the same way...playing the victim and I never had near his talent. Personal accountability is such an attribute. I hope he finds it soon