Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Ez a video amit AB megosztott most, vér profi nem egy hirtelen felindulásból elkészített hiszti.
Nincs itt gond. AB megszállta a YouTube ot is. Nézettsége kliikk száma az egekben.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 213 — én ezt meguntam
Mi van ha AB a CTE tüneteit mutatja? A műsorai már-már szürreálisak, és nem mindig volt ekkora díva. Volt az a brutális Burfict szerelése néhány éve ugye...
gyeek
Igen de ezt lehet a szerződéskötés előtt kellett volna megnézni.... De ha jogi akadálya van, viszont merülnek fel kétségek, akkor nem kell szerződtetni.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Most akkor megint meg van sértődve ez a bolond? Mit gondolt majd bocsánatot kér és pont, majd jól nem büntetik meg semmivel!? Tényleg nem ártana egy alapos kivizsgálás.

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
AB-vel kapcsolatban egy nagy tévedés van szerintem. A sikeresség, de végkép a SB győzelem szempontjából holt mindegy, hogy milyen elkapód van, sőt. Igazából hátrány, ha van egy sztárként fizetett WR-ed (hasonló áll a RB-re is). QB, elit LT, showdown corner és elit pass-rusher, ezekre kell a sok pénz.

Ha megnézzük az elmúlt 20 (!) év SB győzteseit, alig valakinél volt elit, sztárként fizetett elkapó. Pedig pass-happy liga, meg minden, de mégsem ez számít.

Amire tökéletes egy díva WR, hogy csinálja a show-t, meg a balhét, sok néző, mezeladás, médiamegjelenés, stb. Szerintem a Raiders-nél is erre játszanak a költözés előtt.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 8 151 — Stromfeld Aurél fan
Mi van ha AB a CTE tüneteit mutatja? A műsorai már-már szürreálisak, és nem mindig volt ekkora díva. Volt az a brutális Burfict szerelése néhány éve ugye...
gyeek
Erre ezt tudom idézni

 twitter.com/JOEL9ONE/status/1170167741099233280
r.baggio
Jaja, trend. Tiszta klímaváltozás ez a téma! 😊 Az is trend, hogy pont a focisták, boxolók, egyéb kontakttal járó sport játékosai produkálják a leglátványosabb hisztiket és nem mondjuk a szinkronúszók vagy tornászok. Van más ismert degeneratív agykárosodás amit agyrázkódás idézhet elő? Nyugodtan behelyettesítheted a rövidítésüket a CTE helyére, én nem ragaszkodom hozzá, a lényeg ugyanaz marad.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 5 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 835 — 258. §
Mi van ha AB a CTE tüneteit mutatja? A műsorai már-már szürreálisak, és nem mindig volt ekkora díva. Volt az a brutális Burfict szerelése néhány éve ugye...
gyeek
Erre ezt tudom idézni

 twitter.com/JOEL9ONE/status/1170167741099233280


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 8 151 — Stromfeld Aurél fan
Mi van ha AB a CTE tüneteit mutatja? A műsorai már-már szürreálisak, és nem mindig volt ekkora díva. Volt az a brutális Burfict szerelése néhány éve ugye...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
AB-vel Hétfőn betörjük a vadlovakat. Kedden kiváncsi leszek az új szempontokra ☠️
Grden tuti nem csicska, annál nagyobb ego.
Kisiklott egy story, amit helyére raktak, úgy hogy mindenkinek pozitív legyen. AB ligaelit WR ez tény. Kicsit túl gondolják ezt páran. Tavaly lehúztuk a szezont, Mack miatt (+Coop) ez most nem fordulhat elő. Most kell nyernünk.
Just Win Baby. 🖤☠️
Surda
nem raktad magasra a lécet. 😊 😊 😕
Helmut Zimmer
Denvert verni mindig öröm, de nem könnyű. Ők is ugyan így készülnek. Csoporton belüli derbi, mindig kemény és fontos.
Surda
és végre részlegesen egyesülhet a Young Money Crew, AB Emanuelle Sanders haverjával, lesz szaladgálás, pénztárca és fogcsattogtatás...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
AB-vel Hétfőn betörjük a vadlovakat. Kedden kiváncsi leszek az új szempontokra ☠️
Grden tuti nem csicska, annál nagyobb ego.
Kisiklott egy story, amit helyére raktak, úgy hogy mindenkinek pozitív legyen. AB ligaelit WR ez tény. Kicsit túl gondolják ezt páran. Tavaly lehúztuk a szezont, Mack miatt (+Coop) ez most nem fordulhat elő. Most kell nyernünk.
Just Win Baby. 🖤☠️
Surda
nem raktad magasra a lécet. 😊 😊 😕
Helmut Zimmer
Denvert verni mindig öröm, de nem könnyű. Ők is ugyan így készülnek. Csoporton belüli derbi, mindig kemény és fontos.
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Elmondom, hogy én hogyan látom, beszélgetve pár kinti szurkolóval az amcsi fórumon.
Először is, szerintem AB-t ki kellett volna baszni és Mayock kurva jó munkát végez eddig, mint GM. Azt gondolom, hogy nem csak AB az, akire a social media nincs jó hatással, hanem Gruden pepitában. Elképesztő nyomást rak rá a 100 milliós szerződés, az ezzel járó kritika, bár legyünk őszinték, ez az ember annyira maximalista, hogy gyakornok kora óta hajnali 4-kor kell és 6-tól dolgozik. Playbookot ír, elemez, edzést tart, ergo saját magára is épp elég nyomást helyez. AB egy klasszis elkapó amikor a futballra koncentrál. Az a játékos, akire Grudennek most szüksége van, hogy ez az offense a top5-be menjen idén. Mert az van odaát sok ember fejében - itthon is btw -, hogy a siker elég rendesen legitimál. Lehet, hogy nem megyünk idén PO-ba, de egy kiemelkedő offense teljesítmény a tavalyi 4-12 után egy olyan dolog lenne, amire már lehetne mutatni, hogy "látjátok bazzeg? Del Rio csak állt, mint fasz a lakodalomban, én meg 2 év alatt olyat raktam össze, hogy a Chiefs offense riválisa lettünk". Ez egy érdekházasság, ahol most AB töke meg lett fogva. Egyesek szerint direkt lett behúzva a csőbe ezzel a good cop - bad cop módszerrel, hogy kicsit elguruljon a pöttyös, mert most már fogható a viselkedése. Fasz se tudja. Aztán lehet, hogy a Keyshawn Johnson fiaskóból is tanult Gruden, odaát Tampában ugyanis pont az offensebe kezdett el beletörni a bicskája 1-2 év után.

Egy dolgot ne felejtsetek: a híresen kemény, HoF edző, Bill Parcells, egy karrieren át nézte különösebb retorzió nélkül, hogy minden idők legjobb védője - Lawrence Taylor - szétkokózza és kokszolja az agyát. Senkit nem érdekelt, mert nyertek. Nálunk már csak a nyerés hiányzik.
Amadeus
Pont ezt a konteot írtam le, hogy becsapdázták ABt
És igen, a siker legitimizál.
Erre pont az old school Raiders a példa. AB egy fasz, de legalább nagy.

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 213 — én ezt meguntam
AB-vel Hétfőn betörjük a vadlovakat. Kedden kiváncsi leszek az új szempontokra ☠️
Grden tuti nem csicska, annál nagyobb ego.
Kisiklott egy story, amit helyére raktak, úgy hogy mindenkinek pozitív legyen. AB ligaelit WR ez tény. Kicsit túl gondolják ezt páran. Tavaly lehúztuk a szezont, Mack miatt (+Coop) ez most nem fordulhat elő. Most kell nyernünk.
Just Win Baby. 🖤☠️
Surda
nem raktad magasra a lécet. 😊 😊 😕
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
AB-vel Hétfőn betörjük a vadlovakat. Kedden kiváncsi leszek az új szempontokra ☠️
Grden tuti nem csicska, annál nagyobb ego.
Kisiklott egy story, amit helyére raktak, úgy hogy mindenkinek pozitív legyen. AB ligaelit WR ez tény. Kicsit túl gondolják ezt páran. Tavaly lehúztuk a szezont, Mack miatt (+Coop) ez most nem fordulhat elő. Most kell nyernünk.
Just Win Baby. 🖤☠️
Surda
Ha jól olvastam, hétfő előtt ki kell baszni hogy a fizu garantált részét ne kapja meg. Utána már késő. Mêg kezelhetetlenebb lesz.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Elmondom, hogy én hogyan látom, beszélgetve pár kinti szurkolóval az amcsi fórumon.
Először is, szerintem AB-t ki kellett volna baszni és Mayock kurva jó munkát végez eddig, mint GM. Azt gondolom, hogy nem csak AB az, akire a social media nincs jó hatással, hanem Gruden pepitában. Elképesztő nyomást rak rá a 100 milliós szerződés, az ezzel járó kritika, bár legyünk őszinték, ez az ember annyira maximalista, hogy gyakornok kora óta hajnali 4-kor kell és 6-tól dolgozik. Playbookot ír, elemez, edzést tart, ergo saját magára is épp elég nyomást helyez. AB egy klasszis elkapó amikor a futballra koncentrál. Az a játékos, akire Grudennek most szüksége van, hogy ez az offense a top5-be menjen idén. Mert az van odaát sok ember fejében - itthon is btw -, hogy a siker elég rendesen legitimál. Lehet, hogy nem megyünk idén PO-ba, de egy kiemelkedő offense teljesítmény a tavalyi 4-12 után egy olyan dolog lenne, amire már lehetne mutatni, hogy "látjátok bazzeg? Del Rio csak állt, mint fasz a lakodalomban, én meg 2 év alatt olyat raktam össze, hogy a Chiefs offense riválisa lettünk". Ez egy érdekházasság, ahol most AB töke meg lett fogva. Egyesek szerint direkt lett behúzva a csőbe ezzel a good cop - bad cop módszerrel, hogy kicsit elguruljon a pöttyös, mert most már fogható a viselkedése. Fasz se tudja. Aztán lehet, hogy a Keyshawn Johnson fiaskóból is tanult Gruden, odaát Tampában ugyanis pont az offensebe kezdett el beletörni a bicskája 1-2 év után.

Egy dolgot ne felejtsetek: a híresen kemény, HoF edző, Bill Parcells, egy karrieren át nézte különösebb retorzió nélkül, hogy minden idők legjobb védője - Lawrence Taylor - szétkokózza és kokszolja az agyát. Senkit nem érdekelt, mert nyertek. Nálunk már csak a nyerés hiányzik.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 633
Kisiklott egy story, amit helyére raktak, úgy hogy mindenkinek pozitív legyen. AB ligaelit WR ez tény.
Surda
ez a figura úgy tűnik, hogy teljesen meghibbant, ennek fényében abban sem vagyok biztos, hogy olyan jó játékos már. el tudom képzelni, hogy azt hiszi magáról, hogy ő az isten, és egy fűszálat sem kell keresztbe tennie már. érthetetlen, hogy mi megy itt, szememben nagyot csökkent Gruden és Mayock megítélése is. korábban nem feltételeztem volna róluk, hogy így be fognak csicskulni.

choose life
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
AB-vel Hétfőn betörjük a vadlovakat. Kedden kiváncsi leszek az új szempontokra ☠️
Grden tuti nem csicska, annál nagyobb ego.
Kisiklott egy story, amit helyére raktak, úgy hogy mindenkinek pozitív legyen. AB ligaelit WR ez tény. Kicsit túl gondolják ezt páran. Tavaly lehúztuk a szezont, Mack miatt (+Coop) ez most nem fordulhat elő. Most kell nyernünk.
Just Win Baby. 🖤☠️
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 youtu.be/uCH_NCZ7Ejs
steelwolf
13 hsszel lejjebb (vagy feljebb) szintén megtalálod. 😉 Erről (is) nyomjuk a vakert azóta is.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 307 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 youtu.be/uCH_NCZ7Ejs
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
tegnap akartam írni, hogy lesz itt még film vonósokkal
... csak nem akartam geci lenni.

Csak a Fradi szurkolókat tudom idézni... amikor kimentek az Újpestiekért tűntetni...

...“Majmok nélkül nincsen Cirkusz”....

És még csak véletlenül sem rasszista a kiszólásom, mert ebben legalább annyira érintett ez a két remek hófehér médiaszemélyiség....
Helmut Zimmer
asztnemértem mér csodálkoznak egy olyan helyen, ahol Donald Trump az elnök, ha ott bejött, mindenhol bejön


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
gedam 5 788
Meg kell nézni milyen balhéi voltak a 2000-es évek primadonna elkapóinak: TO, Chad Johnson, Moss. Ugyanezeket a dolgokat fogja folytatni Brown is. Talán nem pontosan, mert változott a kor, de nagyjából. Minden héten tolják a kontentet (Brownnak a social media korában ez most már amúgy is létfontosságú), belerúgnak valakibe a csapaton belül, panaszkodnak, hogy nem kapnak elég labdát, buzi a QB/HC/GM/tulaj, nem tetszik nekik a média, a csapat honlapjának a layoutja, a sideline reporter körme. Tökmindegy, soha nem fognak leállni. Brown sem azt a tanulságot fogja levonni, hogy "hú bazdmeg ezt most megúsztam, jobb, ha innentől meghúzom magam", hanem már tervezi a következő faszságot. Ehhez persze kell egy valóban gyengekezű HC/GM, esetleg nemtörődöm tulajdonos, aki ezt hagyja is.

De azért egy dolog feltűnő az összes ilyen extrovertált, minden héten balhézó primadonnában: nem szoktak Super Bowlt nyerni.
Kampman
 www.google.com/url?sa=i&source=web&cd=&ved=2ahUKEwi--daQmr7kAhXN3KQKHfobDlkQzPwBegQIARAC&url=https%3A%2F%2Fwww.actionnetwork.com%2Fnfl%2Fantonio-brown-odell-beckham-diva-wrs-nfl-trades-2019&psig=AOvVaw22oxwD1XYxdtDeVwecRBMM&ust=1567928276043570
itt azt írják, hogy lehet

Szerkesztette: gedam
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 213 — én ezt meguntam
tegnap akartam írni, hogy lesz itt még film vonósokkal
... csak nem akartam geci lenni.

Csak a Fradi szurkolókat tudom idézni... amikor kimentek az Újpestiekért tűntetni...

...“Majmok nélkül nincsen Cirkusz”....

És még csak véletlenül sem rasszista a kiszólásom, mert ebben legalább annyira érintett ez a két remek hófehér médiaszemélyiség....
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 898
Meg kell nézni milyen balhéi voltak a 2000-es évek primadonna elkapóinak: TO, Chad Johnson, Moss. Ugyanezeket a dolgokat fogja folytatni Brown is. Talán nem pontosan, mert változott a kor, de nagyjából. Minden héten tolják a kontentet (Brownnak a social media korában ez most már amúgy is létfontosságú), belerúgnak valakibe a csapaton belül, panaszkodnak, hogy nem kapnak elég labdát, buzi a QB/HC/GM/tulaj, nem tetszik nekik a média, a csapat honlapjának a layoutja, a sideline reporter körme. Tökmindegy, soha nem fognak leállni. Brown sem azt a tanulságot fogja levonni, hogy "hú bazdmeg ezt most megúsztam, jobb, ha innentől meghúzom magam", hanem már tervezi a következő faszságot. Ehhez persze kell egy valóban gyengekezű HC/GM, esetleg nemtörődöm tulajdonos, aki ezt hagyja is.

De azért egy dolog feltűnő az összes ilyen extrovertált, minden héten balhézó primadonnában: nem szoktak Super Bowlt nyerni.
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerencsétlen Gruden, a saját renoméját most teljesen lenullázza. De ha már elkezdte a megalázkodást most mar muszáj végigcsinalni.
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Szánalmas...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
annyira nem értelek titeket. van egy jó elkapótok, aki bóhockodik, ennyi. ennyire ne heccelődjetek már fel a hangulatkeltő híreken. a sisakügyet is úgy beszopta a nép, mintha nem egy piár akció lett volna. hahó srácok, az egy marketingfaszság volt, már az első híreknél látszott. erről az ügyről meg nem tudunk semmit (vagy csak én nem), ez a nekiment meg le kellett fogni pont úgy hangzik, mint amikor két ember összeszólalkozik bárhol és állítom, hogy 32 csapatból 32-nél előfordult a felkészülésben. ha nem is a gm-nek mennek neki, de edzőkkel biztos van ilyen konfliktusuk a játékosoknak, csak esetleg nem jön ki, főleg nem ilyen szinten. ti vagytok, akik eltulozzátok a storyt sztem. egyébként egy teljesen várható kimenetel volt, a csapatotok minden szempontból rosszabul járt volna, ha elkülditek és kb. minden érdekelt fél bukott volna ezen. a csávó biztos, hogy nem teljesen százas, de gruden és ab ügynöke kezelni fogja a kis méregzsákot. éppen időben lett még helyrepakolva, szezon közben már nehezebb lett volna.
gedam
Nem tudom, te melyik sportot nezed, de kerlek, mutasd meg nekem a 32 esetet a 32 csapatnal, ahol ilyen szintu cirkuszolas ment egy jatekossal kapcsolatban.

Illetve kerlek, mutass nekem 32 esetet, amikor az ilyen szintu fesztivalozas jo hatassal volt a franchise-ra, es utana 1-2 even belul az illeto balhere vezetesevel gyurut nyert az adott egyuttes.

Idoben lett helyrepakolva? Igen, pontosan ugyanezt a mondatot ismetelgette minden masodik bennfentes a temaban, amikor a Steelerstol eljott. Majd aztan ugyanezt a mondatot elismeteltek, miutan veget ert a sisakhiszti. Fel sem ebredt az edzoi stab abbol a hisztibol, de mar jott az ujabb faszmeregetes.

Eltulozni? Eleg nehez eltulozni azt, amit alapbol az ugy insiderjeitol olvasol. A kintiek szerint Mayockot majdnem megcsapta. Nem olvasom, hogy itt valaki azt pedzegetne, hogy mindjart meg is akarta olni, tehat nem, nincs eltulozva.

Az meg, hogy a Raiders ezzel jobban jart... LOL. Csak es kizarolag Brown jart jol, mert ujfent megkapta a bizonyitekot, hogy o tehet barmit, es azert, hogy hulye, meg ki is van tuntetve, es kap erte 30 millio dollart. De a Raiders jol nem jart. Elkaphatsz 1500 yardot a palyan, ha cserebe az oltozoben folyamatosan gerjeszted a szart, ami miatt allando feszultseg van a csapatnal, arrol nem is beszelve, hogy Brown nem csapatjatekos, ilyenforman mindig is az fogja erdekelni, hogy neki meglegyen az iksz elkapasa meccsenkent, aztan hogy az Oakland kikap, arra magasrol tesz.

Ugyhogy nem, ezzel az egyik fel nyert. A masik raadasul nem hogy nem nyert, de meg veszit is naprol napra – amellett, hogy a Brown-fertozes egyre csak eluralkodik a gardanal, amellett Mayock mar most lemondhatna, annyira nullara lett ezzel alazva, de Gruden is sokadszor csinal segget a szajabol, amivel pedig csak a sajat tekintelyebe szurt bele egy jo nagy kest. Ezeknek a tesztoszterontol szetrobbano agyhalottaknak marpedig kell egy eros stab, olyan emberek, akik meghuzzak a szijat es akikre tenylegesen felnezhetnek, de ami a Raidersnel folyik, azok utan nehez vakon menni az FO utan. Mert ahogy Brown bohockodik es hulyere kostolgatja Grudeneket, ugy ezek a reakciok es helyzetkezelesek es bohockodasok.

Brown egy fertozes, amit minel tovabb tartanak az oltozo kozeleben, annal tobbet fog majd artani.
Stez
hát ami biztos, ab marad a raidersnél és a csapat szurkolóinak nincs más dolguk csak szurkolni neki, hogy minél több lasztit kapjon el. annak ne szurkoljanak, hogy az ő pletykahírek félinformációjára támaszkodó prekoncepciójuk, miszerint ab egy balhés semmirekellő, beteljesüljön, mert akkor a csapat káráért szurkolnak. és most itt ez a helyzet.
gedam
Szerintem meg a csapat kara az, ha ott van AB, es en Raiders-szurkolokent peldaul mar azert szoritanek, hogy rugjak ki. De kinek mi. Szamomra hosszu tavon ez egy lehetetlen egyuttmukodes, ami a jatekos miatt van, ergo eltavolitanam minel hamarabb, amig meg az ideny elott vagyunk, es nem a szezon kozepen kutyulja ossze a fejeket valami ujabb hisztivel.

Nekem szurkolokent az a gondolkodasmodon, hogy lehet valaki barmennyire jo, ez a rombolo es egyenieskedo stilus senkitol sem elfogadhato, es ez a mentalitas az, amit mihamarabb ki kell irtani az oltozobol. Egy szaros elkapot meg vegkepp. Az egyik legkonnyebben potolhato poszt, 6-7-8-120. korbol, meg UDFA-rol jonnek ki az ugyesebbnel ugyesebb sracok, egy jo rendszerben meg egy kozepes illeto is paradezni tud.

Az Oakland viszont inkabb tulsagosan ragaszkodik az igazahoz, es nem akarja elengedni a mar behalt dolgot. Biztos nem akarjak beismerni, hogy ezzel nagyon melle lottek, mint ahogy a Mack-biznisz sem tunik annyira acelosnak, miutan a gyerek lealazta az egesz ligat.

Szerintem Gruden tul buszke, ezzel meg ongolt lo, es ahelyett, hogy viselne a tevedest, inkabb elhuzza addig, hogy sokkal nagyobb gebasz alakul ki belole.

Az alapszakasz meg nem megy, gondolj bele, mi lesz, ha Carr lehoz ket szar meccset egyhuzamban, aztan AB elkezdi ot is kiosztani. Na, ott lesz vege mindennek, es megy is a kukaba ez az ideny (is).

több mint 5 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Gruden ott baszta el, ahogy Amadeus is írta, hogy valószínűleg rá lett építve az egész O playbook. Túl nagy hatása lehet most a csapatra ennek a semmirekellőnek úgy, hogy nulla percet edzett együtt a csapattal kb. Chucky kurvára belement ebbe a játékba, csak gondolom ő sem hitte azt, hogy így rászarik AB a domb tetejére és ennyire kezelhetetlen lesz.
Pofázik itt AB, hogy ilyen keményen edz meg milyen fasza Raider akar lenni... Csak valahogy rajta kívül ezt senki nem látja és hiszi el. Mayock játssza a rossz, Gruden meg a jó zsarut... Kíváncsi leszek mi lesz itt.
A munkahelyemen még ha én vagyok a sztármunkaválalló akkor sem küldöm el a kurva anyjába és akariom megverni a főnököt - mert 8:00-16:00 helyett nem az irodában hanem home officeban dolgozok hetek/hónapok óta- hiába keresek sok pénzt magamnak és a cégnek is...