Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
gedam 5 788
annyira nem értelek titeket. van egy jó elkapótok, aki bóhockodik, ennyi. ennyire ne heccelődjetek már fel a hangulatkeltő híreken. a sisakügyet is úgy beszopta a nép, mintha nem egy piár akció lett volna. hahó srácok, az egy marketingfaszság volt, már az első híreknél látszott. erről az ügyről meg nem tudunk semmit (vagy csak én nem), ez a nekiment meg le kellett fogni pont úgy hangzik, mint amikor két ember összeszólalkozik bárhol és állítom, hogy 32 csapatból 32-nél előfordult a felkészülésben. ha nem is a gm-nek mennek neki, de edzőkkel biztos van ilyen konfliktusuk a játékosoknak, csak esetleg nem jön ki, főleg nem ilyen szinten. ti vagytok, akik eltulozzátok a storyt sztem. egyébként egy teljesen várható kimenetel volt, a csapatotok minden szempontból rosszabul járt volna, ha elkülditek és kb. minden érdekelt fél bukott volna ezen. a csávó biztos, hogy nem teljesen százas, de gruden és ab ügynöke kezelni fogja a kis méregzsákot. éppen időben lett még helyrepakolva, szezon közben már nehezebb lett volna.
gedam
Nem tudom, te melyik sportot nezed, de kerlek, mutasd meg nekem a 32 esetet a 32 csapatnal, ahol ilyen szintu cirkuszolas ment egy jatekossal kapcsolatban.

Illetve kerlek, mutass nekem 32 esetet, amikor az ilyen szintu fesztivalozas jo hatassal volt a franchise-ra, es utana 1-2 even belul az illeto balhere vezetesevel gyurut nyert az adott egyuttes.

Idoben lett helyrepakolva? Igen, pontosan ugyanezt a mondatot ismetelgette minden masodik bennfentes a temaban, amikor a Steelerstol eljott. Majd aztan ugyanezt a mondatot elismeteltek, miutan veget ert a sisakhiszti. Fel sem ebredt az edzoi stab abbol a hisztibol, de mar jott az ujabb faszmeregetes.

Eltulozni? Eleg nehez eltulozni azt, amit alapbol az ugy insiderjeitol olvasol. A kintiek szerint Mayockot majdnem megcsapta. Nem olvasom, hogy itt valaki azt pedzegetne, hogy mindjart meg is akarta olni, tehat nem, nincs eltulozva.

Az meg, hogy a Raiders ezzel jobban jart... LOL. Csak es kizarolag Brown jart jol, mert ujfent megkapta a bizonyitekot, hogy o tehet barmit, es azert, hogy hulye, meg ki is van tuntetve, es kap erte 30 millio dollart. De a Raiders jol nem jart. Elkaphatsz 1500 yardot a palyan, ha cserebe az oltozoben folyamatosan gerjeszted a szart, ami miatt allando feszultseg van a csapatnal, arrol nem is beszelve, hogy Brown nem csapatjatekos, ilyenforman mindig is az fogja erdekelni, hogy neki meglegyen az iksz elkapasa meccsenkent, aztan hogy az Oakland kikap, arra magasrol tesz.

Ugyhogy nem, ezzel az egyik fel nyert. A masik raadasul nem hogy nem nyert, de meg veszit is naprol napra – amellett, hogy a Brown-fertozes egyre csak eluralkodik a gardanal, amellett Mayock mar most lemondhatna, annyira nullara lett ezzel alazva, de Gruden is sokadszor csinal segget a szajabol, amivel pedig csak a sajat tekintelyebe szurt bele egy jo nagy kest. Ezeknek a tesztoszterontol szetrobbano agyhalottaknak marpedig kell egy eros stab, olyan emberek, akik meghuzzak a szijat es akikre tenylegesen felnezhetnek, de ami a Raidersnel folyik, azok utan nehez vakon menni az FO utan. Mert ahogy Brown bohockodik es hulyere kostolgatja Grudeneket, ugy ezek a reakciok es helyzetkezelesek es bohockodasok.

Brown egy fertozes, amit minel tovabb tartanak az oltozo kozeleben, annal tobbet fog majd artani.
Stez
hát ami biztos, ab marad a raidersnél és a csapat szurkolóinak nincs más dolguk csak szurkolni neki, hogy minél több lasztit kapjon el. annak ne szurkoljanak, hogy az ő pletykahírek félinformációjára támaszkodó prekoncepciójuk, miszerint ab egy balhés semmirekellő, beteljesüljön, mert akkor a csapat káráért szurkolnak. és most itt ez a helyzet.
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Szerintetek mi lesz a következő húzása Ab-nek? Új szerződést akar, mert egyre többen keresnek nála jobban a posztján. A másik tippem, hogy ha nem lesz elég elkapása és yardja az lesz a gond.

Steelers fan
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
annyira nem értelek titeket. van egy jó elkapótok, aki bóhockodik, ennyi. ennyire ne heccelődjetek már fel a hangulatkeltő híreken. a sisakügyet is úgy beszopta a nép, mintha nem egy piár akció lett volna. hahó srácok, az egy marketingfaszság volt, már az első híreknél látszott. erről az ügyről meg nem tudunk semmit (vagy csak én nem), ez a nekiment meg le kellett fogni pont úgy hangzik, mint amikor két ember összeszólalkozik bárhol és állítom, hogy 32 csapatból 32-nél előfordult a felkészülésben. ha nem is a gm-nek mennek neki, de edzőkkel biztos van ilyen konfliktusuk a játékosoknak, csak esetleg nem jön ki, főleg nem ilyen szinten. ti vagytok, akik eltulozzátok a storyt sztem. egyébként egy teljesen várható kimenetel volt, a csapatotok minden szempontból rosszabul járt volna, ha elkülditek és kb. minden érdekelt fél bukott volna ezen. a csávó biztos, hogy nem teljesen százas, de gruden és ab ügynöke kezelni fogja a kis méregzsákot. éppen időben lett még helyrepakolva, szezon közben már nehezebb lett volna.
gedam
Nem tudom, te melyik sportot nezed, de kerlek, mutasd meg nekem a 32 esetet a 32 csapatnal, ahol ilyen szintu cirkuszolas ment egy jatekossal kapcsolatban.

Illetve kerlek, mutass nekem 32 esetet, amikor az ilyen szintu fesztivalozas jo hatassal volt a franchise-ra, es utana 1-2 even belul az illeto balhere vezetesevel gyurut nyert az adott egyuttes.

Idoben lett helyrepakolva? Igen, pontosan ugyanezt a mondatot ismetelgette minden masodik bennfentes a temaban, amikor a Steelerstol eljott. Majd aztan ugyanezt a mondatot elismeteltek, miutan veget ert a sisakhiszti. Fel sem ebredt az edzoi stab abbol a hisztibol, de mar jott az ujabb faszmeregetes.

Eltulozni? Eleg nehez eltulozni azt, amit alapbol az ugy insiderjeitol olvasol. A kintiek szerint Mayockot majdnem megcsapta. Nem olvasom, hogy itt valaki azt pedzegetne, hogy mindjart meg is akarta olni, tehat nem, nincs eltulozva.

Az meg, hogy a Raiders ezzel jobban jart... LOL. Csak es kizarolag Brown jart jol, mert ujfent megkapta a bizonyitekot, hogy o tehet barmit, es azert, hogy hulye, meg ki is van tuntetve, es kap erte 30 millio dollart. De a Raiders jol nem jart. Elkaphatsz 1500 yardot a palyan, ha cserebe az oltozoben folyamatosan gerjeszted a szart, ami miatt allando feszultseg van a csapatnal, arrol nem is beszelve, hogy Brown nem csapatjatekos, ilyenforman mindig is az fogja erdekelni, hogy neki meglegyen az iksz elkapasa meccsenkent, aztan hogy az Oakland kikap, arra magasrol tesz.

Ugyhogy nem, ezzel az egyik fel nyert. A masik raadasul nem hogy nem nyert, de meg veszit is naprol napra – amellett, hogy a Brown-fertozes egyre csak eluralkodik a gardanal, amellett Mayock mar most lemondhatna, annyira nullara lett ezzel alazva, de Gruden is sokadszor csinal segget a szajabol, amivel pedig csak a sajat tekintelyebe szurt bele egy jo nagy kest. Ezeknek a tesztoszterontol szetrobbano agyhalottaknak marpedig kell egy eros stab, olyan emberek, akik meghuzzak a szijat es akikre tenylegesen felnezhetnek, de ami a Raidersnel folyik, azok utan nehez vakon menni az FO utan. Mert ahogy Brown bohockodik es hulyere kostolgatja Grudeneket, ugy ezek a reakciok es helyzetkezelesek es bohockodasok.

Brown egy fertozes, amit minel tovabb tartanak az oltozo kozeleben, annal tobbet fog majd artani.

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 513 — Colts Fan
Tökéletes videó, világosan megmutatja hogy mekkora tévedésen van magával kapcsolatban, és hogy Gruden ehhez asszisztál, na az no comment.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezek után nem tudom eldönteni ki a nagyobb bohóc, AB vagy Gruden.
 twitter.com/mortreport/status/1170162050905116672
Mayock mikor fog felmondani amúgy?
több mint 5 éve
gedam 5 788
annyira nem értelek titeket. van egy jó elkapótok, aki bóhockodik, ennyi. ennyire ne heccelődjetek már fel a hangulatkeltő híreken. a sisakügyet is úgy beszopta a nép, mintha nem egy piár akció lett volna. hahó srácok, az egy marketingfaszság volt, már az első híreknél látszott. erről az ügyről meg nem tudunk semmit (vagy csak én nem), ez a nekiment meg le kellett fogni pont úgy hangzik, mint amikor két ember összeszólalkozik bárhol és állítom, hogy 32 csapatból 32-nél előfordult a felkészülésben. ha nem is a gm-nek mennek neki, de edzőkkel biztos van ilyen konfliktusuk a játékosoknak, csak esetleg nem jön ki, főleg nem ilyen szinten. ti vagytok, akik eltulozzátok a storyt sztem. egyébként egy teljesen várható kimenetel volt, a csapatotok minden szempontból rosszabul járt volna, ha elkülditek és kb. minden érdekelt fél bukott volna ezen. a csávó biztos, hogy nem teljesen százas, de gruden és ab ügynöke kezelni fogja a kis méregzsákot. éppen időben lett még helyrepakolva, szezon közben már nehezebb lett volna.
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 m.youtube.com/watch?v=uCH_NCZ7Ejs&feature=youtu.be
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Rapapo szerint játszik week 1-en.
Becsicskultunk bazmeg, ezt is megértük.
Pari
Szegény Al meg forog a sírjában.
Ő szó nélkül ajtót mutatott volna.
Chargers LT
Nem tudom, hogy anno ezt egy Alzado, Matuszak, Hendricks, Stabler, Biletnikoff, Upshaw, Otto, Villapiano, bárki megengedhette-e volna magának következmények nélkül? És akkor hol van AB hozzájuk képest (mármint a Raidershez hozzáett értékét tekintve)? Ahogy pedig kezelik ezt, az különösen fájó. A második kedvenc csapatom, nagyon rossz ezt látni. Senki sem nagyobb a csapatnál! agy mégis? Remélem minden helyreáll.
Gergőbácsi
Stabler a zenegép fényénél tanulta a playbookot konkrétan.
Amadeus
Jogos, de gondolom addigra már letett valami letett az asztalra.
Gergőbácsi
valamikor a Super Bowl környékén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Rapapo szerint játszik week 1-en.
Becsicskultunk bazmeg, ezt is megértük.
Pari
Szegény Al meg forog a sírjában.
Ő szó nélkül ajtót mutatott volna.
Chargers LT
Nem tudom, hogy anno ezt egy Alzado, Matuszak, Hendricks, Stabler, Biletnikoff, Upshaw, Otto, Villapiano, bárki megengedhette-e volna magának következmények nélkül? És akkor hol van AB hozzájuk képest (mármint a Raidershez hozzáett értékét tekintve)? Ahogy pedig kezelik ezt, az különösen fájó. A második kedvenc csapatom, nagyon rossz ezt látni. Senki sem nagyobb a csapatnál! agy mégis? Remélem minden helyreáll.
Gergőbácsi
Stabler a zenegép fényénél tanulta a playbookot konkrétan.
Amadeus
Jogos, de gondolom addigra már letett valami letett az asztalra.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Rapapo szerint játszik week 1-en.
Becsicskultunk bazmeg, ezt is megértük.
Pari
Szegény Al meg forog a sírjában.
Ő szó nélkül ajtót mutatott volna.
Chargers LT
Nem tudom, hogy anno ezt egy Alzado, Matuszak, Hendricks, Stabler, Biletnikoff, Upshaw, Otto, Villapiano, bárki megengedhette-e volna magának következmények nélkül? És akkor hol van AB hozzájuk képest (mármint a Raidershez hozzáett értékét tekintve)? Ahogy pedig kezelik ezt, az különösen fájó. A második kedvenc csapatom, nagyon rossz ezt látni. Senki sem nagyobb a csapatnál! agy mégis? Remélem minden helyreáll.
Gergőbácsi
Alzado bárkit megvert volna, najó Alit nem sikerült neki, de attól még Mayocknak szerencséje van, hogy egy nyeszlett kis AB primadonnáskodik.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Rapapo szerint játszik week 1-en.
Becsicskultunk bazmeg, ezt is megértük.
Pari
Szegény Al meg forog a sírjában.
Ő szó nélkül ajtót mutatott volna.
Chargers LT
Nem tudom, hogy anno ezt egy Alzado, Matuszak, Hendricks, Stabler, Biletnikoff, Upshaw, Otto, Villapiano, bárki megengedhette-e volna magának következmények nélkül? És akkor hol van AB hozzájuk képest (mármint a Raidershez hozzáett értékét tekintve)? Ahogy pedig kezelik ezt, az különösen fájó. A második kedvenc csapatom, nagyon rossz ezt látni. Senki sem nagyobb a csapatnál! agy mégis? Remélem minden helyreáll.
Gergőbácsi
Stabler a zenegép fényénél tanulta a playbookot konkrétan.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Rapapo szerint játszik week 1-en.
Becsicskultunk bazmeg, ezt is megértük.
Pari
Szegény Al meg forog a sírjában.
Ő szó nélkül ajtót mutatott volna.
Chargers LT
Nem tudom, hogy anno ezt egy Alzado, Matuszak, Hendricks, Stabler, Biletnikoff, Upshaw, Otto, Villapiano, bárki megengedhette-e volna magának következmények nélkül? És akkor hol van AB hozzájuk képest (mármint a Raidershez hozzáett értékét tekintve)? Ahogy pedig kezelik ezt, az különösen fájó. A második kedvenc csapatom, nagyon rossz ezt látni. Senki sem nagyobb a csapatnál! agy mégis? Remélem minden helyreáll.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Főleg, hogy elő lett adva, hogy neki nem kellenek primadonnák, meg hogy anno Rice-t is megregulázta.

Sőt, most találtam egy nyilatkozatot Rice-tól Chuckyról:
"He made it clear, however, that Raiders players will be forced to make a "his way or the highway" decision"

Lehet azért vagyok ilyen salty, mert hogy Steelers, de ez nekem gáz. Kb. azt mutatja meg, hogy ha jó vagy a pályán, azt csinálsz amit akarsz.
több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Egy nagyon egyszerű kérdés. Ezek után mekkora tekintélye lesz Grudennek? Már ha volt valaha. Ez már mindennek a legalja, hogy becsicskulunk ennek a bohócnak pedig elvileg Gruden keménykezű. A lófaszt. És szerintem Richie is 1 időzített bomba,meg Burfict is... Eleve az öltözőben már utálják. Értem én, hogy 10 éves szerződés meg minden,de ennyire analfabéta, hogy lehet Gruden? De én még Davist is ide veszem ... Leszólhatott volna, hogy mi ez a bohóckodás. Az apja örökségét tiporják sárba.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Azért ez is milyen már itt... Mayock a GM, aki az edzés kerülés miatt megfeddi Brownt, majdnem lecsapja ez a barom, de az edzőé az utolsó szó, akinek elég a bocsánatkérés. Biztos jól érint ez egy NFL GMet. Vajon hogy alszik ma este.
Brown meg akkora színész, hogy Oscarra kell jelölni bakker. Állítólag érzelmes volt a bocsánat kérése 😁

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Rapapo szerint játszik week 1-en.
Becsicskultunk bazmeg, ezt is megértük.
Pari
Szegény Al meg forog a sírjában.
Ő szó nélkül ajtót mutatott volna.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 twitter.com/PGutierrezESPN/status/1170059088555728896

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 706
Csak azt nem értem ilyenkor, hogy ha drafton kifejezetten jó karakterű, dolgos prospecteket húzunk, akkor FA-n, miért az ellenkezőjét? (azt meg sem említem, hogy olyanok helyére, akik szintén top magaviselettel voltak megáldva...)
Pari
Mert nagyon ritkán adódik, hogy egy posztján minimum top3 as játékost megszerezhetsz hiányposztra egy 3. körért.
Bárki meglépte volna. Nem volt a homlokára írva, hogy ostoba lesz, még ha a steelersnél voltak is erre utaló jelek..
gordon
Jah, plusz ugye egy döntést mindig azon információk birtokában kell értékelni, amik akkor a rendelkezésekre álltak.

És ugye mindenki kiabált a 3.körre, hogy steal, mert akkor épp az volt a fénytörés.
Ma meg egy 7.körös komp picket nem adnék érte.
Ki tudja mi lesz holnap?

Ha tol egy all-pro szezont, akkor a most legjobban károgók fogják a legmagasabb piedesztára emelni. Ilyen állatfaj a fotelszurkoló. 😊

Nem kell túlreagálni.

több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Ha csinál 2000 yardot és playoff, akkor elfelejtem neki. Ha nem, akkor még 1 köre lesz Levivel.
Amadeus
Az 5. héten lesz alkalmam személyesen is megmondani neki, hogy milyen konzekvenciája lesz ha nem viselkedik. Utána biztos megembereli magát.

Szerkesztette: Levi
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Szokott olyan elofordulni, hogy elfelejtenek megblokkolni egy teljes sebessegen erkezo vedot, Amit a jobarat csapattars nem lat elkapas közben, utan. Mert azok passzait fogja maganak kovetelni, akik eddig edzettek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Majd Von Miller vagy Harris pofáncsapja és mindenki boldog lesz (nem kívánom persze, de nem lepődnék meg...)
dande
Miért nekik mi közük ehhez?
Matthew99
a hétfői meccs
shawnka
Jó de ez most úgy jött le hogy majd ők helyrerakják, miközben ők csak a dolgukat csinálják majd ha letarolják. A csapattársaknak kéne jól megcsapkodni ezt a gyökeret. Bár attól még hülyébb lesz. Vicc.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 258 — Tyrone Creek
Majd Von Miller vagy Harris pofáncsapja és mindenki boldog lesz (nem kívánom persze, de nem lepődnék meg...)
dande
Miért nekik mi közük ehhez?
Matthew99
a hétfői meccs
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Majd Von Miller vagy Harris pofáncsapja és mindenki boldog lesz (nem kívánom persze, de nem lepődnék meg...)
dande
Miért nekik mi közük ehhez?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 038 — Így remélem megfelelek nektek.....
Majd Von Miller vagy Harris pofáncsapja és mindenki boldog lesz (nem kívánom persze, de nem lepődnék meg...)
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Drága mesterem Jeff Hanneman szerencsére nem érte meg ezt.

Ez Al Davis csapata, itt játszott Long, Stabler, az Assassin.
A leghíresebb számítógépes játékot nem Lombardinak hívják, és nem is Belichicknek.
Ehhez képest ide jár a fél világ röhögni, meg kiontani az epéjét.

Lenne tovább is de ennél többet ér a cimboraság.
Helmut Zimmer
Alzado, Matuszek, Millen, Romanowski... a csapat amelyik egyedüliként (szerintem) 1.körben kickert és puntert is draftolt már egyaránt.

Ulpi örök érvényű véleményét tudom csak idézni: itt semmi sem működik ami máshol, és működik az, az ami meg máshol nem.

Dehát csak egy különc csapat vagyunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?