Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 698
Mondjuk ezzel még nincs vége a bulinak.
 twitter.com/RealTannenbaum/status/1170367231814971395
 twitter.com/RealTannenbaum/status/1170370892364427264
Ha nyerne, akkor a keletkezett dead moneyt be kell idén nyelni, ami miatt talán ki kell rakni játékosokat is.
iktriad
Mondjuk az durva lavinát indíthat be, ha ezek után azt mondják, hogy nem lehet voidolni a garantáltat még ilyen durva szerződésszegéskor sem... ha ez a folyamat lesz, én lehet, hogy nem nézem többet a ligát
Fast Willie
Az biztos, hogy Jerry Jones neki menne akkor. Teljesen szembe menne ez a tulajok érdekeivel. Márpedig ők az urak a cirkuszban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én nem tartom Grudent sem és Mayockot sem csicskának. Szerintem megfontoltan akartak reagálni AB akcióira úgy, hogy ne veszítsék el "mentálisan" a csapattól. Azért az is ugyanolyan megfontolatlan lépés lett volna ha AB ügyeire egyből hirtelen felindulásból reagál a csapat. "Hiába nagypofájú az asszony, akkor sem keverünk le neki egyet!"

A lényeg az, hogy a FO akarta AB-t , csak ez a büdös geci megőrült teljesen. Most, hogy bipoláris... Kellett volna mellé egy keletnémet Ursula aki 6 óránként feldugja neki a kúpot azt csá! Nem jött be. Megszívtuk de Ő sokkal jobban.
Vajon a sisak szerződéssel mi lesz? Remélem bukja azt is ez a dekadens köcsög! 😀

Ha meg tényleg beteg és ennyire ketyó akkor meg a gyógyuljon meg és a legjobbakat neki (tényleg). 3. körnél is veszett már több mohácsnál.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk ezzel még nincs vége a bulinak.
 twitter.com/RealTannenbaum/status/1170367231814971395
 twitter.com/RealTannenbaum/status/1170370892364427264
Ha nyerne, akkor a keletkezett dead moneyt be kell idén nyelni, ami miatt talán ki kell rakni játékosokat is.
iktriad
Mondjuk az durva lavinát indíthat be, ha ezek után azt mondják, hogy nem lehet voidolni a garantáltat még ilyen durva szerződésszegéskor sem... ha ez a folyamat lesz, én lehet, hogy nem nézem többet a ligát
Fast Willie
Igen, az tény, hogy ezt a pert nehéz lenne megnyerni. A Mayocknak való (majdnem) nekiugrás önmagában elegendő indok lehet a kérelem elutasítására.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Hihetetlen, hogy ebből az óriási primadonnáskodásból amit AB leművel alig lehetett a Steelers-es korszaka végéig valamit érzékelni. Eddig is nagyra tartottam a Pittsburgh-i franchise-t, még nagyobbat nőttek a szememben azzal, hogy ezt az embert majd egy évtizedig kordában és produktívan tartották.
Maniac84
Könnyen lehet hogy akkor még szedte a gyógyszereket. Vagy nem tudom mióta lett bipoláris, de így adni érte egy kb 2. kört, hogy nem szedi azokat... Őrültség. A bipoláris zavar nagyon súlyos is lehet és okozhat depressziótól kezdve az erőszakosságig bármit.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 287
Mondjuk ezzel még nincs vége a bulinak.
 twitter.com/RealTannenbaum/status/1170367231814971395
 twitter.com/RealTannenbaum/status/1170370892364427264
Ha nyerne, akkor a keletkezett dead moneyt be kell idén nyelni, ami miatt talán ki kell rakni játékosokat is.
iktriad
Mondjuk az durva lavinát indíthat be, ha ezek után azt mondják, hogy nem lehet voidolni a garantáltat még ilyen durva szerződésszegéskor sem... ha ez a folyamat lesz, én lehet, hogy nem nézem többet a ligát
több mint 5 éve
Itlosz Chicago Bears 7
Amúgy egy kérdés. Kérte, hogy basszuk ki,kiraktuk. Ez változtat valamit azon, hogy külső szemmel Gruden becsicskult neki,vagy szerintetek amikor már látták, hogy kezelhetetlen az egész, akkor erre ment ki a játék? Illetve akkor most van dm,vagy nincs?
skat
Biztos hogy becsicskult? Nem lehet hogy csak segíteni akarta rajta mert tudta hogy bipoláris zavarban szenved? Ha bejön van egy nagyon hálás mentálisan egészséges elit elkapód. Csak nem jött be.
több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Amúgy egy kérdés. Kérte, hogy basszuk ki,kiraktuk. Ez változtat valamit azon, hogy külső szemmel Gruden becsicskult neki,vagy szerintetek amikor már látták, hogy kezelhetetlen az egész, akkor erre ment ki a játék? Illetve akkor most van dm,vagy nincs?

Szerkesztette: skat
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk ezzel még nincs vége a bulinak.
 twitter.com/RealTannenbaum/status/1170367231814971395
 twitter.com/RealTannenbaum/status/1170370892364427264
Ha nyerne, akkor a keletkezett dead moneyt be kell idén nyelni, ami miatt talán ki kell rakni játékosokat is.
több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Remélem Doss-t megpróbáljuk így...
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintem van benne bőven potenciál. De én örülnék a legjobban, ha nálunk hagynátok.
iktriad
Persze hogy van benne potencial szted. Mivel mar ketto percet volt a Jaxben. Igy elete vegeig minden vele kapcsolatos infot, minden letezo topicban megosztasz, ahol felmerul a Doss, Ross, Toss, vagy barmi hasonlo szo. 😀
ulpianus
Mindegy csak 32 topikban egyszerre a jaguárokról legyen szó.
Bazzani
1. Dossról volt szó, nem a Jagsről
2. Ha zavarok némíts.
3. Kurvára nem hiányzik ez a folytonos beszólogatás.
iktriad
Megfogadom a tanácsod.
Bazzani
tre herndrnr, szóva őt fel se lett hozva, pedig HoF várományos 😭


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 287
Ian Rapoport
‏Verified account @RapSheet

The #Raiders have released WR Antonio Brown. Wow.
gaborik
Ez mennyire tuti?
skat
Nyugi, cserelheted az avatarod.
ulpianus
Most raktam ki nemrég 😀 én már akkor nem örültem neki, hogy hozzuk, amikor bejelentették buktunk 2 picket meg sztem a playbook is rá volt szabva,újabb év kuka és cetli sincs sok,de azért jobb így,mintha maradt volna... 😊
skat
Nyugi 3 hónap múlva visszajön minimumért! 😉
♉gaben♉
Am,majd kikukázza a Pats ,ott meg jó lesz 😀 bár sztem többet nem látjuk őt max a cirkuszban....
skat
Sztem Broncos lesz az
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 287
Szerintem van benne bőven potenciál. De én örülnék a legjobban, ha nálunk hagynátok.
iktriad
Persze hogy van benne potencial szted. Mivel mar ketto percet volt a Jaxben. Igy elete vegeig minden vele kapcsolatos infot, minden letezo topicban megosztasz, ahol felmerul a Doss, Ross, Toss, vagy barmi hasonlo szo. 😀
ulpianus
Mindegy csak 32 topikban egyszerre a jaguárokról legyen szó.
Bazzani
1. Dossról volt szó, nem a Jagsről
2. Ha zavarok némíts.
3. Kurvára nem hiányzik ez a folytonos beszólogatás.
iktriad
Megfogadom a tanácsod.
Bazzani
Nem értelek, sztem Ik-et nem zavarja, ha szimplán átpörgeted az általad feleslegesnek vélt hsz-eit.

Te állandóan szidod a Lionst, ő meg állandóan lelkesedik a Jags-ért. Ezért szép szurkolónak lenni! 😊
több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Ian Rapoport
‏Verified account @RapSheet

The #Raiders have released WR Antonio Brown. Wow.
gaborik
Ez mennyire tuti?
skat
Nyugi, cserelheted az avatarod.
ulpianus
Most raktam ki nemrég 😀 én már akkor nem örültem neki, hogy hozzuk, amikor bejelentették buktunk 2 picket meg sztem a playbook is rá volt szabva,újabb év kuka és cetli sincs sok,de azért jobb így,mintha maradt volna... 😊
skat
Nyugi 3 hónap múlva visszajön minimumért! 😉
♉gaben♉
Am,majd kikukázza a Pats ,ott meg jó lesz 😀 bár sztem többet nem látjuk őt max a cirkuszban....
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 102 — Deion Sanders for president!
Ian Rapoport
‏Verified account @RapSheet

The #Raiders have released WR Antonio Brown. Wow.
gaborik
Ez mennyire tuti?
skat
Nyugi, cserelheted az avatarod.
ulpianus
Most raktam ki nemrég 😀 én már akkor nem örültem neki, hogy hozzuk, amikor bejelentették buktunk 2 picket meg sztem a playbook is rá volt szabva,újabb év kuka és cetli sincs sok,de azért jobb így,mintha maradt volna... 😊
skat
Nyugi 3 hónap múlva visszajön minimumért! 😉

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem van benne bőven potenciál. De én örülnék a legjobban, ha nálunk hagynátok.
iktriad
Persze hogy van benne potencial szted. Mivel mar ketto percet volt a Jaxben. Igy elete vegeig minden vele kapcsolatos infot, minden letezo topicban megosztasz, ahol felmerul a Doss, Ross, Toss, vagy barmi hasonlo szo. 😀
ulpianus
Mindegy csak 32 topikban egyszerre a jaguárokról legyen szó.
Bazzani
1. Dossról volt szó, nem a Jagsről
2. Ha zavarok némíts.
3. Kurvára nem hiányzik ez a folytonos beszólogatás.
iktriad
Megfogadom a tanácsod.

több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Ian Rapoport
‏Verified account @RapSheet

The #Raiders have released WR Antonio Brown. Wow.
gaborik
Ez mennyire tuti?
skat
Nyugi, cserelheted az avatarod.
ulpianus
Most raktam ki nemrég 😀 én már akkor nem örültem neki, hogy hozzuk, amikor bejelentették ,buktunk 2 picket meg sztem a playbook is rá volt szabva,újabb év kuka és cetli sincs sok,de azért jobb így,mintha maradt volna... 😊
skat
több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Ian Rapoport
‏Verified account @RapSheet

The #Raiders have released WR Antonio Brown. Wow.
gaborik
Ez mennyire tuti?
skat
Nyugi, cserelheted az avatarod.
ulpianus
Most raktam ki nemrég 😀 én már akkor nem örültem neki, hogy hozzuk, amikor bejelentették buktunk 2 picket meg sztem a playbook is rá volt szabva,újabb év kuka és cetli sincs sok,de azért jobb így,mintha maradt volna... 😊
több mint 5 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Ian Rapoport
‏Verified account @RapSheet

The #Raiders have released WR Antonio Brown. Wow.
gaborik
Ez mennyire tuti?
skat
Nyugi, cserelheted az avatarod.
ulpianus
szerencsejere csak arckep, csapatot egyszerubb lesz 😀

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem van benne bőven potenciál. De én örülnék a legjobban, ha nálunk hagynátok.
iktriad
Persze hogy van benne potencial szted. Mivel mar ketto percet volt a Jaxben. Igy elete vegeig minden vele kapcsolatos infot, minden letezo topicban megosztasz, ahol felmerul a Doss, Ross, Toss, vagy barmi hasonlo szo. 😀
ulpianus
Mindegy csak 32 topikban egyszerre a jaguárokról legyen szó.
Bazzani
1. Dossról volt szó, nem a Jagsről
2. Ha zavarok némíts.
3. Kurvára nem hiányzik ez a folytonos beszólogatás.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Ian Rapoport
‏Verified account @RapSheet

The #Raiders have released WR Antonio Brown. Wow.
gaborik
Ez mennyire tuti?
skat
Nyugi, cserelheted az avatarod.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Ian Rapoport
‏Verified account @RapSheet

The #Raiders have released WR Antonio Brown. Wow.
gaborik
Ez mennyire tuti?
skat
mar a raiders is megirta. official

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 548 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Na ez tökös húzás. Remélem senki nem fogja alkalmazni.
bcsarli
Ne reménykedj....autodrafton megkaptam ezt az idiótát fantasyben. Kb. 20 percenként k-be rakom a csapatba...
Fast Willie
Fél éven belül a második csapatból kéri a kirakását élő szerződés alatt. Ki lesz aki megbízik benne? Csak a Pats 😊

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 102 — Deion Sanders for president!
Ian Rapoport
‏Verified account @RapSheet

The #Raiders have released WR Antonio Brown. Wow.
gaborik
Ez mennyire tuti?
skat
Nekünk tuti, neki szopás! 😉

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem van benne bőven potenciál. De én örülnék a legjobban, ha nálunk hagynátok.
iktriad
Persze hogy van benne potencial szted. Mivel mar ketto percet volt a Jaxben. Igy elete vegeig minden vele kapcsolatos infot, minden letezo topicban megosztasz, ahol felmerul a Doss, Ross, Toss, vagy barmi hasonlo szo. 😀
ulpianus
Nem emiatt. Tavaly ilyenkor a legtöbb draftnyik úgy vélte pl. hogy ő lesz az első FCS-es, akit kiválasztanak idén áprilisban. Erre nagy megdöbbenésemre UDFA lett. Pedig pl. tavaly, amikor a UC Davis a Stanforddal összecsapott, elég jól játszott. Pl. a nagy Cardinal fan Fucu dicsérte, amikor arról kérdeztem, hogy teljesített egy első vonalbeli csapat ellen.
több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Ian Rapoport
‏Verified account @RapSheet

The #Raiders have released WR Antonio Brown. Wow.
gaborik
Ez mennyire tuti?