Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 698
Remélem a Raiders jogászai megnézik, hogy AB által a franchise-nak okozott kárt valahogy be lehet-e rajta vasalni.

A betyárbecsület az, ami Bostonban hiányzik. Nem lettek sokkal szimpatikusabbak.
James007
Én nem értek hozzá, de nekem már az is fura, hogy AB kiadta a telefonbeszélgetéseket. Mondom nem értek hozzá.
Helmut Zimmer
hogy felveszi azt, amit az edzővel beszélget, majd felrakja youtubera. Agyfasz. Kinti jogászok beszélik már, hogy Kaliforniában ez konkrétan bűncselekmény.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 213 — én ezt meguntam
Remélem a Raiders jogászai megnézik, hogy AB által a franchise-nak okozott kárt valahogy be lehet-e rajta vasalni.

A betyárbecsület az, ami Bostonban hiányzik. Nem lettek sokkal szimpatikusabbak.
James007
Én nem értek hozzá, de nekem már az is fura, hogy AB kiadta a telefonbeszélgetéseket. Mondom nem értek hozzá.
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 633
Remélem a Raiders jogászai megnézik, hogy AB által a franchise-nak okozott kárt valahogy be lehet-e rajta vasalni.

A betyárbecsület az, ami Bostonban hiányzik. Nem lettek sokkal szimpatikusabbak.
James007
vagy akár a Patriots által elkövetett tamperingre is rá lehetne nézni.

amúgy ne legyünk dühösek a történtek miatt. egy ilyen jellemtelen patkány figura, mint Brown nem való ide amúgy sem.

choose life
több mint 5 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Remélem a Raiders jogászai megnézik, hogy AB által a franchise-nak okozott kárt valahogy be lehet-e rajta vasalni.

A betyárbecsület az, ami Bostonban hiányzik. Nem lettek sokkal szimpatikusabbak.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
A jóérzésű Pats fanokat nagyon sajnálom. Elképesztő mennyiségű szart fognak a nyakukba kapni úgy, hogy nem is tehetnek róla.
Amadeus
Én direkt ezért nem írtam az adott üggyel kapcsolatban semmit a Pats topicba. Nem tehetnek semmiről, pont annyira nézők, mint Te vagy én. Pár napja nem egy, nem két Pats fan szentségelt a ligára Brown-al kapcsolatban, hogy gyomorforgató a kettős mérce. Képzeld el hogy érzik ezek most magukat...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 698
ebben ne légy biztos. állítólag tavaly is a Patriotsba akart menni, csak a Steelers nem tradelte riválisnak.
d3Y
Akkor miert irt ala ide? Akkor miert akarta a ligat megkerni, hogy jatszhasson a regi sisakban? Mert megadhattak volna neki. Jol jott ki belole, talan. De utloag meg Hitlerrol is azt modjak, mekkora terve volt. Mar aki nem assa bele magat a tenyekbe. Egyszeruen minden neki dolgozott.
ulpianus
Két napja én is ezt mondtam volna. De nemár... van az a pont ahol az ember nem vesz be már ilyesmit. Még a látszatra sem adtak...

Részvétem srácok. Grudenre mondam hideget és meleget is már, de emiatt nem hibáztatnán. Sem Mayockot. Be lettek húzva a csőbe, egy csótány módszerrel. Azt ne mondja nekem valaki, hogy egy ilyen manővert ne szívna meg bárki. (Az más kérdés, hogy valóban kibaszhattak volna AB-al, ha nem kirúgjáj, csak inaktiválják. De én normális emberként gondolkodom, én egy fasztól meg akarok szabadulni, nem azon jár az eszem, hogy visszaadjam neki.)

Egyébként a Pats fanokat is sajnálom. Már a jóérzésűeket. De a többség az. Nem lehet nekik se könnyű gyomorral elviselni majd a faszit. Meg úgy mellékesen a saját FO-jukat sem. Nem is értem, egy ilyen kva sikeres franchisenak mi szüksége van ilyen manőverekre? Nem sikeresek eléggé enélkül is? Ennek csak az lesz az eredménye, hogy ha idén nyernek, Bown is csak otthon simogathatja a gyűrűjét, mert bárkinek megmutatja, az le fogja köpni. És a BB/Brady legacynak is többet árt egy ilyen, mint amennyit egy plusz n+1-edik gyűrű használ. De lehet, hogy én vagyok túl régi vágású.

Mindegy, ti legalább tudtok végre a csapatra koncentrálni majd.

Ja, és arra kíváncsi leszek, hogy Brown mennyire nyitotta ki ezzel Pandora szelencéjét? Nem szeretnék olyan ligát nézni, ahol a játékos transzferek így működnek a jövőben...
peterk2005
A gond az, hogy ha itt tartod, akkor szétbarmolja az öltözőt októberre. Hosszú távon a fiatal játékosok miatt, mint Jacobs, az volt a legjobb döntés, hogy eltakarították még a nyugati partról is. AB egyébként kinyitotta a pandora szelencéjét és precedenst teremtett. Keményebb tulajdonosok, mint Jerry Jones, pont ő rá fognak mutogatni, hogy miért nem fognak magasabb garantált szerződéseket adni és miért akarnak még nagyobb szigort a CBA-ben. Ez a faszkalap a saját kollégáival baszott ki a legjobban. Mert lehet, hogy ő idén Super Bowlt nyer, de 10 év múlva sehol nem lesz. A Jones család - meg a hozzájuk csapódó tulajok, mint pl. MD - meg 30 év múlva is diktálni fogja az NFL trendet Dallasból.

A jóérzésű Pats fanokat nagyon sajnálom. Elképesztő mennyiségű szart fognak a nyakukba kapni úgy, hogy nem is tehetnek róla.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
ebben ne légy biztos. állítólag tavaly is a Patriotsba akart menni, csak a Steelers nem tradelte riválisnak.
d3Y
Akkor miert irt ala ide? Akkor miert akarta a ligat megkerni, hogy jatszhasson a regi sisakban? Mert megadhattak volna neki. Jol jott ki belole, talan. De utloag meg Hitlerrol is azt modjak, mekkora terve volt. Mar aki nem assa bele magat a tenyekbe. Egyszeruen minden neki dolgozott.
ulpianus
Két napja én is ezt mondtam volna. De nemár... van az a pont ahol az ember nem vesz be már ilyesmit. Még a látszatra sem adtak...

Részvétem srácok. Grudenre mondam hideget és meleget is már, de emiatt nem hibáztatnán. Sem Mayockot. Be lettek húzva a csőbe, egy csótány módszerrel. Azt ne mondja nekem valaki, hogy egy ilyen manővert ne szívna meg bárki. (Az más kérdés, hogy valóban kibaszhattak volna AB-al, ha nem kirúgjáj, csak inaktiválják. De én normális emberként gondolkodom, én egy fasztól meg akarok szabadulni, nem azon jár az eszem, hogy visszaadjam neki.)

Egyébként a Pats fanokat is sajnálom. Már a jóérzésűeket. De a többség az. Nem lehet nekik se könnyű gyomorral elviselni majd a faszit. Meg úgy mellékesen a saját FO-jukat sem. Nem is értem, egy ilyen kva sikeres franchisenak mi szüksége van ilyen manőverekre? Nem sikeresek eléggé enélkül is? Ennek csak az lesz az eredménye, hogy ha idén nyernek, Bown is csak otthon simogathatja a gyűrűjét, mert bárkinek megmutatja, az le fogja köpni. És a BB/Brady legacynak is többet árt egy ilyen, mint amennyit egy plusz n+1-edik gyűrű használ. De lehet, hogy én vagyok túl régi vágású.

Mindegy, ti legalább tudtok végre a csapatra koncentrálni majd.

Ja, és arra kíváncsi leszek, hogy Brown mennyire nyitotta ki ezzel Pandora szelencéjét? Nem szeretnék olyan ligát nézni, ahol a játékos transzferek így működnek a jövőben...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Gyereke ez beszopatott mindenkit kajakra 😙😂
Bipoláris na elmész te a jó kúrva......😃
Ez inkább cumi van fosztogatok című előadás volt részéről.
Pénz és gyürű ezt akarta és el is érte hogy meglegyen rá az esélye.
A véleményem az hogy egy igazi geci volt de egy okos geci az már bizonyos.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 16 678
AB will be an angel in New England. All he was doing is forcing his way out. He wanted to play for a contender all along. He acted happy to be in Oakland but then realized this is not for me. He knew if he was cut he could pick his team. This was a set up!
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
ebben ne légy biztos. állítólag tavaly is a Patriotsba akart menni, csak a Steelers nem tradelte riválisnak.
d3Y
Akkor miert irt ala ide? Akkor miert akarta a ligat megkerni, hogy jatszhasson a regi sisakban? Mert megadhattak volna neki. Jol jott ki belole, talan. De utloag meg Hitlerrol is azt modjak, mekkora terve volt. Mar aki nem assa bele magat a tenyekbe. Egyszeruen minden neki dolgozott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 698
nem is kellett neki terv, hiszen

@art_stapleton
·
17 min
By the way, Drew Rosenhaus is a genius.
ozibozi
nem dobott volna el 30 milliót, ha nincs meg a deal. Megkapta az idei fizuját 1 az 1ben. Gyakorlatilag húzott egy Revist.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 16 678
nem is kellett neki terv, hiszen

@art_stapleton
·
17 min
By the way, Drew Rosenhaus is a genius.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 698
btw ez nem tampering bazmeg?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 698
Gruden szerintem most töltötte meg a fegyverét és indult el Bostonba. Kicsit sem volt ez hatalmas színészi játék Browntól heteken át.
A Raiders kifizette Brown árát a Pats helyett.
Chargers LT
nem tudom mikor játszunk ellenük, de remélem Burfict még rosteren lesz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 633
Nem ez volt a terve. Igazabol semmifele terve nem volt.
ulpianus
ebben ne légy biztos. állítólag tavaly is a Patriotsba akart menni, csak a Steelers nem tradelte riválisnak.

choose life
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Nem ez volt a terve. Igazabol semmifele terve nem volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Szivacs Chicago Bears 175
Bohócoztátok itt aztán ő nevetett a végén 😀

Kajak szoptatás volt.
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 633
francnak kellett megadni ennek a fasznak amit akart. ennek is rossz üzenete van. meg lehetett volna szívatni azzal hogy kiültetik erre az évre, megérdemelte volna és jelzésértékű lett volna a többi játékos felé is, hogy itt nincs gecizés. ezzel szemben most igazolhat a Patriotsba, ami simán lehet, hogy ez volt a célja végig a műsorával, és ezt most elérte. megint a Raiders lett bohóc franchise, odaadtunk 2 picket egy AFC riválisnak, a másiknak meg Brownt, cserébe nem kaptunk semmit.

choose life
több mint 5 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
 youtu.be/o-gwWVYmW7Y

Neked bizony a kurva anyádat!
Levi
ezek utan grudenek lesznek bipolarisak. ez a pali orisai szinesz, a terve pedig vegrehajtva.
mondjuk a liga elmeszelhetne idenre legalabb..

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
 twitter.com/Rizzmiggiz/status/1170444774635200512?s=19


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
csipkelli 3 979
Elő kell keresni a majdnem nekiugrott Mayocknak felvételeket, legyen rajta anyázás, fenyegetés, minden.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 898
Mi is kb. ezt éreztük, mikor Martellus Bennett kisírta, hogy elengedjük, aztán rögtön Foxboróban landolt.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Gruden szerintem most töltötte meg a fegyverét és indult el Bostonba. Kicsit sem volt ez hatalmas színészi játék Browntól heteken át.
A Raiders kifizette Brown árát a Pats helyett.

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 633
lelke rajta a Patriotsnak ha hajlandóak rá garantált pénzt áldozni.. viszont ha ennyire akarták akkor nem lehetett volna picket kisajtolni érte? nem gondolok sokra, csak 6. vagy 7. körre. nem kellett volna kivágni, tarthattuk volna a left team listán, aztán ha nem tradel érte senki, kiüli az évet.

choose life
több mint 5 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
 youtu.be/o-gwWVYmW7Y

Neked bizony a kurva anyádat!
Levi
Eszem faszom megáll....