Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 307 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 m.facebook.com/NFLHU/photos/a.392257560880147/2113415972097622/?type=3&source=48
több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Remélem a liga elmeszeli Brownt,de sajnos meg fogja úszni... Remélem ha már 2 picket beszoptunk, akkor legalább a dm nem esik ránk az hiányozna még... Játszunk idén a Patsel? Azért biztos, hogy ezek után 1-2 játékos ,akinek fontos a Raiders utazni fog rá. 😀

Na de rákanyarodva az 1. Meccsre mit vártok? 1 totál szétesett csapatot,vagy, hogy vért isznak a srácok és csakazértis alapon földbe döngöljük a Denvert????

Amúgy pár játékosunk,még likeolgatja ab Patsbe menéses posztjait instán. :/

Szerkesztette: skat
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
szerintem az egyik lehetőség hogy AB tényleg beteg és ilyenek a hétköznapjai mint amiket a Raidersnél előadott. Ebben az esetben 2 hétnél nem húzza tovább a Patsnél. Ha viszont ez az egész egy nagy átverés, akkor itt f..szra lett húzva az egész Raiders tulajdonostul, csapatostul, edzőstül, gm-estől. Közvetetten velünk is megcsinálták ezt. Ráadásul a Raiders fizetett egy 3. és egy 5. kört azért, hogy AB a Patshez kerüljön. Ezt viszont remélem semmilyen formában sem fogja hagyni a Raiders, hogy egy lúdtalpas macskajancsi megcsinálja velük.

Steelers fan
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Gusztustalan
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 548 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Browngate

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 268 — Keep pounding
Igazából le kell nyelni a békát, hogy Brown szépen rárakta a bohócsipkát Gruden és Mayock fejére. Azokkal kell foglalkozni akik itt maradtak és elengedni a témát.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 513 — Colts Fan
 twitter.com/CharlesWoodson/status/1170505142594080773
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Remélem a Raiders jogászai megnézik, hogy AB által a franchise-nak okozott kárt valahogy be lehet-e rajta vasalni.

A betyárbecsület az, ami Bostonban hiányzik. Nem lettek sokkal szimpatikusabbak.
James007
Én nem értek hozzá, de nekem már az is fura, hogy AB kiadta a telefonbeszélgetéseket. Mondom nem értek hozzá.
Helmut Zimmer
hogy felveszi azt, amit az edzővel beszélget, majd felrakja youtubera. Agyfasz. Kinti jogászok beszélik már, hogy Kaliforniában ez konkrétan bűncselekmény.
Amadeus
És mi a büntetése? Elzárás? Pénzbüntetés? Mekkora?
Sobri Jóska
1 évig igazat kell mondania.
(LiarLiar)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 706
A belem kifurdul ettől az egésztől. Röviden ennyi.
Ja és tampering.

Milyen bizonyíték kell még?Komolyan gondolja bárki is, hogy ha nem tudja előre, hogy ott lesz a fix pats szerződés a cirkuszi előadása végén, amire úgy vágyott, akkor ez az ember lemond 30 misiről úgy, hogy jó eséllyel sehol nem kap már munkát?

...a Raiders kirakta, a Pats meg csak felszedte... ja...

Annyira sajnálom a pats fórumozókat, mert külső szemlélők csupán, és se nem tehetnek róla, se nem érdemlik meg azt, ami ezután jön. Ezért nem is fogok oda írni egy szót se erről.

Gusztustalan, vérlázító, undorító, hányinger volt ez az egész. És az apja faszát nyelje be az összes, aki ennek a szégyennek a részese volt.

Shame.
akdestroyer
A logikus következtetés és a bizonyíték két teljesen különböző kategória.
Sobri Jóska
Nyílván.

De én még jófej is vagyok, mert simán hajlamos lennék elhinni, hogy Brown agyhalottá vált, a Pats meg csak élt a lehetőséggel.

Egészen addig amíg nem láttam az úszómedencés videót. Na akkor mondtam hogy mindenki elmegy a kurva anyjába.

Van egy ember aki épp most esik el 30 misitől, de nem csak felfoghatatlan mennyiségű pénzt bukik, hanem kb nem kap lófaszt se a büntetések stb miatt. Illetve abban a pillanatban több mint kétséges hogy kap-e egyáltalán lehetőséget bárhol/bármikor az NFLben.

És akkor mindenki tegye fel magának a kérdést, hogy ebben az esetben milyen reakciót vár el az embertől, akit éppen kibasztak és jó eséllyel végleg lehúzta a karrierjét a klozeton?
Ezt amit láttunk a videón?

Szóval ha valaki azt mondja, hogy nem tudta hogy a következő pillanatban NE-t kell hívni azt kiröhögöm.

Elmentem ma délután megnézni egy filmet, a pénztárnál állva láttam a hírt hogy cut, és amire kiértem a kurva moziajtón már meg is volt a deal.
Ez miafasz? Még a násztáncot se járták el, hogy legalább kicsit ne legyen tampering szaga a dolognak, á faszom...

És mielőtt vadul elkezdenénk püfölni a billentyűzetet, vegyünk egy nagy levegőt, mert az a düh ami most bennem tombol, az nem azért van mert a Pats TALÁN megint csalt, de jó eséllyel el sem nyerik ezért méltó büntetésüket, (mert a tampering nálam kimeríti a csalás fogalmát) mert igazából leszarom, csaljanak.

Hanem azért vagyok kibaszottul dühös, amit az Oaklanddel csináltak, ezt bazdmeg SENKI sem érdemelte meg ott.
Gruden egy bohóc, és amúgy kb 0%-ig tudok vele szimpatizálni, és most mégis azt érzem bazdmeg, hogy nem nem nem ezt még ő sem érdemelte ki. Burfict meg egyenesen egy faszkalap, és ő se. És a fanok meg főleg nem. Bazdmeg. Ez gusztustalan volt.

És fentebb írt nagybetűs TALÁN-t meghagyom arra az esetre, ha Brown továbbra is súlyos személyiségzavar jeleit mutatná, és folyamatosan kikezdené a Pats stuff idegrendszerét a heti szintű hisztikkel.
Mert tévedhetek, jóhogy.

De ha esetleg beállna a sorba, és egy kurva hiszti nélkül végigtolná az évet, mint workout warrior, meg ming mintaember, akkor meg nyugodtan kicserélem a kérdőjelet egy kibaszott nagy felkiáltójelre.

Onnantól nekem senki ne mondja hogy ez nem egy megrendezett cirkusz volt.
Meg azt hogy előtte nem egyeztettek valamilyen módon a NE-el, hogy "gyerekek csak ki akarom baszatni magam, mert ide vágyok, nempedig én vagyok az élő bizonyíték rá hogy az agyhalál után is van élet."

Mert enélkül a mozzanat nélkül nem látok ésszerű magyarázatot arra, hogy 3 óra alatt meglegyen a deal, és hozzávágjanak 15 misit egy emberhez -aki akármilyen HOF kaliber is, látszólag már minden kontaktot elveszített a külvilággal- csak úgy, hátha bejön alapon.
Meg arra se hogy egy cutnak úgy örüljön valaki, mintha maga Carmen Elektra kérte volna fel egy baszásra.
Ez nekem sok.


Ui:Ez most senki ellen nem szólt, és elnézést ha bárkit is megbántottam, egyszerűen csak ki kellett írnom magamból.
És az igazságérzetem a másik oldalt is csorbul, mert azt sem találom korrektnek ahogy néhányan beleálltak a Pats topicban az emberekbe. Bazdmeg, nem tehetnek róla. Nekik is megvan a véleményük, sőt lehet hogy igazuk is van. Ne egymást támadjuk.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
A belem kifurdul ettől az egésztől. Röviden ennyi.
Ja és tampering.

Milyen bizonyíték kell még?Komolyan gondolja bárki is, hogy ha nem tudja előre, hogy ott lesz a fix pats szerződés a cirkuszi előadása végén, amire úgy vágyott, akkor ez az ember lemond 30 misiről úgy, hogy jó eséllyel sehol nem kap már munkát?

...a Raiders kirakta, a Pats meg csak felszedte... ja...

Annyira sajnálom a pats fórumozókat, mert külső szemlélők csupán, és se nem tehetnek róla, se nem érdemlik meg azt, ami ezután jön. Ezért nem is fogok oda írni egy szót se erről.

Gusztustalan, vérlázító, undorító, hányinger volt ez az egész. És az apja faszát nyelje be az összes, aki ennek a szégyennek a részese volt.

Shame.
akdestroyer
A logikus következtetés és a bizonyíték két teljesen különböző kategória.

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 706
A belem kifurdul ettől az egésztől. Röviden ennyi.
Ja és tampering.

Milyen bizonyíték kell még?Komolyan gondolja bárki is, hogy ha nem tudja előre, hogy ott lesz a fix pats szerződés a cirkuszi előadása végén, amire úgy vágyott, akkor ez az ember lemond 30 misiről úgy, hogy jó eséllyel sehol nem kap már munkát?

...a Raiders kirakta, a Pats meg csak felszedte... ja...

Annyira sajnálom a pats fórumozókat, mert külső szemlélők csupán, és se nem tehetnek róla, se nem érdemlik meg azt, ami ezután jön. Ezért nem is fogok oda írni egy szót se erről.

Gusztustalan, vérlázító, undorító, hányinger volt ez az egész. És az apja faszát nyelje be az összes, aki ennek a szégyennek a részese volt.

Shame.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/mlombardiNFL/status/1170370691637686272?s=19
sutianap
Ehh, mi ez a Moss to Patriots egy 4. körért-hez képest. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
 twitter.com/mlombardiNFL/status/1170370691637686272?s=19


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Szvsz egy normális világban a tulajok most összezárnának a pats ellen és elérnék godellnél, hogy a liga tiltsa el brownt mondjuk egész évre. Ugye elvileg ehhez lenne az nfl-nek alapja is a mayock féle balhé miatt + még amit kiderítenek a pats-brown tampering ügyben. Azt akkor brown meg a pats kölcsönösen baszh*tná egymást szájba.
peach
Segítek.
Ha a tulajoknak valóban ez lenne az érdeke, ezt tennék.
De egy többszázmilliárd dolláros biznisz nem úgy működik, ahogy azt mi a suliudvaron csináltuk azzal, aki fasz volt, és egyik csapatba se választotta be a csk.
Ebben a normális világban eléggé utilitarista módon működnek a dolgok a politikában, üzleti életben egyaránt.
De ha ezt a valós olvasatát ignorálod, akkor tényleg jönnek azok a megközelítések, hogy "undorító", "geci", "szemét" és társai, melyek egyszerűen más fogalmi rendszerben leledzenek, mint a "megéri", "pluszEV", "profitábilis" és hasonlók.
Sobri Jóska
Most én segítek neked. Kiemelem neked a hsz-ből a lényeget. Feltételes mód. Ha nemtudod mi az guglizz rá. Ha értelmezted volna akkor nem kellett volna egy tetves betűt se lepötyögnöd. Remélem legközelebb ezáltal figyelmesebb leszel 😉
peach
Értelmeztem, és jeleztem, hogy ez a normális világ, (sőt, ez az egyetlen), és nincs helye a feltételes módnak, mert téves a konklúzió, nem zárnak össze, tehát nem zárnának össze.

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 213 — én ezt meguntam
Szvsz egy normális világban a tulajok most összezárnának a pats ellen és elérnék godellnél, hogy a liga tiltsa el brownt mondjuk egész évre. Ugye elvileg ehhez lenne az nfl-nek alapja is a mayock féle balhé miatt + még amit kiderítenek a pats-brown tampering ügyben. Azt akkor brown meg a pats kölcsönösen baszh*tná egymást szájba.
peach
De egyelőre semmit sem tudunk, illetve azt tudjuk, hogy Mayock kitette az embert... a Pats felszedte. Ennyi, minden más feltételezés
Helmut Zimmer
Persze, úgy értettem ha a patsre rá lehet bizonyítani bármit is. Mondjuk ilyen szintű véletlenek sztem nincsenek. De ha akarja a liga, a mayock féle dologért akkor is eltilthatja ha jól tudom.
peach
Én mélyebbre megyek.
Valahol ott kezdődik, hogy mindig ül egy ilyen spinal tap hajú nyomorult egy aranyhegy tetején, aki megörököl valamit, amit apának 20 éve el kellett volna adnia, és így születnek az ilyen Gruden Mayock párosok, meg a BoBok amelyek hibát hibára halmoznak. Egyikből következik a másik. Nehogy azt hidd, hogy az ilyen Belichick, Carroll Coughli, Colbert, típusú iszapfejű acélpatkányok nem árazták be a csávókat réges-rég. Dehogynem. Brownst ugyanígy ki fogják rabolni. Hiába a hype, ha nem működik a dolog, akkor annak a csapatnak is ennyi volt a jövője.Ők is glicerinföldre építkeztek. Ha a Rams visszazuhan, és Goff mégsem lesz a jövő nagy ígérete, akkor őket is kirabolják. Ez ilyen. Belichick, és Carroll nem fogják egymást kirabolni. Azért is nagy cimborák, mert kúrvára nem akarnak egymás útjába kerülni. De most komolyan hol érdekli ezeket az iszapfejű masztodonokat két médiából ideszakadt csávó, vagy egy olyan vezetőedző, aki nem nyert soha semmit, és lehet jövőre náluk könyörög majd melóért....
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szvsz egy normális világban a tulajok most összezárnának a pats ellen és elérnék godellnél, hogy a liga tiltsa el brownt mondjuk egész évre. Ugye elvileg ehhez lenne az nfl-nek alapja is a mayock féle balhé miatt + még amit kiderítenek a pats-brown tampering ügyben. Azt akkor brown meg a pats kölcsönösen baszh*tná egymást szájba.
peach
De egyelőre semmit sem tudunk, illetve azt tudjuk, hogy Mayock kitette az embert... a Pats felszedte. Ennyi, minden más feltételezés
Helmut Zimmer
A Houston vs Pats tamperinggel kapcsolatban mit tudunk? Annyit, hogy állítólag valaki beszélt valahol valakivel. Illetve látták beszélni. Ezek ilyen ügyek. A valószínűbb, mint hogy nem valószínű mezsgyéje. 😊

Ha az NFL akarna, akkor bőven van annyi "valószínűbb, mint nem valószínű" ebben a sztoriban is ahhoz, hogy nekiálljon szaglászni. De őszintén szólva inkább ne tegyék, csak megint egy végtelen rétestészta lenne ez is. Nekem szurkolónak nincs rá szükségem, én eldöntöm mindenféle vizsgálódás nélkül, hogy mit gondolok az ügyről. Az sem hiányzik, hogy Brownt vagy a Patset megbüntessék, az nem oldana meg semmit.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 656 — a new hope (again)
Szvsz egy normális világban a tulajok most összezárnának a pats ellen és elérnék godellnél, hogy a liga tiltsa el brownt mondjuk egész évre. Ugye elvileg ehhez lenne az nfl-nek alapja is a mayock féle balhé miatt + még amit kiderítenek a pats-brown tampering ügyben. Azt akkor brown meg a pats kölcsönösen baszh*tná egymást szájba.
peach
De egyelőre semmit sem tudunk, illetve azt tudjuk, hogy Mayock kitette az embert... a Pats felszedte. Ennyi, minden más feltételezés
Helmut Zimmer
Persze, úgy értettem ha a patsre rá lehet bizonyítani bármit is. Mondjuk ilyen szintű véletlenek sztem nincsenek. De ha akarja a liga, a mayock féle dologért akkor is eltilthatja ha jól tudom.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 656 — a new hope (again)
Szvsz egy normális világban a tulajok most összezárnának a pats ellen és elérnék godellnél, hogy a liga tiltsa el brownt mondjuk egész évre. Ugye elvileg ehhez lenne az nfl-nek alapja is a mayock féle balhé miatt + még amit kiderítenek a pats-brown tampering ügyben. Azt akkor brown meg a pats kölcsönösen baszh*tná egymást szájba.
peach
Segítek.
Ha a tulajoknak valóban ez lenne az érdeke, ezt tennék.
De egy többszázmilliárd dolláros biznisz nem úgy működik, ahogy azt mi a suliudvaron csináltuk azzal, aki fasz volt, és egyik csapatba se választotta be a csk.
Ebben a normális világban eléggé utilitarista módon működnek a dolgok a politikában, üzleti életben egyaránt.
De ha ezt a valós olvasatát ignorálod, akkor tényleg jönnek azok a megközelítések, hogy "undorító", "geci", "szemét" és társai, melyek egyszerűen más fogalmi rendszerben leledzenek, mint a "megéri", "pluszEV", "profitábilis" és hasonlók.
Sobri Jóska
Most én segítek neked. Kiemelem neked a hsz-ből a lényeget. Feltételes mód. Ha nemtudod mi az guglizz rá. Ha értelmezted volna akkor nem kellett volna egy tetves betűt se lepötyögnöd. Remélem legközelebb ezáltal figyelmesebb leszel 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 213 — én ezt meguntam
Szvsz egy normális világban a tulajok most összezárnának a pats ellen és elérnék godellnél, hogy a liga tiltsa el brownt mondjuk egész évre. Ugye elvileg ehhez lenne az nfl-nek alapja is a mayock féle balhé miatt + még amit kiderítenek a pats-brown tampering ügyben. Azt akkor brown meg a pats kölcsönösen baszh*tná egymást szájba.
peach
De egyelőre semmit sem tudunk, illetve azt tudjuk, hogy Mayock kitette az embert... a Pats felszedte. Ennyi, minden más feltételezés
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Szvsz egy normális világban a tulajok most összezárnának a pats ellen és elérnék godellnél, hogy a liga tiltsa el brownt mondjuk egész évre. Ugye elvileg ehhez lenne az nfl-nek alapja is a mayock féle balhé miatt + még amit kiderítenek a pats-brown tampering ügyben. Azt akkor brown meg a pats kölcsönösen baszh*tná egymást szájba.
peach
Segítek.
Ha a tulajoknak valóban ez lenne az érdeke, ezt tennék.
De egy többszázmilliárd dolláros biznisz nem úgy működik, ahogy azt mi a suliudvaron csináltuk azzal, aki fasz volt, és egyik csapatba se választotta be a csk.
Ebben a normális világban eléggé utilitarista módon működnek a dolgok a politikában, üzleti életben egyaránt.
De ha ezt a valós olvasatát ignorálod, akkor tényleg jönnek azok a megközelítések, hogy "undorító", "geci", "szemét" és társai, melyek egyszerűen más fogalmi rendszerben leledzenek, mint a "megéri", "pluszEV", "profitábilis" és hasonlók.

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 656 — a new hope (again)
Szvsz egy normális világban a tulajok most összezárnának a pats ellen és elérnék godellnél, hogy a liga tiltsa el brownt mondjuk egész évre. Ugye elvileg ehhez lenne az nfl-nek alapja is a mayock féle balhé miatt + még amit kiderítenek a pats-brown tampering ügyben. Azt akkor brown meg a pats kölcsönösen baszh*tná egymást szájba.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 213 — én ezt meguntam
Remélem a Raiders jogászai megnézik, hogy AB által a franchise-nak okozott kárt valahogy be lehet-e rajta vasalni.

A betyárbecsület az, ami Bostonban hiányzik. Nem lettek sokkal szimpatikusabbak.
James007
Én nem értek hozzá, de nekem már az is fura, hogy AB kiadta a telefonbeszélgetéseket. Mondom nem értek hozzá.
Helmut Zimmer
Négy hónapja vagy mennyi, a Pats tamperingezett a Texans GM kapcsán. Most kevésbé finnyásak. Ez van.

Egyébként meg én azt látom, hogy van két, eddig hasonlóan rendkívül sikeres, HOF felé vezető karriert befutó sportoló. Mindketten hoztak ma egy komoly döntést a karrierjükre nézve. Egyikük aláírt 66 millióért - majdnem teljesen garantáltan -, ahhoz a csapathoz, amelyik ledraftolta és amelyikben egész karrierje során játszott. A másik végigbohóckodta az offseasont, átbaszott mindenkit akit lehetett és aláírt 9 millióért egy másik csapathoz. Előbbi szinte biztosan HOF tag lesz. Utóbbi lehet, hogy nyer egy gyűrűt idén. Mindenki eldöntheti, hogy ő melyik karriert választaná.
peterk2005
Tényleg nem értek hozzá, sajnálom. Ami a jogi részt illeti, gondolom hamarosan megkapjuk a válaszokat. A két karriert nem tudom összehasonlítani.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Remélem a Raiders jogászai megnézik, hogy AB által a franchise-nak okozott kárt valahogy be lehet-e rajta vasalni.

A betyárbecsület az, ami Bostonban hiányzik. Nem lettek sokkal szimpatikusabbak.
James007
Én nem értek hozzá, de nekem már az is fura, hogy AB kiadta a telefonbeszélgetéseket. Mondom nem értek hozzá.
Helmut Zimmer
Négy hónapja vagy mennyi, a Pats tamperingezett a Texans GM kapcsán. Most kevésbé finnyásak. Ez van.

Egyébként meg én azt látom, hogy van két, eddig hasonlóan rendkívül sikeres, HOF felé vezető karriert befutó sportoló. Mindketten hoztak ma egy komoly döntést a karrierjükre nézve. Egyikük aláírt 66 millióért - majdnem teljesen garantáltan -, ahhoz a csapathoz, amelyik ledraftolta és amelyikben egész karrierje során játszott. A másik végigbohóckodta az offseasont, átbaszott mindenkit akit lehetett és aláírt 9 millióért egy másik csapathoz. Előbbi szinte biztosan HOF tag lesz. Utóbbi lehet, hogy nyer egy gyűrűt idén. Mindenki eldöntheti, hogy ő melyik karriert választaná.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Remélem a Raiders jogászai megnézik, hogy AB által a franchise-nak okozott kárt valahogy be lehet-e rajta vasalni.

A betyárbecsület az, ami Bostonban hiányzik. Nem lettek sokkal szimpatikusabbak.
James007
Én nem értek hozzá, de nekem már az is fura, hogy AB kiadta a telefonbeszélgetéseket. Mondom nem értek hozzá.
Helmut Zimmer
hogy felveszi azt, amit az edzővel beszélget, majd felrakja youtubera. Agyfasz. Kinti jogászok beszélik már, hogy Kaliforniában ez konkrétan bűncselekmény.
Amadeus
És mi a büntetése? Elzárás? Pénzbüntetés? Mekkora?

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Remélem a Raiders jogászai megnézik, hogy AB által a franchise-nak okozott kárt valahogy be lehet-e rajta vasalni.

A betyárbecsület az, ami Bostonban hiányzik. Nem lettek sokkal szimpatikusabbak.
James007
Én nem értek hozzá, de nekem már az is fura, hogy AB kiadta a telefonbeszélgetéseket. Mondom nem értek hozzá.
Helmut Zimmer
hogy felveszi azt, amit az edzővel beszélget, majd felrakja youtubera. Agyfasz. Kinti jogászok beszélik már, hogy Kaliforniában ez konkrétan bűncselekmény.
Amadeus
Nem csak ott, itt is, meg már kb mindenhol. Személyiségi jogok megsértése, stb stb.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀