Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Ki hol látja az esélyeket a Broncos ellen?
Bruce
Én úgy érzem nekünk kell még egy kis idő, hogy összeálljon a csapat, és a kirakós minden darabja a helyére kerüljön. Új edzőnk van új sémánk, minősíthetetlenül vékony depthtel helyenként. Én bízom benne, hogy jobban zárunk majd mint ti, hazai pályán a győzelemben is bíznék, így idegenben vereséggel számoltam az AB saga legutóbbi chaptere előtt. Hogy most ez hogyan hat a csapatra, hátráltatta a felkészülést vagy mindenki vért inni megy a pályára, hogy megmutassák mennyire hiányzik nekik az agyhalott, azt nem tudom, így nehéz tippelni.

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ki hol látja az esélyeket a Broncos ellen?

Sok pozitív dolgot nem tudok említeni a hazai pályán túl... a futóinkba bízok, de a fal miatt az is inkább kérdőjel, de talán passzjátékban lehet keresnivalójuk és még nagy reményeket fűzök a drogos Waller-hez, hogy talán tud egy-két szép dolgot bemutatni, ha már annyira fel lett hype-olva.

Nagyon sok a kérdőjel nálam (Carr teljesítménye, elkapók mire mennek egy jó secondary ellen, lesz e értelmes pass rush, TE-k levédekezése javult e (Noah Fant), a CB sorunk megbirkózik e a WR sorukkal)

A gyenge OL lehet a kulcs (Kolton gyengusz volt tavaly, Brown egy zseni keze alatt játszott eddig csak jól, nálam ők minimum kérdőjelek, a két G az nem kezdő kaliber, Hudson egyedül meg kevés lesz), ha ők jó teljesítményt nyújtanak, akkor és csakis akkor lehet egy kis esélyünk.

A def falunk papíron nagyon gyenge, tőlük is extra teljesítmény kell, hogy ne sokáig maradjon fenn a Broncos offense. Kellenek mindenképpen labdaszerzések, amivel tavaly is hadilábon álltunk.

Egyébkélnt nem gondolnám, hogy AB-re volt felépítve az offense stratégiánk, de biztosan lesz hatása a hiányának, kérdés, hogy ezt mennyire lehet majd észrevenni.

A másik, ami még AB miatt kérdés, hogy mennyire zavarta meg a fejeket ilyen kevéssel a meccs előtt. (Van egy olyan érzésem, hogy magyarázkodásnak tökéletes lesz egy vereség esetén...)

Szóval, most elég minimálisnak látom az esélyeinket. AB-vel azért bizakodóbb voltam, mert minimum 1 TD minden meccsen benne volt, sőt mivel rá jobban figyelnek az ellenfelek, így a többi elkapó akár jobban is kijöhetett volna egy-egy playből, ami további előny lehetett volna, így azért nevek alapján kicsit beszürkült ez az elkapóbrigád (bár itt meg van egy olyan érzésem, hogy jobbak lesznek az elkapók, mint ahogy várható)
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
A 21. szazadban, ahol bizonyos orszagokba valo beutazas elott az adott hatarvedelmi szerv lecsekkolhatja a social media aktivitasodat, szerintem onmagaban ez megerne egy eltiltast:

 cdn.discordapp.com/attachments/376898987535368203/620257946558922752/unknown.png

Forras: Reddit

Persze abban a ligaban, ahol gyerekeket verhetnek a jatekosok komoly retorziok nelkul, szankciokra nem lehet szamitani.
undisputedly
Ha nem lesz következménye AB viselkedésének liga szinten, akkor az egy nagyon rossz üzenet a jövőre nézve.
Amadeus
Aminek mi lesz a következménye?

több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
A 21. szazadban, ahol bizonyos orszagokba valo beutazas elott az adott hatarvedelmi szerv lecsekkolhatja a social media aktivitasodat, szerintem onmagaban ez megerne egy eltiltast:

 cdn.discordapp.com/attachments/376898987535368203/620257946558922752/unknown.png

Forras: Reddit

Persze abban a ligaban, ahol gyerekeket verhetnek a jatekosok komoly retorziok nelkul, szankciokra nem lehet szamitani.
undisputedly
Ha nem lesz következménye AB viselkedésének liga szinten, akkor az egy nagyon rossz üzenet a jövőre nézve.
Amadeus
Szerintem ha lenne vizsgálódás, akkor arról már kiszivárgott volna valami.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 698
A 21. szazadban, ahol bizonyos orszagokba valo beutazas elott az adott hatarvedelmi szerv lecsekkolhatja a social media aktivitasodat, szerintem onmagaban ez megerne egy eltiltast:

 cdn.discordapp.com/attachments/376898987535368203/620257946558922752/unknown.png

Forras: Reddit

Persze abban a ligaban, ahol gyerekeket verhetnek a jatekosok komoly retorziok nelkul, szankciokra nem lehet szamitani.
undisputedly
Ha nem lesz következménye AB viselkedésének liga szinten, akkor az egy nagyon rossz üzenet a jövőre nézve.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 929 — SuperBowl Champions 2013/2014
A 21. szazadban, ahol bizonyos orszagokba valo beutazas elott az adott hatarvedelmi szerv lecsekkolhatja a social media aktivitasodat, szerintem onmagaban ez megerne egy eltiltast:

 cdn.discordapp.com/attachments/376898987535368203/620257946558922752/unknown.png

Forras: Reddit

Persze abban a ligaban, ahol gyerekeket verhetnek a jatekosok komoly retorziok nelkul, szankciokra nem lehet szamitani.
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1170849732262076416?s=19

Végre vmi jó hír.
Levi
iktriad
-nak igaza lett 😀
Löfli
Ez a vasárnap nem a mi napunk volt. Viszont Doss UDFA-ként olyan fizetést kap most, mint egy 4. körös.
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1170849840424792065
iktriad
Szerintem most van elég hely a sapka alatt 😀
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1170849732262076416?s=19

Végre vmi jó hír.
Levi
iktriad
-nak igaza lett 😀
Löfli
Ez a vasárnap nem a mi napunk volt. Viszont Doss UDFA-ként olyan fizetést kap most, mint egy 4. körös.
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1170849840424792065

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 804 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1170849732262076416?s=19

Végre vmi jó hír.
Levi
iktriad
-nak igaza lett 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1170849732262076416?s=19

Végre vmi jó hír.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 698
 www.cbssports.com/nfl/news/patriots-reportedly-offered-first-round-pick-for-antonio-brown-trade-ab-hired-consultants-to-accelerate-release/

akkor tampering.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Itt is megkérdezem: mondjuk bebizonyosodik a tampering.
Ki kap miatta és milyen büntetést?
Azért egy cselekedetnél a várható retorzió mértéke nagyon nem mindegy.
Adóelkerülésnél ha a büntetés 10% lenne és nem 200, mindenki elkerülne. Vagy ha egy bankrablásért 3 nap felfüggesztett elzárás járna csak.
Mi a tampering büntetése?
Sobri Jóska
Villamosszék általi halálbüntetés a játékosnak, a csapatnak pedig 3 évig megvonni a draftcetliket + az első évben 16 mérkőzés automatikus elvesztése és a teljes csapat fizetés nélkül marad.
Bruce
Szóval nem tudni.
Mivel ez nem állami jogi kategória, hanem technikailag egy multi policyje, egy nem is egzakt kódex vagy szmsz alapján.
Hááát.... így azért nem tűnik elrettentőnek, inkább a megreszkírozás a logikus cselekvés. Nem?
De persze azért geciség, meg aljas, undorító és fertőótvarbroáf.


Itt is megkérdezem: mondjuk bebizonyosodik a tampering.
Ki kap miatta és milyen büntetést?
Azért egy cselekedetnél a várható retorzió mértéke nagyon nem mindegy.
Adóelkerülésnél ha a büntetés 10% lenne és nem 200, mindenki elkerülne. Vagy ha egy bankrablásért 3 nap felfüggesztett elzárás járna csak.
Mi a tampering büntetése?
Sobri Jóska
Goodellek ahogy szoktak, majd eldontenek valamit, ami biztos nem olyan lesz, mint barki varna. 😀
Komolyra forditva, mikor a Chiefs kapott Maclin miatt tampering buntetest, akkor elvettek egy harmadik, es egy kovetkezo evi hatodik koros pickjuket.
ulpianus
Megérte?

több mint 5 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
bocsi, hogy itt is leirom, de nem ertem, hogy itt tenykent van kezelve, hogy:

- volt tampering
- csak a pats erdeklodott korabban brown irant mint szabadott volna

nem tisztem vedeni egyik oldalt sem, de az, hogy paran magukban eldontik, hogy ez igy volt es kesz, attol meg nem lesz teny, foleg nem olyan teny, ami alapjan meg kene buntetni barkit. jogilag az tortent, hogy x csapat kivagott egy jatekost, y csapat meg leigazolta. vizsgalodni lehet megerne, talan fognak is, de nonszensz, hogy ti mar most kikeritek, hogy miert nincs senki emiatt megbuntetve. ha meg belemegy ebbe a liga, akkor erdemes lesz felulvizsgalni az FA piac nyitasa koruli tampering ugyeket is, amikor mar a nyitas elott megjelennek pontos szerzodesek, pontos szamokkal, vagy a piac nyitasa utan percekkel mar alairt szerzodesek vannak.
winston
a tampering részbe most nem megyek bele, mert elég komment született már róla, de Brownt csak a Mayock elleni balhéja miatt is eltilthatja az NFL, és az lenne a nonszensz, ha nem tenné.
d3Y
az mas teszta, ezt nem vitatom. en itt foleg a leigazolasa koruli dolgokra gondoltam, meg az osszeeskuves elmelet reszere, miszerint vegig ez volt a terve (szerintem az volt a terve, hogy FA lehessen, de ez is csak egy velemeny a sok kozul). a mayockos dolog vagy a telefonbeszelgetes kiszivarogtatasa miatt valoban jogos lehetne egy eltiltas, ezek egzakt dolgok.
winston
gondolod, ha nincs tampering, és nem tudja, hogy azonnal le fogják igazolni $15 millióért - amiből $9 millió garantált - akkor is kirúgatja magát, hogy elessen $30 millió garantált pénztől? mert amilyen műsort előadott az utóbbi egy évben, hogy rövid időn belül két csapattól is elzavarták az öltözőt bomlasztó, díva, látszólag elmebetegség határát súroló viselkedésével, az alapján egyáltalán nem lehetett benne biztos, hogy ennyi pénzt fog kapni ezek után valaha is.
d3Y
igen, gondolom. a tweetjei es egyeb megnyilvanulasai alapjan ugy latom, hogy neki a penznel fontosabb volt, hogy o donthessen, mert o nem csak egy aru a huspiacon, hanem egy “real person”, akinek nem tetszik, ahogy a rendszer mukodik. a penzt mar megkereste, most a kontrol kellett neki.

persze kozben biztosan tisztaban volt az ertekevel, vagy ha nem o, akkor az ugynoke mondta neki, hogy nem fog ehen halni, akarhogy dont. amit kapott egyebkent a harmada, amit oanlandban kapott volna, legalabbis a garantalt resze.
winston
a döntése konkrétan az volt, hogy a Patriots játékosa akart lenni. azt meg tampering nélkül nem tudhatta, hogy pont a Patriots akarta le akarja-e igazolni vagy sem. mert az oké, hogy elit WR, de ilyeneket csinált, hogy nekiment a GM-nek, a csapaton belüli levelezést meg a főedzővel folytatott telefonbeszélgetését publikussá tette, ilyeneket alapesetben egy tekintélyelvű főedző, mint Belichick nem tűr el senkitől. ehhez a húzásához mindenképpen kellett összejátszás, csak annyi a kérdés, hogy milyen szinten ment ez.
d3Y
honnan tudni, hogy az volt a “dontese konkretan” hogy pats jatekos legyen mar a kirugasa elott joval? lemaradtam valamirol?
winston
A józan észről 😉
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 287
Különben, ha hétfőn vágtátok volna ki, akkor a 2.héttől már nem kellett volna garantáltat adni neki pl
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Egyébként az örömteli, hogy 1db faszjancsi sem jött ide kárörvendeni... 😊
skat
Nem hiszem ,hogy sokan vannak akik nem titeket látnak az áldozat szerepében. Ráadásul inkább egy jól eltervezett valaminek látszik ez az egész, mintsem egy agybeteg játékos ámokfutásának.

Steelers fan
több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Egyébként az örömteli, hogy 1db faszjancsi sem jött ide kárörvendeni... 😊
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 267 — Keep pounding
Itt is megkérdezem: mondjuk bebizonyosodik a tampering.
Ki kap miatta és milyen büntetést?
Azért egy cselekedetnél a várható retorzió mértéke nagyon nem mindegy.
Adóelkerülésnél ha a büntetés 10% lenne és nem 200, mindenki elkerülne. Vagy ha egy bankrablásért 3 nap felfüggesztett elzárás járna csak.
Mi a tampering büntetése?
Sobri Jóska
Ezt a kérdést úgy teszed fel, mintha bárminek lenne konkrét büntetési tétele. A bountynak, a kémkedésnek, labdaleeresztésnek mi volt? Vagy a családon belüli erőszaknak, az ittas vezetésnek, vagy a kokónak mi a tétele? Amit Goodell agya kidob az lesz. És bizonyitottság tekintetében is. Ha úgy látja büntet, ha nem akkor nem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 631
azért a lejáró szerződésű játékos leigazolása céljából elkövetett tampering súlyban nem azonos az olyan tamperinggel, amelyet egy élő szerződésű játékos megszerzése érdekében követnek el. utóbbinál enyhén szólva aljasabb a módszer.

choose life
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Mondjuk ennek nagyon nincs visszatartó ereje, így érthető ha ezzel élnek a csapatok.
Bruce
Foleg annak nincs, hogy a Chiefsen kivul nem igazan kapott senki. Pedig mind tudjuk innen a fotelbol, hogy lehetetlen az, mikor a piac megnyitasa utan fel oraval valakinek van egy alairt, minden ugyved, ugynok, jatekos, GM alatal alairt szerzodese 5 evre sokmillioert.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
No offense, de ha nem a mindenki altal gyulolt Patriots lenne a masik oldalon, akkor mindenki rohogve elment volna az egesz cirkusz mellett egy legyintessel. Most meg megy a horges, mar megint a kocsog Pecc.

Igazabol... unalmas.
Stez
No offense, de a Colts fanoknak (meg kb minden más jóérzésű fannak) sem volt nevetséges a McDaniels ügy és nem unalomból kommentált mindenki.
Chargers LT
Akkor ajanlom figyelmedbe, keresd vissza a McDaniels-kibaszasban tett kommentjeimet. Aztan utana talan akkor elgondolkozol azon, hogy vannak, akik meg egy mocskos ugyben is tul tudnak gondolni a szurkoloi nezoponton, es mas iranybol megkozeliteni a dolgokat. Kicsit sem voltam ideges McDanielsre es a Patsre sem a huzasert. Attol meg, hogy akadtak mocskos pillanatok abban a sztoriban is a Pats reszerol, jobb nem lett volna, ha elonti az agyam a duh es szetfrocsogom meg osztom oket.

De az iment a Pats-topikba leirtam, hogy en a liga helyeben mit tennek: a Patset hagynam, mert ott a tampering az egy vicc mutogatas, ha volt, ha nem, minden ev marciusaban hulyere tamperingeli magat a teljes liga, ne jatsszuk az alszentet. Epp ezert kozelitenem meg a masik oldalrol a dolgot, raszallnek Brownra, a Mayock-cirkusz kapcsan eltiltanam egesz evre, aztan azzal megtorpedoztam az AB-Brown hazassagot is, illetve kicsesztem a jatekossal.

En ezt tennem, ha en ulnek Goodell szekeben, de ez szubjektiv. Az NFL pedig az egvilagon semmit sem fog csinalni, mert egy vicc az egesz liga. Ha eltiltjak a hulyegyereket harom meccsre valami latszatintezkedessel, mar az is nagy szo lenne. De nem fogjak szerintem. Meg hat ha eltiltanak, az csapas lenne barkinek is? Dehogy...

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én a magam részéről sajnálom a Raiders-szurkolókat, hogy ezen kellett keresztül menniük a holt szezon során (a folyamatos balhék rettenetesen idegesítők voltak). Brown nélkül szerintem jobb lesz a csapat, azt nem tudom, hogy a mienk jobb lesz-e vele végül, de ez itt most kevéssé kérdés persze. Ettől még a gárda szurkolójaként joggal idegesítene rettenetesen ez az egész, ami itt a holt szezonban folyt, és jó lenne, ha végre elindulna ez a csapat felfelé, ez viszont Brown balhéi miatt sajnos esélytelen lett volna vele, így én is valszeg kivágtam volna elsőre. Még ha az offon tartás büntetés lett volna legalább neki, de azzal szerintem csak rosszabb lett volna, mert mindig lett volna valami balhé itt.

több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Itt is megkérdezem: mondjuk bebizonyosodik a tampering.
Ki kap miatta és milyen büntetést?
Azért egy cselekedetnél a várható retorzió mértéke nagyon nem mindegy.
Adóelkerülésnél ha a büntetés 10% lenne és nem 200, mindenki elkerülne. Vagy ha egy bankrablásért 3 nap felfüggesztett elzárás járna csak.
Mi a tampering büntetése?
Sobri Jóska
Goodellek ahogy szoktak, majd eldontenek valamit, ami biztos nem olyan lesz, mint barki varna. 😀
Komolyra forditva, mikor a Chiefs kapott Maclin miatt tampering buntetest, akkor elvettek egy harmadik, es egy kovetkezo evi hatodik koros pickjuket.
ulpianus
Mondjuk ennek nagyon nincs visszatartó ereje, így érthető ha ezzel élnek a csapatok.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Itt is megkérdezem: mondjuk bebizonyosodik a tampering.
Ki kap miatta és milyen büntetést?
Azért egy cselekedetnél a várható retorzió mértéke nagyon nem mindegy.
Adóelkerülésnél ha a büntetés 10% lenne és nem 200, mindenki elkerülne. Vagy ha egy bankrablásért 3 nap felfüggesztett elzárás járna csak.
Mi a tampering büntetése?
Sobri Jóska
Goodellek ahogy szoktak, majd eldontenek valamit, ami biztos nem olyan lesz, mint barki varna. 😀
Komolyra forditva, mikor a Chiefs kapott Maclin miatt tampering buntetest, akkor elvettek egy harmadik, es egy kovetkezo evi hatodik koros pickjuket.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
No offense, de ha nem a mindenki altal gyulolt Patriots lenne a masik oldalon, akkor mindenki rohogve elment volna az egesz cirkusz mellett egy legyintessel. Most meg megy a horges, mar megint a kocsog Pecc.

Igazabol... unalmas.
Stez
No offense, de a Colts fanoknak (meg kb minden más jóérzésű fannak) sem volt nevetséges a McDaniels ügy és nem unalomból kommentált mindenki.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Itt is megkérdezem: mondjuk bebizonyosodik a tampering.
Ki kap miatta és milyen büntetést?
Azért egy cselekedetnél a várható retorzió mértéke nagyon nem mindegy.
Adóelkerülésnél ha a büntetés 10% lenne és nem 200, mindenki elkerülne. Vagy ha egy bankrablásért 3 nap felfüggesztett elzárás járna csak.
Mi a tampering büntetése?
Sobri Jóska
Villamosszék általi halálbüntetés a játékosnak, a csapatnak pedig 3 évig megvonni a draftcetliket + az első évben 16 mérkőzés automatikus elvesztése és a teljes csapat fizetés nélkül marad.