Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Az Oline tényleg nem rossz, a WR corp trash, Carr továbbra is a tavalyi szinten. A védelemben konstrukció szintű probléma van, ha az nem oldódik meg, akkor új dc kell.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 242 — E/1
Basszus mar delutan volt a HK 5. resze?😣
Direkt lenyomtam tegnap meg ma a 4 reszt.🙄
Nagyon tetszett eddig!
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 102 — Deion Sanders for president!
Nagyon korai még ez a Cable koronázás nekem...
Rolni
Yep

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
 justblogbaby.com/2019/09/13/4-reasons-oakland-raiders-will-beat-kansas-city-chiefs-week-2/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Ryan Allen elérhető FA-n.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
AJ Cole megsérült, kérdéses a játéka. Lehet igazolni kell valakit a helyére...
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Minkah Fitzpatrick elérhető, rajta elgondolkodnék.
Amadeus
Drága lenne még egy első (vagy második) kört áldozni egy safety-ért a jelenlegi helyzetünkben. Inkább egy rutinos FA-t húznék fel, Berry vagy Iloka személyében.
Bruce
Plusz Minkah nagyjából olyan S/nickel/CB svájcibicska, mint amiért kifizettetek egy valag pénzt Joynernek.

több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Minkah Fitzpatrick elérhető, rajta elgondolkodnék.
Amadeus
Drága lenne még egy első (vagy második) kört áldozni egy safety-ért a jelenlegi helyzetünkben. Inkább egy rutinos FA-t húznék fel, Berry vagy Iloka személyében.
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Tom Cable apology thread?

There have been many voices raised complaining about this hire. While only one game, I rewatched the game last night and I was impressed with they way the line played. Very impressed. I mean a journeyman (Ravens, 49ers, Chiefs) like Jordan Deavy looked great; the pass protection was superb; Goode was leveling people.

Was Cable being unfairly skewered by this forum? Is Rodney Hudson that good that he elevated the guard play that much? The Seahawks seem like a together organization— they kept Cable around a long time. Did you know that Cable lost over 125 pounds up in Seattle? With the return of Incognito, could this line be elite?
Amadeus
jap én is várnék vele, mert az hogy Carr 2,3 sec alatt szabadul a labdától erősen felértékeli az OL-t. Vasárnap meglássuk.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Minkah Fitzpatrick elérhető, rajta elgondolkodnék.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Conley játszhat vasárnap.
d3Y
A NAP HÍRE 🖤☠️
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 631
Conley játszhat vasárnap.

choose life
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nagyon korai még ez a Cable koronázás nekem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Idei Raiderek, akik van esélyük bekerülni Cantonba:

QB Jeff Hostetler, RB Maurice Jones-Drew, G Kevin Gogan, T Lincoln Kennedy, G Steve Wisniewski, DT La’Roi Glover, DT Chester McGlockton, DT Richard Seymour, DE Greg Townsend, CB Eric Allen, CB Albert Lewis, and CB Terry McDaniel

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Tom Cable apology thread?

There have been many voices raised complaining about this hire. While only one game, I rewatched the game last night and I was impressed with they way the line played. Very impressed. I mean a journeyman (Ravens, 49ers, Chiefs) like Jordan Deavy looked great; the pass protection was superb; Goode was leveling people.

Was Cable being unfairly skewered by this forum? Is Rodney Hudson that good that he elevated the guard play that much? The Seahawks seem like a together organization— they kept Cable around a long time. Did you know that Cable lost over 125 pounds up in Seattle? With the return of Incognito, could this line be elite?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nézegettem kicsit a next gen statokat és ezeket tartottam fontosnak (persze borzalmasan kicsi a minta):
1, Carr az első héten:
-holtversenyben a 3. leggyorsabb volt ami a labda eldobását illeti. 2,33mp alatt szabadult meg, ami amúgy még a tavalyi 2,55-nél is gyorsabb. Ez azért nagy segítség az OL-nek.
-completed és intended air yards területeken és leghosszabb levegőben megtett passz területen is középmezőnyben végzett, ami egyenlőre előrelépésnek tűnik
-az 5. legkevesebb passzal próbálkozott, köszönhetően a potens futójátéknak és így is 12. irányítónál több yardot hozott össze
-passer rating tekintetében 10. helyen végzett Wentz-el holtversenyben
-84,6%-os pontosságával pedig a 3. legpontosabb QB volt a fordulóban

2, Jacobs
-26%-ban dolgozott 8 emberes box ellen, amivel a 9. lett a futók között
-a legkevesebb időt 2,25-öt töltött a LOS mögött...ez szerintem mutatja a gyorsaságát és azt is, hogy a fal milyen jól dolgozott előtte, milyen jól eltolták a Denver DL-t a LOS-ról
-23 próbálkozása a 2. legtöbb volt Marlon Mack mögött és 2 TD-vel holtversenyben vezeti a ligát
-a 3,7-es átlaga a középmezőny aljára jó, míg a 85 yardjával a 8. legtöbb yardot termelő futó lett

3, Tyrell Williams
-a csapat air yardjainak 60,6%-át hozta, amivel ilyen szempontból a legdominánsabb WR volt első héten

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Abram IR
Amadeus
Kár érte, jó ügynök volt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Abram IR
Amadeus
Remélem tanul belőle.
Látványos ez a vállal beleszállunk mindenkibe stílusú játék, de egyrészt sokszor a szerencsén és/vagy csapattárson múlt, hogy tényleg sikerült a szerelés, másrészt eléggé sérülésveszélyes saját magára és a csapattársaira nézve is, amint azt láthattuk is.
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 870 — Omar's Coming Yo!
Abram IR
Amadeus
kar,nekem tetszett a jateka. budget keanu neal.

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Abram IR

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Abraham kiesése véget elv érdeklődünk Iloka után
Cubehead
Meg EB után is.

 raiderswire.usatoday.com/2019/09/11/bleacher-report-names-fs-eric-berry-as-potential-free-agent-signing-for-raiders/
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Abraham kiesése véget elv érdeklődünk Iloka után
Cubehead
knows the system

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 490
Abraham kiesése véget elv érdeklődünk Iloka után



több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
 www.youtube.com/watch?v=9rzQZQl1anY

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 242 — E/1
Sajnálom a srácot!☹