Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Tetszett:
-W
-Carr egész meccse
-Gruden playcalling és gameplan (Millert és Chubbot gyönyörűen vették ki a meccsből)
-Jacobs mind futóként, mind elkapóként bejelentkezett. LT 2001-es debütálása óta nem volt ilyen indítás!
-T.Williams úgy játszott, mint egy #1 elkapó
-Waller missmatch volt a javából
-OL játéka meglepően jó volt!
-secondary sebessége
-RZ védelem

Nem tetszett:
-Conley sérülése
-Burfict sem fejezte be, egy idő után Whitehead volt a fülessel fenn
-pass rush kevés volt egy gyenge OL ellen, ahonnan ráadásul kiesett a legjobb OT hamar. Ferrell sack full coverage sack volt pl.
-cover, amikor zónáztunk
-TE védekezés

Kérdések:
-Ilyen jó az O vagy csak ennyire nem állt még össze a Broncos D?
-Komoly OL ellen mit tud a DL?
-Komoly QB ellen mennyire tart a secondary?

Chiefs ellen továbbra sem vagyunk éppen favoritok, várhatóan pontgazdag találkozó lesz, már ha Gruden és Carr tudja tartani a lépest a Reid-Mahomes duóval.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Azt olvastam, hogy egyetlen hit sem volt Carr-on a meccsen, ami elég jó teljesítményt jelent a von Miller, Chubb duó ellen. Az hogy mennyi pressure volt, majd kiderül, de mindenesetre ez biztató. Koltonnak volt egy szép blokkja is a végén, aminek köszönhetően meglett a 1st down. Így tovább!
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
ab lefolyt a derítőbe, mint a híg fos.

Szerkesztette: Surda
több mint 5 éve
gedam 5 787
Brown-al kikaptatok volna .)
bcsarli
mindenestre ha nem vágják ki, akkor jó kis hiszti showműsort nyomott volna primetime, hogy felvehesse a pats.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 213 — én ezt meguntam
Gratu!
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 548 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Brown-al kikaptatok volna .)

több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
RAIDERS DAY 🖤☠️
több mint 5 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Igen Waller nagyot tolt. Abram jól tolta de egy leheletnyit visszavehetne. 😊

Az első félidei dominancia megmaradt most is de a másodikba eresztettek rendesen. Amikor konzervatívan hívtuk a futást, hogy öljük az órát az utolsó 2 driveban azért szorult a valagam. Mondom mikor lesz már 1 trükkös játék vagy egy PA, hogy meglegyen már egy 1st down... Hála az égnek meglett. 😊

Jó reggelt és szép napot kívánok minden kedves Raiders fórumozónak! 😊
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
W az W főleg a Denver ellen ér sokat. O/D rendben volt, mondjuk volt megint leolvadás a 3.-ban.
Jó volt nézni de ez a Maka&Bencsics duo egy langyos lepkefing. Ma aktivalom a GPst ne is haljam többet őket.
GC-nek ne legyen baja, szükség vsn rá.
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Nekem tetszett Waller is, meg az O fal munkája is. Mondjuk ez kevés lesz a Chiefs ellen, mert most kaptunk egy félidőnyi előnyt.
több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Ez kell!!! Viszont remélem Conleynak nincsen komoly baja,Abram alkotott... Mullen lefelé kilógott a védelemből. Jacobs és Ferell jó lesz! 😊 Most ezek után,ha Richie játszhat az eltiltása leteltével ti betenétek a falba,mert egészen jól működött Devey és Goodal?

Szerkesztette: skat
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 706
Figyi, ez a liga ezer helyen recseg-ropog. Nem ezen fog megbukni. Antonio Brown gyökér a maga módján, de nem gyökerebb, mint Jaylen Ramsey, vagy Richard Sherman, vagy Incognito, vagy volt deangelo Hall..... vagy 1000 másik csávó. Ő egyszerűen csak 21. századi módon gyökér. Kár ezen spekulálni, meg kell verni a Broncost, és menni az úton leszegett fejjel, egyiket a másik után.

Van ennek újdonság ereje...? Még csak az sincs. Mennyire más ez mint amikor John Elway, vagy Eli Manning húzta a száját a drafton? Nem sokban. Én 2004-ben is azt gondoltam, hogy a Chargers szurkolókat pofán-köpték.
Beindul a játékos gyár, lassan eltűnnek a hősök, maradnak a sztárok, szupersztárok. És pont azért tisztelem az öreg Vadert, mert ő még ellenállt ennek.
Helmut Zimmer
A szó amit kerestél az a trollpopulizmus.

több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Just Win Baby
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Most nyilatkozta Gruden, hogy elvileg minden ok vele.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
A szezon jol kezdodik. Conley volt az aldozat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
There will be no NFL investigation on the AB Raiders/Patriots saga, per Peter King of NBC Sports.

The league won’t look into "whether it set a precedent that if a star player doesn’t like where he is, he can act up for three or four days and drive a team so crazy that it will release him."


Nahát.
tenorx
Nevetséges.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
There will be no NFL investigation on the AB Raiders/Patriots saga, per Peter King of NBC Sports.

The league won’t look into "whether it set a precedent that if a star player doesn’t like where he is, he can act up for three or four days and drive a team so crazy that it will release him."


Nahát.
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Elfelejtettem, hogy a spec team-től is jó lenne egy kis extra. Mondjuk egy blokkolt punt vagy egy visszahordott punt return Td
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
AB ügy
kint nyomják, hogy van/lehet jogi következménye AB akcióinak.
kíváncsi vagyok, hogy Gruden akar-e ezzel foglalkozni, most.
( megérdemelné a gyökér csak törlesztésből is, hogy legyen egy-két szar napja)

 www.tmz.com/2019/09/09/antonio-brown-phone-recording-jon-gruden-oakland-raiders/?fbclid=IwAR0VmThBoSVvHXLLxQdjic6out2uLMRov7WoaGOWBsa6MY_h6CnPV6NaVw8
Surda
tmz...

amúgy szerintem arra nagyobb esély van, hogy pár hét múlva önmegsemmisít, mert az egoja nem bírja el, hogy nem ő van a középpontban a Patsnél.
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
AB ügy
kint nyomják, hogy van/lehet jogi következménye AB akcióinak.
kíváncsi vagyok, hogy Gruden akar-e ezzel foglalkozni, most.
( megérdemelné a gyökér csak törlesztésből is, hogy legyen egy-két szar napja)

 www.tmz.com/2019/09/09/antonio-brown-phone-recording-jon-gruden-oakland-raiders/?fbclid=IwAR0VmThBoSVvHXLLxQdjic6out2uLMRov7WoaGOWBsa6MY_h6CnPV6NaVw8
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Győzni fogunk. Carr 2.éve Gruden rendszerében, előrelépést várok az ő részétől.

Aztán max qb draft jövőre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ki hol látja az esélyeket a Broncos ellen?

Sok pozitív dolgot nem tudok említeni a hazai pályán túl... a futóinkba bízok, de a fal miatt az is inkább kérdőjel, de talán passzjátékban lehet keresnivalójuk és még nagy reményeket fűzök a drogos Waller-hez, hogy talán tud egy-két szép dolgot bemutatni, ha már annyira fel lett hype-olva.

Nagyon sok a kérdőjel nálam (Carr teljesítménye, elkapók mire mennek egy jó secondary ellen, lesz e értelmes pass rush, TE-k levédekezése javult e (Noah Fant), a CB sorunk megbirkózik e a WR sorukkal)

A gyenge OL lehet a kulcs (Kolton gyengusz volt tavaly, Brown egy zseni keze alatt játszott eddig csak jól, nálam ők minimum kérdőjelek, a két G az nem kezdő kaliber, Hudson egyedül meg kevés lesz), ha ők jó teljesítményt nyújtanak, akkor és csakis akkor lehet egy kis esélyünk.

A def falunk papíron nagyon gyenge, tőlük is extra teljesítmény kell, hogy ne sokáig maradjon fenn a Broncos offense. Kellenek mindenképpen labdaszerzések, amivel tavaly is hadilábon álltunk.

Egyébkélnt nem gondolnám, hogy AB-re volt felépítve az offense stratégiánk, de biztosan lesz hatása a hiányának, kérdés, hogy ezt mennyire lehet majd észrevenni.

A másik, ami még AB miatt kérdés, hogy mennyire zavarta meg a fejeket ilyen kevéssel a meccs előtt. (Van egy olyan érzésem, hogy magyarázkodásnak tökéletes lesz egy vereség esetén...)

Szóval, most elég minimálisnak látom az esélyeinket. AB-vel azért bizakodóbb voltam, mert minimum 1 TD minden meccsen benne volt, sőt mivel rá jobban figyelnek az ellenfelek, így a többi elkapó akár jobban is kijöhetett volna egy-egy playből, ami további előny lehetett volna, így azért nevek alapján kicsit beszürkült ez az elkapóbrigád (bár itt meg van egy olyan érzésem, hogy jobbak lesznek az elkapók, mint ahogy várható)
Bruce
Ha Carrnak nem kell már a snap pillanatában az életéért futnia, szerintem van esélyünk a győzelemre.
Támadó oldalon látom a sok pont lehetőségét, viszont a védelmet nem igazán tudom megítélni az előszezon alapján.
Ha nem kerülünk korán nagy hátrányba, szerintem hozható ez a meccs.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 213 — én ezt meguntam
A 21. szazadban, ahol bizonyos orszagokba valo beutazas elott az adott hatarvedelmi szerv lecsekkolhatja a social media aktivitasodat, szerintem onmagaban ez megerne egy eltiltast:

 cdn.discordapp.com/attachments/376898987535368203/620257946558922752/unknown.png

Forras: Reddit

Persze abban a ligaban, ahol gyerekeket verhetnek a jatekosok komoly retorziok nelkul, szankciokra nem lehet szamitani.
undisputedly
Ha nem lesz következménye AB viselkedésének liga szinten, akkor az egy nagyon rossz üzenet a jövőre nézve.
Amadeus
Figyi, ez a liga ezer helyen recseg-ropog. Nem ezen fog megbukni. Antonio Brown gyökér a maga módján, de nem gyökerebb, mint Jaylen Ramsey, vagy Richard Sherman, vagy Incognito, vagy volt deangelo Hall..... vagy 1000 másik csávó. Ő egyszerűen csak 21. századi módon gyökér. Kár ezen spekulálni, meg kell verni a Broncost, és menni az úton leszegett fejjel, egyiket a másik után.

Van ennek újdonság ereje...? Még csak az sincs. Mennyire más ez mint amikor John Elway, vagy Eli Manning húzta a száját a drafton? Nem sokban. Én 2004-ben is azt gondoltam, hogy a Chargers szurkolókat pofán-köpték.
Beindul a játékos gyár, lassan eltűnnek a hősök, maradnak a sztárok, szupersztárok. És pont azért tisztelem az öreg Vadert, mert ő még ellenállt ennek.

 www.youtube.com/watch?v=XBSZfr5rOmM
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Hasonlot akartam irni mint Vipera papa. A Broncos pont ugy nincs meg keszen, mint a Raiders.
Sztem az nyer, aki egyszerubb playbookal, egyertelmmu, megvalosithato tervel keszul. Aki tul okos akar lenni, aki meg akarja mutatni a komplett playbookot, a nagy terveket, a most megmutatjuk, az tul sokat fog belehibazni.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Ki hol látja az esélyeket a Broncos ellen?
Bruce
Én úgy érzem nekünk kell még egy kis idő, hogy összeálljon a csapat, és a kirakós minden darabja a helyére kerüljön. Új edzőnk van új sémánk, minősíthetetlenül vékony depthtel helyenként. Én bízom benne, hogy jobban zárunk majd mint ti, hazai pályán a győzelemben is bíznék, így idegenben vereséggel számoltam az AB saga legutóbbi chaptere előtt. Hogy most ez hogyan hat a csapatra, hátráltatta a felkészülést vagy mindenki vért inni megy a pályára, hogy megmutassák mennyire hiányzik nekik az agyhalott, azt nem tudom, így nehéz tippelni.

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear