Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 102 — Deion Sanders for president!
Na jó B+
Ebben Goodell keze van!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 youtu.be/o-gwWVYmW7Y

Neked bizony a kurva anyádat!
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 307 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Elkelt a 🤡!
Viva la Boston!
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
a gyűjtemény.

 i.imgur.com/6CVQN3C.jpg
d3Y
én a 81 Brown mezemmel biztosra mentem.

Btw 55 Rolando McClain már szart ér? 99 Sapp?
Amadeus
Rolandot átveszem 😎
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
Gondolom így a sisak biznisz sem él ha nem lép pályára..
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 16 678
Don Van Natta Jr.
@DVNJr
I hereby nominate Mike Tomlin for the 2019 Nobel Peace Prize.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 698
a gyűjtemény.

 i.imgur.com/6CVQN3C.jpg
d3Y
én a 81 Brown mezemmel biztosra mentem.

Btw 55 Rolando McClain már szart ér? 99 Sapp?

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 633
a gyűjtemény.

 i.imgur.com/6CVQN3C.jpg

choose life
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 16 678
Mike Tannenbaum
@RealTannenbaum
·
3 h
If AB wins his grievance against the Raiders, he would count over a whopping $50,000,000 this year in dead money for 2 teams! Oak - $29,125,000 and Pit - $21,120,000!
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 307 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
(Bocs nem akarom visszaolvasni ezt a 30+ hsz)

Most akkor AB-t megbüntették 200e, ami a fizujának (30m?) az 1% sincsen, ezért kalap, kabát viszlát Vegas?!
steelwolf
eredetileg 50-re lett, mert nem edzett. Utána kapott 200.000-t, mert nekiment Mayocknak. Gyakorlatilag 50.000 dolláron elbukott 30 milliót.
Amadeus
Aha, köszi!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 698
 twitter.com/matthewkawahara/status/1170419510114832384

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 698
 twitter.com/AB84/status/1170415166661394432

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 698
 twitter.com/HerbieTeope/status/1170407653748695045?s=19

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/AB84/status/1170415487609520128?s=19

Természetesen mindenki hibás, csak ő nem. Továbbra is tartom azt az álláspontomat, hogy szopjon le 😊
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 698
(Bocs nem akarom visszaolvasni ezt a 30+ hsz)

Most akkor AB-t megbüntették 200e, ami a fizujának (30m?) az 1% sincsen, ezért kalap, kabát viszlát Vegas?!
steelwolf
eredetileg 50-re lett, mert nem edzett. Utána kapott 200.000-t, mert nekiment Mayocknak. Gyakorlatilag 50.000 dolláron elbukott 30 milliót.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 307 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
(Bocs nem akarom visszaolvasni ezt a 30+ hsz)

Most akkor AB-t megbüntették 200e, ami a fizujának (30m?) az 1% sincsen, ezért kalap, kabát viszlát Vegas?!
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
 twitter.com/darrenrovell/status/1170390954651594753/photo/2

Raiders-szurkolók erre most lecsaphatnak 😊
Göbi
Ez most amúgy érdekes ajánlat. Alapból hülye, aki 80dodót kiad most egy olyan ember szignós mezére, aki egy percet sem játszott. De ha! HoF lesz AB, (az lesz így? Talán sokadjára) akkor sok év múlva sokat érhet egy gyűjtőnek. Mert különleges a története.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Probáltuk visszahozni Dosst, de a Jags megemelte a fizuját és inkább maradt.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 698
Gruden presser:
- alapból AB nélkül edzettünk
- enough is enough
- kapitányok és staff is próbálták megoldani a problémát
- Mack és AB között az a különbség, hogy AB-vel legalább találkozott

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 102 — Deion Sanders for president!
Gruden live épp most
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/68890903_895539904163913_6037747952498245632_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=Sj8wLs5QEgYQ7kNvgHbgNK9&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYCmnWcjBHiy5_ogtsRpcR7XrtFNBdlR9OEQ-7fjj9vWrg&oe=6702FBFB
130.641 Aufrufe · 2.578 Reaktionen | Raiders Live | 9.7 | Gruden | 🔴 Live: Coach Gruden addresses the media. | By Las Vegas Raiders | Facebook
🔴 Live: Coach Gruden addresses the media.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 698
 twitter.com/mlombardiNFL/status/1170388684065165312?s=19

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 102 — Deion Sanders for president!
Egy f@sz volt AB az elmúlt egy évben és nagyon sok az a harmadik és ötödik kör a semmire(milyen érdekes nem rég még milyen kevés tűnt a Steelers szurkolóknak), de nem szeretném egy hét múlva azt olvasni hogy Antonio Brown öngyilkos lett.
Ki tudja milyen súlyos a betegsége.
Itlosz
A BUTA NÉGER nem betegség!
Szerintem.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 698
Amúgy az AB cut akkor válik még szürreálisabbá, ha azt vesszük mi történt ebben az órában Atlantában. Évekig ment a nagy dilemma, ki a legjobb NFL WR - Julio vagy AB? Erre amíg az egyik most írta alá az NFL történetének legnagyobb arányú (97% - 64 millió $) azonnal kifizetett garantált összegét, a másik ugyanekkor FA lett.
iktriad
Szerintem hibás megközelítés a mostani cirkuszból levezetni, hogy Julio volt a jobb. Voltak periódusok, amikor JJ volt az, és voltak, amikor AB. Számok alapján utóbbiból volt több. Az kétségtelen, hogy most Julio az értékesebb, ahogy Hopkins is az, de ugyanakkor nem lehet figyelmen kívül hagyni, hogy Brown legalább olyan jó szezont hozott tavaly, mint ez a kettő.
Cruyffista
Julio profi. Mindig is profi volt. A szó minden értelmében. A.J. Green ugyanez.
Amadeus
De tényleg számít ez most? Nem megyek bele az elemzésbe, hogy pl. a tavalyi Antonio Brown miért egy elképesztő zseni.
Julio Jones amennyire jó játékos (mert az), kb. annyira meg is köti az OC kezét, mert bizonyos dolgokat mindenkinél jobban tud, más dolgokat meg közel sem tud annyira, mint AB.
Julio Jones 100-ból 99 szer takra érkezik ütemre emberre hívott játékra, AB meg 100-ból 99 szer ütembe területre hívott játékre. Előbbivel a Pats nyert SB-t utoljára 2004-ben (bár nem ezzel nyerte szerintem), utóbbival kicsit könnyebb ma is.

Nagyjából ezért is mindegy, hogy AB mennyit edzett a csapattal, egy bizonyos QB kapcsolati szint felett.
Mindegy zárjuk a témát. 😕 😕 😕 😕
Helmut Zimmer
Ja, abszolút nem méregetés szempontból mondom. Julionak szimplán kiemelkedő mentalitása van, ahogy az említett Green is ilyen. Hopkins is. Brown egy kurva jó játékos, aki rohadtul félrement fejben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 213 — én ezt meguntam
Amúgy az AB cut akkor válik még szürreálisabbá, ha azt vesszük mi történt ebben az órában Atlantában. Évekig ment a nagy dilemma, ki a legjobb NFL WR - Julio vagy AB? Erre amíg az egyik most írta alá az NFL történetének legnagyobb arányú (97% - 64 millió $) azonnal kifizetett garantált összegét, a másik ugyanekkor FA lett.
iktriad
Szerintem hibás megközelítés a mostani cirkuszból levezetni, hogy Julio volt a jobb. Voltak periódusok, amikor JJ volt az, és voltak, amikor AB. Számok alapján utóbbiból volt több. Az kétségtelen, hogy most Julio az értékesebb, ahogy Hopkins is az, de ugyanakkor nem lehet figyelmen kívül hagyni, hogy Brown legalább olyan jó szezont hozott tavaly, mint ez a kettő.
Cruyffista
Julio profi. Mindig is profi volt. A szó minden értelmében. A.J. Green ugyanez.
Amadeus
De tényleg számít ez most? Nem megyek bele az elemzésbe, hogy pl. a tavalyi Antonio Brown miért egy elképesztő zseni.
Julio Jones amennyire jó játékos (mert az), kb. annyira meg is köti az OC kezét, mert bizonyos dolgokat mindenkinél jobban tud, más dolgokat meg közel sem tud annyira, mint AB.
Julio Jones 100-ból 99 szer takra érkezik ütemre emberre hívott játékra, AB meg 100-ból 99 szer ütembe területre hívott játékre. Előbbivel a Pats nyert SB-t utoljára 2004-ben (bár nem ezzel nyerte szerintem), utóbbival kicsit könnyebb ma is.

Nagyjából ezért is mindegy, hogy AB mennyit edzett a csapattal, egy bizonyos QB kapcsolati szint felett.
Mindegy zárjuk a témát. 😕 😕 😕 😕
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 698
 twitter.com/darrenrovell/status/1170390954651594753/photo/2

Raiders-szurkolók erre most lecsaphatnak 😊
Göbi
minek, hogy elégessem? Ennyi erővel Russell mezt is vehetnék.

criminal lawyer or criminal lawyer?