Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 326
Szerintem hibás megközelítés a mostani cirkuszból levezetni, hogy Julio volt a jobb. Voltak periódusok, amikor JJ volt az, és voltak, amikor AB. Számok alapján utóbbiból volt több. Az kétségtelen, hogy most Julio az értékesebb, ahogy Hopkins is az, de ugyanakkor nem lehet figyelmen kívül hagyni, hogy Brown legalább olyan jó szezont hozott tavaly, mint ez a kettő.
Cruyffista
Julio profi. Mindig is profi volt. A szó minden értelmében. A.J. Green ugyanez.
Amadeus
Én nem a profi szót használnám, inkább az érettebbet. Ugyanakkor kiváncsi lennék, hogy pl hogyan reagálta volna le, ha nem kapja meg ezt a pénzt a Falconstól. Mindig szükséges egy bizonyos szituáció kialakulása (=megbecsülés hiányának az érzése), hogy kijöjjön egy játékos 'valódi' arca.
több mint 5 éve
Göbi Indianapolis Colts 732 — Retired WR
 twitter.com/darrenrovell/status/1170390954651594753/photo/2

Raiders-szurkolók erre most lecsaphatnak 😊

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 307 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 youtu.be/qRaOsWd8Bgw
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 699
Amúgy az AB cut akkor válik még szürreálisabbá, ha azt vesszük mi történt ebben az órában Atlantában. Évekig ment a nagy dilemma, ki a legjobb NFL WR - Julio vagy AB? Erre amíg az egyik most írta alá az NFL történetének legnagyobb arányú (97% - 64 millió $) azonnal kifizetett garantált összegét, a másik ugyanekkor FA lett.
iktriad
Szerintem hibás megközelítés a mostani cirkuszból levezetni, hogy Julio volt a jobb. Voltak periódusok, amikor JJ volt az, és voltak, amikor AB. Számok alapján utóbbiból volt több. Az kétségtelen, hogy most Julio az értékesebb, ahogy Hopkins is az, de ugyanakkor nem lehet figyelmen kívül hagyni, hogy Brown legalább olyan jó szezont hozott tavaly, mint ez a kettő.
Cruyffista
Julio profi. Mindig is profi volt. A szó minden értelmében. A.J. Green ugyanez.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 326
Amúgy az AB cut akkor válik még szürreálisabbá, ha azt vesszük mi történt ebben az órában Atlantában. Évekig ment a nagy dilemma, ki a legjobb NFL WR - Julio vagy AB? Erre amíg az egyik most írta alá az NFL történetének legnagyobb arányú (97% - 64 millió $) azonnal kifizetett garantált összegét, a másik ugyanekkor FA lett.
iktriad
Szerintem hibás megközelítés a mostani cirkuszból levezetni, hogy Julio volt a jobb. Voltak periódusok, amikor JJ volt az, és voltak, amikor AB. Számok alapján utóbbiból volt több. Az kétségtelen, hogy most Julio az értékesebb, ahogy Hopkins is az, de ugyanakkor nem lehet figyelmen kívül hagyni, hogy Brown legalább olyan jó szezont hozott tavaly, mint ez a kettő.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 699
 twitter.com/Jerrymcd/status/1170369657124950016?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Eembeddedtimeline%7Ctwterm%5Eprofile%3Araider_forums%7Ctwcon%5Etimelinechrome&ref_url=https%3A%2F%2Fraiderforums.com%2Fviewtopic.php%3Ff%3D3%26t%3D15506%26start%3D1515

ez lehetett az utolsó szög a koporsóban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Végre vége

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
Amúgy az AB cut akkor válik még szürreálisabbá, ha azt vesszük mi történt ebben az órában Atlantában. Évekig ment a nagy dilemma, ki a legjobb NFL WR - Julio vagy AB? Erre amíg az egyik most írta alá az NFL történetének legnagyobb arányú (97% - 64 millió $) azonnal kifizetett garantált összegét, a másik ugyanekkor FA lett.
iktriad
Pedig amúgy Hopkins!
LanceVance
Most már egyértelműen igen. 2-3 éve talán még nem volt ennyire az.
iktriad
Most is Julio a legjobb
Wyatt
Idén lesz Falcons - Texans. Majd ott lemeccselhetik a dolgot. De szerintem most Hopkins az.
iktriad
Látom licit hàborúval nyugtatjàtok a Raiders fanokat. 😁
Én is beszàllok és emelek egy MT13-al, Ő a legjobb! 😁😁
Hétfőn lejàtszàk Hopkinssal! 😁😁😁
Bocs az OFF-ért!

Szerkesztette: Fattyu

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 699
 twitter.com/spotrac/status/1170337713121386506?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1170337713121386506&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.silverandblackpride.com%2F2019%2F9%2F7%2F20854219%2Fderek-carr-david-says-antonio-brown-drain-raiders-relief-not-to-have-him-for-monday-night-opener

Legalább a pénz megmarad, ha minden igaz. Kicsit felbasz, mert ennyiből kijött volna Clowney/Clark/Mack, akárki. Akárhogy is hosszabb távon így jár jól a csapat, le kell írni a veszteséget és menni tovább.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Várjál, várjál. Ez milyen plot twist lenne.
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1170371792244002816
iktriad
nem játszhat ebben a fordulóban sehogy sem, csak az első hét után fogják leigazolni, ha van olyan bevállalós csapat.
d3Y
Popcorngyilkos szabály. 😊
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Azért az kemény, hogy Gruden 2 legemlékezetesebb pillanata az edzősködése alatt, hogy elveszíti 1 héttel a rajt előtt az aktuális elit játékosát. Mások a körülmények, de az eredmény ua.
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 633
Várjál, várjál. Ez milyen plot twist lenne.
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1170371792244002816
iktriad
nem játszhat ebben a fordulóban sehogy sem, csak az első hét után fogják leigazolni, ha van olyan bevállalós csapat.

choose life
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy az AB cut akkor válik még szürreálisabbá, ha azt vesszük mi történt ebben az órában Atlantában. Évekig ment a nagy dilemma, ki a legjobb NFL WR - Julio vagy AB? Erre amíg az egyik most írta alá az NFL történetének legnagyobb arányú (97% - 64 millió $) azonnal kifizetett garantált összegét, a másik ugyanekkor FA lett.
iktriad
Pedig amúgy Hopkins!
LanceVance
Most már egyértelműen igen. 2-3 éve talán még nem volt ennyire az.
iktriad
Most is Julio a legjobb
Wyatt
Idén lesz Falcons - Texans. Majd ott lemeccselhetik a dolgot. De szerintem most Hopkins az.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy az AB cut akkor válik még szürreálisabbá, ha azt vesszük mi történt ebben az órában Atlantában. Évekig ment a nagy dilemma, ki a legjobb NFL WR - Julio vagy AB? Erre amíg az egyik most írta alá az NFL történetének legnagyobb arányú (97% - 64 millió $) azonnal kifizetett garantált összegét, a másik ugyanekkor FA lett.
iktriad
Pedig amúgy Hopkins!
LanceVance
Most már egyértelműen igen. 2-3 éve talán még nem volt ennyire az.
iktriad
Most is Julio a legjobb

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy az AB cut akkor válik még szürreálisabbá, ha azt vesszük mi történt ebben az órában Atlantában. Évekig ment a nagy dilemma, ki a legjobb NFL WR - Julio vagy AB? Erre amíg az egyik most írta alá az NFL történetének legnagyobb arányú (97% - 64 millió $) azonnal kifizetett garantált összegét, a másik ugyanekkor FA lett.
iktriad
Pedig amúgy Hopkins!
LanceVance
Most már egyértelműen igen. 2-3 éve talán még nem volt ennyire az.
több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 275
Amúgy az AB cut akkor válik még szürreálisabbá, ha azt vesszük mi történt ebben az órában Atlantában. Évekig ment a nagy dilemma, ki a legjobb NFL WR - Julio vagy AB? Erre amíg az egyik most írta alá az NFL történetének legnagyobb arányú (97% - 64 millió $) azonnal kifizetett garantált összegét, a másik ugyanekkor FA lett.
iktriad
Pedig amúgy Hopkins!

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 213 — én ezt meguntam
Levonultak a Raiders fanok, szerintem túltoltuk, szóval megyek a gyereknek mesélni...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Várjál, várjál. Ez milyen plot twist lenne.
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1170371792244002816
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 213 — én ezt meguntam
Amúgy az AB cut akkor válik még szürreálisabbá, ha azt vesszük mi történt ebben az órában Atlantában. Évekig ment a nagy dilemma, ki a legjobb NFL WR - Julio vagy AB? Erre amíg az egyik most írta alá az NFL történetének legnagyobb arányú (97% - 64 millió $) azonnal kifizetett garantált összegét, a másik ugyanekkor FA lett.
iktriad
Legalább tudjuk mi lesz a "Nagypályások" következő évadában…. vagy az előz szólt erről...vagy az azelőtti? mindegy Spencer Strasmore megoldja...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy az AB cut akkor válik még szürreálisabbá, ha azt vesszük mi történt ebben az órában Atlantában. Évekig ment a nagy dilemma, ki a legjobb NFL WR - Julio vagy AB? Erre amíg az egyik most írta alá az NFL történetének legnagyobb arányú (97% - 64 millió $) azonnal kifizetett garantált összegét, a másik ugyanekkor FA lett.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 213 — én ezt meguntam
Én nem tartom Grudent sem és Mayockot sem csicskának. Szerintem megfontoltan akartak reagálni AB akcióira úgy, hogy ne veszítsék el "mentálisan" a csapattól. Azért az is ugyanolyan megfontolatlan lépés lett volna ha AB ügyeire egyből hirtelen felindulásból reagál a csapat. "Hiába nagypofájú az asszony, akkor sem keverünk le neki egyet!"

A lényeg az, hogy a FO akarta AB-t , csak ez a büdös geci megőrült teljesen. Most, hogy bipoláris... Kellett volna mellé egy keletnémet Ursula aki 6 óránként feldugja neki a kúpot azt csá! Nem jött be. Megszívtuk de Ő sokkal jobban.
Vajon a sisak szerződéssel mi lesz? Remélem bukja azt is ez a dekadens köcsög! 😀

Ha meg tényleg beteg és ennyire ketyó akkor meg a gyógyuljon meg és a legjobbakat neki (tényleg). 3. körnél is veszett már több mohácsnál.
TST
én meg akkor vagyok boldog, ha mindenhol a Seattle a téma. Ezért írtam Bevellről is 3-4 oldalt 😀
Russell Wilson 3. körös volt....
Helmut Zimmer
Sherman meg 5. kör.... úristen buktátok Sherman +Wilson lehetőségét! De persze ilyen draftok minden évben vannak... csak azért őket hozom, hogy a Hoxról legyen szó 😊
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 213 — én ezt meguntam
Én nem tartom Grudent sem és Mayockot sem csicskának. Szerintem megfontoltan akartak reagálni AB akcióira úgy, hogy ne veszítsék el "mentálisan" a csapattól. Azért az is ugyanolyan megfontolatlan lépés lett volna ha AB ügyeire egyből hirtelen felindulásból reagál a csapat. "Hiába nagypofájú az asszony, akkor sem keverünk le neki egyet!"

A lényeg az, hogy a FO akarta AB-t , csak ez a büdös geci megőrült teljesen. Most, hogy bipoláris... Kellett volna mellé egy keletnémet Ursula aki 6 óránként feldugja neki a kúpot azt csá! Nem jött be. Megszívtuk de Ő sokkal jobban.
Vajon a sisak szerződéssel mi lesz? Remélem bukja azt is ez a dekadens köcsög! 😀

Ha meg tényleg beteg és ennyire ketyó akkor meg a gyógyuljon meg és a legjobbakat neki (tényleg). 3. körnél is veszett már több mohácsnál.
TST
én meg akkor vagyok boldog, ha mindenhol a Seattle a téma. Ezért írtam Bevellről is 3-4 oldalt 😀
Russell Wilson 3. körös volt....
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 287
Különben állítólag Richie Incognito ért a tartozásbehajtáshoz, ha úgy alakul...
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 287
Mondjuk ezzel még nincs vége a bulinak.
 twitter.com/RealTannenbaum/status/1170367231814971395
 twitter.com/RealTannenbaum/status/1170370892364427264
Ha nyerne, akkor a keletkezett dead moneyt be kell idén nyelni, ami miatt talán ki kell rakni játékosokat is.
iktriad
Mondjuk az durva lavinát indíthat be, ha ezek után azt mondják, hogy nem lehet voidolni a garantáltat még ilyen durva szerződésszegéskor sem... ha ez a folyamat lesz, én lehet, hogy nem nézem többet a ligát
Fast Willie
Igen, az tény, hogy ezt a pert nehéz lenne megnyerni. A Mayocknak való (majdnem) nekiugrás önmagában elegendő indok lehet a kérelem elutasítására.
iktriad
Nézd: nem jelent meg a kötelező csapat-összetartásokon, egy darab snap-et nem játszott az előszezonban, félrekezeltette a lábsérülését anélkül, hogy a csapatával/csapatorvosaival egyeztetett volna (még a kezelés alapszabályait sem tartotta be, ezért nem volt játékképes), perelte a ligát a sisakmizéria kapcsán, ami miatt szabályosan nem léphetett pályára, amikor meg odakerült, akkor nekiment egy felettesének.

Ha ez megengedett bárhol, bármilyen körülmények között, vagy bármilyen kezeletlen betegség mellett, akkor húzza le magát a WC-n az egész brancs
több mint 5 éve
Itlosz Chicago Bears 7
Egy f@sz volt AB az elmúlt egy évben és nagyon sok az a harmadik és ötödik kör a semmire(milyen érdekes nem rég még milyen kevés tűnt a Steelers szurkolóknak), de nem szeretném egy hét múlva azt olvasni hogy Antonio Brown öngyilkos lett.
Ki tudja milyen súlyos a betegsége.