Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Igen bejött a számításod Bruce.
Szerintem nem kell nagyon kétségbe esni. Nagyon erős ez a Rams. Partyban voltunk 1 félidőig. Aztán mi elbasztuk. Remélhetőleg tanulnak a hibákból az edzők.

Osemele keményen küzdött. A call szerint neki kellett végig tartani Donaldot.
A dpi-k miatt kár. Azok meg az első int nélkül ha nagyobb különbséggel vezet a csapat lehet más lett volna.
Hihetetlen, hogy a PA passzokkal mennyire nem tudott a védelem mit kezdeni. Alig voltak bliztek... Amik meg voltak kiszámíthatóak.
Reméljük lesz fejlődés jövő heten a Broncos ellen.

HATALMAS edzői hibák voltak a mai meccsen!
több mint 6 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
Szomorú a fejem, a kosok fosztottak ki minket. Csak az első félidőt láttam,mert melózni is kell,szal Carr bénázását majd délután nézem meg. De viszont az a 146 yard büntetés is odabasz.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Sajnálom, hogy majdnem bejött a jóslatom...
Pedig az első félidő nagyjából jó volt, csak hát volt egy második is.
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Azért a halftime adjustment se volt semmi... Jah de igen! Pont az.

Amm Carr passzolt TD-t csak az ellenfélnek.
Lehet Derek színvak. A fekete mezeseknek kellett volna dobni a labdákat!

Szerkesztette: TST
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Uraim írjatok.
Csak pozitívat mer a Kosszopperek kifosták az agyamat.
Még jó h nem voltak pártosak.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Azt gondolom, hogy komoly a baj...nem az L miatt...nem a pass rush hiánya miatt...nem a WR-eket mellőző gameplan miatt, hanem Derek Carr miatt...

Gruden komoly feladat előtt áll, hogy vhogy ezt a fényt kapott őzgidát megjavítsa...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Az első hét mérlege:

Rodgers>Mack>Carr
több mint 6 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Mondom én, hogy Carr àtlag qb,volt 1 jó szezonja ,azt annyi...
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fmedia%2Fmotion%2F2018%2F0910%2Fdm_180910_nfl_caliendo_turnover_feature_new%2Fdm_180910_nfl_caliendo_turnover_feature_new.jpg
Caliendo stars as Jon Gruden in 'The Hangover' parody - ESPN Video
In a parody of the movie "The Hangover," Jon Gruden, played by comedian Frank Caliendo, gets stuck in Vegas hours before opening night in Oakland.


Buzik 🤣
több mint 6 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
Hajnalban kifosztjuk a Kosokat!
Ennek meg kell történnie!
Go Raiders!
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
RG III annyira fos lett volna, amikor egyből PO-ba vitte a csapatát? Ja, hogy tönkrement utána a térde, az az ő sara
Wyatt
RG III megköszönheti annak a köcsög
Rat Face Mike Shanahan-nek, hogy hazavágatta
a karierjét.
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
En egy rem szar meccset vizionálok az O-nk részéről
12-17 pont max.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
RG III annyira fos lett volna, amikor egyből PO-ba vitte a csapatát? Ja, hogy tönkrement utána a térde, az az ő sara
Wyatt
Adtak 6 (?) picket egy PO meccsért.
Amadeus
Buffalóban meg 20 első kört. Na bumm
Wyatt
közben csak oda kellett vinni Tyrodot ingyé

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
RG III annyira fos lett volna, amikor egyből PO-ba vitte a csapatát? Ja, hogy tönkrement utána a térde, az az ő sara
Wyatt
Adtak 6 (?) picket egy PO meccsért.
Amadeus
Buffalóban meg 20 első kört. Na bumm

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
RG III annyira fos lett volna, amikor egyből PO-ba vitte a csapatát? Ja, hogy tönkrement utána a térde, az az ő sara
Wyatt
Adtak 6 (?) picket egy PO meccsért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
RG III annyira fos lett volna, amikor egyből PO-ba vitte a csapatát? Ja, hogy tönkrement utána a térde, az az ő sara

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
miért, a 8-8 szezont minek neveznéd, amit elérsz vele?
Amadeus
Akkor all-prot cserélsz foshoz, nem fost cserélsz fosra. Kis különbség azért akad.
Illetve ha megtartják a pickeket és húznak egy középszar kezdőt meg egy bustot az mivel jobb.
Prémium posztra hoztak elit játékost, ők sztem jól jártak.
Ti akkor jártok nem szarul, ha a pickekből az egyik legalább Mack kaliber lesz. Hajrá.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Én egy félmosolyt megengedtem magamnak, hogy bár Mack kurva jó volt, de a QB, coaching, csapattársak tengelyen megint bejött, amit múlthéten végig írtam. Majd jövőre draftolnak + free agency, ja, hogy se pick, se cap?
😊
Amadeus
A mókás majd az lesz, ha látjátok kiket húztatok azokból a pickekből, amiket Mackért kaptatok.
gabokocka
benne van egy újabb RGIII "szart szarért" biznisz esélye.
Amadeus
Annyi különbséggel, hogy itt all-prot szarértről beszélünk.
gabokocka
miért, a 8-8 szezont minek neveznéd, amit elérsz vele?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Én egy félmosolyt megengedtem magamnak, hogy bár Mack kurva jó volt, de a QB, coaching, csapattársak tengelyen megint bejött, amit múlthéten végig írtam. Majd jövőre draftolnak + free agency, ja, hogy se pick, se cap?
😊
Amadeus
A mókás majd az lesz, ha látjátok kiket húztatok azokból a pickekből, amiket Mackért kaptatok.
gabokocka
benne van egy újabb RGIII "szart szarért" biznisz esélye.
Amadeus
Annyi különbséggel, hogy itt all-prot szarértről beszélünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
A Chiefs offense életveszély, ahogy ezt várni lehetett...

Rivers még mindig igen jó...

Keenum előrelépés lesz a Denver számára...

Egyik sem meglepő, de úgy fest valóság! Nem lesz egyszerű egyik csapat ellen sem...


Mack zseni és remekül indította meg az új fejezetét a HOF karrierjének...arról nem tehet, hogy egy másik zseni élete egyik legnagyobb meccsét szintén tegnap hozta, pont ellene és egy olyan poszton, ami többet ad hozzá a győzelemhez...
QB>minden más

Persze mindenki Grudenen és rajtunk röhög, hogy elcseréltük Khalil-t.

Nagy meccs kell Carr-tól és Gruden-től, hogy ne sírva röhögés legyen ebből keddre...
Rolni
Én egy félmosolyt megengedtem magamnak, hogy bár Mack kurva jó volt, de a QB, coaching, csapattársak tengelyen megint bejött, amit múlthéten végig írtam. Majd jövőre draftolnak + free agency, ja, hogy se pick, se cap?



😊
Amadeus
Azért ez csak egy meccs volt. Nem lesz rossz csapat a Bears, bár remélhetőleg azért a PO nem jön össze a csoport miatt, de várok tőlük minimum 8 győzelmet. Mondjuk attól nem lesz pickjük az első körben.
Bruce
21-14-re nyerünk, szerintem PG meg fogja tudni fogni a Rams O-t.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Én egy félmosolyt megengedtem magamnak, hogy bár Mack kurva jó volt, de a QB, coaching, csapattársak tengelyen megint bejött, amit múlthéten végig írtam. Majd jövőre draftolnak + free agency, ja, hogy se pick, se cap?
😊
Amadeus
A mókás majd az lesz, ha látjátok kiket húztatok azokból a pickekből, amiket Mackért kaptatok.
gabokocka
benne van egy újabb RGIII "szart szarért" biznisz esélye.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 110 — Deion Sanders for president!
Én amondó vagyok, hogy necces győzelmünk lesz. A Rams bebóbiskol, mi pedig bizonyítani akarunk (főleg Chucky). 26-24

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Én egy félmosolyt megengedtem magamnak, hogy bár Mack kurva jó volt, de a QB, coaching, csapattársak tengelyen megint bejött, amit múlthéten végig írtam. Majd jövőre draftolnak + free agency, ja, hogy se pick, se cap?
😊
Amadeus
A mókás majd az lesz, ha látjátok kiket húztatok azokból a pickekből, amiket Mackért kaptatok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ki mire tippel a mai meccsen, már eredmény szempontjából?

Én azt gondolom, hogy mivel a Rams papíron is erősebb és valószínűleg a bíróknál sem mi leszünk a favoritok, így 2 TD-nél nagyobb különbséget várok az ő javukra, hiába a hazai pálya előnye.

Tippem: 10 - 27
Bruce
Vadnyugati pisztolypárbaj lesz és az nyer, aki kevesebbet hibázik...
Legyen mondjuk 42-38 😀

Abban bízok, hogy legalább 4-5 sack-et összehoz a védelem folyamatos nyomás mellett, hogy elhallgattassák a Mack trade kritikusait.

Szerkesztette: bmg
több mint 6 éve
szviko New York Giants Ole Miss Rebels 71
Offtopik: sikerült valakinek jegyet venni a londoni meccsre?