Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Akkor azt mondjátok, hogy nem csak a lába tört, hanem a "töke" is?
Olvastam valahol, nem mentettem le sajnos, hogy az egyik Rams védő azt dumálta a meccsen, hogy Carr fél. Azt nem vágom h a kontaktól v a dobâstól (nem kockáztat). Ezek szerint a van benne vmi.

Szerkesztette: Surda
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Valahogy nálam sosem volt elit Carr. Inkább őt kellett volna eltradelni,mint Macket, mondjuk nem tudom, hogy ki volt bent az idei drafton Qb, amikor mi húztunk? A szerződésében a nagy lé még csak most fog jönni, nem? Nagyon fázok én Carrtól,ha egx ilyen fal mögött nem meri tartani a lasztit, akkor nem tudom mi kéne. Tavaly a sérülésére rá lehetett fogni, hogy fél ütközni,szabadul a labdától,de idén már nem...
skat
Ha nem cseréltek le 1/10-ről, akkor Rosen elérhető lett volna.
Nyilván ha nem hinnének Carrban nem cserélték volna el Macket, hanem Carrt cserélte volna el Gruden.
empty taxi
Carr eddig nem játszott nyomás alatt, mióta van Gruden. Tipikusan olyan baja van, ami edzésen nem derül ki.
Amadeus
Igen én is azt gondolom, hogy a tavalyi videót a sérülésre "fogták" és most látták először élesben...ráadásul ott volt egy Olson, aki ugye rookie korából emlékszik még a bátor Derek-re, gondolom Ő is azt mondta, hogy a tavalyi volt az anomália...
Rolni
abszolút, a gameplan is egy jól játszó Qb-ra lett írva, tekintve, hogy sokkal több IQ-t, bátorságot és karerőt igénylő playek voltak benne. Kicsit paradox, de Carr összeesése igazolja, hogy Grudenék kurva jól összerakták a gameplant tegnapra.

McCarron Jay Gruden alatt és 'Bamaban milyen offenseben játszott? West Coast/Spread?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Valahogy nálam sosem volt elit Carr. Inkább őt kellett volna eltradelni,mint Macket, mondjuk nem tudom, hogy ki volt bent az idei drafton Qb, amikor mi húztunk? A szerződésében a nagy lé még csak most fog jönni, nem? Nagyon fázok én Carrtól,ha egx ilyen fal mögött nem meri tartani a lasztit, akkor nem tudom mi kéne. Tavaly a sérülésére rá lehetett fogni, hogy fél ütközni,szabadul a labdától,de idén már nem...
skat
Ha nem cseréltek le 1/10-ről, akkor Rosen elérhető lett volna.
Nyilván ha nem hinnének Carrban nem cserélték volna el Macket, hanem Carrt cserélte volna el Gruden.
empty taxi
Carr eddig nem játszott nyomás alatt, mióta van Gruden. Tipikusan olyan baja van, ami edzésen nem derül ki.
Amadeus
Igen én is azt gondolom, hogy a tavalyi videót a sérülésre "fogták" és most látták először élesben...ráadásul ott volt egy Olson, aki ugye rookie korából emlékszik még a bátor Derek-re, gondolom Ő is azt mondta, hogy a tavalyi volt az anomália...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Valahogy nálam sosem volt elit Carr. Inkább őt kellett volna eltradelni,mint Macket, mondjuk nem tudom, hogy ki volt bent az idei drafton Qb, amikor mi húztunk? A szerződésében a nagy lé még csak most fog jönni, nem? Nagyon fázok én Carrtól,ha egx ilyen fal mögött nem meri tartani a lasztit, akkor nem tudom mi kéne. Tavaly a sérülésére rá lehetett fogni, hogy fél ütközni,szabadul a labdától,de idén már nem...
skat
Ha nem cseréltek le 1/10-ről, akkor Rosen elérhető lett volna.
Nyilván ha nem hinnének Carrban nem cserélték volna el Macket, hanem Carrt cserélte volna el Gruden.
empty taxi
Carr eddig nem játszott nyomás alatt, mióta van Gruden. Tipikusan olyan baja van, ami edzésen nem derül ki.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ami a támadóknál a leginkább szemetszúrt - Carr kapkodásán kívül -, az Penn mozgása.
Nekem nagyon természetellenesnek tűnt néha, nem kick slide-dal indul, hanem beugrik a védő elé és szemtől-szembe próbálja tartani... szerintem Millernek jó napja lesz ellenünk, ami nem fog javítani Carr lelkiállapotán.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Valahogy nálam sosem volt elit Carr. Inkább őt kellett volna eltradelni,mint Macket, mondjuk nem tudom, hogy ki volt bent az idei drafton Qb, amikor mi húztunk? A szerződésében a nagy lé még csak most fog jönni, nem? Nagyon fázok én Carrtól,ha egx ilyen fal mögött nem meri tartani a lasztit, akkor nem tudom mi kéne. Tavaly a sérülésére rá lehetett fogni, hogy fél ütközni,szabadul a labdától,de idén már nem...
skat
Ha nem cseréltek le 1/10-ről, akkor Rosen elérhető lett volna.
Nyilván ha nem hinnének Carrban nem cserélték volna el Macket, hanem Carrt cserélte volna el Gruden.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Valahogy nálam sosem volt elit Carr. Inkább őt kellett volna eltradelni,mint Macket, mondjuk nem tudom, hogy ki volt bent az idei drafton Qb, amikor mi húztunk? A szerződésében a nagy lé még csak most fog jönni, nem? Nagyon fázok én Carrtól,ha egy ilyen fal mögött nem meri tartani a lasztit, akkor nem tudom mi kéne. Tavaly a sérülésére rá lehetett fogni, hogy fél ütközni,szabadul a labdától,de idén már nem...

Szerkesztette: skat
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Az a baj, hogy Carr mar szellemeket lat. Neha nem is volt nyomas, mikor kapkodott.
ulpianus
Tudunk olyan NFL QB-ról, aki elkezdett szellemeket látni, de kigyógyult belőle? Komoly kérdés!!
Rolni
Eli Manning mostani idénye gyakorlatilag erről fog szólni.
Carson Palmer visszajött belőle, bár neki nem volt olyan mély a gödör, mint Marc Bulgernek vagy Derek Carrnak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Gruden nagyon élvezi ezt a játékot...

 twitter.com/TomPelissero/status/1039640207421857792?s=19
Big L
Vadászkutya legyek, ha értem mit művelünk...
több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/PFF_Steve/status/1039375513293389824

itt a gond

 twitter.com/PFF_Steve/status/1039379525002567680

2. pick, két ember is üresen.
Amadeus
Ajjajj. Az első még bántóbb hiába nem lett int. Fel tudott volna lépni vagy kimozogni.
több mint 6 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Gruden nagyon élvezi ezt a játékot...

 twitter.com/TomPelissero/status/1039640207421857792?s=19

Szerkesztette: Big L

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
 twitter.com/PFF_Steve/status/1039375513293389824

itt a gond

 twitter.com/PFF_Steve/status/1039379525002567680

2. pick, két ember is üresen.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Cook 180 yarddal zárt. Tank játszani fog Denverben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Igen bejött a számításod Bruce.
Szerintem nem kell nagyon kétségbe esni. Nagyon erős ez a Rams. Partyban voltunk 1 félidőig.
TST
Az események alapján inkább a második félidőben voltatok partyban, méghozzá elég jó lehetett, mert a srácok vissza sem értek onnan a végéig
Wyatt
Gut. Szopófantomos poén nem jön?
TST
Pariban 😉
Wyatt
Menj el innen és hagyjál békén.
TST
Sokkal, sokkal, sokkal szerényebben is lehet ezt, de most elfogadom annak, hogy csalódott vagy a meccsetek miatt. Azért fel a fejjel^^
Wyatt
Nem érdekel, hogy fogod fel. Én se megyek trollkodni meg poénkodni semelyik más topkiba.
Nem arról van szó, hogy ne kommentelj ide mert alapvetően bírom vitákat és van amiben igazat is tudok adni neked (most pl abban, hogy ha továbbra is ilyen szar lesz a Raiders akkor neked lesz igazad és ténylegesen lószart nem ér ez a keret - viszont ez csak 1 meccs volt, van még minimum 15 még hátra) de a károgást meg a poénkodást nem bírom.
Én sose mentem a Pats topikba osztani az észt...
Szóval igen lehetne sokkal, sokkal, sokkal szerényebben is. És elfogadom azt, hogy ha nem károgsz itt a csapaton.
A továbbiakban nem folytatom veled ezt a párbeszédet.
TST
Hát, maradjunk annyiban, hogy valami kurva durván félreértettél 😀
Én csupán arra az egyszerű tényre hívtam fel a figyelmet, hogy ellentétben Gundel Takács Gábor minden meccsen hangoztatott gondolataival, nem partiban vannak a csapatok, hanem pariban. Ennyi a sztori, másik csapaton a saját topicján belül nem szoktam élcelődni, béke 😊
Wyatt
Én streamen néztem. Félreértettem, igazad van. A TV-s okoskodást nem követem.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen bejött a számításod Bruce.
Szerintem nem kell nagyon kétségbe esni. Nagyon erős ez a Rams. Partyban voltunk 1 félidőig.
TST
Az események alapján inkább a második félidőben voltatok partyban, méghozzá elég jó lehetett, mert a srácok vissza sem értek onnan a végéig
Wyatt
Gut. Szopófantomos poén nem jön?
TST
Pariban 😉
Wyatt
Menj el innen és hagyjál békén.
TST
Sokkal, sokkal, sokkal szerényebben is lehet ezt, de most elfogadom annak, hogy csalódott vagy a meccsetek miatt. Azért fel a fejjel^^
Wyatt
Nem érdekel, hogy fogod fel. Én se megyek trollkodni meg poénkodni semelyik más topkiba.
Nem arról van szó, hogy ne kommentelj ide mert alapvetően bírom vitákat és van amiben igazat is tudok adni neked (most pl abban, hogy ha továbbra is ilyen szar lesz a Raiders akkor neked lesz igazad és ténylegesen lószart nem ér ez a keret - viszont ez csak 1 meccs volt, van még minimum 15 még hátra) de a károgást meg a poénkodást nem bírom.
Én sose mentem a Pats topikba osztani az észt...
Szóval igen lehetne sokkal, sokkal, sokkal szerényebben is. És elfogadom azt, hogy ha nem károgsz itt a csapaton.
A továbbiakban nem folytatom veled ezt a párbeszédet.
TST
Hát, maradjunk annyiban, hogy valami kurva durván félreértettél 😀
Én csupán arra az egyszerű tényre hívtam fel a figyelmet, hogy ellentétben Gundel Takács Gábor minden meccsen hangoztatott gondolataival, nem partiban vannak a csapatok, hanem pariban. Ennyi a sztori, másik csapaton a saját topicján belül nem szoktam élcelődni, béke 😊

több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Igen bejött a számításod Bruce.
Szerintem nem kell nagyon kétségbe esni. Nagyon erős ez a Rams. Partyban voltunk 1 félidőig.
TST
Az események alapján inkább a második félidőben voltatok partyban, méghozzá elég jó lehetett, mert a srácok vissza sem értek onnan a végéig
Wyatt
Gut. Szopófantomos poén nem jön?
TST
Pariban 😉
Wyatt
Menj el innen és hagyjál békén.
TST
Sokkal, sokkal, sokkal szerényebben is lehet ezt, de most elfogadom annak, hogy csalódott vagy a meccsetek miatt. Azért fel a fejjel^^
Wyatt
Nem érdekel, hogy fogod fel. Én se megyek trollkodni meg poénkodni semelyik más topkiba.
Nem arról van szó, hogy ne kommentelj ide mert alapvetően bírom vitákat és van amiben igazat is tudok adni neked (most pl abban, hogy ha továbbra is ilyen szar lesz a Raiders akkor neked lesz igazad és ténylegesen lószart nem ér ez a keret - viszont ez csak 1 meccs volt, van még minimum 15 még hátra) de a károgást meg a poénkodást nem bírom.
Én sose mentem a Pats topikba osztani az észt...
Szóval igen lehetne sokkal, sokkal, sokkal szerényebben is. És elfogadom azt, hogy ha nem károgsz itt a csapaton.
A továbbiakban nem folytatom veled ezt a párbeszédet.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
pfuh, most néztem végig, képzelhetitek milyen nehéz volt 1, végig nézni 2, végig szenvedni a napot, hogy ne legyen eredmény spoiler. Amit én láttam:

offense:
- 7 db(!) szabálytalanságig számoltam az offense oldalon, mire feladtam. Mivel az első holdingot Miller csinálta, ezért még anyáztam az elején, aztán Osemele, Gabe is belekezdett. A két G-nél feltehetően a Suh-Donald páros tartása volt a ludas, nem gondolom, hogy velük hosszútávon gond lenne. Miller egyébként mutatott egész jó dolgokat is, de van még hova csiszolni.
- Cook remek volt, minden sallang nélkül, kár a végén azért az intért, ahol nem értették meg egymást DC-vel
- a playcall szintén jó volt Cook irányába, Gruden - ahogy ki is emelte Zoli (?) - remekül keverte a lapokat a Zone és M2M védekezésre reagálva.
- viszont más kérdés, hogy ebből Carr mit hozott ki. 3 INT, abból az 1. és 3. szimplán hülyeség volt, a 2. viszont érhetetlen. Egész meccsen jellemző volt rá ez az ideges kimozgás, gyorsan szabadulás a labdától, viszont itt volt az a pillanat ahol őszintén nem értettem - és ahogy láttam Gruden sem -, hogy mi is volt a koncepció. Találó volt a komment, miszerint olyan volt a 2. pick, mintha mellé nyomott volna valaki Maddenben, annyira szürreális volt az egész. Ezen felül volt delay of game, több rossz read, én utóbbinak tudom be, hogy ennyire nem erőltette a Cooper-Nelson párost. Vélelmezem, hogy Cook volt a no1 target és ahogy olvasta célpontonként sorba a playt, és látta, hogy cover, vagy minimum cover esély van, akkor eldobta az RB/kispad irányába. Mindezt úgy, hogy ez a Rams védelem messze nem játszott olyan jól, mint amekkora a hype körülötte, az Oline a holdingokat leszámítva túl nagy hülyeséget nem csinált. Szvsz ez a meccs elment Carr-on, simán lehetett volna egy 24-21, amit itt többen tippeltek is.


Defense

- a 4 man rush gyenge volt a 1GAP ellenére. Egy olyan QB ellen játszottunk, aki 3. évére sem érzi a zóna határokat (wtf.), ergo nem értem, hogy miért nem láttunk több agresszív zone blitz playt ellene.

- a többi rendben volt, a 2 PI közül az egyik szerintem kamu volt (talán az első, amit Melvinnek húztak be), az, hogy 33 lett a vége betudható szintén Carrnak és annak, hogy elfáradtak, utóbbi nem is szégyen egy top5 offense ellen.

Ugyanazt gondolom, amit Bruce. Carr kapkod, szar döntések sorát hozza, kivégezve a saját csapatát. Itt Grudennek a szezon végére helyre kell hoznia, vagy jövő nyáron el kell köszönni DC-től. Nagyon félek tőle, hogy túl későn került Gruden kezei közé, és marandó nyomot hagyott a sérülése. Még 2 ilyen meccs és megnézném, hogy McCarron mit tud ezzel a fallal és AC-vel kezdeni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen bejött a számításod Bruce.
Szerintem nem kell nagyon kétségbe esni. Nagyon erős ez a Rams. Partyban voltunk 1 félidőig.
TST
Az események alapján inkább a második félidőben voltatok partyban, méghozzá elég jó lehetett, mert a srácok vissza sem értek onnan a végéig
Wyatt
Gut. Szopófantomos poén nem jön?
TST
Pariban 😉
Wyatt
Menj el innen és hagyjál békén.
TST
Sokkal, sokkal, sokkal szerényebben is lehet ezt, de most elfogadom annak, hogy csalódott vagy a meccsetek miatt. Azért fel a fejjel^^

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 926
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Igen bejött a számításod Bruce.
Szerintem nem kell nagyon kétségbe esni. Nagyon erős ez a Rams. Partyban voltunk 1 félidőig.
TST
Az események alapján inkább a második félidőben voltatok partyban, méghozzá elég jó lehetett, mert a srácok vissza sem értek onnan a végéig
Wyatt
Gut. Szopófantomos poén nem jön?
TST
Pariban 😉
Wyatt
Menj el innen és hagyjál békén.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen bejött a számításod Bruce.
Szerintem nem kell nagyon kétségbe esni. Nagyon erős ez a Rams. Partyban voltunk 1 félidőig.
TST
Az események alapján inkább a második félidőben voltatok partyban, méghozzá elég jó lehetett, mert a srácok vissza sem értek onnan a végéig
Wyatt
Gut. Szopófantomos poén nem jön?
TST
Pariban 😉

több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Igen bejött a számításod Bruce.
Szerintem nem kell nagyon kétségbe esni. Nagyon erős ez a Rams. Partyban voltunk 1 félidőig.
TST
Az események alapján inkább a második félidőben voltatok partyban, méghozzá elég jó lehetett, mert a srácok vissza sem értek onnan a végéig
Wyatt
Gut. Szopófantomos poén nem jön?
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szomorú a fejem, a kosok fosztottak ki minket. Csak az első félidőt láttam,mert melózni is kell,szal Carr bénázását majd délután nézem meg. De viszont az a 146 yard büntetés is odabasz.
FinoDaLungovillagio
146-ból volt egy olasz foci is kb 50-ért.
Surda
Bocs nem értem ezt az "olasz focit". Szeretnék képben lenni.
FinoDaLungovillagio
eljátszotta h visszahúzzák miközben sisakon vágta a labda, mert a színházra figyelt.
Surda
Értem, bár nekem ez inkáb spanyol,portugál,vagy dél amerikai foci.
FinoDaLungovillagio
Minden latinfocista buzi.


Igen bejött a számításod Bruce.
Szerintem nem kell nagyon kétségbe esni. Nagyon erős ez a Rams. Partyban voltunk 1 félidőig.
TST
Az események alapján inkább a második félidőben voltatok partyban, méghozzá elég jó lehetett, mert a srácok vissza sem értek onnan a végéig

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Necces, hogy újra tudom-e nézni. Ha igen írok, ha nem akkor sok értelmét nem látom, mert a második félidőt lila köddel a szemem előtt néztem 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Rolni ha van időd és kedved egy elemzést írhatnál a meccsről. Szívesen olvasom az objektív írásaid. Érdekel a véleményed és az enyémet is formálják.
Jah és Deyell örülnék ha majd reagálnál rá Te is valamilyen formában.
Seggnyalás off!

Szerkesztette: TST