Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Hatcher ment, Trent Sieg (LS) érkezett.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Junior Galette?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 493
Hankins érkezése nem lenne ellenemre

Elkezdtem az első félidőt újra nézni, hogy kicsit pozitív legyek végre 😊 Az első 2-2 driveig jutottam és már nem vagyok pozitív 😊 Nem megy ez most úgy látom...

Az első drive nagyon szépen fel volt rajzolva! A TD run igazi BeastMode production, de Hudson és főleg Gabe Jackson említést érdemel a tolásért.
Gruden szépen keverte a kártyákat, volt futás, mismatch play Cook-ra, jet sweep és mindenki szépen tette a dolgát.
Penn szépen reagált a beugró védőre, jó az öreg a háznál. Kolton korrektül dolgozott, bár még mindig lehet látni, hogy a jobb lábával van egy induló fölös mozzanata, de már nem teljes lépés, mint egyetemen...

D oldalon a jet sweep egész jól meg lett fogva, aztán az első rendes futást a Jelly-Frostee páros megölte. 3&2-nél PJ Hall remek indulással veri az LG-t, talán emiatt Goff kicsit siettetve van, de a Melvin pass break up volt a drive legszebb momentuma.

A nagy Rams punt és az elcsúszó visszahordónk miatt mélyről kellett újra indulni...megkockáztatom Harris hagyhatta volna a labdát lepattanni...inkább az érkező Rams embert kellett volna leütközni és hagyni a labdát endzone-ba pattanni...

Carr első béna húzása volt, hogy saját magát sackelte...először azt hittem a keresztbe mozgó Gabe lábába akadt el, de kikockázva úgy nézem simán túl nagy lendülettel indult meg hátra és a lába nem ért mögé időre 😊 fura...
False start után igen hátulról indul a play, de itt megint Carr furán dönt szerintem...megy kis várakozás után a rövid pass Martinnak, pedig a 2 kamera állásból úgy nézem Cook és Roberts is üres volt és Nelson is szépen fordult vissza, miközben a CB még ment tovább...következő playnél megint nem megy végig a readeken, rögtön fordul balra és megy a passz, ami lehetne kicsit gyorsabb, laposabb, ha már első szándékból megy, így mire megfogja Nelson szinte ott is a CB...

Townsend első éles puntja egész jó volt. EZ-ból kirúgta a másik 40ig elég magasan, h a cover team is be tudjon futni alá.

Első D snap üresen hagyjuk Kupp-ot, aki simán elejti a bogyót...2&10-nél sok ideje van Goff-nak pedig a Key-Hurst-Hall-Irvin négyesünk van fenn és végül középen meg is találja a WR-t...köv playben megint nulla pass rush és Melvin lemarad egy idő után...Gurley sima TD, gond nélkül elküldi Key-t a többieket meg kiblokkolják...EDGE nem lett rendesen lezárva, bár ha meg kifele mozdul jobban Key Gurley visszavág és ott megy el, de elvileg a DE mindig benn kell, hogy tartsa a futót, tehát Key hibázott...LB poszton nem ártana némi sebesség...
Rolni
Korrekt 😉



több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Hankins érkezése nem lenne ellenemre

Elkezdtem az első félidőt újra nézni, hogy kicsit pozitív legyek végre 😊 Az első 2-2 driveig jutottam és már nem vagyok pozitív 😊 Nem megy ez most úgy látom...

Az első drive nagyon szépen fel volt rajzolva! A TD run igazi BeastMode production, de Hudson és főleg Gabe Jackson említést érdemel a tolásért.
Gruden szépen keverte a kártyákat, volt futás, mismatch play Cook-ra, jet sweep és mindenki szépen tette a dolgát.
Penn szépen reagált a beugró védőre, jó az öreg a háznál. Kolton korrektül dolgozott, bár még mindig lehet látni, hogy a jobb lábával van egy induló fölös mozzanata, de már nem teljes lépés, mint egyetemen...

D oldalon a jet sweep egész jól meg lett fogva, aztán az első rendes futást a Jelly-Frostee páros megölte. 3&2-nél PJ Hall remek indulással veri az LG-t, talán emiatt Goff kicsit siettetve van, de a Melvin pass break up volt a drive legszebb momentuma.

A nagy Rams punt és az elcsúszó visszahordónk miatt mélyről kellett újra indulni...megkockáztatom Harris hagyhatta volna a labdát lepattanni...inkább az érkező Rams embert kellett volna leütközni és hagyni a labdát endzone-ba pattanni...

Carr első béna húzása volt, hogy saját magát sackelte...először azt hittem a keresztbe mozgó Gabe lábába akadt el, de kikockázva úgy nézem simán túl nagy lendülettel indult meg hátra és a lába nem ért mögé időre 😊 fura...
False start után igen hátulról indul a play, de itt megint Carr furán dönt szerintem...megy kis várakozás után a rövid pass Martinnak, pedig a 2 kamera állásból úgy nézem Cook és Roberts is üres volt és Nelson is szépen fordult vissza, miközben a CB még ment tovább...következő playnél megint nem megy végig a readeken, rögtön fordul balra és megy a passz, ami lehetne kicsit gyorsabb, laposabb, ha már első szándékból megy, így mire megfogja Nelson szinte ott is a CB...

Townsend első éles puntja egész jó volt. EZ-ból kirúgta a másik 40ig elég magasan, h a cover team is be tudjon futni alá.

Első D snap üresen hagyjuk Kupp-ot, aki simán elejti a bogyót...2&10-nél sok ideje van Goff-nak pedig a Key-Hurst-Hall-Irvin négyesünk van fenn és végül középen meg is találja a WR-t...köv playben megint nulla pass rush és Melvin lemarad egy idő után...Gurley sima TD, gond nélkül elküldi Key-t a többieket meg kiblokkolják...EDGE nem lett rendesen lezárva, bár ha meg kifele mozdul jobban Key Gurley visszavág és ott megy el, de elvileg a DE mindig benn kell, hogy tartsa a futót, tehát Key hibázott...LB poszton nem ártana némi sebesség...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Kérdés a csapat mit reagál arra,ha látják, hogy egy töketlen qb van top pénzen a rosteren....
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Az nem lehet, hogy tudták már anno, hogy Carr legnagyobb félelme a belső nyomás? És, hogy ezért van előtte az Osemele - Houston - Jackson trió? Én nem tudom, ez csak 1 kérdés.
Egyetemi évei alatt voltak ilyen problémái?
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/AdamSchefter/status/1039868694929788933

durva h eddig nem talalt csapatot. pass rushban limitalt, de futas ellen top DL. NT es DT poszton is elkaristol, sztem igen jo jatekos.
Borbinho
Mindenáron 3-emberes frontba akart játszani, oda meg nem hívták a teljes offszezonban, most meg h elfogyott a levegő körülötte sztem már bárhova hajlandó 1 évre aláírni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/AdamSchefter/status/1039868694929788933

durva h eddig nem talalt csapatot. pass rushban limitalt, de futas ellen top DL. NT es DT poszton is elkaristol, sztem igen jo jatekos.
Borbinho
Gondolom Justin Ellis sérülése nem úgy javul, ahogy várták.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/AdamSchefter/status/1039868694929788933

durva h eddig nem talalt csapatot. pass rushban limitalt, de futas ellen top DL. NT es DT poszton is elkaristol, sztem igen jo jatekos.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 493
Szerintem kár ennyire temetni Carr. Mindenkinek van szarnapja, el is ismerte. Egy meccs alapján durva a verdikt főleg a fotelból. I just saying...
Cubehead
Csak ne egy nyerhető meccsen legyen szar napja.
bmg
Meglátjuk a Bronco ellenin, az azért egy foghatóbb csapat és ha ott is gyenge.. de szerintem W lesz.
Cubehead
Mondjuk ha vmiben erős a Denver, az a pass rush, szal benne van h kizökkentik Carrt a ritmusból.
empty taxi
Hát igen...a különbség talán, hogy Rams ellen inkább a belső nyomás volt durva, míg a Denver ellen a szélekről várható a nyomás inkább...jó teszt lesz amúgy Kolton Millernek és Pennnek is.
Rolni
Empty - igen erre gondoltam én is amit Rolni ír, hogy másfajta nyomásra lehet számítani. Illetve O oldalról ugyan jobb az összképe a Bronconak mint az elmúlt években,de fogható. Ergo lehet belőle W ami szintén dobhat Carr önbizalmán.



több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Szerintem kár ennyire temetni Carr. Mindenkinek van szarnapja, el is ismerte. Egy meccs alapján durva a verdikt főleg a fotelból. I just saying...
Cubehead
Csak ne egy nyerhető meccsen legyen szar napja.
bmg
Meglátjuk a Bronco ellenin, az azért egy foghatóbb csapat és ha ott is gyenge.. de szerintem W lesz.
Cubehead
Mondjuk ha vmiben erős a Denver, az a pass rush, szal benne van h kizökkentik Carrt a ritmusból.
empty taxi
Hát igen...a különbség talán, hogy Rams ellen inkább a belső nyomás volt durva, míg a Denver ellen a szélekről várható a nyomás inkább...jó teszt lesz amúgy Kolton Millernek és Pennnek is.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Szerintem kár ennyire temetni Carr. Mindenkinek van szarnapja, el is ismerte. Egy meccs alapján durva a verdikt főleg a fotelból. I just saying...
Cubehead
Nekem nem az a bajom, hogy szar napja volt...hanem az, hogy hogyan volt szar napja...

Ha a győzelem érdekében erőltette volna túl a mélységi passzokat mondjuk és a CB-k levették volna 3 labdáját arra azt mondom ok szar napja volt...

Ahogy a zsebben mozgott, ahogy nagyjából tiszta zsebből pánikolva homályt dobott ez azért más tészta...

Ettől függetlenül nem azt mondom, hogy tuti elveszett Carr. Benne van a pakliban, hogy pár meccs alatt visszarázódik a zsebbe és elkapja a Gruden féle fonalat és mindenki örülni fog...de nem lehet elmenni a mostani produkció mellett úgy, hogy csak szar napja volt...


M.Bryant visszatér egy érvre, benne van a pakliban, hogy még eltiltják és pont emiatt volt elküldve majd week 1 után visszahozva, így ugyanis már nem garantált a fizetése a továbbiakban. A neccesebb ebben, hogy gondolom Switzer nem lett volna elcserélve, ha akkor is tudják, hogy megint eltiltás néz ki neki...kicsit az NFL kommunikációja is benne lehet ebben...non sense, hogy nem tudják megmondani, hogy eltiltják-e vagy sem...ha lenne friss ügy az gondolom már kiderült volna, illetve tudna róla a csapat...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Szerintem kár ennyire temetni Carr. Mindenkinek van szarnapja, el is ismerte. Egy meccs alapján durva a verdikt főleg a fotelból. I just saying...
Cubehead
Csak ne egy nyerhető meccsen legyen szar napja.
bmg
Meglátjuk a Bronco ellenin, az azért egy foghatóbb csapat és ha ott is gyenge.. de szerintem W lesz.
Cubehead
Mondjuk ha vmiben erős a Denver, az a pass rush, szal benne van h kizökkentik Carrt a ritmusból.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 493
Szerintem kár ennyire temetni Carr. Mindenkinek van szarnapja, el is ismerte. Egy meccs alapján durva a verdikt főleg a fotelból. I just saying...
Cubehead
Csak ne egy nyerhető meccsen legyen szar napja.
bmg
Meglátjuk a Bronco ellenin, az azért egy foghatóbb csapat és ha ott is gyenge.. de szerintem W lesz.



több mint 6 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Szerintem kár ennyire temetni Carr. Mindenkinek van szarnapja, el is ismerte. Egy meccs alapján durva a verdikt főleg a fotelból. I just saying...
Cubehead
Csak ne egy nyerhető meccsen legyen szar napja.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Akkor azt mondjátok, hogy nem csak a lába tört, hanem a "töke" is?
Olvastam valahol, nem mentettem le sajnos, hogy az egyik Rams védő azt dumálta a meccsen, hogy Carr fél. Azt nem vágom h a kontaktól v a dobâstól (nem kockáztat). Ezek szerint a van benne vmi.
Surda
lásd: Jay Cutler. Kísértetiesen emlékeztet rá, még a feje is kezd olyan bamba lenni.
Amadeus
csak ő azért nyert 3 mr olimpiát

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 493
Szerintem kár ennyire temetni Carr. Mindenkinek van szarnapja, el is ismerte. Egy meccs alapján durva a verdikt főleg a fotelból. I just saying...



több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Off:
Cutler sztem soha nem volt beszari, o inkabb le (se) szarom tipus volt 😀
Borbinho
+1
olyan ergya OL mögött, mint ami neki volt Chicagoban sok ember vesztené el a motivációját.

McCarron Jay Gruden alatt és 'Bamaban milyen offenseben játszott? West Coast/Spread?
Amadeus
McCarron nem játszott Jay Gruden alatt, a Hue Jackson, Ken Zampese, Bill Lazor hármas jutott neki.
A Bamában Jim McElwain keze alatt dolgozott először az egy run heavy WCO volt, aztán jött Doug Nussmeier ő már többet passzoltatta, összességében az is ink WCO volt.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Off:
Cutler sztem soha nem volt beszari, o inkabb le (se) szarom tipus volt 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Szezon végére kiderül...a fontos az, hogy derüljön ki és amennyiben Carr szétesett akkor nagyon gyorsan cserélni kell, mert nem szabad pénzt és éveket elpazarolni egy halott projektre. A gond, hogy ha Carr bebukik QB-ra kell picket ellőni, így a keret feltöltésére kevesebb jut.
A jó, hogy ha Carr bebukik, akkor TOP 5 draftcetli meglesz és akár elejére is fel lehet majd menni az extra Bears pickekkel, illetve ha kikerül Carr pénze a salary cap-ből akkor aztán Mack hiányában bőven lehet FA-ről is válogatni majd...
A gond, hogy így megint ott leszünk, mint 2014 elején voltunk.
Sok cap space, ellenben lyukas roster, no QB, no EDGE rusher...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Akkor azt mondjátok, hogy nem csak a lába tört, hanem a "töke" is?
Olvastam valahol, nem mentettem le sajnos, hogy az egyik Rams védő azt dumálta a meccsen, hogy Carr fél. Azt nem vágom h a kontaktól v a dobâstól (nem kockáztat). Ezek szerint a van benne vmi.
Surda
lásd: Jay Cutler. Kísértetiesen emlékeztet rá, még a feje is kezd olyan bamba lenni.
Amadeus
Ne maaar
Dolphinsba mikor ment én szurkoltam neki.
Bírom az ilyen lehetettlen küldetéseket.
Surda
pedig ezen gondolkodtam tegnap, hogy ki volt az utolsó olyan QB, akit ennyire töketlennek láttam és tényleg Cutler ugrott be elsőre. Tehetséges, ígéretesen induló játékos, aki beszari lett.
Al mondta egyszer, hogy a futball egy olyan játék, amiben benne van a félelem szükségeszerűen, nem gyávaság, de egy egészséges óvatosság. Ahhoz, hogy ezt megerősítsék a QB-ban az első 10 playen belül a földre kell vinni, akár szabálytalanul is. Később Al és Madden erre az elvre építve építette ki a bump'n'run-t és a komplett 70-es évek Raiders védelmét. (Tatum, Atkinson, Brown, Matuszek, Villapiano, később Alzado, Millen)
Ha megnézed Donald térd alatti hitje az erről szólt. Be akarták szaratni Carr-t és sikerült nekik. Más kérdés, hogy a liga egyik legjobb fala mögött is benne van 1-1 QBhit, és ha itt fél Carr, akkor minden fal mögött félni fog, így viszont nem lehet játszani ezt a játékot.
Amadeus
Igen erre a Madden interjúra emlékszem. Kár hogy nincs olyan killer D-nk, késsel a sportszárba.
☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Akkor azt mondjátok, hogy nem csak a lába tört, hanem a "töke" is?
Olvastam valahol, nem mentettem le sajnos, hogy az egyik Rams védő azt dumálta a meccsen, hogy Carr fél. Azt nem vágom h a kontaktól v a dobâstól (nem kockáztat). Ezek szerint a van benne vmi.
Surda
lásd: Jay Cutler. Kísértetiesen emlékeztet rá, még a feje is kezd olyan bamba lenni.
Amadeus
Ne maaar
Dolphinsba mikor ment én szurkoltam neki.
Bírom az ilyen lehetettlen küldetéseket.
Surda
pedig ezen gondolkodtam tegnap, hogy ki volt az utolsó olyan QB, akit ennyire töketlennek láttam és tényleg Cutler ugrott be elsőre. Tehetséges, ígéretesen induló játékos, aki beszari lett.
Al mondta egyszer, hogy a futball egy olyan játék, amiben benne van a félelem szükségeszerűen, nem gyávaság, de egy egészséges óvatosság. Ahhoz, hogy ezt megerősítsék a QB-ban az első 10 playen belül a földre kell vinni, akár szabálytalanul is. Később Al és Madden erre az elvre építve építette ki a bump'n'run-t és a komplett 70-es évek Raiders védelmét. (Tatum, Atkinson, Brown, Matuszek, Villapiano, később Alzado, Millen)
Ha megnézed Donald térd alatti hitje az erről szólt. Be akarták szaratni Carr-t és sikerült nekik. Más kérdés, hogy a liga egyik legjobb fala mögött is benne van 1-1 QBhit, és ha itt fél Carr, akkor minden fal mögött félni fog, így viszont nem lehet játszani ezt a játékot.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Akkor azt mondjátok, hogy nem csak a lába tört, hanem a "töke" is?
Olvastam valahol, nem mentettem le sajnos, hogy az egyik Rams védő azt dumálta a meccsen, hogy Carr fél. Azt nem vágom h a kontaktól v a dobâstól (nem kockáztat). Ezek szerint a van benne vmi.
Surda
lásd: Jay Cutler. Kísértetiesen emlékeztet rá, még a feje is kezd olyan bamba lenni.
Amadeus
Ne maaar
Dolphinsba mikor ment én szurkoltam neki.
Bírom az ilyen lehetettlen küldetéseket.
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Akkor azt mondjátok, hogy nem csak a lába tört, hanem a "töke" is?
Olvastam valahol, nem mentettem le sajnos, hogy az egyik Rams védő azt dumálta a meccsen, hogy Carr fél. Azt nem vágom h a kontaktól v a dobâstól (nem kockáztat). Ezek szerint a van benne vmi.
Surda
lásd: Jay Cutler. Kísértetiesen emlékeztet rá, még a feje is kezd olyan bamba lenni.
Amadeus
Sose volt egy bredpitt...
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Akkor azt mondjátok, hogy nem csak a lába tört, hanem a "töke" is?
Olvastam valahol, nem mentettem le sajnos, hogy az egyik Rams védő azt dumálta a meccsen, hogy Carr fél. Azt nem vágom h a kontaktól v a dobâstól (nem kockáztat). Ezek szerint a van benne vmi.
Surda
lásd: Jay Cutler. Kísértetiesen emlékeztet rá, még a feje is kezd olyan bamba lenni.

criminal lawyer or criminal lawyer?